freelance iş ilanları

Bu gösterime Bu Kazanç Sizce Nasıl

30 Mesajlar 4.023 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Malcolm X Malcolm X Elimden Geliyor Kullanıcı
  • Üyelik 17.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 456
  • Beğeniler 102 / 152
  • Ticaret 0, (%0)

nazarca adlı üyeden alıntı

Bende tam olarak şimdi sizin dediğinizi yapmaya hazırlanıyor ve 728-90 reklamı yazı sonuna almayı düşünüyordum ayrıca sizede,tün arkadaşlara da bende Hayırlı kazançlar dilerim,teşekkürler

bunlara ek olarak da, nasıl bir değişiklik yapıyorsanız yapın ama 2 hafta boyunca ziyaretçi hareketlerine dikkat edin, nasıl bir tepki veriyorlar gözlemleyin. kısa vadeli 2-3 günlük bakıp ani kararlar vermeyin.

kişi bu mesajı beğendi.

Elimden Geliyor
wmaraci
reklam

Eksi35 Eksi35 İzmir Kullanıcı
  • Üyelik 27.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Expert.
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 83
  • Beğeniler 4 / 21
  • Ticaret 14, (%100)

Tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim tavsiyenize uyarak görseli kaldırdım. Ayrıca kullandığım tema Responsive bir tema olan Hueman. Fakat sitenin genelinde mobile uygun duyarlı reklam kullanmıyorum sanırım bu yüzden biraz kaymalar görünüyor olabilir. Daha önce mobile plugin diye bir eklenti kullanıyor ve tüm reklam birimlerini duyarlı olarak kullanıyordum fakat bu sefer tık çok ama tbm değerleri inanılmaz düşük oluyordu. Ben şimsi yazı bölümündeki 728-90 reklamı yazının altına alarak bir süre deneyeceğim bakalım sonuç ne olacak. Bağlantı reklamları eklediğim zaman diğer reklamlarında tbm si düştüğü gibi aynı zamanda bağlantı reklamlarına 0,07 tbm gibi çok düşük bir oran veriyor ziyaretçiyi başka sitelere 7 kuruşa satmak gibi geliyor insana

Evet, Hueman teması normalde mobil dostudur fakat yaptığınız manuel ayarlar temayı bozmuş olabilir. https://www.google.com/webmasters/tools/mobile-friendly/ bu bağlantıdan sitenizi sorguladığınızda mobil dostu olmadığını göreceksiniz.

Ayrıca, esnek reklam kodlarını kullanmanızı önermiyorum fakat dediğiniz gibi yukarıdaki 728x90 boyutundaki reklamı aşağıya yazı sonuna çekip ortaladığınızda daha yüksek verim alabilirsiniz. Tüm reklam kodlarını 336x280 olarak kullansanız bile mobilde kayma sorunu olmayacaktır ki, ben de bu şekilde kullanıyorum.

Düzeltme: Siteniz mobil dostuymuş, ben uykusuzluktan yanlış analiz ediyorum, kusura bakmayın. Tekrardan bol kazançlar, ve iyi geceler dilerim :)

elis elis WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 51 / K
  • Meslek Ev Hanımı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad D** Ö**
  • Mesajlar 159
  • Beğeniler 17 / 57
  • Ticaret 0, (%0)

Malcolm X adlı üyeden alıntı

bunlara ek olarak da, nasıl bir değişiklik yapıyorsanız yapın ama 2 hafta boyunca ziyaretçi hareketlerine dikkat edin, nasıl bir tepki veriyorlar gözlemleyin. kısa vadeli 2-3 günlük bakıp ani kararlar vermeyin.

Aslında doğru söylüyorsunuz çok kısa sürede karar vermemek gerekir. Az önce dediğim gibi 728-90 reklamı yazı altına aldım bu şekilde mobil ve masaüstü kazanç ve ziyaretleri takip ederek 1-2 hafta bu şekilde deneyeceğim.

Ek Olarak:

Eksi35 adlı üyeden alıntı

Evet, Hueman teması normalde mobil dostudur fakat yaptığınız manuel ayarlar temayı bozmuş olabilir. https://www.google.com/webmasters/tools/mobile-friendly/ bu bağlantıdan sitenizi sorguladığınızda mobil dostu olmadığını göreceksiniz.

Ayrıca, esnek reklam kodlarını kullanmanızı önermiyorum fakat dediğiniz gibi yukarıdaki 728x90 boyutundaki reklamı aşağıya yazı sonuna çekip ortaladığınızda daha yüksek verim alabilirsiniz. Tüm reklam kodlarını 336x280 olarak kullansanız bile mobilde kayma sorunu olmayacaktır ki, ben de bu şekilde kullanıyorum.

Dediğiniz sitede kontrol ettim ama google çeviriyi yanlış yorumlamadımsa eğer mobil dostu olarak görünüyor. Fakat dediğiniz gibi tema üzerindeki bir takım değişiklikler bu şekilde algılanmasına sebep oluyor olabilir.336-280 ve 250-250 reklam birimlerini yazı içinde ben de kullanıyorum fakat Kategori ve Ana sayfada esnek reklam kullanıyorum.Bu bölgeleri tabletimden de nasıl göründüğünü kontrol ederek 728-90 reklam birimi ile değiştirebilirim belki.
Malcolm X

kişi bu mesajı beğendi.

nazarca.com

mondschein mondschein WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek sd
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 1206
  • Beğeniler 52 / 147
  • Ticaret 5, (%100)
kazanc resmi ben de de gorulmuyor

wmaraci
wmaraci

sacmaliyoruz sacmaliyoruz Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek programcı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 832
  • Beğeniler 65 / 138
  • Ticaret 1, (%100)
ben resmi göremedim

• Üyelik 26.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 51 / K
  • Meslek Ev Hanımı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad D** Ö**
  • Mesajlar 159
  • Beğeniler 17 / 57
  • Ticaret 0, (%0)

Kazanç resmi sıkıntı olmaması için kaldırıldı. Arkadaşların önerilerinin faydasını gördüğümü belirtir ve bu başlıkta bana yardımcı olan tüm arkadaşlara bu vesile ile teşekkür ederim.

nazarca.com

• Üyelik 27.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek sd
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 1206
  • Beğeniler 52 / 147
  • Ticaret 5, (%100)
tık basına ne kadar veriyor ortalama. benim sitemde 0.03 veriyordu. yuzde kaç tık alıyor

• Üyelik 26.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 51 / K
  • Meslek Ev Hanımı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad D** Ö**
  • Mesajlar 159
  • Beğeniler 17 / 57
  • Ticaret 0, (%0)

mondschein adlı üyeden alıntı

tık basına ne kadar veriyor ortalama. benim sitemde 0.03 veriyordu. yuzde kaç tık alıyor

şu an tbm ortalama 12 civarı

nazarca.com

• Üyelik 27.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek sd
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 1206
  • Beğeniler 52 / 147
  • Ticaret 5, (%100)

şu an tbm ortalama 12 civarı

google cache den gordum resmi. emeginize sağlık. guzel site.

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 26.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 51 / K
  • Meslek Ev Hanımı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad D** Ö**
  • Mesajlar 159
  • Beğeniler 17 / 57
  • Ticaret 0, (%0)

mondschein adlı üyeden alıntı

google cache den gordum resmi. emeginize sağlık. guzel site.

Çok teşekkürler:)

nazarca.com
wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al