wmaraci reklam

iPhone 6 Almayı Düşünüyorum.

59 Mesajlar 7.565 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

darkthepro darkthepro WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum ABD
  • Ad Soyad C** B**
  • Mesajlar 1809
  • Beğeniler 2 / 459
  • Ticaret 5, (%100)

ofarukcaki adlı üyeden alıntı

Kesinlikle samsung ile kıyaslanamaz bile. Yukarıdaki arkadaşlardan biri kamera hale 8 megapixel demiş ama arkadaşa soruyorum acaba iphone 6 ile çekilmiş bir foroğraf veya video görmüş mü, burda önemli olann mp değil çözünürlük, gerçekten kamerası mükemmel. Smsung alırsın 1 yıl sonra kasmaya donmaya başlar, iphon ipad'in hiçbir zaman kastığını görmedim, bu konuda androidden kat kat üstün, şarj konusuna gelirsek doğal olarak her akıllı telefonunki gibi pek uzun gitmiyor, kendi iphone um olmadığı için tam ayrıntıları bilemiyorum. Bilmeyenler için söylüyorum resim video aktarmak vs. öyle sandığınız kadar zor değil, itunes yüklediğin zaman telefondan istediğim resmi müziği alırsın, istediğini de içine atarsın, yükle bir VLC Kmplayer falan altyazılı film bile izlersin. Kesinlikle iPhone un ekran kalitesini hiçbir telefonda görmedim, 179 dereceden bile bak renkler capcanlı cam gibi. Samsung dan nefret eden biri olarak söylüyorum iPhone almayacaksan bile samsung alma bence, benim kişisel tavsiyem.

Birde geçen İphone 6 ile telefondan biryere ödeme yapıyordum bir özelliğini gördüm beynim düştü gerçekten diğer telefonlarda var mı bilemiyorum ama: bir siteye kart bilgilerini gireceğiniz zaman kamera açılıyor kartı kameraya tuttuğun gibi anında numara son. k. tarihi isim falan herşeyi ilgi,ili kutucuğa yapıştıryor. Ve benim gözümden iyi görüyor öyle ışıksız ortam sorunu flan yok :)

2012 yılından beri aynı çözünürlüğü savunan kamerayı mı övünüyorsunuz bana ?

İphone 5 çıkış tarihi 2012 , kamera 8 MP, 3264 x 2448 , video 1080p@30fps

İphone 6 çıkış tarihi 2014 , kamera 8 MP, 3264 x 2448, video 1080p@60fps, 720p@240fps

çok değişmiş valla billa

iphone 6s+ fiyat ? 3500+ , çıkış tarihi 2015 , kamera 12 MP, 4608 x 2592 , video 2160p@30fps, 1080p@60fps,1080p@120fps, 720p@240fps

Sony xperia s 2011 dayanıyor 2012 şubatta satışa başlandı , kamera 12 MP, 4000 x 3000 , video 1080p@30fps

sony xperia z5 premium 2015, kamera 23 MP, 5520 х 4140, video 2160p@30fps, 1080p@60fps, 720p@120fps

buda s6 vs iphone 6 kamera hani iphone daha iyi ya

yani gene apple dan daha iyi ve 2012 de bile firma daha iyi resimler için uğraşlıyorki sizinki ne koysak alır mantığına devam etmiş

ek olarak dediğiniz o olay yeni android telefonlarda 2 ,3 yıl aşağısında olmuyor, o dediğiniz olay da android telefonlarda yıllarca mevcuttu nfc ve barkod okuma özelliği xperia s te bile var yani 2011 yılı tek savunabildiğiniz özellik kasmaması başka bir şeyi savunamıyorsunuz ki fark ettiyseniz yeni telefonlarda zenfone 2 dahil kasmaması için en iyi şekilde dizayn ediliyor , ek bataryası iphone 6 ya göre daha iyi yani savunacağınız tek şey 4 yıl sonra iphonenun hala kasmaması bide ben zenginim göstergesi

wmaraci
reklam

seoakcy seoakcy Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek HackMORE
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 863
  • Beğeniler 0 / 123
  • Ticaret 0, (%0)

hayatim53 adlı üyeden alıntı

yazını okurken bir an samsung senin sandım :)

