wmaraci reklam

Herkes 3-4 Ay Sonra Ayda 1k Kazanmaya Başlayacak!

103 Mesajlar 17.217 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

jorphy jorphy WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Profesyonel Editör
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 968
  • Beğeniler 101 / 284
  • Ticaret 9, (%100)

Erdemakale adlı üyeden alıntı

"TBM'niz 0,01'lere düşer, adsense politika ihlali alıp yerinize oturursunuz." Hocam ihlal öğrettiğimi söylüyorsunuz.

Bak kardeşim sana şöyle söyleyeceğim. Website sağlık diyelim bir içerik girdiniz diş sağlığı hakkında tbmsi ise 1tl

Googleden diş sağlığı hakkında bir kelimeden sizin sitenize girer diş firmalarının reklamı çıkarsa 1TL kazanırsnı.

Sosyal ağdan gelen hit google'den kişinin tbm sine eşit bir gelir bırakmayabilir. Bilgi ile ilgili aramalar yapmıştır. Websiteye faceden girdiği zaman googleden ne arıyorsa mesela bilgi aramış arkadaş tbm si çok düşük bilginin. O yüzden düşük verir.

Googlenin böyle bir açıklaması yokken senin kanıtlı bir sosyal ağ hiti kazandırmaz 0.01 kazanırsınız oda banlanır diye konusuyorsun demende bundan ibaret.

Bak kardeşim ben senin evine pin gelmediği zaman konu açtığını hatırlıyorum. Yenisin yani bu kadar bilmiş gibi davranmana gerek yok. Ben biliyorum tecrübe edinmişim tecrübemi paylaşıyorum. Senin pinin yeni gelmiş yahu ne bu googleyi googleden daha iyi biliyorum havaları

Yine sorularımın cevabını alamamışım malaesef.

Ayrıca evime pin gelmeme sorunu "BUGA" girdiği için sorun oldu, konu başlıklarıma bakıp hâla küçümseyici davranmaya devam ediyorsun :)

Adsense Yardım topluluğuna yazdıktan sonra bug sorunu halledildi ve pinsiz kimliksiz direk adsensem onaylandı ve google'dan özrü de aldım.

Seo konusunda bilgimi kimseyle kıyaslamam, tartışmam, seo uzmanıyım diye de zaten dolaşmıyorum ortalıkta ama 3 ayda sadece sosyal medyadan hit çekerek aylık adsenseden 1,000 tl kazanmanızın imkansız olduğunu da iddia ediyorum.

benim pinim gelmedi, buga girdi ve google direkt olarak onayladı :) - konu içeriğinde de yazmaktadır.

ayrıca yeni diye tabir ettiğin kişiden yardım aldın sen, bunu da hatırlatırım.

birileri adsense de tecrübelidir, birileri ise seo da, birileri de sosyal medyada.

siz sadece sosyal medyada nasıl takipçi kazanılır onu tecrübe edinmiş ve öğrenmişsiniz, bunu da anlatmışsınız.

sizin edindiğiniz tecrübe 10,000 hitten 18 TL almak

benim edindiğim tecrübe günlük 10-30 hitden 16.95 TL almak.

saygılar, çok alakasız ve gereksiz konuşmaların içine giriyoruz, bu yüzden devam etmeyeceğim.

wmaraci
reklam

Erdemakale Erdemakale WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek İçerik Üreticisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 467
  • Beğeniler 110 / 240
  • Ticaret 4, (%100)

jorphy adlı üyeden alıntı

bu kadar sert, agresif ve üslupsuz içerikli yanıtlar girmenize gerek yok; ne size faydası ne bana faydası var.

