wmaraci reklam

Konu Kilit

12 Mesajlar 1.788 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

NETEOR NETEOR neteor.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 1103
  • Beğeniler 630 / 380
  • Ticaret 14, (%100)
işsiz kalmazsın dert etme. lakin unity'yle falan zamanını boşa harcama, çünkü işe başlayacağın firmalar "unity biliyo musun?" diye sormayacak sana. java, c öğren.

wmaraci
reklam

YazilimMimari YazilimMimari Eski adi: Turgay Can Kullanıcı
  • Üyelik 25.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Engineering Director
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** C**
  • Mesajlar 771
  • Beğeniler 2 / 260
  • Ticaret 0, (%0)

dost1313 adlı üyeden alıntı

Herkese cevapları için teşekkür ederim.para kazanırmıyım sorusunu işsiz kalmaktan veya asgari ücretle çalışmak istemediğim için sordum.düşünsenize 16 sene okul okuyorsunuz 1200 tl maaş alıyorsunuz hiç okumayan biride 1200 tl maaş alıyor.
Ve anladığım kadarı ile bölümü seç kendini geliştir diyorsunuz.zaten şimdide unity üzerinde basit oyunlar yapıyorum

Sen mühendislik oku güzel kardeşim :) Temel programlamayı prensipleriyle sindir.. Sana iş çok... Türkiye'de iyi yazılımcılar sınırlı sayıda..

Standart bir mühendisin işe giriş maaşı : 2000-3000 tl arasındadır.

Sen kendini geliştirip, sıradanlıktan çıkıp, kendi kendine değer katar isen.. 4-5 yıl içinde 5-6000 TL'leri rahat alırsın.

Nerden biliyorsun dersen.. Bende aynı yoldan geçmiş biriyim, çok daha fazlasını 6+ senenin sonrasında kazanabiliyorum. Somut örnek olarak düşünebilirsin.

Ayrıca öyle bir meslek ki, dünyanın her yerinde iş bulabilirsin + iş dışında ek iş yapabilme şansı ..(ingilizce), lokasyon bağımsız çalışma şansı..
burakisci dost1313

kişi bu mesajı beğendi.

https://www.linkedin.com/in/turgaycan/
Kaliteli kod yazılır.. (Günlük/Saatlik ücreti ile)
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al