wmaraci reklam

trendyol bana dava açtı

59 Mesajlar 17.502 Okunma
wmaraci reklam

darkknightt darkknightt WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** C**
  • Mesajlar 1132
  • Beğeniler 72 / 318
  • Ticaret 1, (%100)

SrcnAkty adlı üyeden alıntı

Evet gorulmus bi dava var ama oncesinde bana ulasan olmadi whois vs gizli oldugundan kimlik bilgilerine ulasamamislar sanirim ama kagitlar bana nasil ulasti onu da anlamadim

gerekçeli kararı özelden atar mısınız?

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

SEBTURKA SEBTURKA WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.09.2019
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** T**
  • Mesajlar 351
  • Beğeniler 140 / 141
  • Ticaret 0, (%0)
SrcnAkty hocam son durum nedir?

http://www.ilgikolik.com

SrcnAkty SrcnAkty WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Grafik Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 816
  • Beğeniler 163 / 177
  • Ticaret 46, (%100)
Hüküm özetinin karar kesinleştiğinde tiraji en yüksek üç gazeteden birinde masrafı
davalıya ait olmak üzere bir defaya mahsus ilanına

şeklinde karar çıktı arkadaşlar, nereye nasıl ilan vereceğim anlayamadım bilgisi olan varsa bilgilendirirse sevinirim

enerjiveguc enerjiveguc Wordpress Destek Kullanıcı
  • Üyelik 28.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek Street Engineer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 5152
  • Beğeniler 2185 / 2187
  • Ticaret 0, (%0)

şeklinde karar çıktı arkadaşlar, nereye nasıl ilan vereceğim anlayamadım bilgisi olan varsa bilgilendirirse sevinirim

Çok satan gazetelerin ilan sayfalarında bir özür metni sanırım (bunu marka sahibi avukatları size iletebilir)

Sıkıntı yapmayın bence, bu en hafif ceza olmuş. Bugün kimse gazete okumuyor neredeyse, ama mantık basılı/yazılı belge niteliğini taşıyor. Arşivlik bir durum söz konusu. O nedenle karşı avukattan nasıl bir ilan olduğunu öğrenmeye çalışın ve kurtulun. Ayrıca gazeteleri alıp 5 yıl sizde saklayın.
SrcnAkty

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci

• Üyelik 02.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Grafik Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 816
  • Beğeniler 163 / 177
  • Ticaret 46, (%100)

enerjiveguc adlı üyeden alıntı

Çok satan gazetelerin ilan sayfalarında bir özür metni sanırım (bunu marka sahibi avukatları size iletebilir)

Sıkıntı yapmayın bence, bu en hafif ceza olmuş. Bugün kimse gazete okumuyor neredeyse, ama mantık basılı/yazılı belge niteliğini taşıyor. Arşivlik bir durum söz konusu. O nedenle karşı avukattan nasıl bir ilan olduğunu öğrenmeye çalışın ve kurtulun. Ayrıca gazeteleri alıp 5 yıl sizde saklayın.

Teşekkür ederim bilgi için en iyisi avukatlar ile görüşmek evet

enerjiveguc enerjiveguc Wordpress Destek Kullanıcı
  • Üyelik 28.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek Street Engineer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 5152
  • Beğeniler 2185 / 2187
  • Ticaret 0, (%0)

Teşekkür ederim bilgi için en iyisi avukatlar ile görüşmek evet

Kesinlikle avukatlar görüşmeli zaten. İş hukuki boyutta sizden çıkmış. Onlar konuşup uzlaşacak ve size faturası kesilecek... Siz karşı tarafı aramayın zaten...
SrcnAkty

kişi bu mesajı beğendi.

