wmaraci reklam

yazıcak birşey bulamıyorum akıl verin :)

16 Mesajlar 2.057 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

kaantalha kaantalha WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek işsiz
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** T**
  • Mesajlar 92
  • Beğeniler 21 / 12
  • Ticaret 0, (%0)
benim zayıflama üzerine bloğum var. Artık aklıma yazacak bir şey gelmiyor. diyet filan paylaşmak istemiyorum. nedeni pek doğru bir olay değil. kişilerin bünyesine göre analiz yapılıp anca o şekilde kişiye uygun diyet önerilmesi gerekir. Bir çok sitede görüyorum ki çok saçma diyetler çok uçuk zayıflama yöntemleri yazılmış akla mantığan uyan bir tarafı yok. bu yüzden ben de onlar gibi olmamak için çabalıyorum ama bu seferde konu bulma yönünden sıkıntı çekiyorum. bana bu konuda yardımcı olabilecek birileri var mı :confused:

site adresimi paylaşmak istedirdim ama bu sefer konunun altına çok iyi reklam yapıyorsun gibi şeyler yazılıyo bu yüzden isteyene pmden yollayabilirim.

wmaraci
reklam

rude61 rude61 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci | Çevirmen | Truzim İşletme Mezunu | Grafiker | Oyun Yapımcısı
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 221
  • Beğeniler 16 / 35
  • Ticaret 3, (%100)
Hocam genelde diyet paylaşsanız daha çok hitiniz olur bence kişiye özel diyorsunuz da hocam bence diyet paylaşsanız daha iyi olur..Saygılarımla

WebUzmani WebUzmani Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Web Tasarımcısı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** M**
  • Mesajlar 124
  • Beğeniler 4 / 17
  • Ticaret 1, (%100)
bünye önemli ama genel ufak bir diyet olmalı mesela benim var standart şeyler boş bi vakitte resim çekip atayim sana :) herşeyden önce spor geliyor ekmek kes süt iç diye kilo verilmiyor sen biraz spora yönlendir bence özellikle fitness hareketleri v.s paylaş cok ilgi çeker ;)

Kumrat Kumrat asliyet.com Kullanıcı
  • Üyelik 16.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Web Developer - Kurumsal
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad V** A**
  • Mesajlar 679
  • Beğeniler 135 / 134
  • Ticaret 52, (%100)
Bitkilerden ve meyvelerden bahset hangi bitkinin neye faydası var meyvelerin besin değerleri nelerdir. Tropikal meyvelerden bahset, sürekli gündemde olmayan bitkilerden falan filan işte :)

İlanrehberim.com | Ücretsiz olarak firmanızı tanıtabilir, ürün ve iş ilanlarınızı yayınlayabilirsiniz

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Muhsin ASLAN Muhsin ASLAN Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Developer
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 1120
  • Beğeniler 1086 / 244
  • Ticaret 1, (%100)
Sitenizi bilmiyorum fakat yazacak bir şey bulamayışınızın sebebi muhtemelen tek bir yönden gitmediğinizden kaynaklanabilir. Ben aklıma gelen konuyu not alıp onun üzerinden yazıyorum şuan telefonumda 50-60 konu bulunkata..

FMH FMH tikky147design.com Kullanıcı
  • Üyelik 20.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum Kastamonu
  • Ad Soyad F** H**
  • Mesajlar 101
  • Beğeniler 0 / 15
  • Ticaret 17, (%100)
Çok hassas bir konu olduğunu düşünüyorum bu yüzden makaleleriniz de ciddiyet yerine daha çok samimi yaklaşırsanız daha iyi olur.

Çevrende diyet konusunda birileri varsa onlarla yazılı röportaj tarzında düşüncelerini alabilirsin. Soru-cevap şeklinde...
Bu konuda uzman arkadaşların var ise onlardan destek alabilirsin.

Konu hakkında bilgim yok, nelere ihtiyaç duyulur pek bilgim yok aklıma bunlar geldi :)

kaantalha kaantalha WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek işsiz
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** T**
  • Mesajlar 92
  • Beğeniler 21 / 12
  • Ticaret 0, (%0)

rude61 adlı üyeden alıntı

Hocam genelde diyet paylaşsanız daha çok hitiniz olur bence kişiye özel diyorsunuz da hocam bence diyet paylaşsanız daha iyi olur..Saygılarımla

yazılarım da hep böyle şeyler paylaşmayacağıma dair cümleler kurduğum için bu sefer başlarsam biraz sıkıtı olabilir sanki :D

WebUzmani adlı üyeden alıntı

bünye önemli ama genel ufak bir diyet olmalı mesela benim var standart şeyler boş bi vakitte resim çekip atayim sana :) herşeyden önce spor geliyor ekmek kes süt iç diye kilo verilmiyor sen biraz spora yönlendir bence özellikle fitness hareketleri v.s paylaş cok ilgi çeker ;)

yazılarım da hep böyle şeyler paylaşmayacağıma dair cümleler kurduğum için bu sefer başlarsam biraz sıkıtı olabilir sanki :D resimi bekliyorum hocam. fitness hareketleri olabilir hocam doğru diyorsunuz teşekkürler. resimleri gerçekten bekliyo olucam :D

Kumrat adlı üyeden alıntı

Bitkilerden ve meyvelerden bahset hangi bitkinin neye faydası var meyvelerin besin değerleri nelerdir. Tropikal meyvelerden bahset, sürekli gündemde olmayan bitkilerden falan filan işte :)

evet bunlar da olabilir listeye aldım hocam teşekkürler

yakupqqq yakupqqq Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek üniversite öğrencisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 963
  • Beğeniler 33 / 285
  • Ticaret 11, (%100)
diyet doktor kontrolünde yapılmalı. birşeyi yemek veya yememek insana zararlı olabilir. mesela bazı insanlar et yemez. etdeki vitamini(b12) almayan kişi 1-1,5 yıl içinde hastalanır.özellikle vejeteryanlarda b12 eksikliği sık görülür. ben doktora gittim bana çay kahve içme dedi. bu benim hastalığımdan dolayı olan bi diyet. hastanedeki hasta dedenin dediği gibi "hasta olmak kolay zor olan iyi olmak".
kaantalha

kişi bu mesajı beğendi.

rude61 rude61 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci | Çevirmen | Truzim İşletme Mezunu | Grafiker | Oyun Yapımcısı
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 221
  • Beğeniler 16 / 35
  • Ticaret 3, (%100)
Hocam hiçte alakası yok size 2 turlu diyet listesi hazılarsınız olur biter..Sevgilerimle
kaantalha

kişi bu mesajı beğendi.

Spy Spy FORZA BEŞİKTAŞ! Kullanıcı
  • Üyelik 18.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek X
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad E** M**
  • Mesajlar 265
  • Beğeniler 42 / 46
  • Ticaret 6, (%100)
son zamanlarda geliştirilen App'lar var onlardanda bahsedebilirsin bence..

Mustafa Kemal ATATÜRK
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al