wmaraci reklam

Sony Xperia Z5 Premium ; İnceledim!

21 Mesajlar 3.974 Okunma
wmaraci reklam

systemhack systemhack www.batuhankilinc.com Kullanıcı
  • Üyelik 20.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenciyim
  • Konum Yalova
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 330
  • Beğeniler 33 / 59
  • Ticaret 4, (%100)
Hoş telefon ama büyük telefon sevmediğim için Z5 Compact almayı düşünüyorum. 1-2 aydır yeni telefona ihtiyacım var, bakalım aklıma yatarsa z5 compact'a kanım ısındı gibi. Sony M5 modelide yolda ikisi arasında dönüp duruyorum ya z5 compact alıcam yada m5 alıcam. Z5 compact 1080p çözünürlük olsaydı keşke. O donanıma 720p biraz düşük kalmış gibi ama diğer yönden bakınca işlemciye ve bataryaya daha az yük olucak ekran o konuda biraz daha iyi. Bakalım :)

www.batuhankilinc.com Kişisel blogum
SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

saltuntas saltuntas WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek blog yazarlığı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 985
  • Beğeniler 42 / 391
  • Ticaret 92, (%99)

Bekirklnc adlı üyeden alıntı

IFA'ya katılma şanşım olmadı, takip ediyordum özelliklerine göre yazdım.

Dostum o zaman yazın inceleme değil yorumlama olur :)
melankolia

kişi bu mesajı beğendi.

darkthepro darkthepro WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum ABD
  • Ad Soyad C** B**
  • Mesajlar 1809
  • Beğeniler 2 / 459
  • Ticaret 5, (%100)

nispet adlı üyeden alıntı

katılıyorum kusura bakılmasın fakat en nefret ettiğim şey telefon elinde değilken hakkında yorum yapmak , sonuçta telefon elinde değilse başkasının söylediği yalan yanlış şeylere yönelik yazmak olur bana deseler bu telefonun ekranı kırılmaz buna mı inanayım yoksa sürekli belli seviyelerde düşürme testi yapan adama mı bunun gibi ortada teori ve gerçek hayatın karşılaşması var

saltuntas saltuntas WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek blog yazarlığı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 985
  • Beğeniler 42 / 391
  • Ticaret 92, (%99)

darkthepro adlı üyeden alıntı

katılıyorum kusura bakılmasın fakat en nefret ettiğim şey telefon elinde değilken hakkında yorum yapmak , sonuçta telefon elinde değilse başkasının söylediği yalan yanlış şeylere yönelik yazmak olur bana deseler bu telefonun ekranı kırılmaz buna mı inanayım yoksa sürekli belli seviyelerde düşürme testi yapan adama mı bunun gibi ortada teori ve gerçek hayatın karşılaşması var

Konu başlığına bakarak bu yüzden özellikle sordum arkadaşa. Ürünü incelemek demek onu eline alıp kurcalamaktır. Hiç eline almadığın sadece teknik özelliklerine bakıp onu yorumlamak inceleme olmaz.

wmaraci

• Üyelik 31.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum ABD
  • Ad Soyad C** B**
  • Mesajlar 1809
  • Beğeniler 2 / 459
  • Ticaret 5, (%100)

Konu başlığına bakarak bu yüzden özellikle sordum arkadaşa. Ürünü incelemek demek onu eline alıp kurcalamaktır. Hiç eline almadığın sadece teknik özelliklerine bakıp onu yorumlamak inceleme olmaz.

bende o maksatla konuya girmiştim hatta şarj olayını soracaktım ama işte

Restlesstr Restlesstr http://www.grafikmen.com/ Kullanıcı
  • Üyelik 28.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Memur
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 554
  • Beğeniler 41 / 107
  • Ticaret 13, (%100)
Şarj da diğer telefonların aksine bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum. Düşünmüş ve test edilmiştir zaten. alacak olursam da Compact versiyonu nu almak isterim :)

www.grafikmen.com | Grafik deposu.

AlperenAtasever AlperenAtasever I love SEO Kullanıcı
  • Üyelik 11.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 1269
  • Beğeniler 173 / 271
  • Ticaret 13, (%100)
Sony Xperia C4 kullanıcısıyım, bu telefon 2500 liranın üzerine çıkmazsa alırım. Sony'e çok önyargılı yaklaştım ama, C4 kullandıktan sonra sözlerimi resmen yuttum. 4k ekran çok sıkıntı yaratmazsa almayı düşünürüm.

41600 41600 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 17.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 108
  • Beğeniler 62 / 13
  • Ticaret 2, (%50)

"Yorumlama" diye başlık atılmadığından (ben şahsen hiç görmedim) genelleme yaparak "İnceleme" yazdım. Yazının da içeriğini de ben belirlerim.

