wmaraci reklam

Ofis açmak istiyorum maliyetleri karşılamak | devamı konu içinde

44 Mesajlar 4.235 Okunma
wmaraci reklam

selcuksofta selcuksofta Bronz Üye
  • Üyelik 15.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek blogger
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 1272
  • Beğeniler 444 / 443
  • Ticaret 61, (%100)

Browland adlı üyeden alıntı

Merhaba; benim ki sanırım 1 teklifi andırıyor. Para koymayı şu an düşünmem :) ama para değerinde 14 yaşında haber/bilgi/makale sitem var. da/pa: 30/46 .. ben bu değerleri yazdığımda herkes ay da adsenseden 4K 5K kazanırsın diyor. Ben diyorum ki buyur bana ay da 1,5 K adsenseden gelir ver. Sen istersen 10 K kazan gözüm kalırsa kahrolayım :).. adsenseden kazanç kısmını asla beceremedim, böyle bi beceriniz var ise ve ilgilenirseniz dm yazabilirsiniz. yoksa sizi de oyalamış olmayayım. Şimdiden ofis işinde bol şans..

Haber sitesi ile uğraşılmaz hocam ya...

Günde 1 saat çalışarak aşağıdaki şekilde kazanıyorum manuel olarak, Pinterest işi farklı. Ben burda 1 yıldır söylüyorum.

[/QUOTE]

selcuksofta benim şuan yaptığım illegal olabilir, ben benim cebimden ve oğlumun geleceğinden çalınan maddi ve manevi tutarı geri almaya çalışıyorum.

Reelde veya sanal ortamda legal olarak kazanmak neredeyse imkansız. Tüm köşe başlarını illegal yollarla birileri tutmuş.

Birileri benim paramla sarayda sefa sürerken, oğlumun geleceğinin çalınmasına göz yumamam.

Hiç kimse masum değil !
dur şimdi siyaset yapmayalım, forumdan atılmayalım. o konu hepimizin belkide ortak kaygısıdır. zaten genç zannettim seni, yaş 36'ymış. Allah yolunu açık etsin, işin zor. Bol şans. Ama günlük 18-20 TL kazanç gösterdin ya bence günde 1 saat ile çok güzel para tebrik ederim.

wmaraci
reklam

Browland Browland WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Melaturji ve Malzeme Mühendisi
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad Ö** Ş**
  • Mesajlar 1154
  • Beğeniler 747 / 748
  • Ticaret 3, (%100)

selcuksofta adlı üyeden alıntı

Günde 1 saat çalışarak aşağıdaki şekilde kazanıyorum manuel olarak, Pinterest işi farklı. Ben burda 1 yıldır söylüyorum.

46 yaşındayım, abi nasihatı gibi düşün. boşver ofisi falan. 1 saat yerine sabah 10 akşam 16 arası çalışsan. 6 saat eder, günlük para gösterdiğin paraya göre ciddi rakama ulaşır. şahsen ben bunu becerebilsem, inan ki 2 kızım üniversite okuyor 24 saatin yaklaşık 16-17 saati yardırırım :) hayatta durmam, 16-17 saat çalışmayla kesin bir de yazlık alırım... boş durma gençsin. ofis açmanın sana karı sıfır olacak bence. çünkü ofis bile açsam internet almayayım cep telefonumda var diyorsun :) küçükte düşünmemelisin. tabii ki başarın için tebrik ediyorum, amacım seni desteklemek, köstek değil. ama dediğim gibi otur starbucks'a yardır... :)[/QUOTE]

Öneriniz için teşekkür ederim. Yapabilsem gerçekten yapacağım. Ev hayatı faklı, eşim başka şey istiyor, oğlum oyun istiyor. Kahvaltıyı 11 de yapıyoruz, gece geç yatıyorum çünkü ikide bir konsantrasyonum bozluluyor.

Şunu ciddiyetle söylüyorum, pinterest üzerinden kazanmak kolay. Ben çok çok özel bir şey yapmıyorum.

Konu açıyorum, resim ekliyorum, pinterestte paylaşıyorum hepsi bu.

Bu arada ben de 37 yaşındayım.

