wmaraci reklam

Detaylı Üyelik Sistemi Hakkında Bilgi

20 Mesajlar 2.755 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

yasinolmez yasinolmez WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Görsel İletişim Tasarımcısı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** Ö**
  • Mesajlar 296
  • Beğeniler 55 / 33
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar merhaba. Aranızda yeniyim. Sporla yakından ilgili olduğum için ufak bir blog kurdum ve burda yazılar paylaşıyorum. Yazılarımın %98i özgün. Sıradan bir blog fakat nitekli yazılarım mevcut. Takipçilerim siteyi oldukça seviyorlar.

www.antreman.net

Gelgelelim projeme. Şimdi sitem sporla vücut geliştirmeyle alakalı. Ben istiyorum ki bir üyelik sistemi yapayım, kullanıcılar üye olsunlar ve onlara ait bir bölüm olsun. Bu bölümde tarih tarih beden ölçülerini yazsınlar(fitness yapanlar bilir sürekli ölçüler kontrol edilir) ay ay ölçülerini kaydetsinler, hedeflerini yazsınlar hatta kendilerine antreman program oluştursunlar mesela ön kol programı seçsin sonra ordan hareketlerin resimlerini seçerek kendine bir program oluşturun vb(bu biraz daha ekstrem)

Sonuç olarak arkadaşlar böyle bir şey yapmak mümkün mü? Mümkünse nasıl? Sıradan wp eklentileri yeterli gelmeyeceği kanısındayım. Özel kod mu yazdırmak gerek? Tam olarak ne yapılmalı? Şimdiden teşekkürler. Saygılar (bu arada siteme de yorumlarınızı bekliyorum iyi/kötü)

wmaraci
reklam

Mrtcn Mrtcn PrismaCSI Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Cyber Sec & Project Manager
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 3356
  • Beğeniler 481 / 1986
  • Ticaret 10, (%100)
paralı güzel bir sistem olan aMember Pro yu tavsiye ederim güzel bir script

• Üyelik 12.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** Ö**
  • Mesajlar 296
  • Beğeniler 55 / 33
  • Ticaret 0, (%0)

Mrtcn adlı üyeden alıntı

paralı güzel bir sistem olan aMember Pro yu tavsiye ederim güzel bir script

Teşekkürler. Biraz detay verebilir misiniz bu script hakkında

Ek Olarak:

yasinolmez adlı üyeden alıntı

Teşekkürler. Biraz detay verebilir misiniz bu script hakkında

bu arada 180 dolarmış araştırdım. Sanırım biraz pahalı ve paralı üyeliklere yönelik bir script

FilmlerBizden FilmlerBizden Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek SERBEST MESLEK
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 523
  • Beğeniler 263 / 82
  • Ticaret 2, (%100)
neden? insanlar evlerinde buzdolabına yapıştıramıyor mu bu hedef listesini? yada evlerinde bir kağıtta tutamıyor mu? nette yapmalarının onlara getirisi ne olacak? kağıt kalemden tasarruf mu?

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 12.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** Ö**
  • Mesajlar 296
  • Beğeniler 55 / 33
  • Ticaret 0, (%0)

FilmlerBizden adlı üyeden alıntı

neden? insanlar evlerinde buzdolabına yapıştıramıyor mu bu hedef listesini? yada evlerinde bir kağıtta tutamıyor mu? nette yapmalarının onlara getirisi ne olacak? kağıt kalemden tasarruf mu?

O zaman facebook yerine fotoğraflarımızı evimizdeki albümümüzde de toplayabiliriz. Aynı şekilde arkadaşlarımıza da gösterebiliriz fotoğraflarımızı. Ne gerek var internete :)

• Üyelik 14.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek SERBEST MESLEK
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 523
  • Beğeniler 263 / 82
  • Ticaret 2, (%100)

yasinolmez adlı üyeden alıntı

O zaman facebook yerine fotoğraflarımızı evimizdeki albümümüzde de toplayabiliriz. Aynı şekilde arkadaşlarımıza da gösterebiliriz fotoğraflarımızı. Ne gerek var internete :)

İşte bende onu diyorum sen feysbuk gibi bir fark yaratabilecek misin?
Ayrıca feysbukun temelde çıkış amacı dating değil. varolan arkadaşlarına ulaşma idi. bu şekilde fark yarattı. tabii uygulamarını vs.. sanmıyorum. etiketlemesiydi video yükletmesiydi. etkinliğiydi. sen bu farkı yaratabilecek misin?
İnsanlar neden buzdolabının üzerindeki diyet listesine,kilosuna 3sn içerisinde bakıp yerine oturmak varken sitende vakit geçirsin?
Ben iyi bişey söylemiştim ama sanırım kötü anlamışsın :) sorun değil :) ben hala aynı fikirdeyim :)

