wmaraci reklam

Site açmak istiyorum yol gösterir misiniz?

22 Mesajlar 3.182 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

HHyakamoz HHyakamoz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 31 / K
  • Meslek Halkla İlişkiler ve Tanıtım
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad H** Ş**
  • Mesajlar 18
  • Beğeniler 8 / 4
  • Ticaret 0, (%0)

yunusdem adlı üyeden alıntı

Yararlı bir çalışma olur aslında hocam blog tarzı bir site açıp seo ayarları vs yaptıktan sonra ilgiye göre yükselişe geçebilir site

Başlangıç seviyesinde seo bilgim var. Teşekkür ederim dünüş için :)
yunusdem

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

enerjiveguc enerjiveguc Wordpress Destek Kullanıcı
  • Üyelik 28.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek Street Engineer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 5152
  • Beğeniler 2185 / 2187
  • Ticaret 0, (%0)

HHyakamoz adlı üyeden alıntı

Yıllık ücreti beni yormaz ama site açma konusunda yeni olduğum için blogspot ya da wordpress ile mi başlasam gibisinden düşündüm. Sonuçta bu işi yapabilir miyim nasıl bir gidişat olur yeni bir yol olduğu için kendi adıma kestiremiyorum. Peki hosting domaini site açtığım gibi mi almalıyım yoksa biraz gidişatıma mı bakıp almalıyım.

Hosting ve domaini almak tercihinize kalmış. benim tecrübe ile tavsiyem en baştan sağlam başlamanız. Hosting ve domaini alıp gidin, zira bazı yazılarda link değişimi olursa Kopya içerik olarak işaretlenme olasılığı olduğunu unutmayın. Bu içerikler arama kriterlerinde görünmeyecektir. Bu da ister istemez canınızı sıkacaktır.

Tavsiye: içeriklerinizi wordde hazırlayın, bir kaç yazı olsa bile domaine karar verin ve (sadece düz metin ve bir iki görselli yazı olacak ise) 500 MB yada 1 GB bir hosting alın. Ama bu işi 1-2 yıllık düşünecekseniz, sonra ben uğraşamam derseniz direkt blogger da sayfa açın... Bu gibi işler hemen meyve vermez. Bugün internet dünyasında toplamda ortalama 600 milyon web sitesi var. Bunların arasında yer alammaya çalışmak için gerçekten nokta atışı, spesifik bir dille anlatılmış konularınız olmalı. Bunu karamsar olun diye söylemiyorum. İnternt dünyasının bir takım kuralları var sadece. Bunlara uyduğunuzda ve yerine getirdiğinizde emin olun çok zevkli birşey olduğunu göreceksiniz.
HHyakamoz

kişi bu mesajı beğendi.

SMMPANEL SMMPANEL MKA Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2019
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kastamonu
  • Ad Soyad H** G**
  • Mesajlar 852
  • Beğeniler 315 / 130
  • Ticaret 17, (%100)
https://www.youtube.com/watch?v=kPeTGh20GfY

Hostingi ve Domaini Güzel Hostingten alabilirsiniz

Bu işe bir yerden başlamalısınız hocam makale yazmaktan veya almaktan çekinmeyin öğrene öğrene PES ETMEDEN ilerleyin

Başarılar
HHyakamoz

kişi bu mesajı beğendi.

j700 j700 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Otel
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad R** A**
  • Mesajlar 1263
  • Beğeniler 214 / 215
  • Ticaret 1, (%100)
bedava .com domain almak istersen inceleyebilrisin
https://ramazanaydin.com.tr/bedava-com-domain-alma/
HHyakamoz

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

tamer41 tamer41 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 151
  • Beğeniler 49 / 25
  • Ticaret 0, (%0)
Blogspot ücretsiz ve hızlıdır fakat seo konusunda yetersiz. İngilizce sitelerde büyük rekabet olduğu için blogspotla başarma oranın %5 , çünkü daha yeni başlıyorsun. En azından 2 seneni alır.
Ya da sağlam bir host kiralayarak wordpress site açarsın. Seo eklentileri ile hızlı şekilde yükselirsin. Benim sana tavsiyem alastyr hosting "Tera" paketi uygun ve hızlıdır. Aylık ödeme seçenekleri var ve Türkçe destekli. Ya da kendin araştırıp farklı bir host kiralarsın.
Blogspot hızlı ve ücretsizdir fakat özellikleri sınırlıdır. Özellikle ingilizce makalelerde yükselmen çok zor olacaktır. Bu işler hemen pat diye olmaz. Örneğin ben sıfırdan öğrendim ve 5 sene sonra düzgün para kazanmaya başladım.
HHyakamoz

