wmaraci reklam

WordPress Eğitim Seti (İstek, Öneriler)

18 Mesajlar 1.886 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

bugraucar24 bugraucar24 WordPress Hizmetleri Kullanıcı
  • Üyelik 08.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek WordPress Developer
  • Konum Erzincan
  • Ad Soyad B** U**
  • Mesajlar 288
  • Beğeniler 144 / 69
  • Ticaret 1, (%100)
Merhaba arkadaşlar, yakında satışa sunmayı planladığımız bir WordPress eğitim setimiz mevcut. Tüm dersler tamamen tarafımızca hazırlanmış olup sesli anlatım yapılmıştır. Eğitim setini satışa sunmadan önce, ön satış konusu açacağım. Ondan birkaç gün sonra asıl satış konusunu açacağım. Ön satış konusundan alanlar daha indirimli bir fiyata almış olacaklar. Aşağıda şimdiye kadar hazırlanmış derslerin konuları bulunmaktadır. Eklenmesini istediğiniz veya eksik gördüğünüz konu varsa lütfen yorum olarak iletin. Kısa süre sonra eğitim setimizi satışa sunmayı planlıyoruz. Ders konuları aşağıdaki gibidir.

1 - WordPress Kurulumu
2 - WordPress Admin Paneli
3 - WordPress Eklenti Kurulumu
4 - WordPress SEO Eklentisi ve Ayarları
5 - WordPress Contact Form 7 Eklentisi ve Ayarları
6 - WordPress Tema Düzenlemesi
7 - WordPress Tema Türkçeleştirme
8 - WordPress Tema Renk Değişimi
9 - WordPress Tema Yolunu Gizleme
11 - WordPress Admin Paneli URL Değişimi
12 - WordPress Bileşenlerin Yapılandırılması
13 - WordPress Kategori ve Menülerin Ayarlanması
14 - WordPress Site Taşıma
15 - WordPress SMTP Mail
16 - WordPress Akismet Eklentisi ve Ayarları

Konular yukarıdaki gibidir. Eklenmesini istediklerinizi lütfen belirtiniz. İnternetteki ücretsiz wordpress eğitim setlerinden farkı, standart bir wordpress kullanıcısının bilmesi gereken her şey mevcut ayrıca tema düzenlemesi, renk değişimi gibi işlemlerde anlatılmıştır. Yani kendi işlerinizi kendiniz halledebilecek seviyeye gelebilirsiniz. Yorum ve önerilerinizi beklemekteyiz.

Saygılarımla

GÜNCELLEME - 02.07.2016 - EĞİTİM SETİMİZ SATIŞA ÇIKMIŞTIR..

ALTTAKİ LİNKTEN ULAŞABİLİRSİNİZ :

https://wmaraci.com/forum/genel-alisveris/wordpress-egitim-seti-satiliktir-wordpressi-ogrenin-videolu-wordpress-egitim-seti-358674.html
birfincanask Webdanismanlikc

kişi bu mesajı beğendi.

WordPress işleriniz uygun fiyata yapılmaktadır!
wmaraci
reklam

Webdanismanlikc Webdanismanlikc www.webaski.com Kullanıcı
  • Üyelik 08.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Web Yazılım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 688
  • Beğeniler 177 / 237
  • Ticaret 89, (%98)
konuyu beğendim hocam, elinize sağlık. Php ve masaüstü yazılım üzerine hep çalıştım bugune kadar wordpress panelini bile açmamıstım son 1 aydır 5-6 çalısma hazırlattım wordpresste bende giriş yapmak isterim. size de bi sorum olacaktı eğitimleriniz online site üzerinden mi izlenecek yoksa dvdlerden mi ?
bugraucar24

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 08.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Konum Erzincan
  • Ad Soyad B** U**
  • Mesajlar 288
  • Beğeniler 144 / 69
  • Ticaret 1, (%100)

ceqyat adlı üyeden alıntı

konuyu beğendim hocam, elinize sağlık. Php ve masaüstü yazılım üzerine hep çalıştım bugune kadar wordpress panelini bile açmamıstım son 1 aydır 5-6 çalısma hazırlattım wordpresste bende giriş yapmak isterim. size de bi sorum olacaktı eğitimleriniz online site üzerinden mi izlenecek yoksa dvdlerden mi ?

