wmaraci reklam

AdWords'un açığı mı var?

27 Mesajlar 3.413 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Cud Cud ADS Method Hiz. Kullanıcı
  • Üyelik 27.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Medya
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad Ö** Y**
  • Mesajlar 1963
  • Beğeniler 482 / 483
  • Ticaret 51, (%100)
Arkadaşlar; bir iki tane site var AdWords reklamları hiç mi ama hiç bir zaman bitmiyor. Bu işe ne para, ne güç dayanır. Adamların reklamları 7/24 yayınlanıyor.
Üstelik 2 senedir bu böyle. Takip ediyorum sürekli.

Bu olayın bir açığı mı var arkadaş anlamadım gitti...

wmaraci
reklam

Sungmert Sungmert carpe diem ne diyem Kullanıcı
  • Üyelik 12.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 1233
  • Beğeniler 506 / 407
  • Ticaret 39, (%100)
Rekabet düşüktür, düşük bütçeyle bölgesel yayınlıyordur. Kuponlardan yararlanıyordur... :)
burakeo

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 27.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Medya
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad Ö** Y**
  • Mesajlar 1963
  • Beğeniler 482 / 483
  • Ticaret 51, (%100)
Sungmert hocam aynı sektördeyim. 0,02 kuruştan veriyorum. Ama bu bir ay değil, iki ay değil 2 senedir aralıksız reklam veriyor. Kupon olayına gelir isek ben de bir ara 10 tane filan kupon kullanmıştım ayrı hesaplarda :) Ancak daha sonra iptal edilmişti kupon olayları yeniden öyle bir şey var ise bilemiyorum.

murattat murattat TATOĞLU BİLİŞİM Kullanıcı
  • Üyelik 02.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek e-ticaret yöneticisi
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 858
  • Beğeniler 21 / 324
  • Ticaret 41, (%100)
Yani bu nasıl saçma bir konu olabilir ? Kazanıyor olamazlar mı acaba ?

Biz her ay 3.500 TL Adwords bütçesi ile , Re marketing , Merchant ve adwords reklamları veriyoruz. 3 yılı aşkın süredir 1 gün bile kapalı kalmadı ,para yatırdıktan sonra da kapalı kalmaz. Eğer yayın politikalarını ihlal etmiyorsanız.

Siz rakibinizin reklamlarını düşüneceğinize sizde daha yüksek tbm oranlarıyla ve kelime puanlarınızı yükseltip reklam vererek rakibinizin üstünde görünmeyi hedefleyin.
AzX66

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 27.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Medya
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad Ö** Y**
  • Mesajlar 1963
  • Beğeniler 482 / 483
  • Ticaret 51, (%100)
murattat hıhı kazanıyor. 10 TL veriyor 3 TL alıyor. Aynı sektörde onlarca site var. Ama nedense tek o sitenin reklamı bitmiyor. Saçma konumdan çıkın lütfen!

• Üyelik 02.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 858
  • Beğeniler 21 / 324
  • Ticaret 41, (%100)

nebiozkan adlı üyeden alıntı

murattat hıhı kazanıyor. 10 TL veriyor 3 TL alıyor. Aynı sektörde onlarca site var. Ama nedense tek o sitenin reklamı bitmiyor. Saçma konumdan çıkın lütfen!

Lütfen bay bilgin bu analizlere nasıl ulaştığınızı bize izah eder misiniz ? 10 TL verdiğini nereden biliyorsunuz 3 TL kazandığını nereden biliyorsunuz ? Hangi akla hizmet olarak bu tanıya vardığınızı söyler misiniz ? Bu kadar kafanızda soru işareti mevcut ise , bizden 1 aylık adwords uzmanlığı hizmeti alın , size de rakipleriniz hakkında İLLEGAL ve Adwords Dolanbazlığı düşüncesi yerine emeğinizi konuşturmuş olursunuz.

Önce rakibinizi analiz edin , kafanız dan hayali rakamlar kurarak şu kadar veriyor bu kadar alıyor diyemezsiniz. Biz bile bunların kontrollerini ancak müşterimiz erişim hakkı tanıdığında göre biliyoruz , siz hangi ilahi görüşlerle bu verilere ulaşabiliyorsunuz ?

