freelance iş ilanları

Bu zamanda açılabilecek en mantıklı site

25 Mesajlar 4.848 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

castiel castiel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 509
  • Beğeniler 94 / 97
  • Ticaret 4, (%100)

tipsychannel adlı üyeden alıntı

şöyle ki; 2009larda falan düşünmüştüm ben bu radyo işini. google'a tipsy channel yazdığında sıralanan görsellere falan bakarsan az buçuk dikiş tutturduğumu da görürsün. radyo işinde başaralı olucam ya. inanıyorum. ayrıca şuanki siteye ilk kez girildiğinde ne hissettiriyor? yani siteye girdiysen eğer...

Siten güzel teman çok hoşuma gitti diye bilirim ama bu siteye radyo ekleme bırak böyle kalsın

www.parkpera.com
wmaraci
reklam

NK1864 NK1864 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Medya
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad N** K**
  • Mesajlar 1309
  • Beğeniler 101 / 597
  • Ticaret 18, (%100)

tipsychannel adlı üyeden alıntı

bir arkadaşında dediği gibi listelist, onedio tarzı siteler iyi hit alıyor. o yüzden radyosu olan tüm bloggerları bünyesinde barındıracak "http://blog.tarifdeposu.com" u açtım. yakında bir kaç tanınmış yazarın radyo yayını yapacağı, herkesin üye olup içerik ekleyebileceği bir site. kendi alan adına taşıdıktan sonra radyoyu da aktif hale getirince gayet hoş bir site olacağını düşünüyorum.

eskiden olsa belki bu dediğin proje tutardı ama artık cms'lerin yaygınlaşmasıyla hemen herkes kendi web sitesini kolayca ya da ucuza açabiliyor. Kimse de bir başkasının domaini altında yazarlık ya da yayıncılık yapmak istemiyor. Adam az kazanır ama kendi kazanır en azından. O yüzden herkesin içerik ekleyebileceği site falan biraz işin makyajı. Onedio bile geçenlerde moderatör alımında gönüllü ibaresi kullandı diye insanlardan tepki aldı. O kadar para kazanıp, çalıntı içerikle yine de gönüllülük esasıyla çalışıyorlar. Hoş artık marka oldular ama bu çok spesifik bir durum.
bir de blooger'ları barındıracak bir web sitesi için tarif deposu alan adı bana çok alakasız geldi.
main

kişi bu mesajı beğendi.

tipsychannel tipsychannel internet radyosu Kullanıcı
  • Üyelik 02.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek internet işleriyle uğraşan bir yat kaptanı.
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad U** Ç**
  • Mesajlar 481
  • Beğeniler 160 / 69
  • Ticaret 8, (%88)

NK1864 adlı üyeden alıntı

eskiden olsa belki bu dediğin proje tutardı ama artık cms'lerin yaygınlaşmasıyla hemen herkes kendi web sitesini kolayca ya da ucuza açabiliyor. Kimse de bir başkasının domaini altında yazarlık ya da yayıncılık yapmak istemiyor. Adam az kazanır ama kendi kazanır en azından. O yüzden herkesin içerik ekleyebileceği site falan biraz işin makyajı. Onedio bile geçenlerde moderatör alımında gönüllü ibaresi kullandı diye insanlardan tepki aldı. O kadar para kazanıp, çalıntı içerikle yine de gönüllülük esasıyla çalışıyorlar. Hoş artık marka oldular ama bu çok spesifik bir durum.
bir de blooger'ları barındıracak bir web sitesi için tarif deposu alan adı bana çok alakasız geldi.

anlaşılan siteyi incelememişsiniz. tarif deposu adı gibi tarif deposudur. tarif deposunu aradığın tüm tarifleri bulabileceğin bir site haline getirmeye çalışıyoruz. (siteye git)

tipsy channel'da ise istediğim domain düşene kadar subdomain üzerinden yayın yapıyoruz. siteye üye olduktan sonra eğer yazarlığın tarafımca onaylanırsa içerik ekleyebilirsin. üye profili var. az sonra profil duvarını aktif hale getireceğim. yazdığın yazıların altında yazarın diğer yazıları ve hakkında alanları mevcut. twitter gibi birisini takip edip takip edilebiliyorsun. blogları değil "bloggerları bünyesinde barındıran" bir site. evet tıpkı onedio gibi. ileride parayla içerik ekleme sistemi getirilebilir. düşünebilirim.

