wmaraci reklam

Acemiyim tek güvencem içerik olarak özgün bilgi gireceğime inanamam? Yardımcı olurmusunuz? Sorularım var

5 Mesajlar 649 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

kildare kildare WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Artvin
  • Ad Soyad O** Y**
  • Mesajlar 5
  • Beğeniler 3 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Öncelikle eğitim sitesi açmak istediğimi belirleyeyim .Wordpress kurlumu falan hazır seo eklentilerini siteye 4 5 yazı ve tema işlemini bitirdikten sonra yapmayı düşünüyorum

Sorum: Nerden ve nasıl başlanılmalı nasıl yol izlenilmeli az önce söylediklerimin ne kadarı doğru?

Bir diğer sorum ise: Tema ayarları bitti diyelim.Yazıda girdim.4 veya 5 adet yazı girdim.Resimler falan (arka plan ana sayfada görünen vs) o da bitti

Bana yazılarımın altındaki açıklma etiket vs püf noktalrı anlatırmısınız?

Birse seo için hangi eklentileri kurayım

Site haritası olayı?

SORULARIMDAN BELLİDİR ÜŞENMEZ YARDIMCI OLURSANIZ ALLAH RAZI OLSUN

DAHA YOLUN BAŞINDAYIM ... :):)

wmaraci
reklam

Ucantereyagi Ucantereyagi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad K** Ö**
  • Mesajlar 516
  • Beğeniler 88 / 180
  • Ticaret 12, (%83)
Yoast seoyu kurarak başla. Sonra google console a sitenin sitemapini ekle. İçeriklerini girmeye devam et. Etiketlerini konun ile alakalı arama kelimeleri olarak seç. Konu ekran kilidi nasıl kırılır ise (ekran kilidi kırma. Ekran kilidi kırılır mı) gibisinden etiketle. Google bu konuda yardımcı olacaktır zaten. Ancak bu etiketlerini de makale içerisinde mutlaka geçir. Mutlaka özgün içerik gir. Makalelerin minimum 200 kelime olsun. Mümkün olduğunca makalene en az 1 adet resim eklemeye özen göster.
kildare

kişi bu mesajı beğendi.

simurglab simurglab WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci, FreeLance Developer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 50
  • Beğeniler 21 / 11
  • Ticaret 1, (%100)
Merhaba,

SEO'da en önemli noktalardan biri kullanacağın tema veya tasarımdır. Onun dışında, SEO eklentisi olarak Yoast tek başına yeterli. Hatta Google üzerinden arama yaparsanız ideal ayarlar paylaşılmış durumda çeşitli sitelerde. Fakat, site haritaları konusunda bazen sorun oluştuğu için Google XML yazarak o eklentiyi de kurarsanız işinize fazlasıyla yarayacaktır.

Etiket kullanırken içeriğe uygun, kısa ve öz etiketler kullan. Çünkü ziyaretçileri kandırırmışcasına önüne geleni etiket olarak girmen arama motorlarının hoşuna gitmeyecektir.

Google web araçlarından site haritalarını ve siteni kaydetmeyi unutma. Kısa sürede Google'da yükseldiğini göreceksin zaten.

Başarılar. :)
kildare

kişi bu mesajı beğendi.

Miraz Miraz Future Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 638
  • Beğeniler 197 / 198
  • Ticaret 18, (%100)
kildare

Yoast kurulumuna dikkat etmeyi unutma bir takım ince ayarlar yapılması gerekiyor.
kildare

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

kildare kildare WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Artvin
  • Ad Soyad O** Y**
  • Mesajlar 5
  • Beğeniler 3 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Çok teşekkür ediyorum hocam ALLLAH TAZI OLSUN:)

Ek Olarak:

simurglab adlı üyeden alıntı

Merhaba,

SEO'da en önemli noktalardan biri kullanacağın tema veya tasarımdır. Onun dışında, SEO eklentisi olarak Yoast tek başına yeterli. Hatta Google üzerinden arama yaparsanız ideal ayarlar paylaşılmış durumda çeşitli sitelerde. Fakat, site haritaları konusunda bazen sorun oluştuğu için Google XML yazarak o eklentiyi de kurarsanız işinize fazlasıyla yarayacaktır.

Etiket kullanırken içeriğe uygun, kısa ve öz etiketler kullan. Çünkü ziyaretçileri kandırırmışcasına önüne geleni etiket olarak girmen arama motorlarının hoşuna gitmeyecektir.

Google web araçlarından site haritalarını ve siteni kaydetmeyi unutma. Kısa sürede Google'da yükseldiğini göreceksin zaten.

Başarılar. :)

Hocam öncelikle bir ücretsiz wordpress teması kurdum sanırım seo yönünden güzel tema. Öyle yazıyor valla..Şimdi temanın ayarlanını yapıyorum.

Siz ve arkadaşlarımın dediğ gibi bir yazı yazayım. Aklıma takılan tek şey şimdi yazıdan önce eklenti vs uğraşayımmı yoksa sonra mı ALL IN SEO PACK MESELA YÜKLÜ AMA HAKKUNDA BİRAZ BİLGİ BİLİYORUM.Site haritası yok şu an için.

Ek Olarak:

Miraz adlı üyeden alıntı

kildare

Yoast kurulumuna dikkat etmeyi unutma bir takım ince ayarlar yapılması gerekiyor.

Peki hocam Allah razı olsun acemilik işte.Ama zaman ayırıp ilgilendiğiniz için teşekkürler. Dediğiniz yoast kurulumunu en yakın zmanda yapacağım

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al