wmaraci reklam

WordPress Tema Tasarım Ofisi

28 Mesajlar 3.946 Okunma
wmaraci reklam

Fuuy Fuuy Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 799
  • Beğeniler 43 / 155
  • Ticaret 6, (%100)
Merhaba arkadaşlar,

Öncelikle lafı fazla uzatmadan kısa kesmeye özen göstereceğim :)

Allah nasip ederse en yakın zaman içerisinde WordPress Tema işine başlayacağım. Sizlerinde fikrini almak istedim sizce bu işe girmeli miyim ? Yoksa girmemeli miyim ? Yapacağımız işlerin gerçekten piyasada yankı uyandıracak işler olacağına inanıyoruz :) İlk etap için tema yapıp satışa sunmayı daha sonra ise durum değerlendirmesi yapılacak ve ofis açıp açılmayacağına karar vereceğiz. Eğer ofis açacak olursak onu dahi şimdiden planladık :) 5 adet eleman almayı ve bu 5 adet elemandan 2'sinin sadece tasarım bölümüyle ilgilenmesini diğer 3 arkadaşın ise tamamen yazılımdan sorumlu olarak görev almasını sağlayacağız. Piyasaya süreceğimiz temalar %100 seo uyumlu temalar olacaktır.

Piyasadaki temaların üzerine (+) olarak neler ekleyebiliriz düşüncesiyle çıkmayı hedefliyoruz bu yola.

Sizlerinde fikirlerine ihtiyaç duyduk bu aşamada :) Sizlerde bizlerle fikirlerinizi paylaşırsanız çok memnun oluruz.

İlk temamız için çıkarmamızı istediğiniz tema hangi türden olsun mesela ? :)

Saygılarımla.
Riza

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Berkay Berkay WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Wordpress Geliştirici
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad B** G**
  • Mesajlar 1862
  • Beğeniler 90 / 335
  • Ticaret 27, (%100)
Ciddi anlamda sağlam bir ekip kurmanız gerekiyor bu ekipteki üyeler karın tokluğuna çalışmayacak tabikide ya aylık sabit bir ücret yada iş başına ücret şeklinde para ödemeniz gerekiyor bu bütçe sizde var ise enden olmasın ?

• Üyelik 03.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 799
  • Beğeniler 43 / 155
  • Ticaret 6, (%100)

Berkay adlı üyeden alıntı

Ciddi anlamda sağlam bir ekip kurmanız gerekiyor bu ekipteki üyeler karın tokluğuna çalışmayacak tabikide ya aylık sabit bir ücret yada iş başına ücret şeklinde para ödemeniz gerekiyor bu bütçe sizde var ise enden olmasın ?

Eğer ofis açacak olursak ( Bu düşünce şu aşamada 2. planda yer almakta ) tabii ki aldığımız her eleman için şimdiden planımızı projemizi oluşturduk.

Her eleman için Maaş + SSK + Yemek + Yol ücreti tarafımızdan verilecektir.

Evden çalışmak isteyen arkadaşlarımız için ise iş başına ücret verilecektir + yemeksepeti.com'dan aylık belirli bir bütçe belirlenerek Yemek masrafıda tarafımızdan karşılanacaktır :)

Tüm bu işler için gerekli bütçe ayrıldı hemde fazlasıyla :)

antibioticc antibioticc Wm Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Birsürü
  • Mesajlar 192
  • Beğeniler 0 / 35
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşım madem fikir öğrenmek istiyorsun bende şahsi fikrimi ileteyim...
Bence bu yola çıkma para kazanamazsın heleki eleman almak falan.Temayı yaparsın satarsın benim gibi aklı yetmeyen birine verirsin temayı ikidebir başının etini yer su nasıl oluyo bu nasıl oluyo vs..Eğer yeteneğin varsa kodlama ve tasarım işinde başka işe yönel kendini harcama bu yönde olmayan şeyler yapmaya çalış hazır siteler falan basit şeyler yap yazılımlar.Örneğin eskiden benim fikrimdi ama kısmet olmadı mesele bir köy sitesi yap video galeri blog manset forum gıbı eklentıler yaz modul olarak sıteyı ayrı sat ek modullerı ısterlerse ayrı sat böyle para kazanmayı dene...İlk bastakı tezımı kendım curuttum nıye dersen benım demek ıstedıgım sey olmayan bırsey yapman olan wordpress değil yani fikrim bu cok sıkır warda yazmaya usendım walla hem sen okumazsın sıkılırsın :)
aea48300 ibrahimTatar

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

Join Join Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 89
  • Beğeniler 4 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
valla güzel bende o yoldayım ama adam gibi adam bulamadım :)

Olric Olric WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Reklam
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad O** Ç**
  • Mesajlar 1178
  • Beğeniler 0 / 247
  • Ticaret 42, (%100)
Gerçekten piyasadakilerden farklı, kullanışlı, müşteri çekecek temalar ortaya çıktığı takdirde ciddi paralar kaldırabilir. Destekliyorum şahsen.

