wmaraci reklam

AdBlock kullanmak

37 Mesajlar 5.068 Okunma
smmexpress

SafakCALiSKAN SafakCALiSKAN lafliyorum.com Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Amele V.2
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Ş** Ç**
  • Mesajlar 4640
  • Beğeniler 1124 / 1124
  • Ticaret 7, (%100)

redwm adlı üyeden alıntı

ŞafakÇALIŞKAN Başlıktaki çelişkiye uyuyorsunuz. imzanınzdaki sitenize baktım. Söylemek istediğiniz adblocku kullanmayı tetiklemekse burada herkes webmaster bilmeyen yok. Ayrıca bilmeyen de bilsin cahil kalmasın. Kullanmayın da demiyorum. Fakat adil ve bilinçli bir şekilde kullanın. Ha yok gerçekten kullanıyorsanız ve insanların emeğine saygısızlık yapıyorsanız bizler de sizi kara listeye aldık mesaj için tşkler :)

Ayrıca Dolandığınız, yardım aldığınız bu foruma da bir saygısızlıktır bu. Bu insanlar gününü gün ediyor forumu ayakta tutabilmek için, siz adamlara 2 reklamı çok görüyorsunuz. Tebrikler, devam. İçimi rahatlatan şey bu zihniyete sahip insanların hiçbir zaman bir yere varamayacakları. Onun için içim rahat.

aciltavuk hocam burada hiç kimseye yalvarmıyoruz. Ayrıca Adsense de kullanmıyorum. Burada sadece blok kullanarak reklam görmek istemeyen ama reklam koydu mu herkes tıklasın isteyen kendini uyanık sanan bazı zihniyetlere bir tepkim var. Webmasterlerin birbirine olan kinlerinin sebebi var. Herkes istediği gibi kullansın fakat adil ve bilinçli kullansın. SEO hakkında vs. konulara gelirsek, evet paylaşımlar az ama o öğrenen adamlarda gecesini gündüzüne katıp araştırıyorlar, deniyorlar ama siz hazıra konup yazılan paylaşılan konularda birşeyler kapmak istiyorsunuz, bu olmaz hocam. Siz de araştırın, deneyin tecrübe edinin. Hiç olmadı merak ettiklerinizi konu olarak açın, mutlaka cevap veren olur. Bu kadar hazırcı olunmaz. Piyasa alt üst olur. Yüzlerce insan bu işlerden ekmek yiyor. Bunları da düşünmek lazım.

dizi sitelerinin hiçbirine saygım yok. diğerleri bizden :)

wmaraci
reklam

HelloWorld01 HelloWorld01 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 532
  • Beğeniler 159 / 159
  • Ticaret 1, (%100)
ŞafakÇALIŞKAN dizi siteleri başlı başına emek hırsızlığı zaten hocam. Kimsenin saygısı yok olmaması lazım :)
mimarcan

kişi bu mesajı beğendi.

CenkOnsoy CenkOnsoy Skype: cenkonsoy Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Uzman Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 4042
  • Beğeniler 77 / 1356
  • Ticaret 37, (%100)
Adsense kazancım var, adblock da kullanıyorum. Böyle bir çelişki yok. Herşey oldukça güzel. Çünkü wm arkadaşların benim sitelerimde işi yok. Durduk yere çelişki üretmeyin.

Bilim Forum | Bilimgunlugu.com

• Üyelik 19.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 532
  • Beğeniler 159 / 159
  • Ticaret 1, (%100)
CenkOnsoy o zaman sizlik birşey yok demek ki ha? Yani siz kazanıyorsanız diğer webmasterlerin canı cehenneme mi? :) Siz webmasterlığı öğrendiğiniz, bilgilendiğiniz veya yardım aldığınız wm ve developer sitelerinde dolaşırken adblock kullanın, o öğrendikleriniz ile farklı alanlarla siteler yapın. Sonra deyin ki benim sitemin webmaster ile alakası yok kazanıyorum ve adblock da kullanırım. Bu ne kadar etik acaba?

Burada kullanıcılara da yönelik bir sorumluluk mesajı var. Adsense kazancınız var tamam da ne kadar iyi kime göre neye göre iyi? Daha iyi olabilir miydi? Hakkınızı tam olarak aldığınızdan nasıl bu kadar eminsiniz?

