wmaraci reklam

Geliyoo Türkiye’de neler yaptı? (İnfografik)

264 Mesajlar 43.506 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

BuraySavasANIL BuraySavasANIL Founder & CEO Geliyoo Kullanıcı
  • Üyelik 02.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 543
  • Beğeniler 294 / 332
  • Ticaret 1, (%100)

0mh3r adlı üyeden alıntı

eyvallah inşallah başarılı olurlar

Baraşılı olacağımıza inanıyorum. Tekrar teşekkürler ilginiz için.

wmaraci
reklam

SuhaMete SuhaMete SEO Danışmanı Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** M**
  • Mesajlar 2548
  • Beğeniler 21 / 535
  • Ticaret 76, (%100)
Dediğiniz gibi hocam: Moral vermek de bir yardımdır ;) Bence çok büyük bir yardımdır. Taslaklarımı bir kenara koyup tarayıcı gtkabin ve arama motorunuz hakkında bir yazı yazayım en iyisi ve bu haftasonu paylaşayım :)

• Üyelik 02.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 543
  • Beğeniler 294 / 332
  • Ticaret 1, (%100)

Süha Mete adlı üyeden alıntı

Dediğiniz gibi hocam: Moral vermek de bir yardımdır ;) Bence çok büyük bir yardımdır. Taslaklarımı bir kenara koyup tarayıcı gtkabin ve arama motorunuz hakkında bir yazı yazayım en iyisi ve bu haftasonu paylaşayım :)

Desteğin için teşekkür ediyorum Süha, dilerim bu yardımlarınıza layık ve desteğinize değer bir çalışma ortaya koyabiliriz. Birlikte bu işi layıkı ile başaracağımıza daha ok inanıyorum.

İyi forumlar

0mh3r 0mh3r Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ö** **
  • Mesajlar 273
  • Beğeniler 8 / 34
  • Ticaret 4, (%75)

Buray Savas ANIL adlı üyeden alıntı

Baraşılı olacağımıza inanıyorum. Tekrar teşekkürler ilginiz için.

pardon birşey sorabilirmiyim üye olurken güvenlik kodunu kendi girme sebebi nedir?

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Cadde Media Cadde Media Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek MAKİNA RESSAMI
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 916
  • Beğeniler 4 / 154
  • Ticaret 14, (%100)
Bu web sayfası kullanılamıyor

• Üyelik 02.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 543
  • Beğeniler 294 / 332
  • Ticaret 1, (%100)

0mh3r adlı üyeden alıntı

pardon birşey sorabilirmiyim üye olurken güvenlik kodunu kendi girme sebebi nedir?

Sizteminotomatik olarak ürettiği güvenlik kodu aynı zamanda girişleri de kontrol etmemizi sağlıyor herhangi bir şekilde sorun yaşanması durumunda bize hangi zamanda hangi sorunun yaşandığını loglar araılığı ile o kod söylüyor böylece hangi kullanıcının hangi işlemi yaptıktan sonra hangi sorunla karşılaştığını daha hızlı şekilde bulabiliyoruz. Gişir'de bot oluşturulup farklı user çalışmaları yapılabilr ancak sayfada redirect var bu nedenle bir işe yaramaz. Bir çok bölüme ayrılıyor bir güvenlik kodu olarak görülsede izlemek için en kolay yöntemlerden bir tanesi.

Ek Olarak:

Cadde Media adlı üyeden alıntı

Bu web sayfası kullanılamıyor

Bu web sayfası kullanılamıyor ibaresini nerde gördünüz ? tam anlayamadım ekran görüntüsü atabilir misiniz yada Proxy veya güvenlik açığı oluşturabilecek bir ip sistemi mi kullanıyorsunuz?

