wmaraci reklam

PHP JavaScript, CSS HTML ögrenme şüresi

14 Mesajlar 3.786 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Erdemburak25 Erdemburak25 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Örenci
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad B** E**
  • Mesajlar 58
  • Beğeniler 6 / 6
  • Ticaret 0, (%0)
PHP JavaScript, CSS HTML nekadar şürde öğrenirim arkadaşlar

wmaraci
reklam

zumrutmedya zumrutmedya zumrutmedya.com Kullanıcı
  • Üyelik 27.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad A** Z**
  • Mesajlar 174
  • Beğeniler 42 / 49
  • Ticaret 8, (%100)
Bu eğitimi nerden ve kimden aldığın, ne kadar çabaladığın, günlük kaç saatini eğitime ayıracağına bağlı olarak değişir. En hızlı şekilde kabataslak 5 ay normal şartlarda 1 senede öğrenirsin ve tabiki basic seviyede
Erdemburak25

kişi bu mesajı beğendi.

Exced Exced WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.07.2019
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Okul Okuyorum
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 116
  • Beğeniler 45 / 37
  • Ticaret 1, (%100)
benim sana tavsiyem şöyle dostum. İlk html ile başla gayret edersen ortalama 1 haftada öğrenirsin. Sonra css ardından php en son olarak da javascript öğrenmeni öneririm :)

bunlarının hepsini çok çalışırsan ortalama 5-6 ayda orta seviye öğrenebilirsin.
MehmetMasa Erdemburak25

kişi bu mesajı beğendi.

athirsizi athirsizi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.03.2020
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 530
  • Beğeniler 328 / 197
  • Ticaret 0, (%0)
Önce HTML+CSS sonra js (jQuery) ve Php öğrenebilirsin
Erdemburak25

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 25.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Örenci
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad B** E**
  • Mesajlar 58
  • Beğeniler 6 / 6
  • Ticaret 0, (%0)
Html bilgim var css calısmaya baslayacagım php javascript ne nekadar sürede öğrenebilirim

• Üyelik 25.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Örenci
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad B** E**
  • Mesajlar 58
  • Beğeniler 6 / 6
  • Ticaret 0, (%0)

Exced adlı üyeden alıntı

benim sana tavsiyem şöyle dostum. İlk html ile başla gayret edersen ortalama 1 haftada öğrenirsin. Sonra css ardından php en son olarak da javascript öğrenmeni öneririm :)

bunlarının hepsini çok çalışırsan ortalama 5-6 ayda orta seviye öğrenebilirsin.

Envato market satıs yapmak istiyorum yeterli olurmu

• Üyelik 25.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Örenci
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad B** E**
  • Mesajlar 58
  • Beğeniler 6 / 6
  • Ticaret 0, (%0)

zumrutmedya adlı üyeden alıntı

Bu eğitimi nerden ve kimden aldığın, ne kadar çabaladığın, günlük kaç saatini eğitime ayıracağına bağlı olarak değişir. En hızlı şekilde kabataslak 5 ay normal şartlarda 1 senede öğrenirsin ve tabiki basic seviyede

Ben evato market satıs yapmak istiyorum yeterli olması için ne kadar bilemem gerekiyor

zumrutmedya zumrutmedya zumrutmedya.com Kullanıcı
  • Üyelik 27.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad A** Z**
  • Mesajlar 174
  • Beğeniler 42 / 49
  • Ticaret 8, (%100)
Erdemburak25 bu dilleri herkes %100 seviyesinde bilerek iş yapmıyor zaten dostum, %50 seviyesinde bile bilsen kod kütüphaneleriyle güzel çalışmalar elde edersin ama ilerki zamanlar için yazılımlarını geliştirme konusunda kimseden destek almak istemiyorsan tabiki iyice hakim olmak gerekir.