Ek Olarak:

castiel adlı üyeden alıntı

Siten güzel teman çok hoşuma gitti diye bilirim ama bu siteye radyo ekleme bırak böyle kalsın

radyo dinlemek için siteye giriş yapanlar sitenin kendi içerikleri sayesinde siteyi sürekli takip edeceklerdir. yani bu bir ziyaretçi arttırma yöntemi.

izmir şehir rehberi.

www.izmiralsancak.com

WebDost WebDost WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Gazeteci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 4329
  • Beğeniler 331 / 899
  • Ticaret 16, (%100)
en azından "teknoloji site-blog'u" değildir.

wmaraci
wmaraci

main main trdizin.net - Siteni Ekle Kullanıcı
  • Üyelik 24.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 985
  • Beğeniler 231 / 233
  • Ticaret 15, (%100)
Onedio tarzı bir site açmayı planlamıyorum başka farklı fikirlerinizi bekliyorum arkadaşlar

Mybb Türkçe Destek Forumu >> mybbtr.com

zya1903 zya1903 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad Z** Y**
  • Mesajlar 250
  • Beğeniler 5 / 41
  • Ticaret 4, (%100)

main adlı üyeden alıntı

Onedio tarzı bir site açmayı planlamıyorum başka farklı fikirlerinizi bekliyorum arkadaşlar

Ekip ve para yoksa kesinlikle başka alana yönel altından kalkamaz 1 ay sonra bırakırsın siteyle uğraşmayı. Kendim de o tarz içerikler yapan bir site yönetiyorum para harcamaktan başka bir şey yapmıyorum 3 aydır nereye kadar devam edecek bilmiyorum.

sorueki sorueki WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Mardin
  • Ad Soyad S** i**
  • Mesajlar 1977
  • Beğeniler 639 / 720
  • Ticaret 3, (%100)
Burada mantıklı bir site değil de, neden kazanamıyoruz, onu açıklamak isterim, eğer okursanız. Hatamız doğru kişileri bularak ekip olamamak. Gerçi hoş bu devirde insanı para yüzünden kendi kardeşi satar. Herkes bireysel olarak bir şeyler yapmak istiyor ama ekip olmanın değerini bilen insanlar hala var. Özellikle Vikipedi gibi gönüllülük bazlı projelerde sürekli yer alan insanlar, gerçekten samimiler ve bir şeyleri yoluna oturtmuş insanlar. Para ve pul ile işi olmayan kişiler.

Eğer benim işim, gücüm elimde olmasaydı, öncelikle sosyal sorumluluk projelerine gönül vermiş kafa dengi olduğumu düşündüğüm işi, gücü elinde olan arkadaşları bulur ve onlarla bir hafta beyin fırtınası yapacağım bir odaya kapanmak için zaman oluştururdum. Ardından, kesinlikle çıkacak bu güzel projemi detaylandırır ve bu defa yine kafa dengi olduğumu düşündüğüm hırslı ve paraya çok önem vermeyen benimle çalışmaya arzulu kişileri internetten toplamak için üç ayımı verirdim.

Şimdi diyebilirsiniz, benimle çalışacak kafa dengi, paraya çok önem vermeyen insanları nasıl bulacağım. Emin olun şu forumdan toplarım. Nasıl mı? Üç ayımı buna harcarım. Forumlarda sürekli aktif olur ve herkese ücretsiz elimden gelen yardımın en iyisini yapmaya çalışırdım. Bu süre içerisinde, kesinlikle kafa dengi ve istediğiniz konulara hakîm en az 20 kişi bulacağınıza iddiaya girerim.

