wmaraci reklam
lidertakipci

Bumeranga kayıt olup onaylandıktan sonra başka bloglarımızı da ekleyebiliyor muyuz?

14 Mesajlar 1.880 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

kabus54 kabus54 Makale Yazarı ve Editör Kullanıcı
  • Üyelik 12.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / K
  • Meslek makale yazarlığı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 406
  • Beğeniler 195 / 60
  • Ticaret 56, (%100)
Bumeranga kayıt olup onaylandıktan sonra başka bloglarımızı da ekleyebiliyor muyuz? Yoksa tek blog mu olmak zorunda? Ya da başka hesap mı açıyoruz?

Yardımcı olabilecek olan var mı?

wmaraci
reklam

1yenibilgi 1yenibilgi Bilgi paylaştıkça çoğalır Kullanıcı
  • Üyelik 04.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yazılım Uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 160
  • Beğeniler 16 / 46
  • Ticaret 4, (%100)
bende üyeydim 2. bir site eklemek istemiştim öyle bir panel bulamadım. var olan siteyi değiştirdim tekrardan onayladılar
kabus54

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 12.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / K
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 406
  • Beğeniler 195 / 60
  • Ticaret 56, (%100)
Anladım, yani tek siteden kazanç sağlayabiliyoruz. Acaba yeni üyelik açsak 2. sitemizi eklesek olur mu? Bilen var mı?

NovaCep NovaCep WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.02.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Sistem Yöneticiliği
  • Konum ABD
  • Ad Soyad S** Ş**
  • Mesajlar 2980
  • Beğeniler 258 / 257
  • Ticaret 16, (%100)
Sadece 1 site eklenebilir. Diğer siteler için ayrı hesaplar açman gerekli.
kabus54

kişi bu mesajı beğendi.

Youtube: NovaMobi Teknoloji
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 12.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / K
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 406
  • Beğeniler 195 / 60
  • Ticaret 56, (%100)

NovaCep adlı üyeden alıntı

Ek Olarak:

NovaCep adlı üyeden alıntı

Teşekkür ederim Novacep aynı ip ve pcden başka hesap açınca banlamıyorlar değil mi?

wcarpediemw wcarpediemw WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 78
  • Beğeniler 14 / 13
  • Ticaret 5, (%100)
Merhaba iyi çalışmalar. Konuyla alakası yok ama sormak istedim. Görsel-Reklam kısmında "Reklam kampanyalarımız geçici bir süreliğine durdurulmuştur." uyarısı var ve hiç teklif alamıyorum. Blogumu açalı 1 ay oldu, bununla mı alakalı ?

• Üyelik 12.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / K
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 406
  • Beğeniler 195 / 60
  • Ticaret 56, (%100)

wcarpediemw adlı üyeden alıntı

Merhaba iyi çalışmalar. Konuyla alakası yok ama sormak istedim. Görsel-Reklam kısmında "Reklam kampanyalarımız geçici bir süreliğine durdurulmuştur." uyarısı var ve hiç teklif alamıyorum. Blogumu açalı 1 ay oldu, bununla mı alakalı ?

Hayır Görsel Reklam kısmı banner reklamlarıyla ilgili. O teklifler yayın şeklinde oluyor. Konu açar gibi. Ben de blogumu 20 Ağustosta açtım. 24 Ağustosta başvurdum kabul edildi. Bu zamana kadar 4 reklam teklifi aldım. 1 tanesi 1 TL diğerleri 6 TL'ydi.
Ben tekliflere ilk günü katlıyorum. Katılım süresinin sonuna kadar beklemiyorum. Bir de blogumu güncelliyorum, sürekli olarak. Oraya başvurduğumda temam biraz kötüydü. 1 TL teklif yolladı. Şimdiki temam daha kullanışlı teklifler arka arkaya ve 6 TL olarak geliyorlar. Yazılarım özgün sanırım bu detaya da bakıyorlar.

Ek Olarak: Bir de hesaplarını bağla kısmını yapın. Sanırım tekliflerde de artış oluyor. Benim telefonum Twitterım Facebook um bağlı. İnstagramı da bağlayacağım 1- 2 güne kadar. Bumareng'ın Facebook Twitter hesaplarını takip edin, beğenin ne kadar yanaşırsanız o kadar teklif yolluyorlar, diye düşünüyorum.

wcarpediemw wcarpediemw WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 78
  • Beğeniler 14 / 13
  • Ticaret 5, (%100)

kabus54 adlı üyeden alıntı

Hayır Görsel Reklam kısmı banner reklamlarıyla ilgili. O teklifler yayın şeklinde oluyor. Konu açar gibi. Ben de blogumu 20 Ağustosta açtım. 24 Ağustosta başvurdum kabul edildi. Bu zamana kadar 4 reklam teklifi aldım. 1 tanesi 1 TL diğerleri 6 TL'ydi.
Ben tekliflere ilk günü katlıyorum. Katılım süresinin sonuna kadar beklemiyorum. Bir de blogumu güncelliyorum, sürekli olarak. Oraya başvurduğumda temam biraz kötüydü. 1 TL teklif yolladı. Şimdiki temam daha kullanışlı teklifler arka arkaya ve 6 TL olarak geliyorlar. Yazılarım özgün sanırım bu detaya da bakıyorlar.

Ek Olarak: Bir de hesaplarını bağla kısmını yapın. Sanırım tekliflerde de artış oluyor. Benim telefonum Twitterım Facebook um bağlı. İnstagramı da bağlayacağım 1- 2 güne kadar. Bumareng'ın Facebook Twitter hesaplarını takip edin, beğenin ne kadar yanaşırsanız o kadar teklif yolluyorlar, diye düşünüyorum.

Anladım yardımlarınız için teşekkür ederim uygulayacağım. Benimde içeriğim özgün kendim yazıyorum ama henüz teklifler kısmında bir şey göremiyorum. Telefon bağlamamıştım onuda bağlayacağım şimdi. teşekkür ederim kolay gelsin
kabus54

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 12.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / K
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 406
  • Beğeniler 195 / 60
  • Ticaret 56, (%100)
Ben teşekkür ederim size de kolay gelsin.

Ek Olarak:

wcarpediemw adlı üyeden alıntı

Bu arada üyelik tipinizi sormayı unuttum. Panelde en üstte üyelik seviyeniz yazar. Altın, Platin gibi siz de ne yazıyor?
Onuradali

kişi bu mesajı beğendi.

Onuradali Onuradali position:fixed Kullanıcı
  • Üyelik 06.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Site
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 736
  • Beğeniler 298 / 136
  • Ticaret 2, (%100)
Bknz. http://wmaraci.com/forum/blogcular-genel/hurriyet-bumerang-nedir-177866.html

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al