Ayrıca ortada bir çelişki var ki bu da sizi fazlasıyla gerdi ve mesaj attınız kusura bakmayın.

wmaraci
wmaraci

hRSor hRSor WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 781
  • Beğeniler 654 / 134
  • Ticaret 5, (%100)
Şu uygulamanın adını bari sürekli kullanmayında bilmeyenler de öğrenmesin :)

• Üyelik 19.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 532
  • Beğeniler 159 / 159
  • Ticaret 1, (%100)
hRSor hocam bilmeyen yok, ciddi söylüyorum film sitelerinde veya adult sitelerde vs. dolaşanların çoğu biliyor. O siteler için kuruyorlar tarayıcıya kurunun yanında yaş ta yanıyor. Hele de zaten konunun açıldığı wm forumunda bilmeyen yok. Zaten dediğim gibi bilip bilmemek değil olay, kullansınlar fakat adaletli ve bilinçli kullansınlar.
hRSor

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 18.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Uzman Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 4042
  • Beğeniler 77 / 1356
  • Ticaret 37, (%100)

redwm adlı üyeden alıntı

CenkOnsoy o zaman sizlik birşey yok demek ki ha? Yani siz kazanıyorsanız diğer webmasterlerin canı cehenneme mi? :) Siz webmasterlığı öğrendiğiniz, bilgilendiğiniz veya yardım aldığınız wm ve developer sitelerinde dolaşırken adblock kullanın, o öğrendikleriniz ile farklı alanlarla siteler yapın. Sonra deyin ki benim sitemin webmaster ile alakası yok kazanıyorum ve adblock da kullanırım. Bu ne kadar etik acaba?

Burada kullanıcılara da yönelik bir sorumluluk mesajı var. Adsense kazancınız var tamam da ne kadar iyi kime göre neye göre iyi? Daha iyi olabilir miydi? Hakkınızı tam olarak aldığınızdan nasıl bu kadar eminsiniz?

Ayrıca ortada bir çelişki var ki bu da sizi fazlasıyla gerdi ve mesaj attınız kusura bakmayın.

Ben gayet rahatım ve mesajimda da bunu belirttim. İşini bilen wm için bu tarz durumlar sorun teşkil etmeyecektir diye eklemek isterim. Adblock her kullanıcının özlük hakkı; çareyi wm olarak senin bulman lazım. Burada yalan söylemeye veya ortam germeye gerek yok; wm olduğunu sanan ve saçmalayan arkadaşlar sağolsun oturduğum her akraba bilgisayarına özenle adblock kurarım ki insan gibi internete girebilsinler. Haksız isem sebebini söyleyin.

• Üyelik 19.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 532
  • Beğeniler 159 / 159
  • Ticaret 1, (%100)
CenkOnsoy Herhangi bir yalan söylemedim. Sonuçta kimse annesinin karnından webmaster olarak doğmuyor. İlla ki faydalandığınız ve bazı şeyleri hala öğrenmeye çalıştığınız, takıldığınız webmaster siteleri var.

WM olarak en basit çaresi, Adblock kullananları site girişinde uyarmak veya siteye girmesini engellemek. Emeğinin karşılığını alamadıktan sonra bunu yapması gayet doğal. WM olarak ben AdSense kullanmadığım halde konu açtım ki içinde bulduğunuz bu sektörü kendiniz öldürmeyin. Faydasını aldığın belki de ticaret yaptığın bu platfrom için bile tahminimce ab kullanıyorsun.(Bunu da yalanlayacaksın) Bu sana ne kadar doğru geliyor?

Ki aklımda güzel bir fikir var yakında da WP eklentisi ve Açık kaynak olarak yayınlayacağız. Emeğini korumak isteyen herkes kullansın.

WM olarak diyorum ki oturduğun her bilgisayara ab kurmakta Haksızsın, çünkü bütün siteleri bir tutuyorsun. Büyük bir ön yargın var. Onun için yapacak bir şey yok. iyi forumlar.

• Üyelik 18.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Uzman Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 4042
  • Beğeniler 77 / 1356
  • Ticaret 37, (%100)
Ben kendi fikrimi söylüyorum ve bu konuda özgürüm. Ancak konuyu sahibi olarak bireyselleştiren bir zihniyetle burada okuyan yüzlerce insanı darliyorsunuz. Su anda da adblock açık ve yine gönülden rahatlıkla söyleyebiliyorum. Çünkü zaman zaman eski arkadaşlar ve yönetim biliyor ki sırf hakettikleri için premium alıyorum destek amaçlı. İşini iyi yapan wm her zaman her yoldan kazanır. Reklamla sayfa doldurarak değil. Sözüm meclisten dışarı. Adblock nedir bilen insanların su anda %80'i zaten kullanıyor. Kimseyi kandırmaya gerek yok.

Nutella Nutella WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek İnternet Esnafı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** T**
  • Mesajlar 17
  • Beğeniler 0 / 4
  • Ticaret 1, (%100)
kullanmak lazım. evde karımız var anamız var. bazı yerler öyle abatmış ki, film izlemeye çalışıyorsun, afedersin çatır çatır sevişen 3d karakterler çıkıyor. bazı yerde reklamın arasından okuyacağım yazı bulunmuyor. adblock değil sitesine saygısı olmayıp reklam ile şişiren kınanmalı.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al