wmaraci reklam

Ücretsiz türkçe siberleaf wordpress teması

13 Mesajlar 3.177 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

saidyavuz saidyavuz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.11.2010
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek Primary school teacher
  • Mesajlar 394
  • Beğeniler 0 / 20
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar geçen hafta bahsettiğim tema nihayet bitti araya başka işler girmeseydi çok daha güzel olacaktı fazla gecikmesini istemedim o yüzden hemen paylaşmaya karar verdim tema görüntüsü aşağıdaki şekildedir.

Yalnız küçük bir uyarı temada güzel dursun diye kullandığım font bazı tarayıcılarda tükçe karakterleri desteklemiyor ona göre sadece başlıklarınıza bu noktada dikkat ederseniz güzel olur ayrıca kategoriler dropdown menu şeklinde kategorilerinizin sayısı eğer çok fazla ise alt kategoriler haline getirin yoksa üst kısım kategoriler ile dolup taşar

Görüntüle:http://cdn.saidyavuz.com/tema/siberleaf/

İndir:http://cdn.saidyavuz.com/depo/siberleafv1.rar

Detaylı bilgi:http://saidyavuz.com/2011/07/siberleaf-wordpress-temasi/

wmaraci
reklam

MertCanatan MertCanatan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.11.2010
  • Yaş/Cinsiyet 27 /
  • Meslek
  • Mesajlar 554
  • Beğeniler 0 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
Gene döktürmüşsün :)

bd bd WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2010
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek 2
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 4926
  • Beğeniler 784 / 3953
  • Ticaret 18, (%100)
Yine çok güzel bir tema olmuş Said, eline sağlık.

Ulker Ulker Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 /
  • Meslek
  • Mesajlar 161
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 1, (%100)
Elinize sağlık muhteşem olmuş.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

kceptel kceptel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 142
  • Beğeniler 113 / 30
  • Ticaret 5, (%100)
hocam temaların süper ancak süper cache eklentisiyle bi uyumsuzluğu mu var? eklentiyi test et diince iki sayfa uyuşmuyo görünüyo, blogizma temanda da, mavi tema ve yine ondan türettiğin laruse temasında da aynı şey oldu ilginç. ona bi bakıver istersen hocam

buarada sitenizde bu tema için yazdığınız gibi harbiden çok klas duruyo;) emeğinize sağlık

saidyavuz saidyavuz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.11.2010
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek Primary school teacher
  • Mesajlar 394
  • Beğeniler 0 / 20
  • Ticaret 0, (%0)
yorumlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar yeni temalar için baya motive ediyor insanı

kceptel adlı üyeden alıntı

hocam temaların süper ancak süper cache eklentisiyle bi uyumsuzluğu mu var? eklentiyi test et diince iki sayfa uyuşmuyo görünüyo, blogizma temanda da, mavi tema ve yine ondan türettiğin laruse temasında da aynı şey oldu ilginç. ona bi bakıver istersen hocam

buarada sitenizde bu tema için yazdığınız gibi harbiden çok klas duruyo;) emeğinize sağlık

öncelikle cache ekletisini kullanıyorsan başka bir temaya geçtiğinde önbelleği silmen gerekiyor aksi halde önceki temanın kodları ile yeni temanın kodları birbirlerine karışacaktır ikincisi ben kendi yaptığım bir temayı şuanda cache eklentisi ile kullanıyorum ve herhangi bir sorun olmadı şuana kadar üçüncüsü yanlış anlama ama temalar eklentilere göre yapılmaz ayrıca yorumun içinde sağol :) senin için yine de bir kontrol ederim ancak dediğim gibi cache eklentisini ya tamamen kaldırıp tekrar kur yada önbelleği boşalt

kceptel kceptel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 142
  • Beğeniler 113 / 30
  • Ticaret 5, (%100)

saidyavuz adlı üyeden alıntı

yorumlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar yeni temalar için baya motive ediyor insanı

öncelikle cache ekletisini kullanıyorsan başka bir temaya geçtiğinde önbelleği silmen gerekiyor aksi halde önceki temanın kodları ile yeni temanın kodları birbirlerine karışacaktır ikincisi ben kendi yaptığım bir temayı şuanda cache eklentisi ile kullanıyorum ve herhangi bir sorun olmadı şuana kadar üçüncüsü yanlış anlama ama temalar eklentilere göre yapılmaz ayrıca yorumun içinde sağol :) senin için yine de bir kontrol ederim ancak dediğim gibi cache eklentisini ya tamamen kaldırıp tekrar kur yada önbelleği boşalt

yok hocam est. yanlış anlayacak pozisyonda değilim zira ben kod işinden anlamam hele de böyle sade ve şık temaları ortaya koyan birisi yanında sözümüz olmaz:) ancak diğer temalarla olmadı hocam test et diince zaman damgaları uyuşuyo diyo ama dediğim gibi üç tane temanı denedim üçünde de iki sayfanın zaman damgası uyuşmuyo dedi, sakın bunu eleştiri olarak alma belki bende vardır sorun sadece gözüme çarptı ileteyim dedim. tekrar emeğine sağlık hocam temaların çok güzel bir de dediğin gibi yapayım bakalım:)

kendineyazar kendineyazar optisyen.info Kullanıcı
  • Üyelik 30.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Optisyenlik
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 193
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Bu adam işi biliyor abi

Optisyen.info

Ali Ali Blogger Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 309
  • Beğeniler 22 / 24
  • Ticaret 1, (%100)
Güzel tema.Bekliyordum,arşivledim.

mirach mirach Hepimiz Gugılız Kullanıcı
  • Üyelik 02.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek öğrenci
  • Mesajlar 131
  • Beğeniler 2 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Güzel olmuş elinize,emeğinize sağlık

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al