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 09.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 31 / K
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad H** Ş**
  • Mesajlar 18
  • Beğeniler 8 / 4
  • Ticaret 0, (%0)

enerjiveguc adlı üyeden alıntı

Hosting ve domaini almak tercihinize kalmış. benim tecrübe ile tavsiyem en baştan sağlam başlamanız. Hosting ve domaini alıp gidin, zira bazı yazılarda link değişimi olursa Kopya içerik olarak işaretlenme olasılığı olduğunu unutmayın. Bu içerikler arama kriterlerinde görünmeyecektir. Bu da ister istemez canınızı sıkacaktır.

Tavsiye: içeriklerinizi wordde hazırlayın, bir kaç yazı olsa bile domaine karar verin ve (sadece düz metin ve bir iki görselli yazı olacak ise) 500 MB yada 1 GB bir hosting alın. Ama bu işi 1-2 yıllık düşünecekseniz, sonra ben uğraşamam derseniz direkt blogger da sayfa açın... Bu gibi işler hemen meyve vermez. Bugün internet dünyasında toplamda ortalama 600 milyon web sitesi var. Bunların arasında yer alammaya çalışmak için gerçekten nokta atışı, spesifik bir dille anlatılmış konularınız olmalı. Bunu karamsar olun diye söylemiyorum. İnternt dünyasının bir takım kuralları var sadece. Bunlara uyduğunuzda ve yerine getirdiğinizde emin olun çok zevkli birşey olduğunu göreceksiniz.

Tavsiyeniz bazı şeylere karar vermemde çok yardımcı oldu teşekkür ederim :)
enerjiveguc

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 09.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 31 / K
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad H** Ş**
  • Mesajlar 18
  • Beğeniler 8 / 4
  • Ticaret 0, (%0)

tamer41 adlı üyeden alıntı

Blogspot ücretsiz ve hızlıdır fakat seo konusunda yetersiz. İngilizce sitelerde büyük rekabet olduğu için blogspotla başarma oranın %5 , çünkü daha yeni başlıyorsun. En azından 2 seneni alır.
Ya da sağlam bir host kiralayarak wordpress site açarsın. Seo eklentileri ile hızlı şekilde yükselirsin. Benim sana tavsiyem alastyr hosting "Tera" paketi uygun ve hızlıdır. Aylık ödeme seçenekleri var ve Türkçe destekli. Ya da kendin araştırıp farklı bir host kiralarsın.
Blogspot hızlı ve ücretsizdir fakat özellikleri sınırlıdır. Özellikle ingilizce makalelerde yükselmen çok zor olacaktır. Bu işler hemen pat diye olmaz. Örneğin ben sıfırdan öğrendim ve 5 sene sonra düzgün para kazanmaya başladım.

Şuan bende kafamda wordpresse yöneldim. Tam nokta atışı olmuş, alastry hosting'den bir paket beğenmiştim bende. Hemen bir yükseliş olmayacağının idrakındayım ama zaten elimde word de yazdığım notlarım var onları arttırarak şansımı denemek istiyorum. Dönüş için ayrıca teşekkür ederim :)
tamer41

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 09.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 31 / K
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad H** Ş**
  • Mesajlar 18
  • Beğeniler 8 / 4
  • Ticaret 0, (%0)

SMMPANEL adlı üyeden alıntı

https://www.youtube.com/watch?v=kPeTGh20GfY

Hostingi ve Domaini Güzel Hostingten alabilirsiniz

Bu işe bir yerden başlamalısınız hocam makale yazmaktan veya almaktan çekinmeyin öğrene öğrene PES ETMEDEN ilerleyin

Başarılar

Benim niyetimmde bir yerden başlamak :) siteyi inceleyeceğim teşekkür ederim :)

• Üyelik 09.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 31 / K
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad H** Ş**
  • Mesajlar 18
  • Beğeniler 8 / 4
  • Ticaret 0, (%0)

Paylaşım için teşekkür ederim :)

Gok94 Gok94 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.10.2019
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Adwords
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** E**
  • Mesajlar 225
  • Beğeniler 8 / 76
  • Ticaret 0, (%0)
özgün notlarınızın olduğu konudan devam edin hocam
HHyakamoz

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al