wmaraci reklam

Geliyoo.com 01-02-2014 güncellemesi hakkında.

61 Mesajlar 11.188 Okunma
wmaraci reklam

Ozkanisler Ozkanisler Burayı Seviyorum :) Kullanıcı
  • Üyelik 05.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Oluklu Mukavva
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad ö** i**
  • Mesajlar 137
  • Beğeniler 39 / 39
  • Ticaret 23, (%100)
Firefox kullanıyorum kısa süre sonra hata düzeldi ek olarak proje ekleme kısımına ekleme yapamıyorum yukarıda arkadaşın da dediği gibi hata veriyor
FathArsln byhalo

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

MARVEL MARVEL WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek öğretmen
  • Mesajlar 165
  • Beğeniler 18 / 47
  • Ticaret 0, (%0)
Koskoca tırt yazarım....

BuraySavasANIL BuraySavasANIL Founder & CEO Geliyoo Kullanıcı
  • Üyelik 02.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 543
  • Beğeniler 294 / 332
  • Ticaret 1, (%100)

ebagcuvan adlı üyeden alıntı

Yalnış Anlama ama bencede yavaş evimde 16 mbit hız var ve bir tek geliyoo.com yavaş açılıyor :(

http://www.webpagetest.org/result/140224_XG_XMN/ buradan açılış hızına bakabilir misiniz?

Ek Olarak:

MARVEL adlı üyeden alıntı

Koskoca tırt yazarım....

Herkesin fikrine saygı duyuyoruz ancak yapılan çalışmaları bu şekilde karşılamak sizce ne kadar doğru? Bu güne kadar kaç arama motoru yazdınız ki bunun yaptığınız çalışmalara göre tırt olduğunu düşünüyorsunuz?

Ek Olarak:

Özkan İşler adlı üyeden alıntı

Firefox kullanıyorum kısa süre sonra hata düzeldi ek olarak proje ekleme kısımına ekleme yapamıyorum yukarıda arkadaşın da dediği gibi hata veriyor

Proje adını bana ulaştırır mısınız bir inceleyeyim. Özelden yada burdan yazabilirsiniz.

BertugErdem BertugErdem Eski Nick: KingStar Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Creative Director
  • Konum İngiltere
  • Ad Soyad B** E**
  • Mesajlar 2665
  • Beğeniler 418 / 579
  • Ticaret 113, (%100)
20 mbit bir fiber hattım var? Pardon ama hatalarınızı benim üstüme yıkmanıza izin vermem.

wmaraci
wmaraci

ebagcuvan ebagcuvan emrebagcuvan.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek --
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 2908
  • Beğeniler 716 / 715
  • Ticaret 8, (%100)

Kusura bakma dostum benim netim de yavaşlamış biraz ancak yinede bir çok siteye göre yavaş geldi

Birde wikipedide Edirne yazıyor Edirnedemisiniz hocam ?
FathArsln

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 02.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 543
  • Beğeniler 294 / 332
  • Ticaret 1, (%100)

ebagcuvan adlı üyeden alıntı

Kusura bakma dostum benim netim de yavaşlamış biraz ancak yinede bir çok siteye göre yavaş geldi
Birde wikipedide Edirne yazıyor Edirnedemisiniz hocam ?

Edirne'de başladı şirket ancak şu anda Yapı Kredi Plaza'da yani istanbuldayız. Ben Fransa'da bulunuyorum Türkiye'de bulunan şirket şu anda istanbulda LTD olarak faliyetine devam ediyor yakında A.Ş olarak yeni bir çalışma içerisinde olacağız.

Ek Olarak:

KingStar adlı üyeden alıntı

20 mbit bir fiber hattım var? Pardon ama hatalarınızı benim üstüme yıkmanıza izin vermem.

Fransa'da mı yaşıyorsunuz Türkiye'de 20 Mbps fiber bağlantı nereye verildi yada verildi mi bilmiyorum avrupada iseniz durum farklı hemen her evdeki bağlantı en az 20 Mb dir. Kusura bakmayın kimsenin üzerine bir şey yıkmak için yazmıyorum sadece 3Gbps luk bağlantıda nasıl olurda yavaş açabilir diye düşünüyorum.
ebagcuvan

kişi bu mesajı beğendi.

Engin07 Engin07 Engin ÖZTÜRK Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 1965
  • Beğeniler 700 / 560
  • Ticaret 36, (%100)

Buray Savas ANIL adlı üyeden alıntı

Edirne'de başladı şirket ancak şu anda Yapı Kredi Plaza'da yani istanbuldayız. Ben Fransa'da bulunuyorum Türkiye'de bulunan şirket şu anda istanbulda LTD olarak faliyetine devam ediyor yakında A.Ş olarak yeni bir çalışma içerisinde olacağız.

Ek Olarak:
Fransa'da mı yaşıyorsunuz Türkiye'de 20 Mbps fiber bağlantı nereye verildi yada verildi mi bilmiyorum avrupada iseniz durum farklı hemen her evdeki bağlantı en az 20 Mb dir. Kusura bakmayın kimsenin üzerine bir şey yıkmak için yazmıyorum sadece 3Gbps luk bağlantıda nasıl olurda yavaş açabilir diye düşünüyorum.