• Üyelik 03.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 799
  • Beğeniler 43 / 155
  • Ticaret 6, (%100)

antibioticc adlı üyeden alıntı

Arkadaşım madem fikir öğrenmek istiyorsun bende şahsi fikrimi ileteyim...
Bence bu yola çıkma para kazanamazsın heleki eleman almak falan.Temayı yaparsın satarsın benim gibi aklı yetmeyen birine verirsin temayı ikidebir başının etini yer su nasıl oluyo bu nasıl oluyo vs..Eğer yeteneğin varsa kodlama ve tasarım işinde başka işe yönel kendini harcama bu yönde olmayan şeyler yapmaya çalış hazır siteler falan basit şeyler yap yazılımlar.Örneğin eskiden benim fikrimdi ama kısmet olmadı mesele bir köy sitesi yap video galeri blog manset forum gıbı eklentıler yaz modul olarak sıteyı ayrı sat ek modullerı ısterlerse ayrı sat böyle para kazanmayı dene...İlk bastakı tezımı kendım curuttum nıye dersen benım demek ıstedıgım sey olmayan bırsey yapman olan wordpress değil yani fikrim bu cok sıkır warda yazmaya usendım walla hem sen okumazsın sıkılırsın :)

Fikrinize saygım sonsuz hocam fakat ben bu işi gerçekten alnımın akıyla başaracağıma inandığım için ciddi anlamda düşünmekteyim, bir türlü vazgeçemiyorum bu fikrimden :) Söylediklerinize hak veriyorum aslında mantıklı ama işte gel gör ki hocam kafaya koyduğu herşeyi yapan tiplerdenim :)

Join adlı üyeden alıntı

valla güzel bende o yoldayım ama adam gibi adam bulamadım :)

Rabbim seninde yar ve yardımcın olsun kardeşim dilerim sende ciddi anlamda başarılar elde edersin :) Adam gibi adam bulmak inan zor bu devirde ama hayırlısı inşallah karşına istediğin gibi birisi çıkar :)

Ogulcan adlı üyeden alıntı

Gerçekten piyasadakilerden farklı, kullanışlı, müşteri çekecek temalar ortaya çıktığı takdirde ciddi paralar kaldırabilir. Destekliyorum şahsen.

Hedefimiz ve tek amacımız bu olacak zaten değerli kardeşim :) Allah nasip ederse piyasadaki temalardan farklı, kullanıcıya hitap eden, herkesin işte budur ya diyebileceği tasarımlar sunmak :)

Yazmakta Yazmakta Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Webmaster
  • Mesajlar 455
  • Beğeniler 39 / 82
  • Ticaret 23, (%100)
Kalabalık bir şekilde ekmek yiyemezsiniz :) haa 2kişi yavaş yavaş yürütürüz diyorsanız olur tabikii :) hemde şahane olur kalabalık olunca nekadar satcaksınız nekadar kazancaksınız kazandırdığınızı kaç kişiye bölüştürceksiniz..

• Üyelik 03.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 799
  • Beğeniler 43 / 155
  • Ticaret 6, (%100)

Yazmakta adlı üyeden alıntı

Kalabalık bir şekilde ekmek yiyemezsiniz :) haa 2kişi yavaş yavaş yürütürüz diyorsanız olur tabikii :) hemde şahane olur kalabalık olunca nekadar satcaksınız nekadar kazancaksınız kazandırdığınızı kaç kişiye bölüştürceksiniz..

Size hak veriyorum hocam fakat plan ve projemize göre ilk 6 ay hiç kâr etmeden satış yapsak dahi bize yeter :) Yeter ki yaptığımız işler herkes tarafından beğenilsin ve takdir toplayalım bu bizim için yeter. Sonrası Allah kerim zaten :)

Yazmakta Yazmakta Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Webmaster
  • Mesajlar 455
  • Beğeniler 39 / 82
  • Ticaret 23, (%100)

Fuuy adlı üyeden alıntı

Size hak veriyorum hocam fakat plan ve projemize göre ilk 6 ay hiç kâr etmeden satış yapsak dahi bize yeter :) Yeter ki yaptığımız işler herkes tarafından beğenilsin ve takdir toplayalım bu bizim için yeter. Sonrası Allah kerim zaten :)

Hayırlısı olsun diyelim ozaman, desteklemekten çekinmeyiz :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al