:):):):):)

anilgzl anilgzl Mobilya Dekorasyon Kullanıcı
  • Üyelik 14.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Mobilya Dekorasyon
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 1305
  • Beğeniler 148 / 341
  • Ticaret 33, (%100)
Kasım 2015'te almıştım. Halada kullanıyorum. Her zaman kılıflı kullandım, ve bir çok kez düşürdüm. Hiç bir hasar vs. almadı ya da bozulan bir şeyi olmadı. Düzgün kullanırsanız uzun sürece götürür sizi. Ama şimdi telefon alacak olsam, gider 6S'i alırdım. 6'ya oranla bayağı geliştirmişler. 6s'le kaç para fark olacaksa bekleyin, biriktirin ve gidin 6S alın.

"...bir daha gel, gel samsundan..."

Zuperman Zuperman WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğretmen Adayı
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad M** Ü**
  • Mesajlar 531
  • Beğeniler 55 / 97
  • Ticaret 5, (%100)

darkthepro adlı üyeden alıntı

İphone 6 çıkış tarihi 2014 , kamera 8 MP, 3264 x 2448, video 1080p@60fps, 720p@240fps

çok değişmiş valla billa

iphone 6s+ fiyat ? 3500+ , çıkış tarihi 2015 , kamera 12 MP, 4608 x 2592 , video 2160p@30fps, 1080p@60fps,1080p@120fps, 720p@240fps

Sony xperia s 2011 dayanıyor 2012 şubatta satışa başlandı , kamera 12 MP, 4000 x 3000 , video 1080p@30fps

sony xperia z5 premium 2015, kamera 23 MP, 5520 х 4140, video 2160p@30fps, 1080p@60fps, 720p@120fps

yani gene apple dan daha iyi ve 2012 de bile firma daha iyi resimler için uğraşlıyorki sizinki ne koysak alır mantığına devam etmiş

ek olarak dediğiniz o olay yeni android telefonlarda 2 ,3 yıl aşağısında olmuyor, o dediğiniz olay da android telefonlarda yıllarca mevcuttu nfc ve barkod okuma özelliği xperia s te bile var yani 2011 yılı tek savunabildiğiniz özellik kasmaması başka bir şeyi savunamıyorsunuz ki fark ettiyseniz yeni telefonlarda zenfone 2 dahil kasmaması için en iyi şekilde dizayn ediliyor , ek bataryası iphone 6 ya göre daha iyi yani savunacağınız tek şey 4 yıl sonra iphonenun hala kasmaması bide ben zenginim göstergesi

Ben ıphone kullanıp dosya aktarım hariç şikayet eden duymadım ki bir çok telefonu yakınen arkadaşlarımdan görme fırsatım oldu o verdiğiniz değerlere nazaran iphone daha iyi sonuç verdi tabi yinede matematik yanılmaz :)

Hayat seni yıkabilir ama önemli olan yıkıldığın zaman daha sağlam ayağa kalka bilmektir.
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 31.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum ABD
  • Ad Soyad C** B**
  • Mesajlar 1809
  • Beğeniler 2 / 459
  • Ticaret 5, (%100)

Zuperman adlı üyeden alıntı

Ben ıphone kullanıp dosya aktarım hariç şikayet eden duymadım ki bir çok telefonu yakınen arkadaşlarımdan görme fırsatım oldu o verdiğiniz değerlere nazaran iphone daha iyi sonuç verdi tabi yinede matematik yanılmaz :)