MehmetGUMUS3 MehmetGUMUS3 . Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 757
  • Beğeniler 283 / 200
  • Ticaret 12, (%100)
Neden insanların şevkini kırma amaçlı yorumlar yaparsınız anlamış değilim. Zaten hep yapamayız bunları ile geçiyor günlerimiz. Birimiz de başarırız güzel olur demiyor. Bende detaylı üyelik sistemi ile ilgili araştırmalar yapmıştım fakat çok da detaylı bilgiler malesef yok. Eklentilerin güzel olanları da paralı. Türkçe kaynak da yok denilebilecek kadar az .

Teamtofas.com

• Üyelik 14.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek SERBEST MESLEK
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 523
  • Beğeniler 263 / 82
  • Ticaret 2, (%100)

noktanoktam adlı üyeden alıntı

Neden insanların şevkini kırma amaçlı yorumlar yaparsınız anlamış değilim. Zaten hep yapamayız bunları ile geçiyor günlerimiz. Birimiz de başarırız güzel olur demiyor. Bende detaylı üyelik sistemi ile ilgili araştırmalar yapmıştım fakat çok da detaylı bilgiler malesef yok. Eklentilerin güzel olanları da paralı. Türkçe kaynak da yok denilebilecek kadar az .

Eğer gerçekçi olmak, boşa vakit kaybı yerine başka projeler üzerinde düşünmesini sağlamak şevk kırmak ise ben şevk kırıcıyım.
Bahsettiğim gibi bir fark yaratamayacak ve tutulmayacaksa neden binbir hevesle yaptığının karşılığını alamadığında yaşayacağı hayal kırıklığını düşünmüyorsunuz?

yoksa elbette isterim büyük bir site sahibinin buradan,ülkemden çıkmasını.

ayrıca ben yapamayız demiyorum, fark yaratmalıyızki tutulsun diyorum.

MehmetGUMUS3 MehmetGUMUS3 . Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 757
  • Beğeniler 283 / 200
  • Ticaret 12, (%100)

FilmlerBizden adlı üyeden alıntı

Eğer gerçekçi olmak, boşa vakit kaybı yerine başka projeler üzerinde düşünmesini sağlamak şevk kırmak ise ben şevk kırıcıyım.
Bahsettiğim gibi bir fark yaratamayacak ve tutulmayacaksa neden binbir hevesle yaptığının karşılığını alamadığında yaşayacağı hayal kırıklığını düşünmüyorsunuz?

yoksa elbette isterim büyük bir site sahibinin buradan,ülkemden çıkmasını.

ayrıca ben yapamayız demiyorum, fark yaratmalıyızki tutulsun diyorum.

böyle durumları insanlar yararına çevirmeyi bilirse bir yerlere gelinir zaten. Sizin mantığınızla Edison deneylerini bıraksaydı ampulü bulamayacaktı. Işığı yakamayacaktı. Bunlar benim düşüncelerim. Farklı düşüncelere de saygım var. Desteklersek insanlar fark yaratabilir. Onlara yardımcı olursak daha iyi yerlere gelebilirler.

Teamtofas.com

• Üyelik 14.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek SERBEST MESLEK
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 523
  • Beğeniler 263 / 82
  • Ticaret 2, (%100)
Edison ampülü bulduda ne oldu... malum ampüllüler başa geçti :)
Edison ile bu durumu kıyaslamak demek dünyadaki 3,5 milyar başarısız insanında aslında başarılı olduğunu varsaymakla eşdeğer. o halde 3,5 milyar insanda ampül üzerinde çalışsın. elektrik üzerinde çalışsın. içten yanmalı motorları yeniden yapsın.

bu amerikayı keşfetmek gibi birşey ama yeniden...

şahsen bir fark yaratmıyorsa hergün bir siteye girip kilomu, yiyeceklerimi yazmam.

çok övülen facebook a bile girmiyorum. ki baksanız bu tür uygulamalar bile vardır.

ha yapılan bir uygulama olursa bir ihtimal.
zaten facebook a giriyorlar bu uygulamayada girerler.
bakın yeni bir fikir çıktı...

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al