wmaraci reklam
lidertakipci

Teknoloji Hocam Hakkında Fikirleriniz

12 Mesajlar 1.697 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

HasanEksi HasanEksi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Bursa
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 608
  • Beğeniler 85 / 113
  • Ticaret 5, (%100)

Teknoloji Hocam olarak kurulduğumuz günden buyana sizlere güncel ve kaliteli içerik üretmeye çalıştık.Fakat her gün artan site istatistikleri ve yorum sayısı bizleri yeni ekip arkadaşları aramamıza sebep oldu.Ekibimizi büyütme amacımız hem daha güncel hemde daha kaliteli yazılar sizlere suna bilmektir.Ekibimizde yazarlık yapa bilecek veya wordprees bilgisine sahip ola bilen herkes katıla bilir.

Eğer sizde teknoloji hocama katılmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey iletişim kısmından Teknoloji Hocam Ekibine katılacağınızı belirterek hangi konularda yazarlık yapmak istediğinizi vede wordprees üzerinde her hangi bir bilginiz olup olmadığından bizlere bildirmeniz gerekiyor.İletişim kısmından bizlere ulaştıktan sonra buradan sitemize üye olun.

Teknoloji Hocam Hangi Kategorilerde Yaza Bilirim ?

Teknoloji Hocam olarakbir çok kategoride güncel içerik üretiyoruz.Bunlar arasında

#Teknoloji Haberleri

#Mobil

#Bilgisayar Hakkında her şey

#Eğitim videoları

#Sosyal medya

#ürün incelemeleri ve karşılaştırmaları

gibi bir çok konuda teknoloji hocam üzerinde yazarlık yapa bilirsiniz.

Yazar Olma Şartları

Her mecrada olduğu gibi teknoloji hocamda yazar olmanın da bazı ufak kuralları var bunlar ;

#Diğer Ekip üyelerine saygısızlık yapılmamalı,

#Yazarlığı reklam yaparak suistimal etmemeli

#Her konuda tüm teknoloji hocam ekibine elinden geldiğince yardım etmeli.

Teknoloji Hocam Ekibine Katılmanın Faydaları

Teknoloji hocam da yazar olmak veya ekip içerisinde bulunmak sadece gereken görevi yapmak değildir.Teknoloji hocam ekibi her zaman bir birini her konuda elinden geldiğince yardım etmektedir.Bunun yanında teknoloji hocam'da yazarlık yapmak hem yazarlık ve teknoloji bilginizin artmasına bunun yanında sosyal çevre edinmenizde de büyük önem taşır.

Eğer sizde teknoloji hocam üye olmak istiyorsanız sizde iletişim kısmından yada alcatraz1616@gmail.com adresinden ulaşa bilirsiniz.

wmaraci
reklam

Harunokumus Harunokumus WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad H** O**
  • Mesajlar 481
  • Beğeniler 145 / 114
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam ben tabi ki wordpress öneririm. Ayrıca teman da biraz fazla sade olmuş gibi me geldi.
HasanEksi

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 12.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Bursa
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 608
  • Beğeniler 85 / 113
  • Ticaret 5, (%100)
Merhaba arkadaşlar yaklaşık 6-7 aydır bir teknoloji bloguna sahibim her hafta 3 yazı giriyorum.Fakat daha çok yazı girmek için daha çok yazar lazım eğer gönüllü yazarlık yapacaklar varsa bana pm ile ulaşa bilirler yada http://www.teknolojihocam.com/iletişim kısmını kullana bilirsiniz.

Yazabileceğiniz bir çok kategori var arkadaşlar bunlardan bahsetmek gerekirse;

Teknoloji Haberleri,Oyun Ve Program, Sosyal Medya,Blogculuk, bilgisayar hakkında , ne nasıl yapılır tarzı, ürün inecelemeleri vs vs bir çok konuda yazarlık yapa bilirsiniz.Arkadşalar teknoloji hakkında yazı yazan herkesi bekliyorum.Şimdiden çok teşekkürler...

Ek Olarak: Yazı Güncel ;)

• Üyelik 12.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Bursa
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 608
  • Beğeniler 85 / 113
  • Ticaret 5, (%100)
Merhaba arkadaşlar 4-5 aydır kullandığım blogger temasını wordprees alt yapısına geçince değiştirdim.Bende temayı mezaera mı götüreceğim diyerek paylaşmaya karar verdim sizce tema nasıl fikirlerinizi söylerseniz sevinirim.

