lostyazilim

Ücretsiz Wordpress Teması

26 Mesajlar 4.523 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

dokaliko dokaliko Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Çapulcu
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 144
  • Beğeniler 6 / 22
  • Ticaret 0, (%0)
Grafiker olarak gönüllü olabilirim belki..

wmaraci
reklam

leaderrda leaderrda WM Aracı Kimlik Onayı
  • Üyelik 04.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** E**
  • Mesajlar 148
  • Beğeniler 48 / 13
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam wordpress konusunda bilgim var entegre konusunu biliyorum bir tek sidebarı bileşen destekli yapmada zorlanıyorum bazı arkadaşlar bu konuda yol gösterirse bende varım.

umittopcan umittopcan Tanıtım Yazısı ve Grafik Kullanıcı
  • Üyelik 24.01.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Operatör
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ü** T**
  • Mesajlar 698
  • Beğeniler 34 / 123
  • Ticaret 39, (%100)

İsmailBayram adlı üyeden alıntı

Para hırsı falan bürümemiş. Eminim paylaşırsınız ücretsiz olarak. O seviyeye gelene kadar çalışmak, araştırmak, emek vermek, zamanını harcamak büyük şeyler. Siz bu yolu geçin sonra tekrar konuşalım.

Hocam birilerine yardımcı olup onlardan hayır duası almak paradan daha önemli benim için. Ha tabiki bazı şeyler için paranında önemi var. Eğer 3 WP teması yaparsam 2 sini ücretsiz 1 ini ücretli dağıtırım. İhtiyaçlarımıda bu şekilde karşılarım.

Ek Olarak:

dokaliko adlı üyeden alıntı

Grafiker olarak gönüllü olabilirim belki..

Kişisel bir blog PSD si çizip referans gösterirseniz sizin yaptığınız tasarımı yapabiliriz.

Ek Olarak:

leaderrda adlı üyeden alıntı

Hocam wordpress konusunda bilgim var entegre konusunu biliyorum bir tek sidebarı bileşen destekli yapmada zorlanıyorum bazı arkadaşlar bu konuda yol gösterirse bende varım.

Entegre edecek arkadaş var HTML/CSS kodlayacak arkadaş kaldı sadece.

Onur89TR Onur89TR Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek .
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 2376
  • Beğeniler 704 / 791
  • Ticaret 1, (%100)
Tema yapımı öyle kolay bir iş değil. Bu arkadaşlara emeklerinin karşılığını verebilecek misin? Diğerlerinin dediği gibi, sen ne iş yapacaksın? Başkalarının emekleriyle para kazanma gibi bir gaflete girişme sakın.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 24.01.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Operatör
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ü** T**
  • Mesajlar 698
  • Beğeniler 34 / 123
  • Ticaret 39, (%100)

Onur89TR adlı üyeden alıntı

Tema yapımı öyle kolay bir iş değil. Bu arkadaşlara emeklerinin karşılığını verebilecek misin? Diğerlerinin dediği gibi, sen ne iş yapacaksın? Başkalarının emekleriyle para kazanma gibi bir gaflete girişme sakın.

Hocam konuyu okadar saptırdınız ki . Sizin dininz imanınız para olmuş. Ben diyorum ki ücretsiz dağıtacağız siz hala paradan bahsediyosunuz. Konu kilitlenebilir böyle bir projede yok arkadaşlar.

SuhaMete SuhaMete SEO Danışmanı Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** M**
  • Mesajlar 2548
  • Beğeniler 21 / 535
  • Ticaret 76, (%100)
Konuyu açanı sinir etmek için mi yazıyorsunuz bunları, ağzımı bozup forum kurallarını çiğnemeyeyim.Sadece şunu bilin gönüllü olarak da yapılabilir bazı şeyler.Sizin dünyanızda yok galiba, bir girişimi baltalamaya çalışan güzel milletim.Ben yapmam ben yapmam diyen kişilere diyorum: Bulunmaz hint kumaşı değilsin, ayrıca yorum yapmak da zorunda değilsin.