Öncelikle yorumunuz için teşekkür ederiz. Buna henüz karar vermedik fakat online site üzerinden yapabiliriz. Ya da eğitim setini upload edip satın alan arkadaşlara link iletebiliriz. Eğitim setinde eksik olan konuları araştırıyoruz. Yakında ön satış için konusunu açacağız hocam.

Ek Olarak: WordPress eğitim setimizi satın alacak arkadaşlara da , Masaüstü oyun geliştirme eğitim setimizi hediye etmeyi düşünüyoruz. Tek eğitim seti fiyatına 2 set almış olacaksınız yani.
Webdanismanlikc

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 08.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Web Yazılım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 688
  • Beğeniler 177 / 237
  • Ticaret 89, (%98)
anladım hocam, konuyu takip ediyor olacağım, daha önceden kendim için hazırlamış olduğum eğitim paneli vardı php dersleri vermek için hazırlamıstım projeden vazgeçtim ondan merak ettim sizin sistemi. dvdler içinde masaüstü yazılım geliştirmiştim dvdleri aktivasyon kodu ile gönderiyor tek bir bilgisayarda çalıstırabiliyor bildiğiniz lisanslı programlar oyunlar gibi aktivasyonu girdiğinde almış olduğu dersleri izliyebileceği bi yazılım. sizin çalışmalarınızda benim hazırlamıs olduğum gibimi diye merak etmiştim. dediğim gibi konuyu takipteyim ilk alan ben olurum
bugraucar24

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 08.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Konum Erzincan
  • Ad Soyad B** U**
  • Mesajlar 288
  • Beğeniler 144 / 69
  • Ticaret 1, (%100)

ceqyat adlı üyeden alıntı

anladım hocam, konuyu takip ediyor olacağım, daha önceden kendim için hazırlamış olduğum eğitim paneli vardı php dersleri vermek için hazırlamıstım projeden vazgeçtim ondan merak ettim sizin sistemi. dvdler içinde masaüstü yazılım geliştirmiştim dvdleri aktivasyon kodu ile gönderiyor tek bir bilgisayarda çalıstırabiliyor bildiğiniz lisanslı programlar oyunlar gibi aktivasyonu girdiğinde almış olduğu dersleri izliyebileceği bi yazılım. sizin çalışmalarınızda benim hazırlamıs olduğum gibimi diye merak etmiştim. dediğim gibi konuyu takipteyim ilk alan ben olurum

Yorumunuz için teşekkür ederiz hocam. Fakat bir kişi eğitim setini korsana düşürmek isterse her türlü düşürür bizce. En kötü ihtimal ekranı videoya alır o şekilde kaydeder. O yüzden link paylaşmayı daha uygun görüyoruz ama bu yönde araştırmamız devam edecek. Korsanı önlemek biraz zor olduğu için insanların eğitim setine verdikleri paranın değerlerini bilmesini umuyoruz.

• Üyelik 08.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Web Yazılım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 688
  • Beğeniler 177 / 237
  • Ticaret 89, (%98)
aynen hocam katılıyorum hemfikiriz o konuda projemden vazgeçme sebebimdi bu hocam :)
bugraucar24

kişi bu mesajı beğendi.

27207 27207 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 02.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1852
  • Beğeniler 346 / 707
  • Ticaret 5, (%100)
Genel bilgiler kısmı güzel ama Tema düzenlemesi ve Tema renk değişimi ne ki?