Türkiye'nin alt yapısı dünyadaki en büyük alt yapılardan birisi yanlış anlamayın ama, fiber alt yapı üzerinden(tek kablodan) Dünyanın en fazla gönderimini yapan ülke TÜRKİYE.

Türkiye'de %60'ine 20mbps alt yapı ulaşmış durumda neredeyse (tahminim) bendede 20 mbps HİPERNET alt yapı mevcut. Siteniz gerçekten yavaş.

Türkiye'de artık herkes minimum 20 mbps'e geçiş yapıyor ki çoğunluk 30-50-100 mbps 'i tercih ediyor özellikle öğrenci evleri.

Ana sayfanın kodlamasını gözden geçirip elinizden geldiğince optimize etmeye çalışın bence. Diğer sayfalar biraz daha yavaş olabilir. Google'dada bu böyledir. Arama sayfası hız performansı yüksektir, aynı şekilde yandextede. Ancak diğer servisleri o kadar hızlı değildir.
FathArsln

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 02.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 543
  • Beğeniler 294 / 332
  • Ticaret 1, (%100)
Bu arada arkadaşlar çok özür diliyorum hatayı bende farkettim ancak local de yaşamadığımız bir hataydı ADN'de yaşanan bir sorun ile alakalı. ADN'in bazı fonksiyonları görmediğini farkettik şimdi bizde cache yoğunluğu olduğu için son güncellemede farkedemedik ancak uyarılarda bulunduğunuz için teşekkür ediyorum büyük bir sorun değil ancak yine de olumsuz bir durum söz konusu herkesden özür diliyorum bunun için yeni güncellemeyi ADN'den çıkarmam biraz zaman alıcak ama kısa sürede düzelteceğim.

Ek Olarak:

Engin07 adlı üyeden alıntı

Türkiye'nin alt yapısı dünyadaki en büyük alt yapılardan birisi yanlış anlamayın ama, fiber alt yapı üzerinden(tek kablodan) Dünyanın en fazla gönderimini yapan ülke TÜRKİYE.

Türkiye'de %60'ine 20mbps alt yapı ulaşmış durumda neredeyse (tahminim) bendede 20 mbps HİPERNET alt yapı mevcut. Siteniz gerçekten yavaş.

Türkiye'de artık herkes minimum 20 mbps'e geçiş yapıyor ki çoğunluk 30-50-100 mbps 'i tercih ediyor özellikle öğrenci evleri.

Ana sayfanın kodlamasını gözden geçirip elinizden geldiğince optimize etmeye çalışın bence. Diğer sayfalar biraz daha yavaş olabilir. Google'dada bu böyledir. Arama sayfası hız performansı yüksektir, aynı şekilde yandextede. Ancak diğer servisleri o kadar hızlı değildir.

Değerli engin çok özür diliyorum ama inanın bilgim yok ancak şunu biliyorum Avrupa'da Free Fransa'da ve Numericable yine fransada sadece Fiber bağlantıyı verebilen kuruluşlar. Türkiye'de sunucu için 500 Mbps'u vermek için aylık 3500 dolar istediler ben ise Avrupa'da 3Gbps bağlantıyı 645 Euro'ya alıyorum. Türkiye'de internet ateş pahası bu nedenle 100 Mbps'u sunuculara paylaşımsız olarak veriyorlar diye biliyordum ancak evlerde olduğunu sizden öğrendim.

ogzhntr ogzhntr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Elektrik - Elektronik Tekniker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad O** E**
  • Mesajlar 1858
  • Beğeniler 89 / 532
  • Ticaret 2, (%100)
***** kulanıyorum 8 mbps hız sorun yok gayet normal açılıyor :) yanılmıyorsam
Burak Bey, tasarım degişecek diye biliyordum :)
BuraySavasANIL FathArsln

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 02.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 543
  • Beğeniler 294 / 332
  • Ticaret 1, (%100)

ogzhntr adlı üyeden alıntı

***** kulanıyorum 8 mbps hız sorun yok gayet normal açılıyor :) yanılmıyorsam
Burak Bey, tasarım degişecek diye biliyordum :)

Merhaba evet yeni tasarım biraz daha sadeleştirilmiş ve özelleştirilmiş içerikler sunacak. Örneğin sadece sizin ekleyebileceğiniz ve aktif edebileceğiniz haber bağlantılarının ana sayfada istediğiniz yerde görülmesi gibi ayrıca yine isteğinize bağlı olarak OVH destekli üçretsiz sanal disk özelliği eklenecek. Yani Geliyoo'nun içerisinde dosyalarınızı isterseniz public yada private olarak tutabileceksiniz. örneğin çok ağır bir dosyanız var bunu OVH destekli olan Geliyoo sanal disk alanınızda CDN bağlantılı olarak kullanabileceksiniz yeni sistemde bir çok özellik olacak. Yılın ilk yarısında bunları yayına açacağız.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al