Ön İzleme

wmaraci
wmaraci

theRabbit theRabbit WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 97
  • Beğeniler 31 / 21
  • Ticaret 1, (%100)
Çok güzel görünüyor, göze rahatsızlık veren hiçbişi göremedim, sade ve kullanışlı (:

www.kisafilmizle.net

• Üyelik 12.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Bursa
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 608
  • Beğeniler 85 / 113
  • Ticaret 5, (%100)

theRabbit adlı üyeden alıntı

Çok güzel görünüyor, göze rahatsızlık veren hiçbişi göremedim, sade ve kullanışlı (:

Beğenmenize sevindim hocama düşüncelerinizi paylaştığınız içinde soalun ;)

theRabbit theRabbit WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 97
  • Beğeniler 31 / 21
  • Ticaret 1, (%100)
Olması gereken bu bence (: Biraz önce bende fikir almak istediğim bir konuda 100 görüntülenme olmasına ramen 3-4 tane yorum yazan olmuş biraz sitem ettim kendi kendime sonra insanlar neden bakmasına ramen fikirlerini söylemiyor diye (:

www.kisafilmizle.net

EmreTaner EmreTaner WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 692
  • Beğeniler 44 / 128
  • Ticaret 5, (%100)
Güzelmiş hocam :)

ETC Mobile Apps
Mobil uygulama yapılır.

• Üyelik 12.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Bursa
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 608
  • Beğeniler 85 / 113
  • Ticaret 5, (%100)

Beğenmenize sevinmdim yarın filan paylaşacağım ;)

• Üyelik 12.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Bursa
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 608
  • Beğeniler 85 / 113
  • Ticaret 5, (%100)
Merhaba arkadaşlar bir teknoloji blogu sahibiyim.Fakat bir kaç sebepden hep sıkıntılarım bulunmak umarım burada yardımcı olacak birileri vardır.

Site hakkında

Siteye ilk yazım 14 Ağustos 2012 yılında başladı ve 3 günde bir olmak üzere yazılar girdim.Bundan 2 ay önce Alan adı aldım ve Teknolojihocam.com oldu yine 1 ay sonra host alarak Wordpress alt yapısını kullanmaya başladım.

Şimdi günde 1-2 yazı yazarak devam ediyorum.Sorularım ise şu şekilde.

1-) Site İstatistikleri

Arkadaşlar bir türlü site istatistikleri memnun etmiyor.1 aylık wordpress alt yapılı blogların bile indexi benden fazla googleye site haritasını yolladım.Sonra all in seo eklentisini kullandım.Resimleri ve yazılara özen gösterdim.Fakat bir türlü index sayımı arttıramadım.Sitemde 92 tane yazı mevcut şuanda !

Eğer site istatisklerini görmek isterseniz buraya tıklayın

Sitemin indexlerini nasıl arttıra bilirim ? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

2-) Geçişler

Siteden bahsederken dediyim gibi ilk 4 ay blogger ismi ile siteyi kullandım.Sonra 1 ayda blogger alt yapısı ile alan adı aldım ve en son wordpreese geçtim bunlara siteyi çok olumsuz etkilemiş midir ?

3-) Site Ziyaretçi Sayısı

Arkadaşlar siteye şuanda 150 ile 200 kişi arasında ziyaret alıyor.Ortalama ise sitede 2 dakika 55 saniye duruyorlar bu istatistikler sizce iyi mi ?

4- Seo

Seo açısından black link kasmak için neler yapmam gerekiyor. Yada diğer seo için diğer alanlarda neler yapmam gerekiyor yardımcı olur musunuz arkadaşlar gerçekten sitemin istatistiklerinin kötü olduğunu düşündükçe moralim çok bozuluyor.

5-) Yazılar

Arkadaşlar son olarak sitemde ki yazıların bir kaçını okuyarak kalitesini söyler misiniz ? Özellikle Hasan Ekşi yani benim tarafından yazılan yazılara bakarsanız çok sevinirim.

Yardım eden etmeyen ve buraya kadar okuyan herkese çok teşekkürler...

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al