lostyazilim

AdSense Reklam Yerleşimi Yardım Edecek Olan?

20 Mesajlar 2.104 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

polatdev polatdev Fullstack Developer Kullanıcı
  • Üyelik 03.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Fullstack Developer
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad A** P**
  • Mesajlar 511
  • Beğeniler 104 / 104
  • Ticaret 16, (%100)

NedimYildirim adlı üyeden alıntı

Kesinlikle ve kesinlikte temayı değiştirmenizi öneririm. Sitede durasım gelmedi geç yükleniyor göz yoruyor falan. Sade bir tema kullanmanız hem kazanç hem de hit açısından daha mantıklı.

blogger tabanlı hocam website; wordpress'e geçmeyi düşünüyorum o sıra sağlam bir reklam yerleşimi ve tema düşünüyorum... hatta öneri temanız olursa gönderirseniz sevinirimm..

samdilli adlı üyeden alıntı

Skype verirsen bakayım kardeşim.

yazdım hocam..

PHP & NodeJS | HTML & CSS & Javascript & jQuery | Vue.Js | RabbitMQ | Docker | Laravel | mongoDB TypeScript | Redis

wmaraci
reklam

NedimYildirim NedimYildirim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Editör
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad N** Y**
  • Mesajlar 570
  • Beğeniler 29 / 133
  • Ticaret 0, (%0)
Bence bloggerle devam et niye wordpress'e geçiyorsun ki?

• Üyelik 03.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad A** P**
  • Mesajlar 511
  • Beğeniler 104 / 104
  • Ticaret 16, (%100)

NedimYildirim adlı üyeden alıntı

Bence bloggerle devam et niye wordpress'e geçiyorsun ki?

wordpress daha iyi olur diye düşünüyorum hocam. e ticarette açıcam. çünkü belli bir kitleye ulaştım gibi.. wp ile daha iyi tema ve seo olur diye de düşünüyorum.

PHP & NodeJS | HTML & CSS & Javascript & jQuery | Vue.Js | RabbitMQ | Docker | Laravel | mongoDB TypeScript | Redis

uzmanabi uzmanabi Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 11.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek İşsiz
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 365
  • Beğeniler 220 / 77
  • Ticaret 3, (%100)
Güzel kardeşim bu nasıl bir tema?
Bu temayla para kazanmayı boşver emellerine yazık üste çıkamazsın mobil sürümde çok zorlandım. En azından üstteki Slider var onu kaldır. Ben yavaşlatıyor diye sosyal beğeni butonlarını bile koymuyorum.

Ek Olarak: 4.5 g ve 4 çekirdekli telefon kafayı yedi;)

wmaraci
wmaraci

01101011 01101011 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 51 / E
  • Meslek eğitimci, akademisyen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 107
  • Beğeniler 54 / 39
  • Ticaret 2, (%100)

bengaripadam adlı üyeden alıntı

wordpress daha iyi olur diye düşünüyorum hocam. e ticarette açıcam. çünkü belli bir kitleye ulaştım gibi.. wp ile daha iyi tema ve seo olur diye de düşünüyorum.

Hah ben de onu diyecektim. Eğer enteresan bir sektör tutturamazsan Adsense öldürmeyip süründüren bir seviyede tutuyor yayıncıyı; yani masraflar + cep harçlığı biraz.

Fakat senin sitenin güzel bir tarafı var, fakat bu güzel taraflarına işaret etmeden hakikatten güzel (ve mümkünse koyu kuzguni olmayan) bir tema seç, tavsiye edecek profesyonel arkadaşlar sana bir iki güzel örnek bulacaklardır.

Gelelim ve kısaca asıl mevzuya. Sitenin geliri, haber+forum+sosyal+video ile daha da canlanabilir görünüyor. Yani kitle potansiyel olarak birkaç katına çıkacaktır ve asıl gelir ise ürün satışı (gitar ve aksesuar+t-shirt+konser bileti+vs. vs. gider).

Fakat bu (kar amacı gütmeyen anlamında) amatör ruhu anatema olarak hep korumak gerek. Çünkü müzik naif bir mesele, kalp işi; ziyaretçiler gelirler ve giderler yoksa.

