wmaraci reklam

WMAracı Paylaşım Ekibi Başvuru Sonuçları

38 Mesajlar 5.241 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

ASametYildirim ASametYildirim Saygı, Sevgi, Anlayış. Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Bilgisayar mühendisi öğrencisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 3826
  • Beğeniler 2399 / 1874
  • Ticaret 97, (%100)
Paylaşım ekibine girmeye başaran herkesi tebrik ederim. Bize nasip olmadı ama ben wmaracının adaletine güveniyorum. :)
SENibrahim

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

SENibrahim SENibrahim ibocum Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad İ** Ş**
  • Mesajlar 4598
  • Beğeniler 1727 / 1541
  • Ticaret 15, (%100)
Allah'ıma şükürler olsun WM Aracı'ndan bana büyük bir bayram hediyesi.
ASametYildirim

kişi bu mesajı beğendi.

Herkez hata yapabilir, pardon herkes. | ibocum.com

MeMo MeMo SEO Candır, MeMo Uzman :) Kullanıcı
  • Üyelik 23.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster, Editör, SEO Uzmanı
  • Konum Azerbeycan
  • Ad Soyad T** M**
  • Mesajlar 2187
  • Beğeniler 1198 / 578
  • Ticaret 50, (%100)
hayırlı olsun

Backlinkcigeldi Backlinkcigeldi Homo sapiens sapiens... Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)
Kişisel yorumumu da yapayım. Genellikle projelerde görev almış veya editörlük geçmişi olan üyeler seçilmiş, mantıklı bir karar verilmiş. Bilgi bakımından daha iyi üyeler olsada, tecrübe konusunu ön plana alarak yönetim böyle bir karar vermiş. Umarım bu hakkı elde eden kişiler foruma güzel katkılar sunarak wmaracını hak ettiği konuma çıkmasında iyi bir vesile olurlar. Bir nevi işe personel alır gibi cvleri kabarık olanları seçmiş yani yönetim. Hepsine başarılar diliyorum.

Ufak bir eleştiri ekleyecek olursam, seçilenler arasında bu kişi iyi olmuş dediklerim de vardı bu kişi hiç olmamış dediklerimde vardı. Bu da şahsi görüşümdür tabii.

Seçilen her üyeye tekrar başarılar diliyorum. Hayırlı olsun
SametTEKE SENibrahim

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Euphrates Euphrates Bir tutam HUZUR ! Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Error / %&
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad F** Ö**
  • Mesajlar 2977
  • Beğeniler 0 / 628
  • Ticaret 119, (%100)
İlgin ve alakan için Teşekkürler; Ahmet görevle ilgili ayrıntılı bir döküman bizimle paylaşılacak mı ?
SametTEKE Creatingz

kişi bu mesajı beğendi.

* Hiçbir şeye ihtiyacımız yok, yalnız bir şeye ihtiyacımız vardır; çalışkan olmak!

SENibrahim SENibrahim ibocum Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad İ** Ş**
  • Mesajlar 4598
  • Beğeniler 1727 / 1541
  • Ticaret 15, (%100)
Euphrates Hocam evet en kısa sürede bizimle paylaşılacakmış.

Herkez hata yapabilir, pardon herkes. | ibocum.com

• Üyelik 16.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 3826
  • Beğeniler 2399 / 1874
  • Ticaret 97, (%100)

Backlinkcigeldi adlı üyeden alıntı

Kişisel yorumumu da yapayım. Genellikle projelerde görev almış veya editörlük geçmişi olan üyeler seçilmiş, mantıklı bir karar verilmiş. Bilgi bakımından daha iyi üyeler olsada, tecrübe konusunu ön plana alarak yönetim böyle bir karar vermiş. Umarım bu hakkı elde eden kişiler foruma güzel katkılar sunarak wmaracını hak ettiği konuma çıkmasında iyi bir vesile olurlar. Bir nevi işe personel alır gibi cvleri kabarık olanları seçmiş yani yönetim. Hepsine başarılar diliyorum.

Ufak bir eleştiri ekleyecek olursam, seçilenler arasında bu kişi iyi olmuş dediklerim de vardı bu kişi hiç olmamış dediklerimde vardı. Bu da şahsi görüşümdür tabii.

