wmaraci reklam

Geliyoo.com sonuç sayfası özellikleri hakkında.

40 Mesajlar 7.678 Okunma
smmexpress

EpicZ EpicZ Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 148
  • Beğeniler 2 / 24
  • Ticaret 0, (%0)
al işte siz bu alınganlıkla hiçbirşey yapamazsınız.söylediğimde sonuna kadar haklıyım ki hatta biraz daha ileri götürüyorum tr de bile hiçbiryere gelemezsiniz aha buraya yazıyorum.

wmaraci
reklam

BuraySavasANIL BuraySavasANIL Founder & CEO Geliyoo Kullanıcı
  • Üyelik 02.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 543
  • Beğeniler 294 / 332
  • Ticaret 1, (%100)

EpicZ adlı üyeden alıntı

al işte siz bu alınganlıkla hiçbirşey yapamazsınız.söylediğimde sonuna kadar haklıyım ki hatta biraz daha ileri götürüyorum tr de bile hiçbiryere gelemezsiniz aha buraya yazıyorum.

Algıda sorun var sanırım EpicZ bir alınganlık değildi sadece burda bahsettiğimiz konu hakkında konuşalım dedim; lakin sen farklı şeyler konuşmayı seçiyorsun. Türkiye'de bir yere gelip gelemeyeceğimizi zaman göstericek Allah'ın izniyle biz istediğimiz yerde olacağız. Senin buraya yazmanla bir şeyler değişse idi keşke ancak sende biliyorsun ki bu sadece boş bir umuttan öteye geçemez. Daha öncede söylediğim gibi Allah Hakkıyla bilendir. 80 Milyon içinde biz sadece bir kum tanesiyiz 8 milyar dünya insanının içinde ise kumsaldaki kumların içinde bir taneyiz. Kendimizi kimseden üstün ve kimseen aşağıda görmüyoruz. Dileğimiz başarılı olmak, dilersen yanımızda olursun dilersen olmazsın bu seninkararın. Lakin verilen emeğe ve yaplan çalışmalara saygı duyman daha güzel olur diye düşünüyorum.

Hayatında başarılar

• Üyelik 13.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 148
  • Beğeniler 2 / 24
  • Ticaret 0, (%0)
saygısızlık etmedim kardeşim senin bir arkadaşa verdiğin cevap üzerine fikir beyan ettim. Yani yazdıklarının yarısından fazlasınında konu ile alakası yok. duygu sömürüsü yapma lütfen

• Üyelik 02.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 543
  • Beğeniler 294 / 332
  • Ticaret 1, (%100)

EpicZ adlı üyeden alıntı

saygısızlık etmedim kardeşim senin bir arkadaşa verdiğin cevap üzerine fikir beyan ettim. Yani yazdıklarının yarısından fazlasınında konu ile alakası yok. duygu sömürüsü yapma lütfen

Burda konuşmayı sonlandırmak en doğrusu değerli EpicZ tartışmanın gereği olduğunu sanmıyorum. Kimseye duygu sömürüsü yapmaya ihtiyacım yok. Konuya katıldığın için teşekkürler.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 13.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 148
  • Beğeniler 2 / 24
  • Ticaret 0, (%0)

Buray Savas ANIL adlı üyeden alıntı

Burda konuşmayı sonlandırmak en doğrusu değerli EpicZ tartışmanın gereği olduğunu sanmıyorum. Kimseye duygu sömürüsü yapmaya ihtiyacım yok. Konuya katıldığın için teşekkürler.

rica ederim fakat söylediğim şeyi size bir artı katmak için söyledim tartışmak için değil. ben teşekkür ederim.

• Üyelik 02.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 543
  • Beğeniler 294 / 332
  • Ticaret 1, (%100)

EpicZ adlı üyeden alıntı

rica ederim fakat söylediğim şeyi size bir artı katmak için söyledim tartışmak için değil. ben teşekkür ederim.

İyi niyetin içinde teşekkür ederim değerli EpicZ iyi forumlar.

PrestijSolution PrestijSolution SEO and DEVELOPER Kullanıcı
  • Üyelik 03.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Seo ve Web Tasarım Uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 606
  • Beğeniler 30 / 139
  • Ticaret 29, (%93)
Buray bey, insanlarla uğraşmak her zaman çok çok çok zordur.Heleki Türk insanı ile uğraşmak insanın psikolojik rahatsızlığa yakalanmasına sebep olur.Ben şahsen olumsuz ve sert eleştirilere karşı kibarca karşılamanıza bayıldım.Lakin benim de bir görüşüm var.Düşünceme göre arama motorunun gelişmesi sanki yavaş işliyor biraz.Ya da bu iş inanılmaz zorlu bir iş o yüzden böyle gidiyor.Fakat bir gerçek var ki bir nedenden dolayı bu proje sanki biraz ağır ilerliyor.Bir de arama sonuçlarında reklamlarınızı kullanıcıya kaldırtmanızı önermem.Bu reklamveren kitlenizi düşürür.Doğal olarak gelirleriniz düşer.Ben arama sonuçlarında değerlendir vb şeyleri ve son indexlenme yazmanız oldukça güzel.Bir diğer tavsiyem ise lütfen algoritmanızı saklı tutmayın.Arama sonuçlarında yapacağınız listeleme kriterlerini zamanı gelince açıkca belirtin.Millet seo yaparken bu kriterlere göre yapsın.Google gibi saklı kutu olmayın.Google'ın saklı kutu olmasından dolayı ne insanların ekmek tekneleri gitti...Google bu pazardan sadece kendisi kazansın istiyor.Siz böyle yapmayın hem siz hem de site sahipleri kazansın.Şeffaf olun kısacası listeleme kriterlerinizde...

iyi çalışmalar.

