wmaraci reklam

WMAracı Paylaşım Ekibi Başvuru Sonuçları

38 Mesajlar 5.251 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Backlinkcigeldi Backlinkcigeldi Homo sapiens sapiens... Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)

ASametYildirim adlı üyeden alıntı

Hocam peki ekipte yer almasını beklediğiniz ve ekipte yer almayan biri oldu mu merak ediyorum da? :)

Kendim diyormuşum ahaha :) şaka bir yana forumda çok değerli üyeler var, beklediğim üye yoktu desem yalan olur. Fakat bu tür işlerde dediğim gibi genelde emin adımlar atmak adına, tecrübe biraz daha ön planda tutulur. Çok daha bilgili üyeler elbet vardır lakin anladığım kadarıyla ayakları daha yere basan stabil bir şekilde yazı girecek kişiler seçilmiş. Ben olsam böyle yapar mıydım? yapmazdım. Lakin bu yönetimin verdiği karara saygı duyduğum gerçeğini değiştirmiyor. Hepsine tek tek başarılar diliyorum.

Bu arada birçok üyenin Türkçe problemi olduğundan dolayı direkt elendiğini düşünüyorum bu Bu 10 kişiye verilecek listede Türkçe ve imlâ kuralları eminim ilk 3te yer alacaktır.

Son olarak bu platformun çok değerli üyeleri var seçilmeyenler arasında da veya konuya başvurmayanlar arasında da çok değerli üyelerin olduğunu düşünüyorum.
ASametYildirim

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

daniel1336 daniel1336 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Makine Mühendisi
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 1338
  • Beğeniler 587 / 525
  • Ticaret 36, (%100)

Eiffel adlı üyeden alıntı

Hiç haberim bile olmamış, kaçırdık yahu :(

Aynen valla hocam hiç görmedik o kadar online olduğumuz halde kaçırmışız. Halbuki yazardım bir katılıyorum domainler, internetten para, adsense için :)
slmmrb12 Eiffel

kişi bu mesajı beğendi.

MasterKazanc MasterKazanc WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek İçerik üreticisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 567
  • Beğeniler 178 / 341
  • Ticaret 1, (%100)
Öncelikle katılım sağlayan çoğu kişinin kesinlikle bilgili ve tecrübeli olduğunu düşünüyorum. Fakat belli bir seçim yapılması gerekiyordu. Ekiptekilere iyi çalışmalar dilerim.

Benim de çeşitli alanlarda büyük tecrübelerim oldu. Bu arada uzun yıllar ***daydım buraya da üye oldum ve yakın zamanda paylaşım ekibinin foruma katkı sağlayacağını düşündüğüm için katılayım dedim. Fakat sanırım wmaracında yeni olduğum için ekipte yer almadım. Az çok tahmin ediyordum zaten :) Diğer katılımcıların da bu tür sebeplerden alınmadığını düşünüyorum. O açıdan herhangi bir sorun yok tabi ki.

Ki zaten ekipte olmasanızda yine de wmaracında paylaşım yapabilirsiniz. Sonuçta buradaki herkesin tek bir amacı var o da foruma biraz katkı sağlamak.

Asıl sormak ve söylemek istediğim şu;

Ahmet Ekipte oldup da paylaşım yapanın, ekipte olmayıp da paylaşım yapandan ne farkı olacak onu çok merak ediyorum. Yani ekipte olanlar görevlendirilip forumdakilere her gün iyi paylaşımlar yapmak zorunda mı olacaklar?

TheAnalyzer TheAnalyzer WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Özel
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 1305
  • Beğeniler 134 / 415
  • Ticaret 5, (%100)
Teşekkürler. Güzel vakit geçirmek dileğiyle :)

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

hozcelik hozcelik i was here Kullanıcı
  • Üyelik 21.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** Ö**
  • Mesajlar 1778
  • Beğeniler 776 / 777
  • Ticaret 23, (%100)
Hayırlı olsun, paylaşım yapmak için illa ekibe girmemize gerek yok. Tam gaz devam :)
TheAnalyzer SENibrahim

kişi bu mesajı beğendi.

💯 Jenerik ve Projelik Domainler | Tıkla Tüm Domainleri İncele

🥳 Yandex Kurumsal Mail Hizmeti | Sınırsız Süre Kullanım | Tıkla Detayları Öğren

"Bu dünya öyle ki karanlığı aydınlığından fazla,
Herkes daha fazla ister, azla yetinmez asla."

Euphrates Euphrates Bir tutam HUZUR ! Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Error / %&
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad F** Ö**
  • Mesajlar 2977
  • Beğeniler 0 / 628
  • Ticaret 119, (%100)

MasterKazanç adlı üyeden alıntı

Öncelikle katılım sağlayan çoğu kişinin kesinlikle bilgili ve tecrübeli olduğunu düşünüyorum. Fakat belli bir seçim yapılması gerekiyordu. Ekiptekilere iyi çalışmalar dilerim.

