wmaraci reklam

iPhone 6 Almayı Düşünüyorum.

59 Mesajlar 7.568 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

seomweb seomweb ceobilisim.com Kullanıcı
  • Üyelik 07.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Business Man
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 1142
  • Beğeniler 247 / 199
  • Ticaret 25, (%100)

Batarya adlı üyeden alıntı

6s Ocak'ta gelecek Türkiye'ye , şu anda acil telefona ihtiyacım var :)

O kadar sürmez sürse de çıkana kadar 3310 kullansan bile bekle derim. 6S aldığında herkes unutur 3310 merak etme

iqhaber.com
wmaraci
reklam

Korkmaz Korkmaz cagdaskorkmaz Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek SARUHAN HOLDING - Fakir Elektr
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** K**
  • Mesajlar 3537
  • Beğeniler 253 / 1236
  • Ticaret 8, (%100)

darkthepro adlı üyeden alıntı

elmaya bu kadar para verilir mi :D şöyle diyim dayanıklılık olarak 0 telefon youtube baktığınız zaman ilk düşmede ekranı çatlayan yada çerçevesi kırılan bir telefon, bunu geçtim 2016 gircez full hd bile değil piksellerden bahsetmiyorum bile, şarj deseniz bir gün gitmez , kamera deseniz 2012 yılından beri hala 8 mp biraz daha yüksek çözünürlük kullanıyor ,hesap makinesi iphone 6 kıyasla daha iyi selfieler çeker , suya ve toza dayanıklı değil , resim aktarma için illa programını yüklemeniz lazım, android kıyasla daha az uygulaması var, android gibi apk dosyası indirip kuramazsınız , öyle her telefona resim falan atamazsınız illa bir uygulama kullanmak lazım whatsapp gibi, ayrıca ios virus girmez hacklenemez diye bir şey yok yalan dolan artık herkes biliyor , arayüzü kişisel olarak hiç sevmiyorum , siri varsa bizdede bir sürü android asistan var onu geçtim google now ve cortana var, yani kısacası almaya gerek duymadığım bir telefon dünyada o kalsa parayla verseler gene almam, he iyi tarafları var mı var, uygulama ve oyunlarda kasmıyor, android göre biraz daha güvenli bide ortamlarda marka fan boylarına artislik yapmaya yarıyor,

Anladım hocam. Genede İOS.

ANDROİD İŞLETİM SİSTEMİNE İSTERSEN 16 GB RAM KOY. GENE ANDROİD.

Samsung s6 %80 ram yiyor boşta. Bırakın bu androidci ayaklarını da. İOS kadar güzel bir işletim sistemi varmı diye sorun.

Resim atmak için programa gerek yok. Takıyorsun güven diyorsun. Dosya olarak açıyor. ;)
HasanHuseyin

kişi bu mesajı beğendi.

cagdaskorkmaz.com.tr

MehmetCetinn MehmetCetinn Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 11.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 45
  • Beğeniler 14 / 5
  • Ticaret 16, (%94)
Merhaba,
iPhone 6 kullanmaktayım çevremin bir çoğunluğu da 6 ve plus kullanmakta. Gönül rahatlığıyla alabilirsin. 2 gün önce bir olaya sinirlenip hızlı bir şekilde 2 3 kere yere attım bir sorun yok. Kamerası da gayet iyi, yani bu telefon ile profesyonel olmasa da gayet kaliteli resimler çekebilirsiniz.

Hava olsun o olsun bu olsun diye alacaksan bazı yerlerde işe yarıyo yaramıyo değil. Ben 2 ay önce 2.400 liraya aldım, memnunum. Kasma yok donma yok bozulma yok sadece sessize alma tuşuyla fazla oynama. İlla orta tuşu kullanmana gerek yok Assivtive Touch diye ne bişey var onu kullanabilirsin. Müzik vs. dert ediyorsun maddm iphone 6 aldın gidip spotify gibi uygulamaları premium alarak her türlü müziğe ulaşabilirsin. Müzik kalitesi yani ses kalitesi de olağan üstü.
Batarya

kişi bu mesajı beğendi.