Bu arada eğer projede açık pozisyon varsa pm atmanızı rica ederim.
FathArsln

kişi bu mesajı beğendi.

www.mucahitguner.com

• Üyelik 13.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 148
  • Beğeniler 2 / 24
  • Ticaret 0, (%0)
umarım ben yanılırım ve global anlamda çok iyi yerlere gelirsiniz bunada çok sevinirim. iyi forumlar

• Üyelik 02.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 543
  • Beğeniler 294 / 332
  • Ticaret 1, (%100)

PrestijSolution adlı üyeden alıntı

Buray bey, insanlarla uğraşmak her zaman çok çok çok zordur.Heleki Türk insanı ile uğraşmak insanın psikolojik rahatsızlığa yakalanmasına sebep olur.Ben şahsen olumsuz ve sert eleştirilere karşı kibarca karşılamanıza bayıldım.Lakin benim de bir görüşüm var.Düşünceme göre arama motorunun gelişmesi sanki yavaş işliyor biraz.Ya da bu iş inanılmaz zorlu bir iş o yüzden böyle gidiyor.Fakat bir gerçek var ki bir nedenden dolayı bu proje sanki biraz ağır ilerliyor.Bir de arama sonuçlarında reklamlarınızı kullanıcıya kaldırtmanızı önermem.Bu reklamveren kitlenizi düşürür.Doğal olarak gelirleriniz düşer.Ben arama sonuçlarında değerlendir vb şeyleri ve son indexlenme yazmanız oldukça güzel.Bir diğer tavsiyem ise lütfen algoritmanızı saklı tutmayın.Arama sonuçlarında yapacağınız listeleme kriterlerini zamanı gelince açıkca belirtin.Millet seo yaparken bu kriterlere göre yapsın.Google gibi saklı kutu olmayın.Google'ın saklı kutu olmasından dolayı ne insanların ekmek tekneleri gitti...Google bu pazardan sadece kendisi kazansın istiyor.Siz böyle yapmayın hem siz hem de site sahipleri kazansın.Şeffaf olun kısacası listeleme kriterlerinizde...

iyi çalışmalar.

Bu arada eğer projede açık pozisyon varsa pm atmanızı rica ederim.

Değerli PrestijSolution öncelikle olgun eleştirin için teşekkür ediyorum, lakin insanları kırmak onların incinmesine neden olmak beni her zaman üzmüştür, güzel konuşmak ise her zaman daha iyi gelmiştir bana. İnsanlara kızarak konuşmam bazen insanız yanlışlıkla bu algıya neden olabiliyrum ama genelde bu konuşmaları hoşgörü çerçevesinde yapmayı tercih ediyorum.

Söylemiş olduğunuz gibi arama motoru algoritmasını geliştirmek o denli kolay bir iş değil, Hadoop, Semantic Web ve NoSql tabanlı sistemlerin birbirileri arasındaki bağın yanı sıra daha bir çok sistem algoritması Shell script çalışması ve OS'de yapılan değişiklikler var. Uyum sağlaması birlikte çalışması ve sorun çıkarmaması için elimizdengelenin en iyisini sergilemeye çalışıyorum. Ne yazıkki Algoritma tek elden çıkıyor yani benim tarafımdam geliştiriliyor aynı anda Geliyoo Browser ve tüm sunucu kontrolleri de bana bakıyor bu nedenle bir çok şey ağır işliyor Açık Kaynak Kodlu yazılımlar kullanıyorum bu nedenle daha sonra işe alınacak kişiler rahatlıkla kontrol etme uygulama ve uygulama değiştirme yeteneklerine sahip olucaklar. Böylede daha hızlı ilerleyebileceğiz. Ancak şu an için 2014 yılına kadar bir gelişme olmayacak.

Geliyoo'da destek amaçlı yada çalışma stratejisi bakımında her zaman açık pozisyon var ancak bu hangi konuda olur bunu görüşmek gerekir. PM'den konuşuruz bunu.

Google Kapalı Kutu demişsiniz, evet bunun nedeni merak uyandrma tekniği eğer merak edilmez ise ve herşeyi açık edersen ne yazıkki çok çabuk sıkılıyor insanlar ama merak herşeyi öozme hevesi ve herşeyi bulucam ben buldum deme arzusu insanlara her zaman daha cazip gelmiştir bu nedenle Google Kapalı Bir kutu Geliyoo'da seo işi hiç kolay değil ancak bilen insan için zor da değil. Biz Backlink çalışmalarına dayalı çalışma yapmıyoruz daha sadece çalışmalar üzerinde çalışıyoruz. benzersiz yayınlar ve içerik zenginliği puanı gibi.

İlginiz için tekrar teşekkürler.

İyi Forumlar

YusufKISA YusufKISA yusufkisa.com Kullanıcı
  • Üyelik 06.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek YMM Hizmetleri
  • Konum Adana
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 872
  • Beğeniler 81 / 104
  • Ticaret 16, (%100)
Hocam size bir önerim olacak. Önceliğiniz arama sonuçları olmalı. Google 'da " Yusuf KISA " aramasını yapın birde sitenizden yapın.
http://www.geliyoo.com/crawler-search-global.php?lang=tr&search_form_id=crawler_url&q=Yusuf+KISA

Kendi sitem, 2 tane Kıbrıslı Yusuf KISA 'nın sitesi, tanıtımlar falan hiçbirşey ilk sayfada yer almıyor.

wmaraci
Konuyu toplam 4 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 4 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al