Elbette ben dediğim gibi işini eline almış, emekliliğine 9 yıl kalmış birisiyim. Fakat size şu kadar söyleyeyim, böyle bir şey düşünürseniz en az bir yıl süresince geçiminize yetecek paranız elinizin altında bulunmalı veya bir maaş almalısınız. Ben ile başlayan cümleleri aslında kurmamaya özen gösteririm, kurarsam da özeleştiri yapmak isterim. Fakat maaşım cebimdeyken onbinlerce lise öğrencisinin barajı bile geçemediği ÖSS'ye iki defa girerek, ikisinde de barajı geçtim. Bunun nedeni ise ne biliyor musunuz? Benim kazanıp, kaybetmem ile ilgili herhangi bir sıkıntımın bulunmaması. Öncelikle araştırma ve geliştirme süresi için kendimize çok değil, basit maddi imkan oluşturmalıyız. Sonra ise projeye başlamalıyız. Umarım anlatabildim. Okuyacak pek çok kişiye fikir vermesi dileklerim ile. Saygılar.
benibenimlebirak eusanmaz cwt

kişi bu mesajı beğendi.

Durgun sular derin akar.

MagaraAdami MagaraAdami PM atabilirsiniz Kullanıcı
  • Üyelik 23.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 2814
  • Beğeniler 382 / 974
  • Ticaret 2, (%100)
Bir zAmanlar Kadınlar Çok meraklı ve bilinçsiz internet kullanıcısı diyip, Kadınlara yönelik siteler açardık. Şimdilerde bakıyorum kadınların 10'da 3'ü Kendine blog açmış, 10'da 2'si Ücretli olarak Editörlük yapıyor.

O yüzden artık Projeler kolay kolay tutmuyor. Daha doğrusu insanlar çok erken Bıkıyor. Farklı olmaktan bahsedilir ama alakası yok ha. Sakın bu palavralara inanmayın. twitter, Facebook, instagram, linkedin, Pinterest Mantık hep aynı.

Facebookun ilk kullanıcıalrındanım. Hesap açtım ekleyecek adam yoktu turkiyeden. Sonra ATV, SHOWTV ve bi kaç kanal haberini Yaptı. Artık ilk okul arkadaşlarınızı bulmak çok kolay diye. 5 gün Sonra 2 milyon türk kullanıcısı oldu. Şu anda tr'den 50 Milyon üstü hesap açılmış durumda.

Mesele Reklam arkadaşlar Reklam. Para varsa Reklam Var. Reklam Varsa Proje Var.

Okşadıkça insanları, içinden çıkıyor Cini...

ermaneray ermaneray proje danışmanlığı Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek satınalma/proje danışmanlık
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 2627
  • Beğeniler 77 / 644
  • Ticaret 12, (%100)
Para reklam gücü politika medya pireyi deve yapar
misal saniye anne diye bir teyze çıktı 2 3 hafta önce haber kanallarina yemek yaparken oğlu video çekip youtubeye mı ne ekliyormuş
Kadını herkes tanıdı herkes onu aradı
Ama tek dezavantaj burası türkiye 6 saatte gündem değişir ve toplum unutur kafanızda 2014 yakın zamanı düşünün neler unutuldu....
Uzun lafın kısası şansı değerlendireceksin

SafakCALiSKAN SafakCALiSKAN lafliyorum.com Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Amele V.2
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Ş** Ç**
  • Mesajlar 4640
  • Beğeniler 1124 / 1124
  • Ticaret 7, (%100)
listelist ve onedio tarzı site açtım fakat aşırı derecede sosyal medya ilgisi istiyor. deli paralar dönecek ki site tırmansın. birde sağlam ekip olursa oluyor. açıkçası hevesim kaçtı diyebilirim

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al