wmaraci reklam

Minima | Wordpress Blog & Magazin Teması [175'ten fazla ayar, Modüler anasayfa sistemi]

243 Mesajlar 62.643 Okunma
wmaraci reklam

hoverpage hoverpage WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** T**
  • Mesajlar 10
  • Beğeniler 7 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Çok iyi tema elinize sağlık ileri de lazım olabilir not edeyim şuraya :)

wmaraci
reklam

WpOmerFaruk WpOmerFaruk blogkurdu.net Kullanıcı
  • Üyelik 31.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Wordpress Geliştiricisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** Y**
  • Mesajlar 1177
  • Beğeniler 181 / 603
  • Ticaret 53, (%100)

hoverpage adlı üyeden alıntı

Çok iyi tema elinize sağlık ileri de lazım olabilir not edeyim şuraya :)

Güzel düşünceleriniz için teşekkürler :) Bu güzel indirimleri kaçırmayın, şimdiden temanızı alın kenarda dursun ;)

MtnOzd MtnOzd RIS / PACS Yöneticisi Kullanıcı
  • Üyelik 23.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Ris PACS Admin
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 319
  • Beğeniler 24 / 78
  • Ticaret 19, (%100)
tema gerçekten çok hoşuma gitti :)
bugün EFT saatini kaçırdığım için olmadı ama site üzerinden formu doldurup hesap bilgileri aldım. Yarın sabahtan da EFT işlemini yapacağım :)

• Üyelik 31.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** Y**
  • Mesajlar 1177
  • Beğeniler 181 / 603
  • Ticaret 53, (%100)

MtnOzd adlı üyeden alıntı

tema gerçekten çok hoşuma gitti :)
bugün EFT saatini kaçırdığım için olmadı ama site üzerinden formu doldurup hesap bilgileri aldım. Yarın sabahtan da EFT işlemini yapacağım :)

O halde şimdiden hayırlı olsun :) Teşekkür ederim :)

wmaraci
wmaraci

HaKHaN HaKHaN WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Fotoğrafçı
  • Konum Karaman
  • Ad Soyad O** E**
  • Mesajlar 41
  • Beğeniler 10 / 13
  • Ticaret 3, (%100)
Öncelikle temanın kendisi süper! Demoların sıkılmadan hazırlanması mükemmel! ve ürünün burada tanıtım görselleri olsun temaya - tanıtıma harcanan emek o kadar fevkalade olmuşki sizi gerçekten tebrik ediyorum başarılar diler hayırlı kazançlarınızın olmasını dilierim. Kolay gelsin hayırlı satışlar.

• Üyelik 31.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** Y**
  • Mesajlar 1177
  • Beğeniler 181 / 603
  • Ticaret 53, (%100)

HaKHaN adlı üyeden alıntı

Öncelikle temanın kendisi süper! Demoların sıkılmadan hazırlanması mükemmel! ve ürünün burada tanıtım görselleri olsun temaya - tanıtıma harcanan emek o kadar fevkalade olmuşki sizi gerçekten tebrik ediyorum başarılar diler hayırlı kazançlarınızın olmasını dilierim. Kolay gelsin hayırlı satışlar.

Güzel düşünceleriniz için teşekkür ederim :)

Yorum yap ekstra indiriminden siz de faydalanabilirsiniz. Düşünürseniz hemen iletişime geçebilirsiniz :)

tarkan543 tarkan543 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Hukuk
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 38
  • Beğeniler 6 / 11
  • Ticaret 9, (%100)
Yaklaşık 1 haftadır sitem için bir tema arıyordum bir kaç gün önce konunuza denk geldim ve temanızı incelemeye başladım. Gerçekten çok şık ve ilgi uyandırıcı tasarım olmuş uzun zamandır gördüğüm en detaylı özelliğe sahip tema diyebilirim. Almak için sizinle iletişime geçiyorum.

• Üyelik 31.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** Y**
  • Mesajlar 1177
  • Beğeniler 181 / 603
  • Ticaret 53, (%100)

tarkan543 adlı üyeden alıntı

Yaklaşık 1 haftadır sitem için bir tema arıyordum bir kaç gün önce konunuza denk geldim ve temanızı incelemeye başladım. Gerçekten çok şık ve ilgi uyandırıcı tasarım olmuş uzun zamandır gördüğüm en detaylı özelliğe sahip tema diyebilirim. Almak için sizinle iletişime geçiyorum.