• Üyelik 15.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek blogger
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 1272
  • Beğeniler 444 / 443
  • Ticaret 61, (%100)

46 yaşındayım, abi nasihatı gibi düşün. boşver ofisi falan. 1 saat yerine sabah 10 akşam 16 arası çalışsan. 6 saat eder, günlük para gösterdiğin paraya göre ciddi rakama ulaşır. şahsen ben bunu becerebilsem, inan ki 2 kızım üniversite okuyor 24 saatin yaklaşık 16-17 saati yardırırım :) hayatta durmam, 16-17 saat çalışmayla kesin bir de yazlık alırım... boş durma gençsin. ofis açmanın sana karı sıfır olacak bence. çünkü ofis bile açsam internet almayayım cep telefonumda var diyorsun :) küçükte düşünmemelisin. tabii ki başarın için tebrik ediyorum, amacım seni desteklemek, köstek değil. ama dediğim gibi otur starbucks'a yardır... :)

Öneriniz için teşekkür ederim. Yapabilsem gerçekten yapacağım. Ev hayatı faklı, eşim başka şey istiyor, oğlum oyun istiyor. Kahvaltıyı 11 de yapıyoruz, gece geç yatıyorum çünkü ikide bir konsantrasyonum bozluluyor.

Şunu ciddiyetle söylüyorum, pinterest üzerinden kazanmak kolay. Ben çok çok özel bir şey yapmıyorum.

Bu arada ben de 37 yaşındayım.[/QUOTE] öyleymiş pinterest olan kolaymış, ama tam emek verdin diyelim, küt kapanıp gidiyormuş askı oluyormuş vs... o benim yapıma uygun değil, üzülürüm, ağlarım :)) yoksa illegal değildir, sonuçta orda da esas olan paylaşmak, herkes pinterest diyor, pin to pin diyor... elinde bu bilgi varken, o işi de engelletmeden bizim Türk kardeşlerimiz saldır boşluktan yararlan :) örnek şu an Twitter her saniye her hesabı askıya alıyor, 750 tane twitter hesabım vardı şu an 7-8 tane kaldı.

• Üyelik 13.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad Ö** Ş**
  • Mesajlar 1154
  • Beğeniler 747 / 748
  • Ticaret 3, (%100)

dur şimdi siyaset yapmayalım, forumdan atılmayalım. o konu hepimizin belkide ortak kaygısıdır. zaten genç zannettim seni, yaş 36'ymış. Allah yolunu açık etsin, işin zor. Bol şans. Ama günlük 18-20 TL kazanç gösterdin ya bence günde 1 saat ile çok güzel para tebrik ederim.[/QUOTE]

:) Siyaset değil, gerçek maalesef. Pinterest te site açanların çoğunluğu geliri düşük ülkeler. Hindistan, rusya, tr gibi. Avrupa ve amerika farklı türde açıyorlar... (Benim açtıklarım avrupa tarzı diyelim) gelirim 10k üstü olsaydı ne uğraşacaktım... Vaktimi farklı değerlendirirdim. Pinterestin para dışında bir katkısı yok.

Günde 1 saat diyorum ama o da her gün değil, düzenli çalışma ile 1 kişi 5 - 10 siteye rahat hükmeder. Bol resimli 1 konu açıyorsun 2 gün idare ediyor mesela. 1 siteden günlük 10 lira almak zor değil bu şekilde... 10 siten olsa günlük ortalama 100 lira...

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 13.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad Ö** Ş**
  • Mesajlar 1154
  • Beğeniler 747 / 748
  • Ticaret 3, (%100)

Bu arada ben de 37 yaşındayım.
öyleymiş pinterest olan kolaymış, ama tam emek verdin diyelim, küt kapanıp gidiyormuş askı oluyormuş vs... o benim yapıma uygun değil, üzülürüm, ağlarım :)) yoksa illegal değildir, sonuçta orda da esas olan paylaşmak, herkes pinterest diyor, pin to pin diyor... elinde bu bilgi varken, o işi de engelletmeden bizim Türk kardeşlerimiz saldır boşluktan yararlan :) örnek şu an Twitter her saniye her hesabı askıya alıyor, 750 tane twitter hesabım vardı şu an 7-8 tane kaldı.[/QUOTE]
Hesapların sitelerin banlanmasının bir çok nedeni var. Mesela ben 2014 yılından açık hesap ve site görüyorum, onlar neden kapanmıyor... 5 yıldır adam para kazanıyor...

