wmaraci reklam

Her hafta ücretsiz wordpress temasına sahip olmak ? ..

9 Mesajlar 1.301 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

GokhanKara GokhanKara Whatsappla.com Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad G** K**
  • Mesajlar 1421
  • Beğeniler 760 / 545
  • Ticaret 21, (%100)
Merhaba arkadaşlar ..
Uzun süredir birşeyler paylaşmak istiyorum fakat bir türlü düzenimi oturtamadım.Fakat şu anda tam istediğim konumdayım.

Şöyle birşey düşünüyorum.
Benim kişisel web sitem var.Bilen biliyor orada beni takip eden kullanıcılara ( yazılarımı okumak, paylaşmak, yorum yapmak ) ücretsiz hizmetler vermeyi düşünüyorum.

Hazır tertemiz kodlanmış html5 yada responsive html formatları mevcut olan siteleri dinamik hale yani wordpress entegreli hale getirebilirim.

Her hafta 1 adet temayı tamamlayıp ücretsiz olarak sunmak istiyorum.Arşivlerinize yeni temalar ekleyebileceksiniz, ihtiyaçlarınızı daha aza indirgeyeceksiniz.

Peki sektör ne olacak, nasıl belirlenecek ?
Her hafta web sitem üzerinden anket yapacağım.

En çok oyu alan sektöre özel html temayı sunup onayınızı alıp wordpress haline getireceğim.Footerda belki adım geçer geçmez ona tam karar veremedim ama özel admin paneli yapacağım için birazda adım geçsin, reklamım olsun isterim :) Belki sadece 1 tane dosyası şifreli olacaktır.

Bu proje tamamen ücretsizmi olacak ?
Tamamen ücretsiz Sınırsız lisans alabileceksiniz.Bir başvuru sitem var.Formu doldurup başvuruyorsunuz onayladığımda anında tema sizde oluyor.Tema özel panelinde ve web sitemde bağış kutusu olacak isteyen arkadaşımız 1 TL bile bağış yapabileceksiniz :) Amacım para kazanmak olsa böyle bir konu açmam sadece bu işin bir espirisidir.

Bu bahsettiğim işin amacı nedir ?
Ben birazda paylaşımcı olmaya karar verdim.Birazda insanlara faydalı olmakta yarar var diye düşünüyorum.

Temanın ne gibi özellikleri olacak ?
Tamamen seo dostu bir kodlama yapacağım.Sitedeki her yeri kolaylıkla düzenleyebileceksiniz ve Google Adsense için özel reklam yerleşimi bile düşünüyorum." Ücretsiz tema bundan cacık olmaz.. " gibi birşey asla söyleyemiyeceksiniz çünkü ücreti ile yaptığım emeği göstereceğimden emin olabilirsiniz.

Tema desteği olacak mı ?
Tabiki .. Bunun için wordpress soru - cevap temasını bile hazırladım.Bütün temalar hakkında sorularınızı sorabilecek destek alabileceksiniz.

İLK TEMA KONUSU :
Ben ilk hafta için basit, soru - cevap temasını yapmayı düşündüm.
Örnek html buradan bakabilirsiniz eğer free ücretsiz dağıtılan bir html şablonunuz yada kendi dökümünü yaptığınız cssleriniz var ise onlarada giydirme yapabilirim.

Eğer aklınıza takılan sorular var ise, fikirleriniz var ise kırıcı olmadan, sert eleştiri yapmadan lütfen konu altından yada özel mesaj ile bildiriniz.

Fikirlerinize her zaman saygı duyuyorum çünkü akıl akıldan üstündür.
Hayırlı günler, bol kazançlar diliyorum.
kadirsaim

kişi bu mesajı beğendi.

Profesyonel Tasarım & Wordpress Tema / Eklenti hizmeti - http://whatsappla.com/@gokhankaraofficial
wmaraci
reklam

Valkyrie Valkyrie Interface Designer / IT Kullanıcı
  • Üyelik 03.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Interface Designer / IT
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 1365
  • Beğeniler 20 / 195
  • Ticaret 2, (%100)
Anketi yapacağınız siteyi belirtmemişsiniz örneğin.
Şahsen çizerek destek çıkabilirim, belki biride css'e döker ve topu size atabilir.
Tebrikler çünkü aklımda olan benzer bir projeye yaşam verecek ekip bulamamıştım. İlk defa böyle bir kişiyi görüyorum, gönülden kutluyorum. İyilik hiçbir zaman karşılıksız kalmaz.
Hayatınızda ve bu işinizde başarılar.
GokhanKara

kişi bu mesajı beğendi.

the World shall know Pain
Interface Designer / IT

SuhaMete SuhaMete SEO Danışmanı Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** M**
  • Mesajlar 2548
  • Beğeniler 21 / 535
  • Ticaret 76, (%100)
Çok güzel bir işe başlamışsınız. Hayırlısıyla istediklerinizi yapıp bol bol dua alırsınız inşallah. Çok hoşuma gitti bu planınız, uygulamanızı bekliyoruz.
GokhanKara

kişi bu mesajı beğendi.

