wmaraci reklam
lidertakipci

TrendWP.com Destek Yetersizliği İddiaları

22 Mesajlar 5.086 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Valkyrie Valkyrie Interface Designer / IT Kullanıcı
  • Üyelik 03.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Interface Designer / IT
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 1365
  • Beğeniler 20 / 195
  • Ticaret 2, (%100)
Trendwebportal ile oluşan sıkıntılar sonucunda müşterilerinizin böyle yorumlar yaptığını sizden duyuyorum. Biraz da olsa konudan uzaklaşacağım ancak moderatörler yorumumu silebilir.
Bir kaç ay olmuyor bir proje için bende Erhan'dan bir teması ile katkı sağlayıp sponsor olmasını istemiştim. Arkadaş'ı pek tanımama rağmen aramızda geçen kısa ve öz konuşmanın ardından beni kırmayıp bu iyiliği yapmış oldu. Bunun sonucunda arkadaştan bahsi geçen bir temayı aldım ancak bunu almadan önce kendisi bana gerekli direktifleri vermişti bu sayede sıkıntısız bir şekilde iyiliğinden sıkıntısız bir şekilde arkadaşlarımın yararlanmasını sağladım. Bazı küçük problemler oldu elbet veya bilmediğimiz yerlerde, ancak; trendwp destek sayfasını bir bir sayfaları ile inceleyince temayı tam anlamlı sıkıntısız bir şekilde kullanmaya başladım. Eğer gerçekten bir sıkıntı çıkıyorsa TrendWp ürünlerinde; ilk önce forumları okumanızı öneririm akabinde bir sonuç elde edemezseniz yetkili mercilere(Erhan veya başkası) forum platformlarından veya kendi sitelerinden yardım talep etmenizi öneririm. Sonuçta bu kişiler bu işi bir ekmek kapısı olarak görmüş ve ekmeğini gerçekten buradan çıkaran kişiler. Bir sorun çıktığında sizi yanlız bırakmayacak kişiler. Denildiği üzre kaymalardan sıkıntı çıkıyorsa bunu düzelteceklerdir ama unutmayın ki TrendWp projesini baltalayıp küçük düşürmek isteyenlerde olabilir. Bu yüzden biz sahip çıkalım onlarda bize sahip çıkarlar.
İyi forumlar.
| TrendWp projesi sadece desteklediğim bir projedir. Hiçbir yakınlığım bulunmamaktadır.

the World shall know Pain
Interface Designer / IT
wmaraci
reklam

umtt umtt umutozkir.com Kullanıcı
  • Üyelik 03.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Webmaster
  • Mesajlar 47
  • Beğeniler 13 / 6
  • Ticaret 6, (%100)
aynı şeyi bende yaşadım satın alırken.Dedim ki bankamatikten para gönderdim ama açıklama yoktu. 2 gün cevap gelmedi.Telefonu aradım açan eden yok.Erhan a özel mesaj attım.E ne diyelim ödeme yaptıysan demiş. Hani ödeme aldık falan bişi deseniz iyi olurdu dedim cevap ne gelse iyi cevap gelmedi ki

Kasıntı insanlarmısınız nesiniz anlamadım ki ? Sanki marketten sigara alan 12 yaşında çocuk muamelesi görüyoruz.

Öncelikle belirteyim, bir TrendWP müşterisi değilim. Tamamen gözlemlediklerimi aktarıyorum. Genel olarak lisans değişimi falan konularında tamamen TrendWP'nin yanında olsam da alıntı olarak yazdığım bu olay bana yapılsa tepkim ağır olurdu. Her şeyden önce karşıdaki insana hitap ediş şekli çok önemli. Oradaki kişi bir hizmet almak karşılığında ödeme yapıyor ve aldığı cevap umursamazca bir tavırda. Belki bu tutum sonucunda şimdilik 1-2 müşteri kaybedersiniz ama ilerisi için bu kayıplarınız tahmin edemeyeceğiniz kadar büyük olur.

Nacizane görüşüm, madem bu kadar geniş çaplı bir işe girişildi, ve gelirleri de tahmin ediyorum iyi gidiyor, destek hattının profesyonellere bırakılması.

