wmaraci reklam

Geliyoo Türkiye’de neler yaptı? (İnfografik)

264 Mesajlar 43.485 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

cudjex cudjex ozergul.net Kullanıcı
  • Üyelik 23.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Ö** G**
  • Mesajlar 1647
  • Beğeniler 347 / 570
  • Ticaret 8, (%100)
merhaba
öncelikle tebrikler güzel ilerliyorsunuz.

önce bi arama motoru hizmetinizi düzene sokun, kaliteleştirin, ajax ile kullanım kolaylığı sağlayın vs ondan sonra forum gibi diğer yan hizmetlere geçersiniz. acele etmenize gerek yok.

ben ortada tekelleşme çabası görüyorum biraz.

ozergul.net/com
wmaraci
reklam

Ozi Ozi . Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Devoloper
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 3052
  • Beğeniler 1 / 941
  • Ticaret 50, (%100)
Böyle projeler oldukça sırtımız yere gelmez.
eurythmics BuraySavasANIL FathArsln

kişi bu mesajı beğendi.

BuraySavasANIL BuraySavasANIL Founder & CEO Geliyoo Kullanıcı
  • Üyelik 02.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 543
  • Beğeniler 294 / 332
  • Ticaret 1, (%100)

cudjex adlı üyeden alıntı

merhaba
öncelikle tebrikler güzel ilerliyorsunuz.
önce bi arama motoru hizmetinizi düzene sokun, kaliteleştirin, ajax ile kullanım kolaylığı sağlayın vs ondan sonra forum gibi diğer yan hizmetlere geçersiniz. acele etmenize gerek yok.
ben ortada tekelleşme çabası görüyorum biraz.

Merhaba değerli yorumlarınız için teşekkür ediyorum öncelikle. Her bir çalışmanın bir amacı ve her amacın arkasında yatan farklı bir gerçek var, yapılan herşeyi burda anlatmak ne yazıkki mümkün değil anlatıldığında herkesin anlayabileceğinden eminiz ancak anlatımı kolay ve kısa olan şeyler olmadığından burda kısa kısa bahsediyoruz.

Insanların geliştirmiş olduğu forum veya blog gibi çalışmalarda testler yapmamak için ve Forum çalışmaları bizim için oldukça ciddi önem taşıdığı için bizde yaygın olan forum çalışmalarından kullanarak Spider yani GeliyooBot/1.0 ı kendi çalışmamız üzerinde test etmeye karar verdik bunedenle bir forum çalışmamız bulunuyor. Diğer sitelerinde bir çğu aynı nedenle açıldı. Tekelleşme çabasına gelince yanlış düşünüyorsunuz bizim amacımız ülkemizde başarıya ulaşarak kaliteli bir çalışma ortaya koymak. Sizlerinde değerli destekleri ile bunu başarabiliriz.

Tekrar teşekkürler.
FathArsln

kişi bu mesajı beğendi.

defensive defensive WM Aracı E-Mail Onaysız
  • Üyelik 29.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 893
  • Beğeniler 14 / 167
  • Ticaret 35, (%100)
Alan kullanımınızı ve aylık trafik miktarını mesaj olarak atabilirmisiniz bunun için yardımcı olmak isterim
FathArsln

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 02.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 543
  • Beğeniler 294 / 332
  • Ticaret 1, (%100)

defensive adlı üyeden alıntı

Alan kullanımınızı ve aylık trafik miktarını mesaj olarak atabilirmisiniz bunun için yardımcı olmak isterim

Alan kullanımını oldukça yüksek sunucu trafik hizmeti konusunda şu anda 3Gbps OVH internet bağlantısı + CDN + ADN hizmetlerini kullanıyoruz. Bu konuda yardımcı olabileceğini bir konu var ise PM'den görüşebiliriz.

İlginiz için teşekkür ediyorum.
FathArsln

kişi bu mesajı beğendi.

SynapseMm SynapseMm Yalan Dünya... Kullanıcı
  • Üyelik 31.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Serbest Meslek
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 1129
  • Beğeniler 200 / 201
  • Ticaret 4, (%100)
başarılarınızın devamını dilerim
BuraySavasANIL FathArsln

kişi bu mesajı beğendi.