chalap chalap Mühendis Kullanıcı
  • Üyelik 28.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Mühendis
  • Mesajlar 385
  • Beğeniler 60 / 44
  • Ticaret 25, (%100)
1,5 yıldır LG g2 kullanıyorum ve çok memnunum. Bence artık İOS değil de Android devri. Sırf prestij ve gösteriş için o kadar para vermeye gerek yok diye düşünüyorum.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

darkthepro darkthepro WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum ABD
  • Ad Soyad C** B**
  • Mesajlar 1809
  • Beğeniler 2 / 459
  • Ticaret 5, (%100)

Korkmaz adlı üyeden alıntı

Anladım hocam. Genede İOS.

ANDROİD İŞLETİM SİSTEMİNE İSTERSEN 16 GB RAM KOY. GENE ANDROİD.

Samsung s6 %80 ram yiyor boşta. Bırakın bu androidci ayaklarını da. İOS kadar güzel bir işletim sistemi varmı diye sorun.

Resim atmak için programa gerek yok. Takıyorsun güven diyorsun. Dosya olarak açıyor. ;)

1500 tl telefon yanı sıra ne yetmiyor anlayamıyorum , yok 3 ayda pert oluyormuş o kadar telefon kullandım ki hiç biri 3 ayda pert olmadı ve aileme verdiğim halde bazen yine ben kullanıyorum tıkır tıkır çalışıyor tek sorunu kamerası, ses sistemi, download oranı gibi bazen daha iyi ekran çözünürlüğüne ihtiyaç duymanız 3000 tl verdin ben 1500 tl verdim ee hadi dediğiniz gibi oldu 3 yıl geçti pert ben 1500 tl daha veririm sizin telefonunuz olur siz ise bi 3000 tl daha verirsiniz ayrıca dayanıklılık, ses, kamera yalan dolan hiç güzel olmadığı halde hala güzelmiş gibi davranmak 2011 den bu yana aynı kamera 6s ve 6s+ hariç herkes illa takılmış bir samsung , dünyada milyonlarca android telefon var ki hepsini toplasan apple onlara denk bile olamıyor hadi onu geçtim hep samsung diyorsunuz madem samsung androidtten kazandığı ciro apple 1.5 katı, birinci soru bu ona bakılırsa iostada bir sürü açık varda hackerlar bunları kullanmıştı ram dediğiniz olay ise s6 nın hızlıca çıkış yapmış olması s6+ aynı sorun yok , mesela asus tam bir performans canavarı ve fiyat olarak çok iyi yani f/p ürünü zenfone 2 var son güncellemeden kaynaklanan sorundan telefon sıkıntı yaşadı, ee suç kimde yazılımı yapanlarda , lg de 810 snapdragon ısınıyor diye piyasadan kaldırıp 808 koydu, suç kimde androitte mi ? snapdragon yapan firmada , htc sürekli plastik tasarımla geliyordu , şimdi tasarımı yapanlar dğeişti metal daha ön planda suç kimde androitte mi tutturmuşsunuz apple apple diye bir getirisi yok, bir kazancı yok he belki bazı ürünlerden daha iyi olabilir fakat yenilikçi değil , dayanıklıda değil, donanım olarak iyi de değil , çıkıp niye kanıtları reddemiyorsunuz da yok öyle yok böyle açık işte hani inanmıyorsanız , bir araştırın olmadı videolarını izleyin benchmarklardan , speed ve kamera testlerine , muzik testlerine ne kadar rezalet bir telefona 3 bin tl verildiği göz önünde , onu geçtim iphone herşeyi sonradan getiren bir firma çok kısaca derim ki şu piyasada iphone 6 var ekranın niye full hd bile değil bu kadar basit çünkü donanımsal olarak 0, diğer telefonlarla 2k video izlerken bunu iphone 6 la yapamazsınız niye çünkü küçük değişikler getirip ne koyarsam alır bu millet diyo ve öylede oluyo ek olarak adam zaten iphone 6s yada + bekleyemeceğini söylemiş bence o kadar para verip almak saçmalık , dediğim gibi çok mu kastı ver bi 1500 tl daha kafan rahat olsun o kadar para vereceğine çalınsa düşse, birşey olsa anlık kalp krizi sebebi