İleri Seviyede Öğrenmek İstersen Online Olarak:
PHP Eğitimi: https://www.btkakademi.gov.tr/portal/course/php-6509
JS Eğitimi: https://www.btkakademi.gov.tr/portal/course/javascript-8099
CSS Eğitimi: https://www.btkakademi.gov.tr/portal/course/css-7453

Basit Seviyede Web Yazılım Öğrenmek İstersen (Basit Seviyede HTML,CSS ve jQuery Temel Bilgiler, PHP Frameworkler, Laravel)
https://www.btkakademi.gov.tr/portal/course/web-programlama-1239#!/about
Erdemburak25

kişi bu mesajı beğendi.

sworks sworks WordPress Kullanıcı
  • Üyelik 28.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 3292
  • Beğeniler 1797 / 1799
  • Ticaret 20, (%100)
Süre konusunda pek bir şey söylenemez. Eğitim videoları izlerken öğrenmiş olmazsınız, ne zaman kendi kodlarınızı ufaktan yazmaya çabaladığınız asıl öğrenme aşaması o zaman başlamış oluyor. Örneğin iyi vakit ayırırsanız genel bir javascript kursunu ortalama bir-iki ayda komple bitirmiş olursunuz fakat iyi bir seviyeye gelmek birkaç yılı bulabilir.

BTK Akademi üzerinden daha önce eğitim almadığım için kurslar hakkında yorum yapmam doğru olmaz fakat Javascript kurs içeriğine baktığımda her bir javascript konusunu ayrı ayrı bölüp ders haline getirdiklerini görüyorum. Bence bu hatalı bir öğrenme yöntemi olur ve her 10-15 derste bir önceki dersleri tamamen unutmanıza yol açar ve tabii süreci de bir hayli uzatır. Çünkü orada belki de hiçbir zaman kullanmayacağınız metodlara bile bolca yer verilmiş. Tabii bu söylediğim JS için geçerli diğerlerine yorum yapamam.

Benim tavsiyem eğer orta seviyede bile olsa İngilizce'niz varsa doğrudan yabancı Udemy eğitimlerine yönelmeniz. Özellikle modern Javascript eğitimleri konusunda son zamanlarda oldukça iyi bir rekabet var Udemy üzerinde. Bu da derslerin gerçekten kusursuz olmasını sağlıyor.

Başlarken HTML & CSS & SASS, sonrasında JS, PHP şeklinde devam edebilirsiniz ama bence şimdiden en sonunu düşünmeyin. Belki JS öğrendiğinizde backend ihtiyaçlarınızı da görecek ve PHP'ye geçmek istemeyeceksiniz veya belki de Python üzerinden ilerleyeceksiniz. Envato hayaliniz tabiki gayet güzel ama Envato seviyesine ne zaman gelirim konusunu şimdilik rafa kaldırın derim. :)
Erdemburak25

kişi bu mesajı beğendi.

onurmetiin onurmetiin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.07.2020
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Freelance
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad O** M**
  • Mesajlar 10
  • Beğeniler 8 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Btk akademi açıldığından beri (2,5 aydır) hergün ortalama 3-4 saat çalışıyorum. Css(sertifika aldım) ve JavaScript(%65 tamamladım) eğitimlerini alıyorum.
Müzik dinler, film izler gibi olacak bir iş değil..

Ben tek tek anlayarak not alarak çalışıyorum. Btk başlangıç icin iyi bir kaynak ki Volkan Alakent çok detaylı güzel anlatıyor ama bu demek değil ki bu eğitimler tek başına yeterli. Tek başına pratik yaparak çok basitte olsa projeler geliştirip github a yukleyebilirsin. Twitter dan ilgili kisileri takip edebilir gundemlerine goz atabilirsin. ben Php bilmiyorum, süre olarak php hariç 3,5-4 ay sürer galiba yine azmine çalışmana bağlı. Ben canlı örneğiyim bak :D herkesin de dediği gibi
bi biyerden başla bakalım zaman kaybetme hesap kitap yaparak :)
Bide Yeni başlayanlara ve baslayacaklara, içerik ve notlarımı paylaşıyorum. Göz atabilirsin. Başarılar :)
http://twitter.com/advertactionn
Erdemburak25

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al