wmaraci reklam

Detaylı Üyelik Sistemi Hakkında Bilgi

20 Mesajlar 2.762 Okunma
wmaraci reklam

MehmetGUMUS3 MehmetGUMUS3 . Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 757
  • Beğeniler 283 / 200
  • Ticaret 12, (%100)
konu nerden nereye. neyse bakalım kardeşim haklısın tamam ..

Teamtofas.com
wmaraci
reklam

yasinolmez yasinolmez WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Görsel İletişim Tasarımcısı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** Ö**
  • Mesajlar 296
  • Beğeniler 55 / 33
  • Ticaret 0, (%0)

FilmlerBizden adlı üyeden alıntı

İşte bende onu diyorum sen feysbuk gibi bir fark yaratabilecek misin?
Ayrıca feysbukun temelde çıkış amacı dating değil. varolan arkadaşlarına ulaşma idi. bu şekilde fark yarattı. tabii uygulamarını vs.. sanmıyorum. etiketlemesiydi video yükletmesiydi. etkinliğiydi. sen bu farkı yaratabilecek misin?
İnsanlar neden buzdolabının üzerindeki diyet listesine,kilosuna 3sn içerisinde bakıp yerine oturmak varken sitende vakit geçirsin?
Ben iyi bişey söylemiştim ama sanırım kötü anlamışsın :) sorun değil :) ben hala aynı fikirdeyim :)

Hocam sanırım hiç sporla ilgilenmediniz hayatınızda. İlgilenseniz beni daha iyi anlayabilirdiniz. Eminim her insan buzdolabı üstündeki liste yerine kendi hesabı olan için programı bulunan, düzenli her ay ölçülerini girmesi gereken bir tablosu olan(hatta her ay ölçü girmesi için uyarı veren) sonra da gelişmelerini bir çizelge/grafik halinde gösteren sporcuyu düzene ve disipline sokmayı hedefleyen bir uygulamayı tercih eder. bunda absürd bi'şey yok. amerika'yı yeniden keşfettiğim de yok. spor en başında düzen disiplin işidir. benim de amacım kullanıcıları hem siteme bi' nebze de olsa bağlamak hem de programlarını ve ölçülerini düzene sokmak.

Ek Olarak:

noktanoktam adlı üyeden alıntı

Neden insanların şevkini kırma amaçlı yorumlar yaparsınız anlamış değilim. Zaten hep yapamayız bunları ile geçiyor günlerimiz. Birimiz de başarırız güzel olur demiyor. Bende detaylı üyelik sistemi ile ilgili araştırmalar yapmıştım fakat çok da detaylı bilgiler malesef yok. Eklentilerin güzel olanları da paralı. Türkçe kaynak da yok denilebilecek kadar az .

Teşekkür ederim hocam desteğin için
MehmetGUMUS3

kişi bu mesajı beğendi.

FilmlerBizden FilmlerBizden Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek SERBEST MESLEK
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 523
  • Beğeniler 263 / 82
  • Ticaret 2, (%100)

yasinolmez adlı üyeden alıntı

Hocam sanırım hiç sporla ilgilenmediniz hayatınızda. İlgilenseniz beni daha iyi anlayabilirdiniz. Eminim her insan buzdolabı üstündeki liste yerine kendi hesabı olan için programı bulunan, düzenli her ay ölçülerini girmesi gereken bir tablosu olan(hatta her ay ölçü girmesi için uyarı veren) sonra da gelişmelerini bir çizelge/grafik halinde gösteren sporcuyu düzene ve disipline sokmayı hedefleyen bir uygulamayı tercih eder. bunda absürd bi'şey yok. amerika'yı yeniden keşfettiğim de yok. spor en başında düzen disiplin işidir. benim de amacım kullanıcıları hem siteme bi' nebze de olsa bağlamak hem de programlarını ve ölçülerini düzene sokmak.

Ek Olarak:

Teşekkür ederim hocam desteğin için

adam nete giremiyorsa nasıl vereceksin uyarıyı?
diyorsanki sms ile uyarı veririm o zaman bu bir fark olabilir.
ben mani olmayayım sizin engin spor bilgilerinize...
Hayatımda hiç spor yapmamışım ben.. sizin bu şevkinizide kırmak istemiyorum.

yap hocam. süper fikir. kesin tutar. zengin olursun..
sonuna kadar arkandayız.

• Üyelik 12.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** Ö**
  • Mesajlar 296
  • Beğeniler 55 / 33
  • Ticaret 0, (%0)

adam nete giremiyorsa nasıl vereceksin uyarıyı?
diyorsanki sms ile uyarı veririm o zaman bu bir fark olabilir.
ben mani olmayayım sizin engin spor bilgilerinize...
Hayatımda hiç spor yapmamışım ben.. sizin bu şevkinizide kırmak istemiyorum.

yap hocam. süper fikir. kesin tutar. zengin olursun..
sonuna kadar arkandayız.

Ne yapmak istiyosunuz anlamıyorum ki. Nete girmeyen adamdan banane. Hali hazırda yeni yazıları takip eden üyeler dahil günde 900 ila 1000 hitim var. Dediğim üyelik sistemiyle de bi' şekilde üye toplarım heralde. Aynı mantıkla düşünürseniz NEDEN BLOG AÇIYORUZ? ne gerek var? bin tane blog var neden açayım ki? kim neden girsin blog'a? Az mantıklı olalım hocam. Absürd bişeyden bahsetmiyoruz.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 14.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek SERBEST MESLEK
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 523
  • Beğeniler 263 / 82
  • Ticaret 2, (%100)
birşey demedim üstadım. açın dedim süper fikir dedim.
Herkes birbirine bahseder kısa sürede spor salonunuda bırakır sitenizde spor yaparlar dedim.