bazı telefonlara nazaran verilen detayın ve verdiği sonucun farklı olması kullanılan lens ve donanımsal farklılıklar sen gidip 16 mp 4k çözünürlük koyarsın ama kullandığın donanım iyi değilse kötü çekimlere rastlanır tıpkı htc telefonlarında yaşanan durum gibi ama şu açık htc telefonları plastik ve kötü bir yapıda olsada ses siteminde kullandıkları olay muazzam, şimdi 4k çeken kameralar var 23 mp sony nin sahip olduğu ne kadar iyi olduğu tartışılır ama şu varki çözünürlük ve çekim hızına kıyasla ortada kalitede var 4k çekim yaptığınızda 4k destekli bir telefonda görebilirsin ama 4k çekip 1080p lik ekran tabi 4k da ne kadar gerekli oda var da işte

ofarukcaki ofarukcaki Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** Ç**
  • Mesajlar 167
  • Beğeniler 32 / 40
  • Ticaret 7, (%86)

çok değişmiş valla billa

iPhone'um olmadığını zaten belirttim, burda zenginlik göstergesi nerdeymiş ? ayrıca ben android'i kötülemedim samsung'u kötüledim, zenfone veya sony hakkında kötü bir şey mi söyledim. Ve hala kamera hakkında söylediklerimin arkasındayım, bırak şu saçma sapan videoları da al eline gerçek birtanesiyle fotoğraf çek bakalım

• Üyelik 31.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum ABD
  • Ad Soyad C** B**
  • Mesajlar 1809
  • Beğeniler 2 / 459
  • Ticaret 5, (%100)

ofarukcaki adlı üyeden alıntı

iPhone'um olmadığını zaten belirttim, burda zenginlik göstergesi nerdeymiş ? ayrıca ben android'i kötülemedim samsung'u kötüledim, zenfone veya sony hakkında kötü bir şey mi söyledim. Ve hala kamera hakkında söylediklerimin arkasındayım, bırak şu saçma sapan videoları da al eline gerçek birtanesiyle fotoğraf çek bakalım

hocam normal iphone 6 2500 tl, iphone 6s+ 3500 tl üzeri olacak ki, ben samsung dan örnek göstermemin sebebi her telefonda böyle incelemeler olmaması, iphone 6s+ var mı elimde yada xperia z5 premium ? onları geçtim bunları yapmam için gidip satın almam lazım yada mağazaya gidip beyler pardon bi fotoğraf çekcem şunu bilgisayara atıcam mı dicem ?, bu bir örnek piyasada çok iyi çekim yapan, çok iyi tasarımı olan, çok iyi ses kalite ve donanıma sahip telefon mevcut , zaten bu tarz videolar en iyi kanıtı adam hile mi yapacak ? başka videolarda var birebir aynısı, başta dediğim gibi bir çok telefonun kendine has özelliği var iphone gelince para israfından başka bir şey değil , dediğiniz son cümleye gelecek olursak zaten adamlar benim yerime incelemesinide yapıyor , söylediğiniz şey telefonu savunacak bir şeyin olmamanızın kanıtı ben şuana kadar eleştirilerin hepsini kanıtlı şeylerle gösterdim, hepsinin detayını gerçeğe dayandırdım sizin kanıtınız nerde iphone daha iyi çektiğine dair ?

buyrun örnek

HasanHuseyin HasanHuseyin wagonn.net Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Full Stack Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 171
  • Beğeniler 6 / 14
  • Ticaret 0, (%0)
Şu droptesti suya sokma işine anlam veremiyorum. 3 yıldır 4s kullanıyorum ne droptestteki gibi şeylere yer oldu nede su testi gibi saçma sapan şeylere denk geldi. Şu saçma fikirleri atın üzerinizden.

Eğer stabil ve kasma sorunu istemiyorsan kolay kullanım istiyorsan iPhone 6s alman, ay sonu büyük ihtimalle Türkiye'ye gelecek ve saçma sapan fiyatlarlada değil, iPhone 6 fiyatları ile olacak.

• Üyelik 31.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum ABD
  • Ad Soyad C** B**
  • Mesajlar 1809
  • Beğeniler 2 / 459
  • Ticaret 5, (%100)

HasanHuseyin adlı üyeden alıntı

Şu droptesti suya sokma işine anlam veremiyorum. 3 yıldır 4s kullanıyorum ne droptestteki gibi şeylere yer oldu nede su testi gibi saçma sapan şeylere denk geldi. Şu saçma fikirleri atın üzerinizden.