(çok az kazanıyorum, ne yapmalıyım) adında açtığınız konu da 1 sene öncesine ait değil 20 gün öncesine ait, ayrıca bu siteye de sosyal medya üzerinden hit çektiğinizi yazmışsınız, çok az kazanıyorum diye de belirtmişsiniz.

sen iyi mi bilicen, bişey bilmiyon sallıyon, 3 ayda 10 lira kazanıyom, akşam akşam güldürüyosun gibi şeyler yazmaktan ibaret olmuş mesajlarınız. hiç bir şekilde cevap veremediniz maalesef söylediklerime, cevap verebilirseniz konuşalım fakat bu şekilde küçümseyici, dalga geçici, çarpıtıcı şeyler yazmanıza gerek yok.

haklı olduğunuz konu varsa savunun, o kadar agresifsiniz ki yazdıklarımı bile okumuyorsunuz.

ben zaten bu eğitimi parayla sattığınız belirtmedim, bu konuyu ticaret haline çevirirseniz hak yemiş olursunuz detayları atladığınız için bunu belirttim.

ekleme:

son olarak "bir şey bilmiyorsun" yazmanıza ithafen;

buyrun konum

3 ayda kazandığınızı 19 içerik ile sosyal medyadan hit çekmeden direkt trafiksiz sadece doğal organik ile günlük kazanıyorum.

jorphy adlı üyeden alıntı

Yine sorularımın cevabını alamamışım malaesef.

Ayrıca evime pin gelmeme sorunu "BUGA" girdiği için sorun oldu, konu başlıklarıma bakıp hâla küçümseyici davranmaya devam ediyorsun :)

Adsense Yardım topluluğuna yazdıktan sonra bug sorunu halledildi ve pinsiz kimliksiz direk adsensem onaylandı ve google'dan özrü de aldım.

Seo konusunda bilgimi kimseyle kıyaslamam, tartışmam, seo uzmanıyım diye de zaten dolaşmıyorum ortalıkta ama 3 ayda sadece sosyal medyadan hit çekerek aylık adsenseden 1,000 tl kazanmanızın imkansız olduğunu da iddia ediyorum.

benim pinim gelmedi, buga girdi ve google direkt olarak onayladı :) - konu içeriğinde de yazmaktadır.

ayrıca yeni diye tabir ettiğin kişiden yardım aldın sen, bunu da hatırlatırım.

birileri adsense de tecrübelidir, birileri ise seo da, birileri de sosyal medyada.

siz sadece sosyal medyada nasıl takipçi kazanılır onu tecrübe edinmiş ve öğrenmişsiniz, bunu da anlatmışsınız.

sizin edindiğiniz tecrübe 10,000 hitten 18 TL almak

benim edindiğim tecrübe günlük 10-30 hitden 16.95 TL almak.

saygılar, çok alakasız ve gereksiz konuşmaların içine giriyoruz, bu yüzden devam etmeyeceğim.

10 hitten 16TL kazanıyorsanız burda benle neden tartışıyorsunuz hocam, bu kadar tartışacağınıza işinize baksaydınız bi 50hit daha çekirdiniz belki 10 hite 16tl iyi para allah artırsın :))))

jorphy jorphy WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Profesyonel Editör
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 968
  • Beğeniler 101 / 284
  • Ticaret 9, (%100)

Erdemakale adlı üyeden alıntı

10 hitten 16TL kazanıyorsanız burda benle neden kazanıyorsunuz hocam, bu kadar tartışacağınıza işinize baksaydınız bi 50hit daha çekirdiniz belki 10 hite 16tl iyi para allah artırsın :))))

burda sadece sizinle tartışmıyorum, son mesajlarıma da bakmanız yeterli olur sadece insanlara bir nebze olsun katkım olsun diye bu forumda bulunuyor ve barınıyorum. bu yüzden diğer yazdıklarımın da diğer insanlara ufakta olsa bir şeyler katacağını düşünüyorum, bu yüzden yazıyorum.

gerekli tüm cevabı verdiğimi düşünüyorum.

yeni işlere girerken danıştığınız kişiye "yenisin, hiç bir şey bilmiyorsun" derseniz o insanı kaybedersiniz maalesef.

benim size dair naçizane tavsiyem forumdaki hiç bir insanı bu şekilde küçümseyici, çarpıtıcı şekilde yıkıcı yorumlarla göze batmamanız olacaktır.

3 Ay sonunda 1,000 TL kazanıyorsanız neden kendiniz 18 TL kazanıyorsunuz 10,000 hitte bunun cevabını verseniz bile yeter, 2 saattir bunun cevabını alabilmek için çırpınıyorum sadece.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al