freelance iş ilanları

Wordpress ve Ben ?

40 Mesajlar 3.536 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Machine Machine www.wptreni.com Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Bilgisayar Programcılığı & FED
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 1041
  • Beğeniler 327 / 328
  • Ticaret 12, (%100)
Merhabalar,

Domain+ host işinde yeniyseniz acele etmemeniz gerekiyor. Ücretsiz domain ve ücretsiz host veren yerler var bu yerlerden alıp, deneme ve öğrenme aşamanızı yapacaksınız. Daha sonra bütçenizi ayarlayıp, fikrinizi projenizi ücretli domain ve host alarak gerçekleştireceksiniz.

Tabirim caizse balıklama dalarsanız iki gün sonra keşke daha önce deneme, yanılma yapsaydım dersiniz haberiniz olsun :)

Sizin gibi yeni başlayacaklar için bir yazı yazmıştım blogumda bkz: https://www.huseyinkorbalta.com/bir-web-sitesinin-anatomisi/

wptreni.com |  Wordpress Blogu
wmaraci
reklam

alidoganx alidoganx GizliAdam.NET Kullanıcı
  • Üyelik 09.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 178
  • Beğeniler 35 / 23
  • Ticaret 1, (%100)
.com düşünüyorum ne olursa olsun her zaman profosyonel ve kalite duracak domain odur :) Zaten ismi kısa tutmak için düşünüyorum ama işte hala düşünüyorum aceleye getirmek istemiyorum

Crewx Crewx Mr.Whale Kullanıcı
  • Üyelik 19.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Software Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 3706
  • Beğeniler 1310 / 1310
  • Ticaret 152, (%100)
1- İsimtescil 25 TL Domain
2- Anindahosting 10 TL sınırsız host Aylık
3- Tema seçeneği warez var kullanmak isterseniz yok derseniz 59 dolar :) Yada ücretsiz temalar bulmanız lazım.

Toplam maliyet : 35 TL
*****************************************************************************************************************************
Benden wordpress hizmeti alsanız: 35 TL + Wordpress Kurulum + Wordpress Eklenti Kurulumu + Wordpress Tema kurulumu ve düzenlemesi + Wordpress SEO ayarları + Wordpress Optimizasyon ( Fiyat almak için PM ) :D

• Üyelik 09.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 178
  • Beğeniler 35 / 23
  • Ticaret 1, (%100)

Machine adlı üyeden alıntı

Merhabalar,

Domain+ host işinde yeniyseniz acele etmemeniz gerekiyor. Ücretsiz domain ve ücretsiz host veren yerler var bu yerlerden alıp, deneme ve öğrenme aşamanızı yapacaksınız. Daha sonra bütçenizi ayarlayıp, fikrinizi projenizi ücretli domain ve host alarak gerçekleştireceksiniz.

Tabirim caizse balıklama dalarsanız iki gün sonra keşke daha önce deneme, yanılma yapsaydım dersiniz haberiniz olsun :)

Sizin gibi yeni başlayacaklar için bir yazı yazmıştım blogumda bkz: https://www.huseyinkorbalta.com/bir-web-sitesinin-anatomisi/

İşte asıl sorun bunu wp ye nasıl bağlayacağım :) Kodlama bilgim var. Domain konusunda da bilgim var tek sıkıntım host konusu

Ek Olarak:

Crewx adlı üyeden alıntı

1- İsimtescil 25 TL Domain
2- Anindahosting 10 TL sınırsız host Aylık
3- Tema seçeneği warez var kullanmak isterseniz yok derseniz 59 dolar :) Yada ücretsiz temalar bulmanız lazım.

Toplam maliyet : 35 TL
*****************************************************************************************************************************
Benden wordpress hizmeti alsanız: 35 TL + Wordpress Kurulum + Wordpress Eklenti Kurulumu + Wordpress Tema kurulumu ve düzenlemesi + Wordpress SEO ayarları + Wordpress Optimizasyon ( Fiyat almak için PM ) :D

O hocam siz naptınız ya? Her önüne gelen parayla iş yaptırma peşinde. Sizi de anlıyorum. Lakin benim derdim para verip yaptırmak değil gerekirse para verip öğrenmek...

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 24.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 1041
  • Beğeniler 327 / 328
  • Ticaret 12, (%100)
Alan adınızı belirlediğinizde host'unuzu şuradan https://goo.gl/V8PkCl satın alabilirsiniz. Host ve domainizi aldığınızda kurulum,kullanım ile ilgili bir sıkıntı yaşarsanız ya da sorunuz olursa bana özel mesaj göndermeniz yeterli yardımcı olabilirim.

Bana ulaşamazsanız eğer tavsiye ettiğim firmaya ticket attıp her türlü konuda destek alabilirsiniz. Sabahın 5'ide olsa yardım etmektedirler :)

• Üyelik 09.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 178
  • Beğeniler 35 / 23
  • Ticaret 1, (%100)
Link hatalı hocam :)

Crewx Crewx Mr.Whale Kullanıcı
  • Üyelik 19.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Software Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 3706
  • Beğeniler 1310 / 1310
  • Ticaret 152, (%100)
Hocam ben espirisine yazdım zaten onu yoksa neden sonuna gülücük koyayım.
https://alihandro.com/blog-olusturmak-icin-yapilmasi-gerekenler Böyle bir makale yazmıstım fakat adımların yarısında kaldım işlerin yoğunlugundan dolayı he ben öğrenmek istiyorum bu işi adam gibi anlatsın diyorsan telefondan desteğini verir anlatır öğretirim sana problem yok hocam.
alidoganx

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 09.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 178
  • Beğeniler 35 / 23
  • Ticaret 1, (%100)
Kusura bakma herkes para kazanma aleti gördüğü için konuyu sana patladım :) Hakkını helal et. Yardımcı olmak istemen için teşekkür ederim :) Yazdığın makaleyi incelikle okuyacağım
Crewx

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 24.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 1041
  • Beğeniler 327 / 328
  • Ticaret 12, (%100)

Pardon hocam, hatalı vermişim, doğrusu bu: https://goo.gl/V8PkCl :)
alidoganx

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 09.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 178
  • Beğeniler 35 / 23
  • Ticaret 1, (%100)
inceliyorum :)

wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al