Şimdi adam anasayfadaki Query sayısını kendi değiştirebilecek mi yada arşiv sayfalarında yazıların altına yazarın da bilgilerini koyabilecek mi ? gibi vs vs.. işlemleri de öğrenecek mi? Tema düzenlemeden kasıt nedir

Mesela temada renk seçenekleri mevcut değilse kullanıcı nasıl değiştirebilecek ? CSS de bilmiyor, sağ tıkla incele ye bas olayını da yapamıyor. Seti izledikten sonra tüm bu olaylara vakıf olabilecek mi?

Setin bu 2 kısmının ne kadar derin olduğunu öğrenmek için soruyorum. Çünkü "Yani kendi işlerinizi kendiniz halledebilecek seviyeye gelebilirsiniz. " yazmışsınız.

WpOmerFaruk WpOmerFaruk blogkurdu.net Kullanıcı
  • Üyelik 31.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Wordpress Geliştiricisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** Y**
  • Mesajlar 1177
  • Beğeniler 181 / 603
  • Ticaret 53, (%100)
Bahsettiğiniz başlıklar bir internet kullanıcısının internette birkaç saatlik arama sonucunda rahatlıkla ulaşabileceği konular. Üstelik son zamanlarda Türkçe kaynaklarda da büyük bir artış var bu konuda. 16 başlığın 16sı da şuan kısa bir araştırma ile yeteri seviyede vakıf olunabilecek şeyler. Bunun yerine güzel bir profesyonel Wordpress tema yazma, eklenti yazma seti falan hazırlamak daha akıllıca olabilir. Çünkü "satacağız" demişsiniz şuanki hali ile ücretli yapacağınız bu setin çok alıcısı olacağını sanmıyorum.

Şuan internette insanların "kendi işlerini kendileri halledebilmeleri için" yeter de artar seviyede kaynak var sadece aramayı yapabilenler neyi aradığını bilenler ulaşıyor. Fakat şahsi fikrim ve uzun yıllardır Wordpress tecrübeme dayanarak sizin eğitim seti için yazdığınız konularda internette derinlemesine bir aramaya yapmaya da gerek olmadan ulaşılabilir. Kanaatimce belki de tek avantajınız bu başlıkların her birini tek bir pakete koymuş olmanız olacak.

Bu eğitim setinin yanında masaüstü oyun geliştirme eğitim seti vermek kısmını ise pek mantıklı bulmadım. Çünkü verdiğiniz Wordpress eğitim seti beginner seviyesindeki kullanıcılara hitap ederken "oyun geliştirme" profesyonellik isteyen bir şeydir. Bu eğitim setini alan kişiye oyun geliştirme seti hediye ediyor olmanız pek bir işe yaramayacaktır. Onun yerine dediğim gibi Wordpress tema ve eklenti geliştirme seti yapıp yanında Wordpress başlangıç eğitim seti hediye etmeniz daha mantıklı bana kalırsa :)

Umarım yorumlarım sizin için faydalı olur. İyi çalışmalar dilerim.
ebagcuvan cihaneken pxjasius

kişi bu mesajı beğendi.

AzX66 AzX66 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 1457
  • Beğeniler 846 / 453
  • Ticaret 14, (%100)
Wordpress tema geliştirme şeti olsa daha yararlı olcagını düşünüyorum

cihaneken cihaneken Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Elektrik Teknisyeni
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 3510
  • Beğeniler 488 / 1190
  • Ticaret 1, (%100)
Belirmiş olduğunuz konu başlıklarında bir eğitim setinin satış yapacağını sanmıyorum kaldı ki bana göre mesela sizin ilk 5 konu başlığınız aslında tek bir konuda belki 60dk bile sürmeyecek bir video ile en ince detayına kadar anlatılabilir.
Tavsiyem diğer arkadaşlarında belirtmiş olduğu gibi değerli bir bilgi sunarak satış yapmayı düşünün derim.

Wordspress Eklenti ve Tema Geliştirme gibi bir konu başlığı altında 100 videoyu bile barındıra bilecek bir set oluşturulabilir. Yoksa vermiş olduğunuz başlıklar artık okadar sıradanlaştıki insanlar Linux kullanır gibi bunları yapabiliyor.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al