• Üyelik 27.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Medya
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad Ö** Y**
  • Mesajlar 1963
  • Beğeniler 482 / 483
  • Ticaret 51, (%100)
murattat aynı sektördeyiz demiştim bu bir.
İkincisi site istatistiklerinden az-çok günlük kazanç tahmin edilir. Hit tahmin edilir.
Üç 0,02 kuruştan verilen TBM'nin geri dönüşü 1 TL olacak değil dimi :)
Sizin vereceğiniz hizmet çaylaklar için...
YasinErgul

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 02.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 858
  • Beğeniler 21 / 324
  • Ticaret 41, (%100)

murattat aynı sektördeyiz demiştim bu bir.
İkincisi site istatistiklerinden az-çok günlük kazanç tahmin edilir. Hit tahmin edilir.
Üç 0,02 kuruştan verilen TBM'nin geri dönüşü 1 TL olacak değil dimi :)
Sizin vereceğiniz hizmet çaylaklar için...

Gerçekten de günün ilk saatlerinde beni güldürdüğünüz için teşekkürler ederim. Siz bu kafa zihniyetiyle klavyeden yazı yazabiliyor olmanız takdire şayan.Aynı sektörde olmanız aynı kelimelerde ya da doğru Adwords optimizasyonları yaptığınız anlamına gelmez. Aynı sektörde yer alan bir çok müşterimize hizmet verdik ve vermeye devam ediyoruz.Aynı sektörde yer alıyor olmasının reklamlarda aynı tbm oranlarına sahip ya da BGBM oranlarının aynı seviyelerde olacağını kesinlikle göstermez.

Site istatistikleri ile google adwords yönlendirmeli hit oranlarının bir alakası yer almamaktadır.Bir siteye 3.000 kişi girebilir bunların satış ya da kar oranının %3 ya da %10 arasında farklı dilimlere yer açabilir. 0,02 kuruş ile reklam verdiğini nereden biliyorsunuz ?

0,02 kuruştan verilen Kelime fiyatlandırması neden 1 TL kazanç elde ettirmesin neden 1000 TL kazanç elde ettirmesin ? Bu analizlere hangi bilginiz ile erişiyorsunuz gerçekten bunu bana söyler misiniz ?

Buyurun bunları yüz yüze görüşelim. Aldığımız bunca eğitimleri boşa çıkartmanızı sabırsızlıkla bekliyoruz.

https://prnt.sc/fbu9yu
AlfaTeam AzX66

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 27.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Medya
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad Ö** Y**
  • Mesajlar 1963
  • Beğeniler 482 / 483
  • Ticaret 51, (%100)
murattat Dediğim siz başkalarına hizmet verin. Son olarak alttaki sözü yazıyorum...

Cahille girme münakaşaya. Ya sinirini zıplatır tavana, ya da yazık olur adabına.” Mevlana...

• Üyelik 02.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 858
  • Beğeniler 21 / 324
  • Ticaret 41, (%100)

murattat Dediğim siz başkalarına hizmet verin. Son olarak alttaki sözü yazıyorum...

Cahille girme münakaşaya. Ya sinirini zıplatır tavana, ya da yazık olur adabına.” Mevlana...

Birine cahil diyebilmeniz için bilgisini ve derecesini sorgulamanız gerekmiyor mu ? Yani sizlere aldığımız eğitimleri sertifikalı olarak gösterdiğimiz de bizden özür dileyecek misiniz? Biz size kötü bir niyet ile yorum yazmamıştık.Yalnızca bilgilendirme amacıyla hatalı görüşlerinizi düzeltmek için söyledik. Ancak burada agrasif olarak çıkış yaptığınız için size sert bir dil ile bilgisizce yazmamanızı belirttik. Hem bilginiz yok konu açıyorsunuz durumu anlamadığınız için , hemde cevap verildiğin de bilgisizce eleştiri yapıyorsunuz.

Hayır bizden beklediğiniz nedir ? Sizi haklı görerek evet rakibiniz Google adwords 'ü kandırıyor ve dolandırıyor mu demeliyiz ? Çözüm mü istiyorsunuz , çözüm yazdıklarımız da geçmektedir.

Biz internet sektöründe işimizi yapıyoruz , sizde kendi işinizi yapın.Emeğe her zaman saygımız var ancak bilgisizce taşın altını ovalayanlara karşı da anlayış gösteremeyiz.
ericentertainer

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al