Yolun açık olsun kardeşim.
polatdev

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 03.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad A** P**
  • Mesajlar 511
  • Beğeniler 104 / 104
  • Ticaret 16, (%100)

01101011 adlı üyeden alıntı

Hah ben de onu diyecektim. Eğer enteresan bir sektör tutturamazsan Adsense öldürmeyip süründüren bir seviyede tutuyor yayıncıyı; yani masraflar + cep harçlığı biraz.

Fakat senin sitenin güzel bir tarafı var, fakat bu güzel taraflarına işaret etmeden hakikatten güzel (ve mümkünse koyu kuzguni olmayan) bir tema seç, tavsiye edecek profesyonel arkadaşlar sana bir iki güzel örnek bulacaklardır.

Gelelim ve kısaca asıl mevzuya. Sitenin geliri, haber+forum+sosyal+video ile daha da canlanabilir görünüyor. Yani kitle potansiyel olarak birkaç katına çıkacaktır ve asıl gelir ise ürün satışı (gitar ve aksesuar+t-shirt+konser bileti+vs. vs. gider).

Fakat bu (kar amacı gütmeyen anlamında) amatör ruhu anatema olarak hep korumak gerek. Çünkü müzik naif bir mesele, kalp işi; ziyaretçiler gelirler ve giderler yoksa.

Yolun açık olsun kardeşim.

teşekkür ederim hocam.. şuan wpye geçiş düşünüyorum tema bulmam lazım.. konuyu açtım eğer bir tanıdığınız vs. varsa yönlendirirseniz çok memnun olurum...

konu: https://wmaraci.com/forum/ucretli-wp-temalari/web-sitem-icin-wp-temasi-istiyorum-335666.html

osmanfurkanaydin osmanfurkanaydin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Profesyonel Mobil Yazılımcı
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 489
  • Beğeniler 113 / 116
  • Ticaret 70, (%100)
sağ veya sol alana yani sidebar a 300x200 olan büyük kare reklamı ekle.. eğer özellik varsa temada birtanede logo yanına koyabilirsin.. max 2 reklam koy ki banlanma oranın azalsın

ebubekiragbaba ebubekiragbaba http://ebubekir.org Kullanıcı
  • Üyelik 07.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek E-ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 1112
  • Beğeniler 202 / 160
  • Ticaret 23, (%100)
Millet temaya laf etmiş ama bence on numara ben cok beğendim açıkçası ama wordpresse geçmende fayda var. Adsense yerleşiminde iyi duruyor hocam. Hiti blogger üzerinden mi Analytics üzerinden mi söylüyorsun hocam ?

• Üyelik 03.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad A** P**
  • Mesajlar 511
  • Beğeniler 104 / 104
  • Ticaret 16, (%100)

ebubekiragbaba adlı üyeden alıntı

Millet temaya laf etmiş ama bence on numara ben cok beğendim açıkçası ama wordpresse geçmende fayda var. Adsense yerleşiminde iyi duruyor hocam. Hiti blogger üzerinden mi Analytics üzerinden mi söylüyorsun hocam ?

google analytics üzerinden hocam..

osmanfurkanaydin adlı üyeden alıntı

sağ veya sol alana yani sidebar a 300x200 olan büyük kare reklamı ekle.. eğer özellik varsa temada birtanede logo yanına koyabilirsin.. max 2 reklam koy ki banlanma oranın azalsın

logo yanına ekleyemiyorum hocam malesef. ama şuan wp geçmeyi düşünüyorum..

osmanfurkanaydin osmanfurkanaydin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Profesyonel Mobil Yazılımcı
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 489
  • Beğeniler 113 / 116
  • Ticaret 70, (%100)
dostum wpye geçmek gibi bi düşüncen varsa hiç bekleme.. adsense eklentisini indirip reklamlarını adsense eklentisinin uygun gördüğü yere ekle.. bu daha sağlıklı olur ve her kafadan çıkan ses kafanı karıştırmaz

wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al