Furkan07z Furkan07z WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.10.2020
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad F** M**
  • Mesajlar 195
  • Beğeniler 59 / 25
  • Ticaret 0, (%0)
Bu yazıyı görünce aklıma geldi, benim de bir sorum var benim sitemin bir tanesinin ismi; netprosucom. Geçenlerde şunu fark ettim ki netprosucomtr uzantılı bir firmaya ait alan adı. Site daha yeni sizce bu sorundan ötürü ilerdie sıkıntı yaşar mıyım? Cevaplarsanız sevinirim

yilmaz70 yilmaz70 Güzel olacak Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 53 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 4766
  • Beğeniler 3155 / 3156
  • Ticaret 12, (%100)
Özür metni öyle küçük bir alan olmayacaktır.

Yüksek tiraj denilmesinin nedeni; çok kişinin okuduğu bir gazetede bahsi geçen markanın itibarını zedeleme girişimi olduğunun beyan edilmesidir. Yani herkesin görebileceği bir alanda olmalıdır. Umarım izah edebilmişimdir.

Mutlaka avukat nezaretinde; karşı taraftan onay alarak yapmalısınız. Aksi takdirde tekrar isterler ve masraflar artar.

Az bir meblağ ödeyeceğinizi düşünmeyin ve bir an önce bunu yapın. Yapmadığınız takdirde başka cezai şartları öne sürerek hakkınızda şikayetçi olabilirler. Hatta size icra takibinde bulunarak sizden ödemeyi tahsil ederek sizin yerinize gazeteye ödeme yapılmasını sağlayabilirler.

Amma abarttı ya diye düşünenlere; bu daha hiç bir şey değil ve inanın abartmıyorum.

Bu bir uyarıdır ve başka birileri tekrarlarsa çok ağır bedeller ödetiriz demektir.

''Bir şey olmaz'' diyenler, hadi çıkın da 2 laf edin şimdi.
Hatta laf etmeden elinizi cebinize atın da yardım ediverin ceza masraflarına. Bir şey olmaz diyorsunuz, sallıyorsunuz ya!
( marka tesciline dair tüm konularda yazanlar için diyorum sadece bu konuya özel değil ) Çok bilip sallıyor, cesaret veriyorsanız o zaman cezaya da ortak olun bir zahmet.
SrcnAkty bahtiyar35 idepexteknoloji

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 02.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Grafik Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 816
  • Beğeniler 163 / 177
  • Ticaret 46, (%100)

yilmaz70 adlı üyeden alıntı

Özür metni öyle küçük bir alan olmayacaktır.

Yüksek tiraj denilmesinin nedeni; çok kişinin okuduğu bir gazetede bahsi geçen markanın itibarını zedeleme girişimi olduğunun beyan edilmesidir. Yani herkesin görebileceği bir alanda olmalıdır. Umarım izah edebilmişimdir.

Mutlaka avukat nezaretinde; karşı taraftan onay alarak yapmalısınız. Aksi takdirde tekrar isterler ve masraflar artar.

Az bir meblağ ödeyeceğinizi düşünmeyin ve bir an önce bunu yapın. Yapmadığınız takdirde başka cezai şartları öne sürerek hakkınızda şikayetçi olabilirler. Hatta size icra takibinde bulunarak sizden ödemeyi tahsil ederek sizin yerinize gazeteye ödeme yapılmasını sağlayabilirler.

Amma abarttı ya diye düşünenlere; bu daha hiç bir şey değil ve inanın abartmıyorum.

Bu bir uyarıdır ve başka birileri tekrarlarsa çok ağır bedeller ödetiriz demektir.

''Bir şey olmaz'' diyenler, hadi çıkın da 2 laf edin şimdi.
Hatta laf etmeden elinizi cebinize atın da yardım ediverin ceza masraflarına. Bir şey olmaz diyorsunuz, sallıyorsunuz ya!
( marka tesciline dair tüm konularda yazanlar için diyorum sadece bu konuya özel değil ) Çok bilip sallıyor, cesaret veriyorsanız o zaman cezaya da ortak olun bir zahmet.

Bu tip konularda en başta uzlaşmak şart evet, ancak avukatlık masrafları zaten en büyük tutar ve bundan vazgeçeceklerini düşünmüyorum, gazete işini de araştırıyorum bakalım nasıl olacak

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al