Seçilen her üyeye tekrar başarılar diliyorum. Hayırlı olsun

Hocam peki ekipte yer almasını beklediğiniz ve ekipte yer almayan biri oldu mu merak ediyorum da? :)

Stores Stores WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 1500
  • Beğeniler 75 / 531
  • Ticaret 55, (%98)
Umarım başarılı olurlar. Bir arkadaş premium üyelik verilmesini yazmış ama buna katılmıyorum. Bu arkadaşlar sonuçta belli kategorilerde belli bilgi ve makale paylaşımı amacıyla böyle bir görev alıyor. Kesinlikle hak ettiklerini düşünüyorum. Yoksa niye zaman ayırıp uğraşsınlar.

Paylaşım ekibine alınan arkadaşlara başarılar diliyorum.
SENibrahim

kişi bu mesajı beğendi.

Ahmet Ahmet ▪ illâ edep, illâ edep! Kullanıcı
  • Üyelik 01.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Proje Yönetimi
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 1279
  • Beğeniler 386 / 731
  • Ticaret 29, (%100)
Paylaşım ekibi nedir?
Forum bünyesinde bir çok alanda aktiflik gösteren, bilgi sahibi olduğu konularda yeni ve güncel içerikler üreterek en doğru bilgileri sunan, çeşitli alanlarda tartışma konuları açarak; kullanıcıların görüşlerini var etmek ve akıllarda soru işareti olan bir çok konuda anketler hazırlayarak çözüm üretebilen insanların oluşturduğu topluluğa paylaşım ekibi adını veriyoruz.

Neden böyle bir proje başlıyor?

1. Okulların tatil olmasıyla beraber bir çok genç Webmaster adaylarına en doğru bilgileri sunarak onların gelişimine destek olmak.

2. Forum kullanıcıları ve ziyaretçilerine güncel bilgiler sunarak günümüz teknolojisine alıştırmak, bu alanda bilgi vermek ve onları daima bir üst seviyeye çıkarmak. Ne kadar genç bilgi sahibi olursa o kadar gelişiriz ve hedefimiz olan dünya genelinde; her zaman hazır oluruz, vâkıf oluruz, söz sahibi oluruz.

3. Güncel anketler, tartışma konuları var ederek bir çok doğru bildiğimiz gerçeklerin aslında yanlış olabileceğini görme imkanımız olabilir.

4. Bilgi seviyesi arttıkça, ticaret kültürüde artacaktır, bu kültür arttıkça yeni nesil adına daha güvenli bir ticaret ortamı doğacaktır.

Paylaşım ekibi duyuru konusunda böyle bir açıklama yapmıştık arkadaşlar. Söylediklerimiz aynen geçerli olmakla beraber paylaşım ekibinde yer alacak arkadaşlar uzman oldukları alan veya alanlarda forum kullanıcılarına özgün içerikler var ederek katkı sağlayacaklar. Yeni üye olan, bu işe yeni başlayan bir çok genç webmaster adaylarımıza destek olacaklar. Yeni şeyler öğrenebilmek, eski bilgilerin güncel halini ve doğru olanları paylaşarak %100 doğru bilgi edinmelerini sağlayacaklar.

Biz bir aileyiz, aile içerisinde kimse kimsenin zarar görmesini istemez. Biz hep beraber daha da büyüyebilmek için bir birimize daima güncel bilgileri en doğru şekilde aktaracağız.

Pasa 'nın bir sözünü çok seviyorum; gelecek bizimdir!
umutr SametTEKE 73204

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 16.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 3826
  • Beğeniler 2399 / 1874
  • Ticaret 97, (%100)

Ahmet adlı üyeden alıntı

Paylaşım ekibi duyuru konusunda böyle bir açıklama yapmıştık arkadaşlar. Söylediklerimiz aynen geçerli olmakla beraber paylaşım ekibinde yer alacak arkadaşlar uzman oldukları alan veya alanlarda forum kullanıcılarına özgün içerikler var ederek katkı sağlayacaklar. Yeni üye olan, bu işe yeni başlayan bir çok genç webmaster adaylarımıza destek olacaklar. Yeni şeyler öğrenebilmek, eski bilgilerin güncel halini ve doğru olanları paylaşarak %100 doğru bilgi edinmelerini sağlayacaklar.

Biz bir aileyiz, aile içerisinde kimse kimsenin zarar görmesini istemez. Biz hep beraber daha da büyüyebilmek için bir birimize daima güncel bilgileri en doğru şekilde aktaracağız.

Pasa 'nın bir sözünü çok seviyorum; gelecek bizimdir!

Liste güzel Allah utandırmasın :)
SENibrahim

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al