Benimde hesaplarım sitelerim banlandı, öğreniyorsun. Ama işe girerken yüksek tutar yatırmak ve büyük umut bağlamak hüsranla bitiyor... Çoğunlukla... İyi kazanan da var hiç kazanamayanda...

• Üyelik 15.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek blogger
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 1272
  • Beğeniler 444 / 443
  • Ticaret 61, (%100)
Günde 1 saat diyorum ama o da her gün değil, düzenli çalışma ile 1 kişi 5 - 10 siteye rahat hükmeder. Bol resimli 1 konu açıyorsun 2 gün idare ediyor mesela. 1 siteden günlük 10 lira almak zor değil bu şekilde... 10 siten olsa günlük ortalama 100 lira...[/QUOTE]

valla harika tebrik ederim, para ile öğret bu işi bana :) çünkü dediğim gibi ben her gün her saat uğraşırım, başından ayrılmam.

10 site açmak kolay, 10 siteye 100 TL ay da 3.000 TL çok ciddi para. 30 yıllık muhasebeciyim iş arıyorum 3.000 tl verelim diyorlar girmiyorum. o paraya çalışmam yıllarımı muhasebeye verdim. senin dediğin şekilde bari kendi işim olmuş olur. zaten arada da tanıtım yazısı banner vs de satılır gelir artar. bir de ben sosyal medyada fenomenim artılarım var.

• Üyelik 13.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad Ö** Ş**
  • Mesajlar 1154
  • Beğeniler 747 / 748
  • Ticaret 3, (%100)
selcuksofta konuyu ticarete çevirmeyeyim. Yaptığım iş çok basit tekrar ediyorum, sitemi açıp, konu girip pinterestte paylaşıyorum manuel olarak.

Mevcut yaptığım sistemi anlatmayı düşünmüyorum. Ama pinterest hesap yapılandırması ve paylaşımı ile ilgili "herkes için pinterest seo" pdf var satışta fiyatı 120 tl, ama onunda fiyatını güncelleyeceğim yakında...

İlk yatırım maliyeti en düşük olan sistem manuel pinterest. Otomatik sistemlerde maliyet yükselirken risk te yükseliyor. Örneğin kişi yeni adsenseye 1 domaine 100 sub domain kurup, sunucu kiralıyor. Bu sistemin kazandırması 1 ay. Adsensenizin pinlenmesi 1 ay 2 ay cepten para çıkıyor. Hadi hesaplayalım.

Sunucu aylık 100 tl her ay
Adsense aldın pinsiz 200 tl
100 site için 100 proxy alacaksın 6 tl den 600 tl ay

İlk yatırım maliyetin 800 tl
İlk ay para kazanmayacak 700 daha ödeyeceksin
2. Ay pin isteyeceksin para çekmeyeceksin bir 700 daha ödeyeceksin
3. Ay pin gelmeden adsense banlanacak,

Gitti 2200 tl ve 3 ay

Üstelik bunu 4-5 adsense ile yapanlar var. 5 adsense dersen 11k para, banlandı gitti hepsi. Diğer forumda böyle konular çok.

Benim maliyetim ne?
64 tl yıllık host
3 domain 200 tl yıllık
Toplam 264 tl yıllık...

Umarım anlatabilmişimdir.

Elbette banlanmadan ayda 10-15k kazananlarda var.
selcuksofta

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 15.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek blogger
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 1272
  • Beğeniler 444 / 443
  • Ticaret 61, (%100)

dur şimdi siyaset yapmayalım, forumdan atılmayalım. o konu hepimizin belkide ortak kaygısıdır. zaten genç zannettim seni, yaş 36'ymış. Allah yolunu açık etsin, işin zor. Bol şans. Ama günlük 18-20 TL kazanç gösterdin ya bence günde 1 saat ile çok güzel para tebrik ederim.

:) Siyaset değil, gerçek maalesef. Pinterest te site açanların çoğunluğu geliri düşük ülkeler. Hindistan, rusya, tr gibi. Avrupa ve amerika farklı türde açıyorlar... (Benim açtıklarım avrupa tarzı diyelim) gelirim 10k üstü olsaydı ne uğraşacaktım... Vaktimi farklı değerlendirirdim. Pinterestin para dışında bir katkısı yok.