Eğer stabil ve kasma sorunu istemiyorsan kolay kullanım istiyorsan iPhone 6s alman, ay sonu büyük ihtimalle Türkiye'ye gelecek ve saçma sapan fiyatlarlada değil, iPhone 6 fiyatları ile olacak.

insan oğlu sonuçta hata yapamaz mı ? diyelim ki takıldı ve elinden düştü yada arkadaşı düşürdü onu geçtim yağmurlu bir günde elinden kaydı ? belki kılıf koruyamayacak bunları geçtim tutturulmuş kasıyor kasıyor, elinizde samsung s6 edge + mı var ?, lg g4 mü var ?, zenfone mi var hiç bunların speed, bencmark testlerine baktınız mı ? bu tarz telefonlar yıllarca sıkıntı olmadan götürüyor, bende xperia z var ve 2013 yılından beridir kasmadan kullanıyorum son zamanlar anlık kasmalar olsada hala hızlı bir şekilde kullanıyorum ailemde bir çok telefon markası ve modeli bulundu bunlardan aldığım deneyimden en azından appledan daha iyi ses, daha iyi kamera ve daha uzun ömürlü olmasının yanı sıra daha dayanıklı olduğu kesin, 3000 tl değil 1500 tl veriyorsunuz ki 3 yıl geçti bir 1500 tl daha verip iphone parasına getiririm ben daha avantajlı olurken siz bi 3000 tl daha verirsiniz , piyasadaki iphone 6 , 6+ fiyatlarını bilmiyorsunuz heralde , yeni 6s+ türkiye fiyatı 3500 üzeri olacak, şuan 6+ fiyatı 3000 tl

HasanHuseyin HasanHuseyin wagonn.net Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Full Stack Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 171
  • Beğeniler 6 / 14
  • Ticaret 0, (%0)

insan oğlu sonuçta hata yapamaz mı ? diyelim ki takıldı ve elinden düştü yada arkadaşı düşürdü onu geçtim yağmurlu bir günde elinden kaydı ? belki kılıf koruyamayacak bunları geçtim tutturulmuş kasıyor kasıyor, elinizde samsung s6 edge + mı var ?, lg g4 mü var ?, zenfone mi var hiç bunların speed, bencmark testlerine baktınız mı ? bu tarz telefonlar yıllarca sıkıntı olmadan götürüyor, bende xperia z var ve 2013 yılından beridir kasmadan kullanıyorum son zamanlar anlık kasmalar olsada hala hızlı bir şekilde kullanıyorum ailemde bir çok telefon markası ve modeli bulundu bunlardan aldığım deneyimden en azından appledan daha iyi ses, daha iyi kamera ve daha uzun ömürlü olmasının yanı sıra daha dayanıklı olduğu kesin, 3000 tl değil 1500 tl veriyorsunuz ki 3 yıl geçti bir 1500 tl daha verip iphone parasına getiririm ben daha avantajlı olurken siz bi 3000 tl daha verirsiniz , piyasadaki iphone 6 , 6+ fiyatlarını bilmiyorsunuz heralde , yeni 6s+ türkiye fiyatı 3500 üzeri olacak, şuan 6+ fiyatı 3000 tl

Yağmurda suda kaçtı, kahve de döküldü. Sen biraz hayal gücü yapmışsın. Ayrıca şuanda Türkiye fiyatlarına dair açıklama yapmadılar. Klasik basın şişirmesine sizde kulak vermişsiniz ne diyeyim. iPhone 6 16GB: 2.700 ₺ olan fiyatı 2.300 ₺ ve aşağısına inerek bu fiyata iPhone 6s 16GB olacak. Boşuna Apple'a karşı olan zihniyeti bırakın.

3 Senedirde ayrıca iPhone 4s 16GB kullanıyorum. Oldukça da memnunum.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al