wmaraci reklam

[Soru] WMprojesi

11 Mesajlar 1.278 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

AliBurak AliBurak Öğrenci Kullanıcı
  • Üyelik 15.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 744
  • Beğeniler 45 / 184
  • Ticaret 2, (%50)
aklımda bir proje var ve alanadını wmprojesi yada wmprojeleri diye açmak istiyorum ama sormadan olmaz dedim . Bir problem , bir özentilik olarak algılar mısınız ?

wmaraci
reklam

VolkanAkpinar VolkanAkpinar Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Güvenlik Vard. Şefi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 467
  • Beğeniler 45 / 68
  • Ticaret 0, (%0)
Neden öyle algılansınki wm genel olarak herkes tarafından kullanılan bir terim, bu benim düşüncem.

DIABLO DIABLO select * from Kullanıcı
  • Üyelik 26.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 43
  • Beğeniler 3 / 14
  • Ticaret 1, (%100)
Gereksiz vakit kaybı direk söyleyeyim..

AtakanAtes AtakanAtes 1881 - 193∞, özlemle... E-Mail Onaysız
  • Üyelik 05.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yazılım Tek.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 2867
  • Beğeniler 54 / 747
  • Ticaret 25, (%100)

DIABLO adlı üyeden alıntı

Webmasterların işi bu zaten neresi vakit kaybı ? Proje gerçekten anlamlı ve güzel olursa emeğinin karşılığını görecektir zaten.
AliBurak

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 15.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 744
  • Beğeniler 45 / 184
  • Ticaret 2, (%50)

mysayfam adlı üyeden alıntı

Neden öyle algılansınki wm genel olarak herkes tarafından kullanılan bir terim, bu benim düşüncem.

wm = webmaster , bende öyle düşündümde yinede çok benzerlik olduğu için sormak ihtiyacı doğdu içimde . teşekkürler.

Vakit kaybı olan nedir hocam , proje mi ?

• Üyelik 26.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 43
  • Beğeniler 3 / 14
  • Ticaret 1, (%100)
Vakit kaybı olan nokta şu webmasterlar için hizmet mi sunucaksın wm aracı var . Sayaç hizmetimi sunucaksın bir ton var, Forum mu kurucaksın istemediğin kadar demek istediğimi umarım anlatabilmişimdir.Bunun yerine başka projelere yoğunlaşma sana daha çok yararlı olur düşüncesindeyim.He ama illa açıcam diyorsanda Allah yar ve yardımcın olsun.

lodos lodos Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 422
  • Beğeniler 281 / 92
  • Ticaret 1, (%100)
özenti veya değil bu çok önemli değil. önemli olan bu çalışmaya sizin yeteri kadar emek vermeniz ve bunun sonucunda isminizle bir yere gelmenizdir.
proje nin kelime anlamı yapım halinde,yapımına başlamamış gibi bir şey. wmprojesi şeklinde olduğunda da fazla bir ışık veren isim olmuyor bence.

• Üyelik 26.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 43
  • Beğeniler 3 / 14
  • Ticaret 1, (%100)
@vBasic bu arada adsense kayar şekilde yerleştirme öperler... ( imzandaki siten için söylüyorum )

• Üyelik 15.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 744
  • Beğeniler 45 / 184
  • Ticaret 2, (%50)

Vakiy kaybı olan nokta şu webmasterlar için hizmet mi sunucaksın wm aracı var . Sayaç hizmetimi sunucaksın bir ton var, Forum mu kurucaksın istemediğin kadar demek istediğimi umarım anlatabilmişimdir.Bunun yerine başka projelere yoğunlaşma sana daha çok yararlı olur düşüncesindeyim.He ama illa açıcam diyorsanda Allah yar ve yardımcın olsun.

projemin ne olduğunu belirtmemiştim hocam vakit kaybı diyerek bir ön yargıyla çıkmanız hoş değil. Dediklerinizi hayat gayesi olarak çoktan benimsedim tekrar hatırlattığınız için teşekkürler :)

lodos adlı üyeden alıntı

özenti veya değil bu çok önemli değil. önemli olan bu çalışmaya sizin yeteri kadar emek vermeniz ve bunun sonucunda isminizle bir yere gelmenizdir.
proje nin kelime anlamı yapım halinde,yapımına başlamamış gibi bir şey. wmprojesi şeklinde olduğunda da fazla bir ışık veren isim olmuyor bence.

alanadı değiştirilebilir tarafımca . şuanlık düşüncemi teyit etmek için açtım bu konuyu biraz daha ar-ge yaptıktan sonra Beyin fırtınası yerinde bolca tartışacağız hocam dediklerinizde haklısınız bi bakıma ilginiz için teşekkürederim .

• Üyelik 26.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 43
  • Beğeniler 3 / 14
  • Ticaret 1, (%100)

MeLodrama adlı üyeden alıntı

projemin ne olduğunu belirtmemiştim hocam vakit kaybı diyerek bir ön yargıyla çıkmanız hoş değil. Dediklerinizi hayat gayesi olarak çoktan benimsedim tekrar hatırlattığınız için teşekkürler :)

alanadı değiştirilebilir tarafımca . şuanlık düşüncemi teyit etmek için açtım bu konuyu biraz daha ar-ge yaptıktan sonra Beyin fırtınası yerinde bolca tartışacağız hocam dediklerinizde haklısınız bi bakıma ilginiz için teşekkürederim .

Yok sakın yanlış anlama beni ben sadece senin yapabileceğin şeylere karşı uyarmak için onu söyledim çünkü forumlarda görüyorsundur webmaster araçları diye ya warez bir script , ya da webmaster forumu veya blog kurup önümüze getiriyorlar.Bunlar dışında birşeyse kesinlike adında wm veya webmaster geçmesin farklı bir kelime seçki projenle özgünleşsin ( örnek : metrica webmaster ile alakası bile gerek türkçede gerek ruscada yada woopra sayaç hizmeti verir ama ismi özgündür ;) umarım ne demek istediğimi anlatabilmişimdir :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al