lostyazilim

Warez Oyun Sitem Var Sorun Olur Mu ?

20 Mesajlar 2.641 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

HellBoy05 HellBoy05 Patron Kullanıcı
  • Üyelik 25.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci / Ekonomist
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 412
  • Beğeniler 14 / 45
  • Ticaret 5, (%100)
Site linki paylasiyorsun. Site ismi veriyorsun. Torrent kelimesi geciriyorsun

wmaraci
reklam

ugly ugly öğrencilik Kullanıcı
  • Üyelik 09.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek öğrencilik
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 175
  • Beğeniler 14 / 33
  • Ticaret 2, (%100)

HellBoy05 adlı üyeden alıntı

Site linki paylasiyorsun. Site ismi veriyorsun. Torrent kelimesi geciriyorsun

Warez site paylaşımı yasak yoksa forumda bir sürü warez sitelerle, film siteleriyle ilgili sorular var. O zaman arama bölümüne torrent,warez ve film siteleri kelimelerini arat ve hepsini uyar. Mantığın yanlış bence. Ayrıca forumda konu dışında bir şey yazmak da yasak. Eğer yasak olduğunu düşünüyorsan report etmen daha yararlı olur.

• Üyelik 25.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 412
  • Beğeniler 14 / 45
  • Ticaret 5, (%100)

ugly adlı üyeden alıntı

Warez site paylaşımı yasak yoksa forumda bir sürü warez sitelerle, film siteleriyle ilgili sorular var. O zaman arama bölümüne torrent,warez ve film siteleri kelimelerini arat ve hepsini uyar. Mantığın yanlış bence. Ayrıca forumda konu dışında bir şey yazmak da yasak. Eğer yasak olduğunu düşünüyorsan report etmen daha yararlı olur.

Oyle yaptim zaten. Ki gördüğüme yazıyorum .

Bu arada okadar korkuyorsaniz bu isi yapmicaksiniz. Bu soUm film ve warez siteler icin.

ugly ugly öğrencilik Kullanıcı
  • Üyelik 09.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek öğrencilik
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 175
  • Beğeniler 14 / 33
  • Ticaret 2, (%100)

HellBoy05 adlı üyeden alıntı

Oyle yaptim zaten. Ki gördüğüme yazıyorum .

Bu arada okadar korkuyorsaniz bu isi yapmicaksiniz. Bu soUm film ve warez siteler icin.

Konuyu ben açmadım. Soruyu da ben sormadım. İnsanlara körü körüne neden saldırdığınızı anlamadım. Bu arada film ve warez sitelerle ilgili başına daha önce olay falan geldiyse psikologa gitmeni öneririm.

Hazır konuya girmişken konu ile ilgili de görüşlerimi bildireyim. Oyunları kendi sitende veya sunucunda barındırmanı önermem. Oyunları ul.to gibi sitelere yükle veya o sitelere yükleyen sitelerden al veya torrent sitelerinden link koyabilirsin. Hem isteyen istediği hızda indirir hemde bir sorun çıkmaz. Ayrıca şimdiye kadar kimsenin oyun sitelerinin üzerine düştüğünü görmedim ki FO girersen ne uyarı ne de doğru dürüst iletişim kısmı bile olmadığını görürsün :)

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 25.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 412
  • Beğeniler 14 / 45
  • Ticaret 5, (%100)

ugly adlı üyeden alıntı

Konuyu ben açmadım. Soruyu da ben sormadım. İnsanlara körü körüne neden saldırdığınızı anlamadım. Bu arada film ve warez sitelerle ilgili başına daha önce olay falan geldiyse psikologa gitmeni öneririm.

Hazır konuya girmişken konu ile ilgili de görüşlerimi bildireyim. Oyunları kendi sitende veya sunucunda barındırmanı önermem. Oyunları ul.to gibi sitelere yükle veya o sitelere yükleyen sitelerden al veya torrent sitelerinden link koyabilirsin. Hem isteyen istediği hızda indirir hemde bir sorun çıkmaz. Ayrıca şimdiye kadar kimsenin oyun sitelerinin üzerine düştüğünü görmedim ki FO girersen ne uyarı ne de doğru dürüst iletişim kısmı bile olmadığını görürsün :)

Benim bir sıkıntım warezle ilgili ki zaten watez site sahibiyim. Sadece şunu söylüyorum:

-Warez site adı paylaşımı yasak, link vermek yasak, yasak olduğunu bildiğim(iz) için bizler yazmıyoruz değil mi? Ozaman bu arkadaşda yazmaması gerekiyor.

Site sahibine gelince ise, madem warezde sıkıntı yaşarmıyım şöyle olur mu böyle olurmu diye korkuyorsan neden bu işe girişiyorsun, ben sorun yaşamadım yaşamayızda ama korkuyorsun madem girişme bırak işin ehli yapsın.

DarK KiLLer DarK KiLLer Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 38
  • Beğeniler 0 / 3
  • Ticaret 3, (%100)
2 senedir warez sitesi yönetiyorum fakat forumda biri sormuş ve cevap verenlerde hep olumsuz cevap vermiş bunu merak ettim ? yoksa bende bir sorunla karşılaşmadım üstelik kendi sunucumda barındırıyorum oyunları.

• Üyelik 25.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 412
  • Beğeniler 14 / 45
  • Ticaret 5, (%100)

DarK KiLLer adlı üyeden alıntı

2 senedir warez sitesi yönetiyorum fakat forumda biri sormuş ve cevap verenlerde hep olumsuz cevap vermiş bunu merak ettim ? yoksa bende bir sorunla karşılaşmadım üstelik kendi sunucumda barındırıyorum oyunları.

Bir sıkıntı olmaz, o site altına yasal uyarı o da tırt cidden. Yani senin sitene gelen kişi o filmi oyunu indiren kişi senden yararlanan kişi, kimse böyle birşey yapmaz. Şahsen bir sıkıntı yaşamadım kendi sunucumda tüm dosyalarım.

oktayoz oktayoz Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Web developer
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad O** Ö**
  • Mesajlar 112
  • Beğeniler 4 / 22
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam isterseniz ingiltere lokasyonlu host paketimizden satın alabilrisiniz.İngiltere lokasyonlu hostlarımızda warez, adult paylaşımlara izin veriyoruz ilgilenirseniz pm atın.İyi akşamlar

mexev9 mexev9 PDR Kullanıcı
  • Üyelik 06.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Rehber Öğretmen
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 1133
  • Beğeniler 447 / 171
  • Ticaret 20, (%100)
valla son çıkan yasalarla artık facebook'a bile girmeye korkuyorum,kaldıysa warez site :D

DarK KiLLer DarK KiLLer Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 38
  • Beğeniler 0 / 3
  • Ticaret 3, (%100)
Benim bildiğim yasa olarak link paylaşımı serbest.

wmaraci
Konuyu toplam 4 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 4 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al