Güzel yorumlarınız için teşekkürler :)
Yorum yap indirimi ile birlikte beklemedeyim :)

MtnOzd MtnOzd RIS / PACS Yöneticisi Kullanıcı
  • Üyelik 23.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Ris PACS Admin
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 319
  • Beğeniler 24 / 78
  • Ticaret 19, (%100)
Tema satın alma işlemini aslında dün yaptım ancak kurulumunu hosting firmasının sorunu yüzünden ancak bugün yapabildim. Tema desteği dışında yaşadığım hosting sorunlarında da çok sabırlı ve çözüme yönelik yardımları oldu bunun için ayrıca teşekkür ediyorum :) (bu sattığı temaya verdiği desteğin haricinde daha büyük bir teşekkürü hak ediyor bence, hosting firmasının hataya verdiği cevap gibi "bende sorun yok" deyip geçebilirdi ancak bugün kurulum yapana kadar sorunlarla ilgilendi ve özel mesajlara oldukça hızlı cevaplar verdi. Bunun dışında herhangi bir sorun olup olmadığını sürekli sordu sağolsun)

Temaya gelirsek Demo'ları tek tıkla kurabilme özelliği gerçekten mükemmel. Hiç üşenilmeden 4 farklı demo hazırlanmış. ve herhangi bir sorun olmadan saniyeler içinde kurulumu yapabiliyorsunuz. Onun dışında temanın yönetim paneli kullanım açısından çok basit kullanılacak şekilde hazırlanmış ancak oldukça detaylı şekilde özellikler anlatılmış.

Kurulumdan sonraki kısıtlı bir incelememden sonra gerçekten tam not aldı :)
Site içeriğini tamamen girip tüm ayarlarını tamamladıktan sonra tekrar bir yorum yaparım :)

• Üyelik 31.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** Y**
  • Mesajlar 1177
  • Beğeniler 181 / 603
  • Ticaret 53, (%100)

MtnOzd adlı üyeden alıntı

Tema satın alma işlemini aslında dün yaptım ancak kurulumunu hosting firmasının sorunu yüzünden ancak bugün yapabildim. Tema desteği dışında yaşadığım hosting sorunlarında da çok sabırlı ve çözüme yönelik yardımları oldu bunun için ayrıca teşekkür ediyorum :) (bu sattığı temaya verdiği desteğin haricinde daha büyük bir teşekkürü hak ediyor bence, hosting firmasının hataya verdiği cevap gibi "bende sorun yok" deyip geçebilirdi ancak bugün kurulum yapana kadar sorunlarla ilgilendi ve özel mesajlara oldukça hızlı cevaplar verdi. Bunun dışında herhangi bir sorun olup olmadığını sürekli sordu sağolsun)

Temaya gelirsek Demo'ları tek tıkla kurabilme özelliği gerçekten mükemmel. Hiç üşenilmeden 4 farklı demo hazırlanmış. ve herhangi bir sorun olmadan saniyeler içinde kurulumu yapabiliyorsunuz. Onun dışında temanın yönetim paneli kullanım açısından çok basit kullanılacak şekilde hazırlanmış ancak oldukça detaylı şekilde özellikler anlatılmış.

Kurulumdan sonraki kısıtlı bir incelememden sonra gerçekten tam not aldı :)
Site içeriğini tamamen girip tüm ayarlarını tamamladıktan sonra tekrar bir yorum yaparım :)

Şahane düşünceleriniz için çok teşekkür ederim :)

Hosting firması konusunda deneyimlerimle herkese önerilerde bulunuyorum. Sizin de basit sıkıntılara geç çözüm sunan firmalarla çalışmanızı istemem :) Umarım yeni firmanızda da hiçbir sıkıntı yaşamadan devam edersiniz.

Temayı uzun süre sorunsuz ve sıkıntısız kullanmanızı ümit ediyorum :) Yeni projelerinizde de bekliyorum. Gelecek yeni güncellemelerle çok daha güzel bir tema olacak emin olabilirsiniz.

Mutlu bloglamalar! :)

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al