wmaraci reklam

unity 3d oyunların kodlarını çözmek

8 Mesajlar 1.532 Okunma
smmexpress

FiberTurkiye FiberTurkiye WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 979
  • Beğeniler 83 / 144
  • Ticaret 4, (%100)
unity 3d ile yapılmış oyunları çevirisini yapmak istiyorum kodlarını nasıl çözerim yada dil dosyalarını nasıl bulurum?

wmaraci
reklam

balporsugu balporsugu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 510
  • Beğeniler 85 / 84
  • Ticaret 3, (%67)
tam anlamadım dediğini ama unity sahnesine girip orda scriptleri okuyabilirsin

• Üyelik 18.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 979
  • Beğeniler 83 / 144
  • Ticaret 4, (%100)

balporsugu adlı üyeden alıntı

tam anlamadım dediğini ama unity sahnesine girip orda scriptleri okuyabilirsin

Unity indireceğim en kısa sürede bugün nedense çok yavaştı internetin 120 kb üstüne çıkamadım fiber nette
Peki bi soru korku oyunu var elimde unity 3d ile yapılmış. Bunu nasıl türkçeleştiririm source diye klasör var yani kaydedilmiş bir hazır oyunu türkçe yapmak istiyorum nasıl açarım onu merak ediyorum.
Son olarak bu oyunların grafikleri unity 3d üzerinden mi yapılıyor? Yani bu notları nasıl türkçe yaparım notlar resim olarak klasöre kaydedilmiş

• Üyelik 26.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 510
  • Beğeniler 85 / 84
  • Ticaret 3, (%67)
fibet nette turbo diye birşey var ayda birkez kullanabiliyorsun 100mbit indiriyor onu bir araştır.unitye gelince oyunu source kodlarımı var oyun mu var?3dmax bilgin varsa tasarım kısmı aynen onun gibi.öbür tarafındada c# veya js yazıyorsun hangisi kolayına gelirse unitynin docsları var orda baya class anlatmışlar az bakarsan kodlardan anlarsın.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 18.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 979
  • Beğeniler 83 / 144
  • Ticaret 4, (%100)

fibet nette turbo diye birşey var ayda birkez kullanabiliyorsun 100mbit indiriyor onu bir araştır.unitye gelince oyunu source kodlarımı var oyun mu var?3dmax bilgin varsa tasarım kısmı aynen onun gibi.öbür tarafındada c# veya js yazıyorsun hangisi kolayına gelirse unitynin docsları var orda baya class anlatmışlar az bakarsan kodlardan anlarsın.

Öğrenmek sorun değil hazır unity ile yapılmış oyun var elimde bende çevirmek istiyorum çevirilecek menü vs gibi yerlerin geçtiği diyalogları nasıl bulacağım onu soruyorum. Ve çoğu oyunda belge topluyoruz kağıtlar var ve bunlarında çevirisi gerekiyor bunları da çevirmen gerekir. O belgeler ve kağıtlar ise resim klasöründe. Bu kağıtları photoshop tan mı çevireceğim yoksa oyun kaynak kodlarından mi?

Yani unity 3d motoruna sahip oyunların türkçe yamasını nasıl yaparım diyorum. Yani kayıt edilmiş paket bir oyunu nasıl çeviririm?

MehmetTURK MehmetTURK Kronik Depresif Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 924
  • Beğeniler 219 / 226
  • Ticaret 24, (%100)
Telefondan Apk Türkçeleştirme (Resimli Anlatım)

Telefondan da yapabilirsiniz.

• Üyelik 26.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 510
  • Beğeniler 85 / 84
  • Ticaret 3, (%67)

Fiber Türkiye adlı üyeden alıntı

Öğrenmek sorun değil hazır unity ile yapılmış oyun var elimde bende çevirmek istiyorum çevirilecek menü vs gibi yerlerin geçtiği diyalogları nasıl bulacağım onu soruyorum. Ve çoğu oyunda belge topluyoruz kağıtlar var ve bunlarında çevirisi gerekiyor bunları da çevirmen gerekir. O belgeler ve kağıtlar ise resim klasöründe. Bu kağıtları photoshop tan mı çevireceğim yoksa oyun kaynak kodlarından mi?

Yani unity 3d motoruna sahip oyunların türkçe yamasını nasıl yaparım diyorum. Yani kayıt edilmiş paket bir oyunu nasıl çeviririm?

hocam o kağıtlar fotoğrafmı yoksa fotoğraf üstüne oturtulmuş yazımı.bundada bitmiyor olay eğer yazı ise label ilemi yoksa script ilemi yazılmış onuda bulmanız gerekiyor.anladığım kadarıyla açık kodlar var elinizde.js uzantılı bir dosya varmı?veya cs uzantılı

• Üyelik 18.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 979
  • Beğeniler 83 / 144
  • Ticaret 4, (%100)

Telefondan değil PC oyunu için lazım

hocam o kağıtlar fotoğrafmı yoksa fotoğraf üstüne oturtulmuş yazımı.bundada bitmiyor olay eğer yazı ise label ilemi yoksa script ilemi yazılmış onuda bulmanız gerekiyor.anladığım kadarıyla açık kodlar var elinizde.js uzantılı bir dosya varmı?veya cs uzantılı

PC de değilim ama bakarım geçince. Resimler galiba direk kağıtlara yapılmış çünkü oyunun resim klasöründe var hepsi. Oyunda normal oyunlar gibi kaydedilmiş tek fark yüklemeye gerek yok direk başlıyor tıklayınca

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al