Korkmaz Korkmaz cagdaskorkmaz Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek SARUHAN HOLDING - Fakir Elektr
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** K**
  • Mesajlar 3537
  • Beğeniler 253 / 1236
  • Ticaret 8, (%100)

darkthepro adlı üyeden alıntı

1500 tl telefon yanı sıra ne yetmiyor anlayamıyorum , yok 3 ayda pert oluyormuş o kadar telefon kullandım ki hiç biri 3 ayda pert olmadı ve aileme verdiğim halde bazen yine ben kullanıyorum tıkır tıkır çalışıyor tek sorunu kamerası, ses sistemi, download oranı gibi bazen daha iyi ekran çözünürlüğüne ihtiyaç duymanız 3000 tl verdin ben 1500 tl verdim ee hadi dediğiniz gibi oldu 3 yıl geçti pert ben 1500 tl daha veririm sizin telefonunuz olur siz ise bi 3000 tl daha verirsiniz ayrıca dayanıklılık, ses, kamera yalan dolan hiç güzel olmadığı halde hala güzelmiş gibi davranmak 2011 den bu yana aynı kamera 6s ve 6s+ hariç herkes illa takılmış bir samsung , dünyada milyonlarca android telefon var ki hepsini toplasan apple onlara denk bile olamıyor hadi onu geçtim hep samsung diyorsunuz madem samsung androidtten kazandığı ciro apple 1.5 katı, birinci soru bu ona bakılırsa iostada bir sürü açık varda hackerlar bunları kullanmıştı ram dediğiniz olay ise s6 nın hızlıca çıkış yapmış olması s6+ aynı sorun yok , mesela asus tam bir performans canavarı ve fiyat olarak çok iyi yani f/p ürünü zenfone 2 var son güncellemeden kaynaklanan sorundan telefon sıkıntı yaşadı, ee suç kimde yazılımı yapanlarda , lg de 810 snapdragon ısınıyor diye piyasadan kaldırıp 808 koydu, suç kimde androitte mi ? snapdragon yapan firmada , htc sürekli plastik tasarımla geliyordu , şimdi tasarımı yapanlar dğeişti metal daha ön planda suç kimde androitte mi tutturmuşsunuz apple apple diye bir getirisi yok, bir kazancı yok he belki bazı ürünlerden daha iyi olabilir fakat yenilikçi değil , dayanıklıda değil, donanım olarak iyi de değil , çıkıp niye kanıtları reddemiyorsunuz da yok öyle yok böyle açık işte hani inanmıyorsanız , bir araştırın olmadı videolarını izleyin benchmarklardan , speed ve kamera testlerine , muzik testlerine ne kadar rezalet bir telefona 3 bin tl verildiği göz önünde , onu geçtim iphone herşeyi sonradan getiren bir firma çok kısaca derim ki şu piyasada iphone 6 var ekranın niye full hd bile değil bu kadar basit çünkü donanımsal olarak 0, diğer telefonlarla 2k video izlerken bunu iphone 6 la yapamazsınız niye çünkü küçük değişikler getirip ne koyarsam alır bu millet diyo ve öylede oluyo ek olarak adam zaten iphone 6s yada + bekleyemeceğini söylemiş bence o kadar para verip almak saçmalık , dediğim gibi çok mu kastı ver bi 1500 tl daha kafan rahat olsun o kadar para vereceğine çalınsa düşse, birşey olsa anlık kalp krizi sebebi

Ben piyasadaki her oyunu açabiliyorsam bu telefona bana göre vazgeçilmez ve bunu 1 gb ram ile yapması dahada vazgeçilmez.

Ben uygulamaları hep arkada açık bırakırım. Bir sürü oyun açık arkada uygulama vs. Hiç takılma hata verme sorunu yaşamıyorum.