SelimAtalay SelimAtalay iOS Medya Kullanıcı
  • Üyelik 13.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek İnternet Hizmetleri
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 308
  • Beğeniler 35 / 76
  • Ticaret 12, (%100)
Güncellenme gelecekti ama 2 haftayı geçti henüz bir güncelleme maili gelmedi acaba ufak tefek sorunlar halledilip başka sorunlar mı bulundu ?

Erhan Erhan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Amale
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 202
  • Beğeniler 75 / 102
  • Ticaret 24, (%100)
Güncelleme bugün herkese gönderildi ek olarak çok yakında herşey değişiyor kurumsallıksa kurumsallık getiriyoruz ideasoft desteğe ücret talep ediyor bizde ücret talep edeceğiz bundan sonra, tema alındıktan sonra 30 gün ücretsiz destek 30 günden sonra ücretli destek vereceğiz. Buyrun herkes kurumsallığa takmış biz kurumsallıktan yana dostane çözüyorduk. Bundan sonra yeni ekip profosyonel olarak kurumsal bir yapı altında toplanıyor faturaysa fatura.

Görüşmek ümidiyle.

Takipçi Satın Al
wmaraci
wmaraci

ApranaX ApranaX E-ticaret Yöneticiliği Kullanıcı
  • Üyelik 02.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek E-ticaret Yöneticiliği
  • Mesajlar 489
  • Beğeniler 77 / 76
  • Ticaret 0, (%0)
Kurumsallık En Mantıklısı Bence ... En azından kural belli oluyor.

braveturks braveturks WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek öğretmen
  • Mesajlar 118
  • Beğeniler 15 / 13
  • Ticaret 1, (%100)
Hocam, ben sizden herhangi bir destek talebinde bulunmadım. Fakat forum.trendwp sayfasında açılan konuların bir çoğunun cevapsız kaldığını gördüm. olumlu ya da olumsuz herhangi bir cevap yoktu

Ücretsiz tanıtım yazınızı yayınlıyoruz.
braveturks@gmail.com Ayrıntılar için iletişime geçiniz.

MaRuL MaRuL İşsiz Kullanıcı
  • Üyelik 11.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek İşsiz
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 39
  • Beğeniler 12 / 8
  • Ticaret 8, (%100)
Ates olmayan yerden duman cikmaz diyorum

misal misal Eşitlik = Adalet Kullanıcı
  • Üyelik 03.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek programcı
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 71
  • Beğeniler 1 / 23
  • Ticaret 1, (%100)

Erhan adlı üyeden alıntı

Güncelleme bugün herkese gönderildi ek olarak çok yakında herşey değişiyor kurumsallıksa kurumsallık getiriyoruz ideasoft desteğe ücret talep ediyor bizde ücret talep edeceğiz bundan sonra, tema alındıktan sonra 30 gün ücretsiz destek 30 günden sonra ücretli destek vereceğiz. Buyrun herkes kurumsallığa takmış biz kurumsallıktan yana dostane çözüyorduk. Bundan sonra yeni ekip profosyonel olarak kurumsal bir yapı altında toplanıyor faturaysa fatura.

Görüşmek ümidiyle.

tehdit gibi mi olmuş sanki :)
madem öyle işte böyle

AydinOzturk AydinOzturk WebMaster & SEO Uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 15.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek SEO Strateji Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 679
  • Beğeniler 66 / 300
  • Ticaret 11, (%100)
Senin emeğini ve hizmetini sorgulayan adam bence "ÖNCE İNSANLIĞINI" sorgulasın... Adam gece gündüz demeden yardımcı olmak için elinden geleni yapıyor, olmayacak şeylerde bile bilgi veriyor...

Böyle yüzsüzler de var ya ayar oluyorum bende...

Erhan Erhan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Amale
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 202
  • Beğeniler 75 / 102
  • Ticaret 24, (%100)

misal adlı üyeden alıntı

tehdit gibi mi olmuş sanki :)
madem öyle işte böyle

Kesinlikle hayır, biz bugüne kadar problemleri dostane çözüyorduk fakat bu süreçten sonra eğer kurusallık isteniyorsa bizden kurusal olacağız büyük firmalar nasıl yapıyorlarsa aynen o çizgide devam edeceğiz. :)
AydinOzturk

kişi bu mesajı beğendi.

Takipçi Satın Al
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al