wmaraci reklam

Bumerang Tecrübelerim ve Davet

47 Mesajlar 6.140 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

cinmistik78 cinmistik78 Borsa&KriptoPara&Finans Kullanıcı
  • Üyelik 10.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Karabük
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 944
  • Beğeniler 12 / 86
  • Ticaret 7, (%100)
Merhaba arkadaşlar
Forumda daha önce DMOZ ve Bumerang hakkında bir iki tane konu açmıştım. Bumarangta bir türlü platin seviyeye yükleselememiştim. Altın üyeliğim süresinde 3 tane reklam teklifi aldım ve toplamda 17 TL para kazandım. (Para çekmek için minimum 50 TL gerekiyor)

Ama benim amacın bu reklamları almak değildi . Amacım platin üye olup yazarkafeye yazı göndermek ve sonucunda hit kazanmaktı. Bir iki kez tema değiştirip tekrar bumerang a başvuru yaptığımda beklemediğim şekilde PLATİN üyeliğimi onayladılar. Böylece artık yazı gönderebilecektim. Bende yazı göndermeye başladım. Yazıları gönderdiğimde ki sonuçlar :

Gönderdiğim yazının okunma sayısı : http://i.hizliresim.com/YjaO6D.png
ADSENSE : http://i.hizliresim.com/D8ryDy.png
Hit : http://i.hizliresim.com/893Nzd.png

Bumerang'ın faydalarını görmeye başladım kısacası.
Bir de platin üyelere tanınan bir ayrıcaklık var. "DAVET ET, SEN DE KAZAN DAVET ETTİĞİNDE KAZANSIN" bölümü.

O bölümde şöyle . Bumerang üyeliği olmayan kişiyi e-mailine gönderdiğim davet ile davet ediyorum, O da benim gönderdiğim davetle bumerang a üye oluyor. Üyelik sonucunda reklam teklifi alıp yayınladığınızda siz ekstra 20 TL , sizi davet eden ben de 20 Tl kazanmış oluyorum. Varsa bumerang üyeliği olmayan bana pm yoluyla e-mail adreslerini yazarlarsa davet mailini gönderirim. Amacım siz de kazanın Ben de ...

PM atan arkadaşlar bu yazının altına pm attıklarını belirtirlerse sevinirim.

NOT : EKSİK/YANLIŞ yazdığım kısımlar olduysa yorum olarak belirtin düzelteyim arkadaşlar
ibo71

kişi bu mesajı beğendi.

Temel Analiz ve Teknik Analiz Eğitimleri:
https://www.borsaci.org/udemy-egitimlerinde-dev-indirim/
wmaraci
reklam

HoRoZz HoRoZz www.horozz.net Kullanıcı
  • Üyelik 12.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 689
  • Beğeniler 57 / 190
  • Ticaret 0, (%0)
iyidir Bumerang.. 154 TL param var orda..

www.horozz.net - www.mekan.me - www.icsel.net

ibo71 ibo71 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek kendi halinde
  • Konum Kırıkkale
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 1051
  • Beğeniler 930 / 196
  • Ticaret 14, (%100)
pm attım

macgezgini macgezgini www.macgezgini.com Kullanıcı
  • Üyelik 04.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 48 / E
  • Meslek prensipler
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 281
  • Beğeniler 0 / 42
  • Ticaret 0, (%0)
2 ocak tarihinde başıma gelen 30 sn içinde oldu her iki mail önce :

Bumerang başvurunuz onaylandı

Sevgili Blogger,
Tebrikler, yapılan değerlendirmeler sonucunda siteniz onaylanmıştır. Bumerang üyelik tipiniz: Bronz olarak değerlendirilmiştir.
Bumerang'ın avantajlarından faydalanmak için sitenize mutlaka bir şablon eklemeniz gerektiğini unutmayınız. Bu işlemi henüz gerçekleştirmediyseniz şablonlar sayfamızdan istediğiniz şablonu seçip sitenize ekleyebilirsiniz.
İlginiz için teşekkür ederiz,

Bumerang Ekibi

sonra:

Bumerang başvurunuz reddedilmiştir

Sevgili Blogger,

Bumerang başvurunuz reddedilmiştir:

Sayın kullanıcımız, sitenizdeki bazı içerikler katılım şartlarına uygun görülmediği için başvurunuz kabul edilmemiştir. Katılım şartları ile ilgili detaylara ve Sıkça Sorulan Sorulara yardım sayfamızdan ulaşabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Bumerang üyelik kriterleriyle ilgili daha fazla bilgi almak için sıkça sorulan sorular sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İlginiz için teşekkür ederiz.

Bumerang Ekibi

onaylandığında ve giriş yaptığımda platin üye gözüküyordum.

yorumsuz....

Ek Olarak: hala geri dönüşte yapmadılar...

tarafımızca forumun kullanımına son verilmiştir. kullanıcı adımızla ilgili yasal hakkımız saklıdır.
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

kappadox kappadox WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Nevşehir
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 429
  • Beğeniler 38 / 49
  • Ticaret 5, (%100)
cinmistik78 bir sorum olacak altın üye olarak kazandığın paralar. Tekrar başvuru yapıp platin üye olunca hesabında kalıyor mu yoksa uçup gidiyor mu? beni sorum bu şu an ben altın üyelikteyim. Yeniden baş vurmayı düşünüyorum.

www.antiksirlar.com

Truth Truth okulsayaci Kullanıcı
  • Üyelik 31.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 153
  • Beğeniler 4 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
İlk baş Altın üyelik kazandım. 6 ve 1 TL lik reklam teklifleri geldi ama kabul etmedim. Sonra üyelik seviyemin yükseltilmesi için mail attım. Sitemi incelediler ve Platin üyeliğe yükselttiler. Şuana kadar herhangi bir reklam teklifi almadım. Bakalım hayırlısı :D

wmaraci

• Üyelik 10.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Karabük
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 944
  • Beğeniler 12 / 86
  • Ticaret 7, (%100)