Benim de çeşitli alanlarda büyük tecrübelerim oldu. Bu arada uzun yıllar ***daydım buraya da üye oldum ve yakın zamanda paylaşım ekibinin foruma katkı sağlayacağını düşündüğüm için katılayım dedim. Fakat sanırım wmaracında yeni olduğum için ekipte yer almadım. Az çok tahmin ediyordum zaten :) Diğer katılımcıların da bu tür sebeplerden alınmadığını düşünüyorum. O açıdan herhangi bir sorun yok tabi ki.

Ki zaten ekipte olmasanızda yine de wmaracında paylaşım yapabilirsiniz. Sonuçta buradaki herkesin tek bir amacı var o da foruma biraz katkı sağlamak.

Asıl sormak ve söylemek istediğim şu;

Ahmet Ekipte oldup da paylaşım yapanın, ekipte olmayıp da paylaşım yapandan ne farkı olacak onu çok merak ediyorum. Yani ekipte olanlar görevlendirilip forumdakilere her gün iyi paylaşımlar yapmak zorunda mı olacaklar?

Sorunuza ben cevap vereyim;

- Biz hangi tür sitede şuanda bulunuyoruz " Forum Sitesi ", genel itibariyle paylaşım ve yardımlaşma üzerine kurulu bir tür siteden bahsediyoruz, burada ekip olsun olmasın herkes elinden geldiğince paylaşım yapıyor zaten ve yapmaya devam edecek.

- Ekip olmasında ki amaç biraz daha canlandırmaktan ziyade, yeni gelen arkadaşlara daha fazla yardımda bulunmak, benim kendimden örnek vermem gerekirse; android ve kripto paralar ile içli dışlıyım ve bundan dolayı her gördüğüm konuya da elimden geldiğince cevap vermeye çalışıyorum, ekibe girmiş olmamda hiç bir şeyi değiştirmeyecek ve yine yeni gelen her üyeye yada eski üyeye yardım etmeye devam edeceğim.

- Ekipte olmayan arkadaşlar da bunu yapmaya devam edicek, çünkü biz forum sitesinde bulunuyoruz.. Genel amacımız yardım bulmak ve bildiğimiz konularda insanlara yardımda bulunmak.
Creatingz SENibrahim

kişi bu mesajı beğendi.

* Hiçbir şeye ihtiyacımız yok, yalnız bir şeye ihtiyacımız vardır; çalışkan olmak!

OytunTekesin OytunTekesin Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 19.03.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Search Engine Optimizer
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 305
  • Beğeniler 0 / 112
  • Ticaret 7, (%100)
Kazanan arkadaşlara başarılar dilerim. Ahmet paylaşımları ile gerek üyelerin gerek yönetimin gönlünü fethedebilecek üyeler daha sonra ekibe girmeye hak kazanma sayıyı arttırma veya yer değiştirme gibi birşeyler söz konusu olacak mı?

MasterKazanc MasterKazanc WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek İçerik üreticisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 567
  • Beğeniler 178 / 341
  • Ticaret 1, (%100)
Euphrates Merhaba beni kesinlikle yanlış anlamanızı istemiyorum. Ben paylaşım ekibi için bir şey demiyorum aynı uygulama ***da da bulunuyor burada da olabilir.

Evet herkes elinden geleni yapıyor ve forumun iyiliğini istiyor. Çünkü burası gerçekten güzel bir platform. Sadece bu uygulamanın gerçekleştiği günden bugüne kadar gözlemlediğim kadarıyla burada benim sadece söylemek istediğim forumun zaten dediğiniz gibi genel amacını bu tür uygulama ile şekillendirmek bir sidik yarışı haline dönüştürebilir diye düşündüm.

Hani kötü bir eleştiri yapmadım ve öyle bir niyetim de yok. Sadece açık sözle konuya biraz gerçekçi olarak yaklaşmak istedim. Tekrardan iyi çalışmalar dilerim hepinize.

ihsanKESKiN ihsanKESKiN #Wordpress Kullanıcı
  • Üyelik 14.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek IT Manager
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad I** K**
  • Mesajlar 550
  • Beğeniler 141 / 196
  • Ticaret 15, (%100)
Hayirli olsun herkese. Hayirli bayramlar :)
SENibrahim

kişi bu mesajı beğendi.

westlife westlife Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek -
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad A** H**
  • Mesajlar 475
  • Beğeniler 29 / 131
  • Ticaret 0, (%0)
Seçilen arkadaşlara başarılar dilerim.
SENibrahim

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al