Konuyu açan arkadaşım forum yoluyla yapma bence bu ekibi.Özel mesajlarla insanlarla tanışa tanışa söyle teklifini.Keşke o dediklerinden birini yapabilseydim.Amacım da bu yönde zaten.Bu bilgileri bilen kişilerden bilgileri alıp öğrenip olabildiğince herkese yaymak :)

• Üyelik 24.01.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Operatör
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ü** T**
  • Mesajlar 698
  • Beğeniler 34 / 123
  • Ticaret 39, (%100)

suhamete adlı üyeden alıntı

Konuyu açanı sinir etmek için mi yazıyorsunuz bunları, ağzımı bozup forum kurallarını çiğnemeyeyim.Sadece şunu bilin gönüllü olarak da yapılabilir bazı şeyler.Sizin dünyanızda yok galiba, bir girişimi baltalamaya çalışan güzel milletim.Ben yapmam ben yapmam diyen kişilere diyorum: Bulunmaz hint kumaşı değilsin, ayrıca yorum yapmak da zorunda değilsin.

Konuyu açan arkadaşım forum yoluyla yapma bence bu ekibi.Özel mesajlarla insanlarla tanışa tanışa söyle teklifini.Keşke o dediklerinden birini yapabilseydim.Amacım da bu yönde zaten.Bu bilgileri bilen kişilerden bilgileri alıp öğrenip olabildiğince herkese yaymak :)

Hocam ben anlamıyorum arkadaşları. Herşey para olmuş ya. En ufak şeyde para geliyor herkesin aklına. Ben bilmiyorum bilsem yemin ederim Her ay 1 tema yapar paylaşırım. Ha tabiki emeğimin karşılığını almam gerek 2 temayı ücretsiz dağıtıyorsam 1ini satarım. Ama bizim milletimizde bu düşünce yok. Bilen kendi sitesine yapar yardım istiyenede çemkirir. Ben hiç bir şey demiyorum. Durumumuz içler acısı. Yardımlaşma, insanlık namına hiç bir şey kalmamış. Diyosunuz ki sen ne yapacaksın. Eğer bildiğim bir iş olsa zaten böyle bir proje girişiminde bulunmam. Yapılan temalardan bende yararlanacağım sizlerde yararlanacaksınız.

• Üyelik 31.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** M**
  • Mesajlar 2548
  • Beğeniler 21 / 535
  • Ticaret 76, (%100)

The Maniac adlı üyeden alıntı

Hocam ben anlamıyorum arkadaşları. Herşey para olmuş ya. En ufak şeyde para geliyor herkesin aklına. Ben bilmiyorum bilsem yemin ederim Her ay 1 tema yapar paylaşırım. Ha tabiki emeğimin karşılığını almam gerek 2 temayı ücretsiz dağıtıyorsam 1ini satarım. Ama bizim milletimizde bu düşünce yok. Bilen kendi sitesine yapar yardım istiyenede çemkirir. Ben hiç bir şey demiyorum. Durumumuz içler acısı. Yardımlaşma, insanlık namına hiç bir şey kalmamış. Diyosunuz ki sen ne yapacaksın. Eğer bildiğim bir iş olsa zaten böyle bir proje girişiminde bulunmam. Yapılan temalardan bende yararlanacağım sizlerde yararlanacaksınız.

Sanki ortada maddi bir kazanç var da sen ne yapacaksın hey paranın üstüne yatma lafları dönüyor.İyi sinirlendim ya ne yaparsanız yapın abi.Bildiği bilgileri inşallah paylaşıyordur en azından.Başka birşey istemem o düşüncesizlerden şu forumda.

• Üyelik 24.01.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Operatör
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ü** T**
  • Mesajlar 698
  • Beğeniler 34 / 123
  • Ticaret 39, (%100)

suhamete adlı üyeden alıntı

Sanki ortada maddi bir kazanç var da sen ne yapacaksın hey paranın üstüne yatma lafları dönüyor.İyi sinirlendim ya ne yaparsanız yapın abi.Bildiği bilgileri inşallah paylaşıyordur en azından.Başka birşey istemem o düşüncesizlerden şu forumda.

Ben temayı onlara yaptırıp satacakmışım öyle diyorlar hocam.

• Üyelik 31.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** M**
  • Mesajlar 2548
  • Beğeniler 21 / 535
  • Ticaret 76, (%100)

The Maniac adlı üyeden alıntı

Ben temayı onlara yaptırıp satacakmışım öyle diyorlar hocam.

Okudum tabi yorumları hocam.Neyse ne artık en azından bu hevesinizi başka türlere çevirmenizi isterim.Gene de yardımcı olabileceğiniz başka neler yapabilecekseniz yapın derim.

wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al