Ek Olarak: ben sadece o kadar emek verdikten sonra elinize hiç birşey geçmeyince hayal kırıklığı yaşamanızı ve emeklerinizin boşa gitmesini istemediğimden yazmıştım. hatta belirtmiştim ki facebook uygulaması yapsanız daha mantıklıdır diye. ama siz açın. süper fikirmiş kiloyu nette tutmak. harika fikir.

HasanEksi HasanEksi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Bursa
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 608
  • Beğeniler 85 / 113
  • Ticaret 5, (%100)

Edison ampülü bulduda ne oldu... malum ampüllüler başa geçti :)
Edison ile bu durumu kıyaslamak demek dünyadaki 3,5 milyar başarısız insanında aslında başarılı olduğunu varsaymakla eşdeğer. o halde 3,5 milyar insanda ampül üzerinde çalışsın. elektrik üzerinde çalışsın. içten yanmalı motorları yeniden yapsın.

bu amerikayı keşfetmek gibi birşey ama yeniden...

şahsen bir fark yaratmıyorsa hergün bir siteye girip kilomu, yiyeceklerimi yazmam.

çok övülen facebook a bile girmiyorum. ki baksanız bu tür uygulamalar bile vardır.

ha yapılan bir uygulama olursa bir ihtimal.
zaten facebook a giriyorlar bu uygulamayada girerler.
bakın yeni bir fikir çıktı...

Yav arkadaşım karışmayım karışmayım diyorum da biraz haksızsın adam zaten konuda siteyi beğeniyorlar ve uzun süre duruyorlar diyor. Burada hizmet kalitesini arttırmaya çalışıyor. Aynı zamanda dolapta ki hedef listeni arkadaşlarınla paylaşmak çok kolay olmasa gerek. Bunu site üzerinden arkadaşlarınla paylaşmak çok daha kolay. Sen şevk kırmaktan öte küçümsüyorsun. Yok fark yaratmalısın yok öyle yapmalısın. Sen o zaman bir kaç fikir ver de yardımcı ol...

Ek Olarak: Bu arada hocam siteniz açılmıyor bir sorun var sanırım...

Ek Olarak:

• Üyelik 14.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek SERBEST MESLEK
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 523
  • Beğeniler 263 / 82
  • Ticaret 2, (%100)

Hasan Ekşi adlı üyeden alıntı

Yav arkadaşım karışmayım karışmayım diyorum da biraz haksızsın adam zaten konuda siteyi beğeniyorlar ve uzun süre duruyorlar diyor. Burada hizmet kalitesini arttırmaya çalışıyor. Aynı zamanda dolapta ki hedef listeni arkadaşlarınla paylaşmak çok kolay olmasa gerek. Bunu site üzerinden arkadaşlarınla paylaşmak çok daha kolay. Sen şevk kırmaktan öte küçümsüyorsun. Yok fark yaratmalısın yok öyle yapmalısın. Sen o zaman bir kaç fikir ver de yardımcı ol...

Ek Olarak: Bu arada hocam siteniz açılmıyor bir sorun var sanırım...

Ek Olarak:

açılıyordur açılıyordur... paylaşırsınız hep beraber listenizi o halde..

HasanEksi HasanEksi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Bursa
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 608
  • Beğeniler 85 / 113
  • Ticaret 5, (%100)
Tama hocam şimdi açıldı. :) Yazı kalitesi hakkında bir şey diyemem sporla pek ilgili olmadığım için fakat. Tasarım açısından siteniz çok zayıf geldi. Bana sorarsanız üyelik sisteminden önce tasarımınızı sağlamlaştırın. Daha sonra üyelik sistemini kurmaya çalışırsınız. Birde reklamları alt alta koymuşsunuz çok reklama da boğmayın siteyi... :)

• Üyelik 12.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** Ö**
  • Mesajlar 296
  • Beğeniler 55 / 33
  • Ticaret 0, (%0)

açılıyordur açılıyordur... paylaşırsınız hep beraber listenizi o halde..

Cevap vermedim sana yazma rica ediyorum.

Ek Olarak:

Hasan Ekşi adlı üyeden alıntı

Tama hocam şimdi açıldı. :) Yazı kalitesi hakkında bir şey diyemem sporla pek ilgili olmadığım için fakat. Tasarım açısından siteniz çok zayıf geldi. Bana sorarsanız üyelik sisteminden önce tasarımınızı sağlamlaştırın. Daha sonra üyelik sistemini kurmaya çalışırsınız. Birde reklamları alt alta koymuşsunuz çok reklama da boğmayın siteyi... :)

Sitem hep açılıyor internetle alakalı bir sorun olabilir belki gidip gelmiştir. Öncelikle yorumların için teşekkür ederimi. Tasarım adsense için tasarlandığı için basit ve beyaz renkler hakim. Tasarımı özelleştirmek planlarım arasında var fakat temaya geçiş yapınca bütün yazılar düzenler vs kaycak diye üşeniyorum. Reklamları düzenleyeceğim alt alta gelenler var haklısınız. Üyelik sistemi için sadece dediğim şekilde yapılabilir mi diye merak etmiştim eğer yapılabiliyorsa onun üzerinde de duracaktım

Ek Olarak: güncel

akarak akarak Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek polis memuru
  • Konum Gümüşhane
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 89
  • Beğeniler 6 / 8
  • Ticaret 1, (%100)
arkadaşım sen olumsuz yorumlara kulak asma çok hoş bir fikir bulmuşsun bence devam et doğru yoldasın

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al