İnceleme sadece "telefonu eline alıp" incelemekten ibaret değildir. Bu telefon modeli tanıtalı 1 gün olmuş. Fuara katılanların bile çok kısa bir süre kullanabildiği bir telefon.
Ayrıca telefonu inceleme şansı bulan herkes " düşürme testi " yaparak inceleme yapmaz. Yapmak zorunda değildir. İnceleme" Özellikleri,fiyatı," hakkında tüketiçiye bilgi vermelidir. Kaynaklarımda yabancı teknoloji sitelerinden alınıp, derleme yapılmıştır. Sizin dediğiniz gibi yalan yanlış şeyler yazmak değil.

• Üyelik 31.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum ABD
  • Ad Soyad C** B**
  • Mesajlar 1809
  • Beğeniler 2 / 459
  • Ticaret 5, (%100)

Bekirklnc adlı üyeden alıntı

"Yorumlama" diye başlık atılmadığından (ben şahsen hiç görmedim) genelleme yaparak "İnceleme" yazdım. Yazının da içeriğini de ben belirlerim.

İnceleme sadece "telefonu eline alıp" incelemekten ibaret değildir. Bu telefon modeli tanıtalı 1 gün olmuş. Fuara katılanların bile çok kısa bir süre kullanabildiği bir telefon.
Ayrıca telefonu inceleme şansı bulan herkes " düşürme testi " yaparak inceleme yapmaz. Yapmak zorunda değildir. İnceleme" Özellikleri,fiyatı," hakkında tüketiçiye bilgi vermelidir. Kaynaklarımda yabancı teknoloji sitelerinden alınıp, derleme yapılmıştır. Sizin dediğiniz gibi yalan yanlış şeyler yazmak değil.

açıkçası ben bi yazıya dayandırarak mı size inanıyım yoksa görerek mi ? mesela z5 in galaxyden daha yavaş arayüze sahip olduğunu söylesem inanır mısınız neye dayandırarak elime bile almamışım ikisinide kıyaslamamışım fakat bunu yapan insanlar telefonu eline alarak tam detaylı inceliyor mesela bu dediğim bir gerçek speed teste z5 daha az puan alıyor inceleme illa telefonun özelliklerini bitirmek değildir bence sonuçta ortada araştırılması ve insanlara detaylı inceleme sunmak tıpkı speed test, ısınma testi, sarj testi , benchmark , düşme gibi bunlar telefon almak içinde önemli sayılacak ve nitelendirilecek şeyler örneğin htc nin kamerası ve s6 nerdeyse htc nin daha iyi ama resim çekim sonuçları s6 nın daha iyi daha kaliteli çekim yaptığını gösteriyor gibisinden açıkçası incelemeyi böyle yapılması uygundur sizin yaptığınız yorumlama olur

41600 41600 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 17.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 108
  • Beğeniler 62 / 13
  • Ticaret 2, (%50)

açıkçası ben bi yazıya dayandırarak mı size inanıyım yoksa görerek mi ? mesela z5 in galaxyden daha yavaş arayüze sahip olduğunu söylesem inanır mısınız neye dayandırarak elime bile almamışım ikisinide kıyaslamamışım fakat bunu yapan insanlar telefonu eline alarak tam detaylı inceliyor mesela bu dediğim bir gerçek speed teste z5 daha az puan alıyor inceleme illa telefonun özelliklerini bitirmek değildir bence sonuçta ortada araştırılması ve insanlara detaylı inceleme sunmak tıpkı speed test, ısınma testi, sarj testi , benchmark , düşme gibi bunlar telefon almak içinde önemli sayılacak ve nitelendirilecek şeyler örneğin htc nin kamerası ve s6 nerdeyse htc nin daha iyi ama resim çekim sonuçları s6 nın daha iyi daha kaliteli çekim yaptığını gösteriyor gibisinden açıkçası incelemeyi böyle yapılması uygundur sizin yaptığınız yorumlama olur

Bence bir yazıya dayanarak inanmıyorsanız diğerlerine de bakın tabi. Aradaki benzerliği görürsünüz. Ne demek istediğinizi anladım. Keşke dediğiniz gibi telefonu elimize alsak dediğiniz kritelere göre incelesek, ama bireysel blog olduğumdan sizde bilirsiniz ki böyle bir şansım/imkanım yok. Ben detaylı bir inceleme yaptığımı belirtmedimde zaten, tüm gelişmeleri çok sıkı takip ediyorum, yorum yapamadan geçemedim. "Yorulama" yaptım doğrudur, sadece "yorumlama" yazmadım. Neyse uzatmaya gerek yok :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al