Günde 1 saat diyorum ama o da her gün değil, düzenli çalışma ile 1 kişi 5 - 10 siteye rahat hükmeder. Bol resimli 1 konu açıyorsun 2 gün idare ediyor mesela. 1 siteden günlük 10 lira almak zor değil bu şekilde... 10 siten olsa günlük ortalama 100 lira...[/QUOTE]

selcuksofta konuyu ticarete çevirmeyeyim. Yaptığım iş çok basit tekrar ediyorum, sitemi açıp, konu girip pinterestte paylaşıyorum manuel olarak.

Mevcut yaptığım sistemi anlatmayı düşünmüyorum. Ama pinterest hesap yapılandırması ve paylaşımı ile ilgili "herkes için pinterest seo" pdf var satışta fiyatı 120 tl, ama onunda fiyatını güncelleyeceğim yakında...

İlk yatırım maliyeti en düşük olan sistem manuel pinterest. Otomatik sistemlerde maliyet yükselirken risk te yükseliyor. Örneğin kişi yeni adsenseye 1 domaine 100 sub domain kurup, sunucu kiralıyor. Bu sistemin kazandırması 1 ay. Adsensenizin pinlenmesi 1 ay 2 ay cepten para çıkıyor. Hadi hesaplayalım.

Sunucu aylık 100 tl her ay
Adsense aldın pinsiz 200 tl
100 site için 100 proxy alacaksın 6 tl den 600 tl ay

İlk yatırım maliyetin 800 tl
İlk ay para kazanmayacak 700 daha ödeyeceksin
2. Ay pin isteyeceksin para çekmeyeceksin bir 700 daha ödeyeceksin
3. Ay pin gelmeden adsense banlanacak,

Gitti 2200 tl ve 3 ay

Üstelik bunu 4-5 adsense ile yapanlar var. 5 adsense dersen 11k para, banlandı gitti hepsi. Diğer forumda böyle konular çok.

Benim maliyetim ne?
64 tl yıllık host
3 domain 200 tl yıllık
Toplam 264 tl yıllık...

Umarım anlatabilmişimdir.

Elbette banlanmadan ayda 10-15k kazananlarda var.
sağol bilgi için. ne dediysem vazgeçtim :) zormuş. ben siteme yazı girmeye devam edeyim. sana bol şans. inşaallah her şey gönlünce olur. bir de yer tutacaksan, dükkan gibi bir yerin ykalanması daha kolay olur, daire gibi, hani köhne ne bileyim bodrum katı alçak giriş gibi, ya da çatı katı ev gibi bir şey kirala. orası zor yakalanır :)
Rybone

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 13.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad Ö** Ş**
  • Mesajlar 1154
  • Beğeniler 747 / 748
  • Ticaret 3, (%100)
selcuksofta ofis konusunu bir sorayım belediyeye.

Manuel yapacaksan, yapabilirim dersen domain host yetiyor. Pintereste gir insanlar nasıl site açmış, hangi katrgoride açmış, kaç görğntülemeleri var ona göre gir. Dur hatta benim datalardan bir örnek hesap bırakayım buraya... işte böyle site açacaksınız.

https://pin.it/h3brwcoco6ga6m
selcuksofta

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 15.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek blogger
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 1272
  • Beğeniler 444 / 443
  • Ticaret 61, (%100)

selcuksofta ofis konusunu bir sorayım belediyeye.

Manuel yapacaksan, yapabilirim dersen domain host yetiyor. Pintereste gir insanlar nasıl site açmış, hangi katrgoride açmış, kaç görğntülemeleri var ona göre gir. Dur hatta benim datalardan bir örnek hesap bırakayım buraya... işte böyle site açacaksınız.

https://pin.it/h3brwcoco6ga6m
takip ettim oradada selcuksofta olarak yapamam beceremem. ofis işi belediyeye sorulmaz :) belediye, vergi dairesi gibi yerlere sakın soru sorma kardeşim :) belediyeye sorarsan, 1- vergi dairesi şart 2- belediye ruhsatı şart der çünkü şart :) ikinci bir cevabı asla yok ve olamaz. sen saklanacaksın, bir evin çatı katı mesela 4-5 m2'lik bir daire oldu bitti.

wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al