HoRoZz adlı üyeden alıntı

iyidir Bumerang.. 154 TL param var orda..

siz bumerangı uzun süredir kullanıyorsunuz sanırım :) Bizlerde o günleri görürüz inşallah :)

Ek Olarak:

kappadox adlı üyeden alıntı

cinmistik78 bir sorum olacak altın üye olarak kazandığın paralar. Tekrar başvuru yapıp platin üye olunca hesabında kalıyor mu yoksa uçup gidiyor mu? beni sorum bu şu an ben altın üyelikteyim. Yeniden baş vurmayı düşünüyorum.

hayır silinmez. Yani ben uzun süredir altın tipindeydim , hafta iki kez falan başvuruyordum platinlik için. Platin oldum , eski reklam ücretleri silinmedi

Ek Olarak:

macgezgini adlı üyeden alıntı

2 ocak tarihinde başıma gelen 30 sn içinde oldu her iki mail önce :

Bumerang başvurunuz onaylandı

Sevgili Blogger,
Tebrikler, yapılan değerlendirmeler sonucunda siteniz onaylanmıştır. Bumerang üyelik tipiniz: Bronz olarak değerlendirilmiştir.
Bumerang'ın avantajlarından faydalanmak için sitenize mutlaka bir şablon eklemeniz gerektiğini unutmayınız. Bu işlemi henüz gerçekleştirmediyseniz şablonlar sayfamızdan istediğiniz şablonu seçip sitenize ekleyebilirsiniz.
İlginiz için teşekkür ederiz,

Bumerang Ekibi

sonra:

Bumerang başvurunuz reddedilmiştir

Sevgili Blogger,

Bumerang başvurunuz reddedilmiştir:

Sayın kullanıcımız, sitenizdeki bazı içerikler katılım şartlarına uygun görülmediği için başvurunuz kabul edilmemiştir. Katılım şartları ile ilgili detaylara ve Sıkça Sorulan Sorulara yardım sayfamızdan ulaşabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Bumerang üyelik kriterleriyle ilgili daha fazla bilgi almak için sıkça sorulan sorular sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İlginiz için teşekkür ederiz.

Bumerang Ekibi

onaylandığında ve giriş yaptığımda platin üye gözüküyordum.

yorumsuz....

Ek Olarak: hala geri dönüşte yapmadılar...

isterseniz hesabınızı silin , e-mail adresinizi gönderin bana sizi davet edeyim belki bir etkisi olur

Ek Olarak:

davet maili gönderildi , umarım hayırlısı olur :)

34numara 34numara WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 51 / E
  • Meslek Devlet Memuru
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ş** Y**
  • Mesajlar 443
  • Beğeniler 96 / 68
  • Ticaret 1, (%100)
Çoğu kişi yazarkafeyi olumsuz konuşuyor 8 ay oldu gayet güzel hit olsun adsense geliri olsun Google aramada etkili oldu Google hit gelmezdi eskiden hit gelmeye başladı alexa düştü ne bileyim bayağı katkısı oldu. 2-3 ay demişlerdi hit getirir diye ama hergün düzenli konu gönderirsen oda seni memnun ediyor. Ben direk 2 saatte ilk başvurumda platin yaptılar Temanın önemi birde yazarkafeye hitap eden konular varsa platin yapıyorlarlar

nettebugun nettebugun Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Doktora öğrencisi.
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** O**
  • Mesajlar 798
  • Beğeniler 386 / 218
  • Ticaret 16, (%100)
Arkadaşlar belirttiğiniz kazançları bir an önce SİLMENİZİ öneririm. Bumerang kurallarına aykırı bir durum ve eğer farkedilirse siteden tümüyle uzaklaştırılırsınız. Onca emeğiniz boşa gitmesin, sadece öneri, yanlış anlamayın lütfen...

Ayrıca evet, Bumerang candır, can... :) Ben de bloğumda birkaç yazıyla bahsetmiştim sistemden. Para kazan + Hediye al + Etkinliklere git + Trafik (hit) al... Daha ne olsun... :)

+ Kazançlarınızın artması için Bumerang'ın sağ tarafında bulunan eklemeleri mutlaka yapın derim. Telefon bağlamak, teklifleri kaçırmamanızı sağlar. Analytics, kazancı arttırabilir. Facebook, Twitter ve diğeri (kullanmadığım şey) özel teklif almanızı sağlayabilir.

İyi forumlar...

• Üyelik 10.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Karabük
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 944
  • Beğeniler 12 / 86
  • Ticaret 7, (%100)

nettebugun adlı üyeden alıntı

Arkadaşlar belirttiğiniz kazançları bir an önce SİLMENİZİ öneririm. Bumerang kurallarına aykırı bir durum ve eğer farkedilirse siteden tümüyle uzaklaştırılırsınız. Onca emeğiniz boşa gitmesin, sadece öneri, yanlış anlamayın lütfen...

Ayrıca evet, Bumerang candır, can... :) Ben de bloğumda birkaç yazıyla bahsetmiştim sistemden. Para kazan + Hediye al + Etkinliklere git + Trafik (hit) al... Daha ne olsun... :)

+ Kazançlarınızın artması için Bumerang'ın sağ tarafında bulunan eklemeleri mutlaka yapın derim. Telefon bağlamak, teklifleri kaçırmamanızı sağlar. Analytics, kazancı arttırabilir. Facebook, Twitter ve diğeri (kullanmadığım şey) özel teklif almanızı sağlayabilir.

İyi forumlar...

silmek gerekir mi :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al