FathArsln FathArsln Co-Founder - R&D Geliyoo Kullanıcı
  • Üyelik 22.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Yük. Makina Müh.
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 76
  • Beğeniler 448 / 28
  • Ticaret 0, (%0)
Değerlendirmeleriniz için teşekkür ederiz, bu arada infografiği kendi sitelerinde haber yapan arkadaşlarada ayrıca teşekkürler.

yeni bi teknoloji Geliyoo ..

ademd ademd WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek öğrenci,stajyer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 124
  • Beğeniler 23 / 23
  • Ticaret 0, (%0)
Pek hoşuma gitmedi açıkçası. Daha ilk dakikadan, deneme amaçlı bir şey aratayım dedim sonuç çıkmaması bir yana birde sekmeyi dondurdu. Browser'dan mı kaynaklanıyor diye diğer 2 browserla denedim yine aşırı yavaş ve donmalar oluyor.

davutkara davutkara Öğrenci Kullanıcı
  • Üyelik 15.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 329
  • Beğeniler 20 / 68
  • Ticaret 1, (%100)
Adım atmak her zaman iyidir. Bence ekibinizi biraz daha genişletin. Ayrıca türkiye de çokca üniversite mezunu olmamasına rağmen programlamadan iyi anlayan kişiler var onlarla da görüşmenizi ve ekibinizde bulundurmanızı tavsiye ederim. Forum gibi bölümlerinizdede daha çok türk yapımı forum sistemlerini kullanırsanız bence iyi olur. Bu nedenle sizde diğer türk yapımı projeleri desteklemiş olursunuz. Başarılar.
FathArsln

kişi bu mesajı beğendi.

davutkara.com | DAVUT KARA BLOG | Wordpress Uzmanı

• Üyelik 02.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 543
  • Beğeniler 294 / 332
  • Ticaret 1, (%100)

ademd adlı üyeden alıntı

Pek hoşuma gitmedi açıkçası. Daha ilk dakikadan, deneme amaçlı bir şey aratayım dedim sonuç çıkmaması bir yana birde sekmeyi dondurdu. Browser'dan mı kaynaklanıyor diye diğer 2 browserla denedim yine aşırı yavaş ve donmalar oluyor.

Merhaba bu konuda bu güne dek aldığımız ilk yorum ancak yinede sebeplerini inceleyerek araştıracağız, Browser'da dondurma gibi bir durum söz konusu olmaz, bilgisayarınız ile alakalı bir sorun olabilir bunu incelemenizi rica ediyorum. "Arama Kalitesi Ekibi" çalışmaları için gerekli araştırmalar başladı bu konuda gerekenler en kısa sürede uygulanacaktır. 2014 yılı için bu açıklamaların tamamını yapmıştık ancak yazmak'da herhangi bir sıkıntı yok. Yorum için teşekkürler.

Ek Olarak:

davutkara adlı üyeden alıntı

Adım atmak her zaman iyidir. Bence ekibinizi biraz daha genişletin. Ayrıca türkiye de çokca üniversite mezunu olmamasına rağmen programlamadan iyi anlayan kişiler var onlarla da görüşmenizi ve ekibinizde bulundurmanızı tavsiye ederim. Forum gibi bölümlerinizdede daha çok türk yapımı forum sistemlerini kullanırsanız bence iyi olur. Bu nedenle sizde diğer türk yapımı projeleri desteklemiş olursunuz. Başarılar.

Merhaba Davut düşüncelerin için teşekkür ediyorum, Türkiye'de ekip kurarak tüm verilerimizi Türkiye'de barındırıp çalışmalarımızın tamamını Türkiye'de yürüterek Türkçe kelime haznesi geniş ve bir o kadar analize ve yeni teknolojilere müsait bir altyapı ile devam etmeyi bizlerde istiyoruz. Ancak bir çok etken buna şu an için engel oluyor Türkiye'de 3 GB internet 20,000 doların da üzerinde bir bedel ile satılıyor ne yazıkki bu şartlarda Türkiye'de global projeler yürütmek söz konusu değil. Forumlara gelince elbetteki bizim için ilk planda forum çalışmaları yer alıyor daha önce de belirttiğim gibi Browser çalışması, sosyal medya, video ve mobil uygulamalar ile 2014 yılına çok daha iyi bir altyapı ile hazırlanıyoruz. 2014 yılında kullanıcılarımıza sunacağımız yeni çalışmalarımız ile hemen herkesin ihtiyacını karşılıycak şekilde bir arama motoru oluşturmayı hedefliyoruz. Sizlerinde değerli katkıları ile bunu başaracağımıza inanıyoruz. Yorumlarınız için teşekkürler

İyi forumlar

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al