3525 3525 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 27.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 2967
  • Beğeniler 1073 / 440
  • Ticaret 0, (%0)
Özellikle Wordpress tema sıkıntısını giderebiliriz.
GokhanKara

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

MertBalci MertBalci WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek .
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 2345
  • Beğeniler 758 / 757
  • Ticaret 434, (%100)
Bence yeniden yapmaktansa yapılmış, dağıtıma sunulmuş kaliteli yabancı temaları Türkçeleştirmeniz daha mantıklı, bir ara bende yapıyordum bu işi. Sizin için de daha kolay olur bence.
GokhanKara

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 03.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 1365
  • Beğeniler 20 / 195
  • Ticaret 2, (%100)

MertBalci adlı üyeden alıntı

Bence yeniden yapmaktansa yapılmış, dağıtıma sunulmuş kaliteli yabancı temaları Türkçeleştirmeniz daha mantıklı, bir ara bende yapıyordum bu işi. Sizin için de daha kolay olur bence.

Bana sorulacak olursa tema yapmayı herkes beceremez lakin Türkçeleştirmeyi gayet güzel şekilde yapabilirler.
GokhanKara 3525

kişi bu mesajı beğendi.

Interface Designer / IT

3525 3525 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 27.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 2967
  • Beğeniler 1073 / 440
  • Ticaret 0, (%0)
Ücretsiz tema çeviri işini yaparım lakin bir link bulunmak şartı ile. Ama tema döktürmek çeviri yapmaktan daha zor.
GokhanKara

kişi bu mesajı beğendi.

GokhanKara GokhanKara Whatsappla.com Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad G** K**
  • Mesajlar 1421
  • Beğeniler 760 / 545
  • Ticaret 21, (%100)

Valkyrie adlı üyeden alıntı

Anketi yapacağınız siteyi belirtmemişsiniz örneğin.
Şahsen çizerek destek çıkabilirim, belki biride css'e döker ve topu size atabilir.
Tebrikler çünkü aklımda olan benzer bir projeye yaşam verecek ekip bulamamıştım. İlk defa böyle bir kişiyi görüyorum, gönülden kutluyorum. İyilik hiçbir zaman karşılıksız kalmaz.
Hayatınızda ve bu işinizde başarılar.

Anketler şu anda müşteri panelinde var giriş yapabilirseniz görebilirsiniz.
Ben kendim grafikerim zaten :) Önemli olan css dökümü onu yapabilecek ekip arkadaşı hala arıyorum.

Süha Mete adlı üyeden alıntı

Çok güzel bir işe başlamışsınız. Hayırlısıyla istediklerinizi yapıp bol bol dua alırsınız inşallah. Çok hoşuma gitti bu planınız, uygulamanızı bekliyoruz.

Sizede yorumunuz için çok teşekkür ederim ..

agg1401 adlı üyeden alıntı

Özellikle Wordpress tema sıkıntısını giderebiliriz.

Amacım her sitede güzel Wordpress temaları bulunmasıdır.

MertBalci adlı üyeden alıntı

Dağıtlan temalar beni pek ilgilendirmiyor kardeşim ben sıfırdan yazarım.Çok çok çok başarılı temalar var ise onlarıda Türkçeleştirip onlarıda ücretsiz olarak dağıtabilirim buda bir 2. olaydır.

Valkyrie adlı üyeden alıntı

Bana sorulacak olursa tema yapmayı herkes beceremez lakin Türkçeleştirmeyi gayet güzel şekilde yapabilirler.

Beceremez yada becerebilir bu beni ilgilendiren bir kısım değildir lakin benim birşeyler becerebildiğim kesindir ;) ..

agg1401 adlı üyeden alıntı

Ücretsiz tema çeviri işini yaparım lakin bir link bulunmak şartı ile. Ama tema döktürmek çeviri yapmaktan daha zor.

Ben kendim temaya LİNK koymuyorum bre vatandaş ne istediğine biraz dikkat et istersen :) ?

Profesyonel Tasarım & Wordpress Tema / Eklenti hizmeti - http://whatsappla.com/@gokhankaraofficial

• Üyelik 03.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 1365
  • Beğeniler 20 / 195
  • Ticaret 2, (%100)

GokhanKara adlı üyeden alıntı

Anketler şu anda müşteri panelinde var giriş yapabilirseniz görebilirsiniz.
Ben kendim grafikerim zaten :) Önemli olan css dökümü onu yapabilecek ekip arkadaşı hala arıyorum.

M.Paneli olarak tanıttığınız alen wordprestij sitenizde değilmi ?

GokhanKara adlı üyeden alıntı

Beceremez yada becerebilir bu beni ilgilendiren bir kısım değildir lakin benim birşeyler becerebildiğim kesindir ;) ..

Yok est, yapamazsınız demedim konu sapmasın diye öyle yazdım.

Interface Designer / IT
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al