Derdi Dünya olanın Dünya kadar derdi olurmuş.

SevgidenHabersiz SevgidenHabersiz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Turizm
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad e** y**
  • Mesajlar 755
  • Beğeniler 24 / 82
  • Ticaret 2, (%100)
hocam bişey sorabilirmiyim tv izle yazınca neden hep yabancı sayfalar cıkıyor bence türkçe yabancı olarak google gibi ayrı yapın türkçe yazınca türkçe konular çıksın.
BuraySavasANIL FathArsln

kişi bu mesajı beğendi.

~V''^~V^V'^~-----------------

http://ircdforum.com - http://hobichat.net

Rec Rec Rock Metal and Yazılım. Kullanıcı
  • Üyelik 13.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** A**
  • Mesajlar 146
  • Beğeniler 37 / 36
  • Ticaret 0, (%0)
Arama motorunuzu denedim,ancak türkçe sonuca pek varılmıyor ? "Geliyoo Türkiye" denilmiş ancak türkiyeden çok her ülke mevcut.Umarım kısa sürede dikkate alırsınız.
BuraySavasANIL FathArsln

kişi bu mesajı beğendi.

hackxien hackxien WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek İçerik Yöneticisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad K** C**
  • Mesajlar 265
  • Beğeniler 50 / 90
  • Ticaret 0, (%0)
Reklam yatırımlarınız baya iyi ama ben sizi ilk defa duyuyorum desem..:) Bence yandex gibi siz de google a reklamlar verin :) Yine de geliştirdikçe daha güzel işler çıkacağına eminim,takipteyim ;)
BuraySavasANIL FathArsln

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 02.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 543
  • Beğeniler 294 / 332
  • Ticaret 1, (%100)

SevgidenHabersiz adlı üyeden alıntı

hocam bişey sorabilirmiyim tv izle yazınca neden hep yabancı sayfalar cıkıyor bence türkçe yabancı olarak google gibi ayrı yapın türkçe yazınca türkçe konular çıksın.

2014 yılı için yeni sistemde geliştirdiğimi yazılım yayına açılıcak tamamen türkçe olarak ilk yenilik "Viz Geliyoo" sitemizde yapıldı hem güncelleme çalışması hem de tasarım çalışması olarak yenilendi daha güçlü daha hızlı ve daha kullanışlı bir hale geldi. http://viz.geliyoo.com adresinden ulaşabilirsiniz. Resimli paylaşımlarnız için biçilmiş kaftan.

Dilersen ve eğer var ise online tv siteniz verin indeleyeyim hemen bir kaç dakika içinde indexe alalım. :) böylece sizde listeye girin.

Ek Olarak:

hackxien adlı üyeden alıntı

Reklam yatırımlarınız baya iyi ama ben sizi ilk defa duyuyorum desem..:) Bence yandex gibi siz de google a reklamlar verin :) Yine de geliştirdikçe daha güzel işler çıkacağına eminim,takipteyim ;)

Öncelikle samimiyetiniz için teşekkür ediyorum, henüz bir reklam yatırımı yapmadık, 2014 yılında Browser ve Yeni versiyon arama motorumuz yayına açıldığında gereken reklam yatırımları yapılacaktır. İlginiz ve takibiniz için tekrar teşekkür ediyorum.

Ek Olarak:

Rec adlı üyeden alıntı

Arama motorunuzu denedim,ancak türkçe sonuca pek varılmıyor ? "Geliyoo Türkiye" denilmiş ancak türkiyeden çok her ülke mevcut.Umarım kısa sürede dikkate alırsınız.

Merhaba bu ilgiyi görmek bizi mutlu ediyor inanın, daha profesyonel ve daha hızlı daha güçlü bir arama altyapısı ile 2014 de hizmete gireceğiz İlk Türk Browser çalışması Geliyoo Browser bitmek üzere, ayrıca arama motorumuzun yeni algoritmasıda bitmek üzere yeni bir Spider ve Bot teknolojisi kullanacağız dilerim sizlere layık bir çalışma ortaya çıkarabiliriz. Bunun için çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor.
FathArsln

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al