Telefon takılmıyor bunu kabul edin. Ben takılmalardan ve yavaşlıktan nefret ederim. İphone 3.000 tl vermek sana koyuyorsa orasını bilemem ama bana koymuyor.

Ben iphone alana kadar arkdaşımla kavga etiğimi bilirim Samsung İphone diye. Ama dedim bi iphone alıyım. Dedim neymiş lan bu android. KAnser ediyor adam. İOS candır gerisi heyecandır.

cagdaskorkmaz.com.tr

contentwriter contentwriter Kendi halimdeyim Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Kendi halimdeyim
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 4130
  • Beğeniler 1136 / 1842
  • Ticaret 21, (%100)
Apple ürünlerinin beni en çok cezbeden özelliği ios işletim sistemine sahip olmaları. Her zaman stabil çalışıyor ve yarıda bırakmıyor.
Ayrıca android cihazlar sessiz ortamda gayet yüksek ses çıkarıyor ama toplu ortamlarda bazen telefonumun çaldığını bile duyamıyorum. iPhone böyle değil mesela. Her daim duyuruyor kendini :)

darkthepro darkthepro WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum ABD
  • Ad Soyad C** B**
  • Mesajlar 1809
  • Beğeniler 2 / 459
  • Ticaret 5, (%100)

Korkmaz adlı üyeden alıntı

Ben piyasadaki her oyunu açabiliyorsam bu telefona bana göre vazgeçilmez ve bunu 1 gb ram ile yapması dahada vazgeçilmez.

Ben uygulamaları hep arkada açık bırakırım. Bir sürü oyun açık arkada uygulama vs. Hiç takılma hata verme sorunu yaşamıyorum.

Telefon takılmıyor bunu kabul edin. Ben takılmalardan ve yavaşlıktan nefret ederim. İphone 3.000 tl vermek sana koyuyorsa orasını bilemem ama bana koymuyor.

insanların ihtiyacına göre bir şey alması onu olumlu kılar, bir telefon almadan önce benim açımdan kamerası ne kadar iyi, muzik oynatma video oynatma ne kadar iyi, ekranı ne kadar geniş ve çözünürlüğü ne kadar iyi , hızı nasıl yada tasarımı, dayanıklılığı ne kadar iyi , çünkü el vermese bile düşürüyorsunuz , yada o özelliği kullanacağınız an geliyor , evet iosta ne kadar uygulama açsan kasmaz , androitte bu özellik yok ama dediğim gibi donanımsal olarak üstün olsa gönül rahatlığı ile alırım ama işe yaramaz sırf oyun oynamak için kasmıcak diye o kadar parayı boşa vermem , yoksa gidip niye araştırmadan alayım , direk para vermem müsriflik, israf , kullandığım kadar kullanırım bir yere gelince ya bağışlarım yada aileme veririm zira msi bilgisayarlarını çok iyi bilirsiniz ülkemizde en iyisi şuan GT80 titan daha iyi varda satışı yok neyse ülkemizde 16 bin tl yurt dışında 5 bin tl şimdi gider ben bunu kendi ülkemden alsaydım bana koyardı , yada gidip işe yaramaz bir donanımlı fakat 15 bin tl yine koyardı olay parada değil benim en iyi donanımı almamda, dediğim gibi eğer iphone çok iyi bir donanımsal sistemle gelseydi alırdım ama gelmedi gelmicek çünkü mantıkları bu zaten herşeyi yavaş yavaş arttırıyorlar ki zaten parası 3 bin tl bir anda artsa ne olur acaba örneğin 2012 sony cihazlarda full hd vardı fakat şimdi 2015 ve iphone daha yeni geliyor

bturaan bturaan önceki rumuzum : tamideal Kullanıcı
  • Üyelik 15.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Tanıtım Yazısı Satışı
  • Konum Konya
  • Ad Soyad B** T**
  • Mesajlar 728
  • Beğeniler 208 / 207
  • Ticaret 109, (%100)
telefonlar 2 ye ayrılırlar.. iphone ve digerleri bu bir gerçektir malesef.
Bipixel

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al