wmaraci reklam

Yazılım Bilginiz Olsa Ne Yapardınız?

31 Mesajlar 3.680 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

apollon1 apollon1 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.10.2018
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 67
  • Beğeniler 52 / 29
  • Ticaret 0, (%0)

delidadas adlı üyeden alıntı

kimse kendi fikrini burda afişe etmez :)
Ama benim aklımdaki proje için öyle 10-20 binler yetmiyor malesef..
Hoş sadece para da çözmüyor benim işimi :) Bir iki sağlam bağlantı da eklense, 4-5 senede milyar dolarlık bir şirket olmaması için ancak Allah'ın sana ben yürü ya kulum demedim demesi gerekir.

Maalesef binlerce insan fikirlerini yapmadan ve açıklamadan ölüp gidiyor :D O kadar çok insan tanıdım ki herkesin milyon dolarlık proje fikirleri var. Önemli olan fikire güvenip harekete geçmek risk almak. Gerçekten milyar dolar ediyor ise evinizi arabanızı satıp kredi çekip işe girişmenizi, bağlantıları bulmak için çabalamanızı tavsiye ederim. Yoksa bu fikir de yok olacak
ibrahim2784 kankirmizi

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

• Üyelik 21.10.2018
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 67
  • Beğeniler 52 / 29
  • Ticaret 0, (%0)

Öğreniyoruz ya kendimi hiçbir zaman yazılımcı olarak tanımlayamam. Her daim öğrenme aşamasındayım. Ancak yeterli emek ve araştırmayla yapılamayacak uygulama yoktur diye düşünüyorum. Bilmediğim alanlar bile olsa eğer gelecek görürsem ilgilenirim. Yazılımı sevmenin sırrı her daim yeni şeyler öğrenmeyi becerebilmek ve bunu sevmekde yatıyor zaten
ibrahim2784

kişi bu mesajı beğendi.

delidadas delidadas WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek yönetici
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 9
  • Beğeniler 0 / 7
  • Ticaret 0, (%0)

apollon1 adlı üyeden alıntı

Maalesef binlerce insan fikirlerini yapmadan ve açıklamadan ölüp gidiyor :D O kadar çok insan tanıdım ki herkesin milyon dolarlık proje fikirleri var. Önemli olan fikire güvenip harekete geçmek risk almak. Gerçekten milyar dolar ediyor ise evinizi arabanızı satıp kredi çekip işe girişmenizi, bağlantıları bulmak için çabalamanızı tavsiye ederim. Yoksa bu fikir de yok olacak

Hepsi denendi merak etmeyin :)
Yani ben Fenerbahçe'den bu proje için randevu aldım ve projemi dinlemesi için görevlendirilen insan bilmem neyin nesinin nesi olunca, bu adam orada maaşla çalışan birisi ve benim projemin getirilerini anlamak yerine bana olmazlar sıralamaya başlayınca çok uzatmadım.. Zira maaşla çalışan insan maaşını korumanın derdindedir,gidip de benim için risk alıp Aziz Yıldırım'a böyle bir proje var dinlemek istermisiniz? diye sormaz :) Aziz Yıldırım'ı kızdırıp gözüne batmayayım diye çabalar.

Ben bu projeye yurt dışından bir finansör bulup yaparım, ama bugün ama yarın, yaparım... Avrupa'da rayına oturtup isim yapınca bana 1 saatini ayırmayan kulüpleri ben 1 ay bekletmezsem adam değilim :)
berkaycatak apollon1 ibrahim2784

kişi bu mesajı beğendi.

AllyBey AllyBey WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Editör
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 412
  • Beğeniler 60 / 116
  • Ticaret 0, (%0)
benim bi projem var internet sitesi, android ve ios uygulama herşey tamam codecanyonda set halinde satılıyor hatta satın aldım üşenmeyip 2 gün çevirisidir, reklam hazırlığıdır bunlarla uğraşsam %100 tutacak proje çünki ortada rakibi yok ve millet bi proje olmadığı için ortalıkta sürünüyor bi açabilsem maaşlı işe gerek kalmaz :D şimdi değil ama ileride yapmazsam yapacak birilerine veririm.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

ibrahim2784 ibrahim2784 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 19.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek serbest
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad I** S**
  • Mesajlar 561
  • Beğeniler 647 / 118
  • Ticaret 8, (%100)
En güzeli sıcak ekmek alıp yemek :)
apollon1 kankirmizi

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 21.10.2018
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 67
  • Beğeniler 52 / 29
  • Ticaret 0, (%0)

delidadas adlı üyeden alıntı

Hepsi denendi merak etmeyin :)
Yani ben Fenerbahçe'den bu proje için randevu aldım ve projemi dinlemesi için görevlendirilen insan bilmem neyin nesinin nesi olunca, bu adam orada maaşla çalışan birisi ve benim projemin getirilerini anlamak yerine bana olmazlar sıralamaya başlayınca çok uzatmadım.. Zira maaşla çalışan insan maaşını korumanın derdindedir,gidip de benim için risk alıp Aziz Yıldırım'a böyle bir proje var dinlemek istermisiniz? diye sormaz :) Aziz Yıldırım'ı kızdırıp gözüne batmayayım diye çabalar.

Ben bu projeye yurt dışından bir finansör bulup yaparım, ama bugün ama yarın, yaparım... Avrupa'da rayına oturtup isim yapınca bana 1 saatini ayırmayan kulüpleri ben 1 ay bekletmezsem adam değilim :)

İnşallah yapılır emekler boşa gitmez :)
ibrahim2784

kişi bu mesajı beğendi.

ibrahim2784 ibrahim2784 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 19.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek serbest
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad I** S**
  • Mesajlar 561
  • Beğeniler 647 / 118
  • Ticaret 8, (%100)
Hocam özel mesaj gönderdim.
apollon1

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 21.10.2018
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 67
  • Beğeniler 52 / 29
  • Ticaret 0, (%0)

apollon1 adlı üyeden alıntı

İnşallah yapılır emekler boşa gitmez :)

Bununla ilgili kulüplerle görüşmeniz de çok iyi, eğer işiniz tutarsa mutlaka konu olarak açıp kademe kademe yazarsanız bizim için ilham olacaktır. Benim de aklımda var bu eğer yaptığım bir iş tutarsa tek tek hangi aşamalardan geçtiğimi anlatmak istiyorum

Sercancetin Sercancetin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Mobile Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Ç**
  • Mesajlar 278
  • Beğeniler 55 / 63
  • Ticaret 9, (%100)
Ümidinizi kaybetmeyin en yi örnek udemy kurucsunun hikayesi. Tr de tutmayan udemy fikrini amerkida tutturuyor sonra tüm dünya. Girişimcilerini hikayeleriböğretici oluyor
apollon1

kişi bu mesajı beğendi.

Instagram: @sercancetincom
Youtube: sercancetincom
Website: http://sercancetin.com

• Üyelik 21.10.2018
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 67
  • Beğeniler 52 / 29
  • Ticaret 0, (%0)
evet bende takip ediyorum, bir de aykut diye biri vardı soyadını unuttum. Onunda milyon dolarlık şirketi vardı silikon vadisinde

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al