wmaraci reklam

Blog Sitesi İçin En İyi Site Oluşturucular

7 Mesajlar 1.241 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

efekaanyalcin efekaanyalcin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.08.2021
  • Yaş/Cinsiyet 19 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 11
  • Beğeniler 1 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
(Yazı Tamamen Bana Aittir Web Sitemden Ufak Bir Alıntıdır..!)
Tıkla Web Siteme Git

Blog,insanların kendileri veya başka şeyler hakkın da yazığı yazıya denir.Blog sitedi oluşturmak için bir çok site bulunmaktadır fakat bunların en iyileri hangileri.Ben bu yazım da sizlere en iyi blog sitesi oluşturucuları değerledim.

#1 Blogger

Blogger google'nin kendi geliştirmiş olduğu bir blog açma sitesidir.Çok fazla kullanıcıya sahip fakat diyer site oluşturucular gibi deyil ya bir tema indireceksiniz yada kendi temalarından birini seçeceksiniz.Yazılarınızı yazıp paylaşa bilirsiniz.Gayet kolay bir yöntem.Size verdiği ücretsiz alan adı (siteadınız.blogspot.com) olmaktadır.İsterseniz kendinize özel domein alıp bağlaya bilirsiniz.

Blogger'a Git

Önerilen Yazı:En İyi Ücretsiz Profesyonel Site Oluşturucular

#2 Wordpress(Önerilen)

Wordpress açık ara farkla en iyi blog oluşturucu seçilmiştir ve çok büyük bir kullanıcı kitlesine sahip.Biraz araştırırsanız wordpress ile çok fazla blog sitesi oluşturulduğunu öğrenirsiniz.Gayet güzel bir site ama ufak bir wordpress eğitimi almanı da fayda var.Kullanmanızı tavsiye ederim.

Wordpress'e Git

#3 Wix(Önerilen)

Wix de harika bir blog oluşturucudur.Basit arayüzü ve kullanım kolaylığı ile hızlı bir şekilde profesyonel bir blog sitesi oluşturabilirsiniz.Wix ile oluşturulan çok büyük bir blog sitesi kitlesi var bunları araştırarak bula bilirsiniz.Ücretsiz domein adresiniz(siteadınız.wixsite.com)olmaktadır.Kesinlikle kullanmanızı tavsiye derim.İsterseniz özel domein alıp bağlaya bilirsiniz.

Wix'e Git

#4 Weebly

Weebly de wix'e benzeyen bir site oluşturucudur ve işini iyi yapmaktadır.Wix'e göre biraz daha karışık olsa da kolay bir kullanım sağlar.Weebly ile kendi blog sitenizi kolay bir şekil de oluştura bilirsiniz.Ücretsiz domein adresiniz (siteadınız.weebly.com) olmaktadır.İsterseniz özel alan adı alıp bağlaya bilirsiniz.

Weebly'e Git

#5 Jimdo

Jimdo da harika bir site oluşturucudur.Wix ve wordpress karışımı olan bu site oluşturucu ile kolay bir şekil de blog sitesi oluşturabilirsiniz.Kullananı fazla olan bu site oluşturucu size hızlı bir şekil de web sitessi oluşturmanızı sağlar.Ücretsiz domein adresiniz (siteadınız.jimdo.com) olmaktadır.Bir göz atın derim.

Jimdo'a Git

Arkadaşlar bu yazım da sizlere blog sitesi oluşturmak için en iyi blog sitesi oluşturucuları değerledim.Umarım işinize yaramıştır sizlere yardım edebilmişimdir.Yayını paylaşarak daha çok kişinin faydalanmasını sağlayabilirsiniz.Bir sorunuz olursa yorumlara yazabilirsiniz.
turkeytrick

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

EmreKRMN EmreKRMN Designer/Coder Kullanıcı
  • Üyelik 18.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Bilgi İşlem Personeli
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 822
  • Beğeniler 213 / 217
  • Ticaret 70, (%99)
Yazı güzel ancak keşke kelimelere dikkat etseydin. "diyer" değil "diğer" yazılır :) Yazmaya yeni başladığın için güzel bir yazı olmuş ama, tebrikler.

• Üyelik 09.08.2021
  • Yaş/Cinsiyet 19 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 11
  • Beğeniler 1 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
EmreKRMN Abi iyi hoş ama sen niye benim yazımı web sitende yayınladın önce bi izin alman gerekmezmiydi tamam almanda sorun yok ama insan bi izin alır:angel:
EmreKRMN

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 09.08.2021
  • Yaş/Cinsiyet 19 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 11
  • Beğeniler 1 / 5
  • Ticaret 0, (%0)

EmreKRMN adlı üyeden alıntı

Yazı güzel ancak keşke kelimelere dikkat etseydin. "diyer" değil "diğer" yazılır :) Yazmaya yeni başladığın için güzel bir yazı olmuş ama, tebrikler.

Abi iyi hoş ama sen niye benim yazımı web sitende yayınladın önce bi izin alman gerekmezmiydi tamam almanda sorun yok ama insan bi izin alır:angel:
EmreKRMN

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

EmreKRMN EmreKRMN Designer/Coder Kullanıcı
  • Üyelik 18.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Bilgi İşlem Personeli
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 822
  • Beğeniler 213 / 217
  • Ticaret 70, (%99)

efekaanyalcin adlı üyeden alıntı

Abi iyi hoş ama sen niye benim yazımı web sitende yayınladın önce bi izin alman gerekmezmiydi tamam almanda sorun yok ama insan bi izin alır:angel:

efekaanyalcin adlı üyeden alıntı

EmreKRMN Abi iyi hoş ama sen niye benim yazımı web sitende yayınladın önce bi izin alman gerekmezmiydi tamam almanda sorun yok ama insan bi izin alır:angel:

Kaynak belirtildi sonuçta, yazına da güzel dedim :) Kaynağa bak kaynağa :) :D İstiyorsan kaldırabilirim yazıyı?
efekaanyalcin

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 09.08.2021
  • Yaş/Cinsiyet 19 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 11
  • Beğeniler 1 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
EmreKRMN yok kalsın sadece söylemek istedim alabilirsin yazıyı sorun yok.:angel:

noname noname WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 36
  • Beğeniler 2 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
bunun yanına medium, blogspot, ghost da eklenmeli.

Tabi benim önerim sıfırdan kendi siteni kurmak olacaktır https://www.blogacmak.com/blog-nasil-acilir/

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al