wmaraci reklam

Telefon Alacağım

36 Mesajlar 4.793 Okunma
wmaraci reklam

Tikkafali Tikkafali Kabul Edilmedi Kabul Edilmedi
  • Üyelik 17.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Elektronik
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 822
  • Beğeniler 16 / 188
  • Ticaret 0, (%0)

Ahmet Tokyüz adlı üyeden alıntı

Hangi alamadığı güncelleme yahu ?

samsung güncelleme konusunda sıkıntılı note 2 ye android 4.4 güncellemesini vermeyecek kasıyor diye millet 4.4 kullanıyor samsung s3 ve note 2 ye daha 4.3 vermedi geçen s3 e 4.3 gönderdi hatalı güncelleme dolayısı ile geri çekti güncelleme bir yana kasa plastik anahtar ile aynı yere koyamıyorsun çerçeve soyuluyor note 3 de 4.4 ü alır android 5 çıktığında kasma gerekçesi ile güncelleme göndermez ayrıca yazılım stabil değil s3 ve note 2 lerde rehber geç açılma kasma ekran döndürme gibi hatalar mevcut ve Samsung telefonların değerini çok çabuk düşürüyor note 3 o yüzden her kuruşa değecek bir telefon değil ;)

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

AhmetTokyuz AhmetTokyuz Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 22.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek İnternet Programcısı
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 284
  • Beğeniler 17 / 30
  • Ticaret 0, (%0)

Tikkafalı adlı üyeden alıntı

samsung güncelleme konusunda sıkıntılı note 2 ye android 4.4 güncellemesini vermeyecek kasıyor diye millet 4.4 kullanıyor samsung s3 ve note 2 ye daha 4.3 vermedi geçen s3 e 4.3 gönderdi hatalı güncelleme dolayısı ile geri çekti güncelleme bir yana kasa plastik anahtar ile aynı yere koyamıyorsun çerçeve soyuluyor note 3 de 4.4 ü alır android 5 çıktığında kasma gerekçesi ile güncelleme göndermez ayrıca yazılım stabil değil s3 ve note 2 lerde rehber geç açılma kasma ekran döndürme gibi hatalar mevcut ve Samsung telefonların değerini çok çabuk düşürüyor note 3 o yüzden her kuruşa değecek bir telefon değil ;)

Şimdi bir dakika önce 4.2'den 4.3'e nasıl atladığını anlamış değilim. 4.2'yi gelmedi çünkü güvenlik sorunları açığa çıktı ve Samsung bunu haklı olarak istemedi ve 4.3'ün geleceğini söyledi. İstersen ROM sürümleri mevcut onları yüklüyebilirsin elinde olan birşey. Ben ROM yazılım yükledim 4.2.1 ve gayet iyi, stabil ve sıkıntsız bir şekilde çalışıyor. Rehber geç yada ekranda herhangi bir kasma, fps kaybı görmüyorum. Real Racing'te ROM'lu olmasına rağmen daha iyi fps değerleri almaktayım. Samsung'u burada asla korumuyorum, fakat olmayan bir şeyi de olmuş gibi gösterip kullanıcıları yanlış yönlendirmeyelim. Note 3'ü bir al bir kullan bakalım da, değerini sonra tartışırız.

Tikkafali Tikkafali Kabul Edilmedi Kabul Edilmedi
  • Üyelik 17.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Elektronik
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 822
  • Beğeniler 16 / 188
  • Ticaret 0, (%0)

Ahmet Tokyüz adlı üyeden alıntı

Şimdi bir dakika önce 4.2'den 4.3'e nasıl atladığını anlamış değilim. 4.2'yi gelmedi çünkü güvenlik sorunları açığa çıktı ve Samsung bunu haklı olarak istemedi ve 4.3'ün geleceğini söyledi. İstersen ROM sürümleri mevcut onları yüklüyebilirsin elinde olan birşey. Ben ROM yazılım yükledim 4.2.1 ve gayet iyi, stabil ve sıkıntsız bir şekilde çalışıyor. Rehber geç yada ekranda herhangi bir kasma, fps kaybı görmüyorum. Real Racing'te ROM'lu olmasına rağmen daha iyi fps değerleri almaktayım. Samsung'u burada asla korumuyorum, fakat olmayan bir şeyi de olmuş gibi gösterip kullanıcıları yanlış yönlendirmeyelim. Note 3'ü bir al bir kullan bakalım da, değerini sonra tartışırız.

rom demişsin root rom yaptıktan sonra servis dışı kaldıktan sonra ne önemi var rootladığınız zamanda bu donanımda uçacak ama 1000 liranın üstünde para verip üstüne birde uçması için mi uğraşacağım verdiği parayı hak etmesi gerekirken romsuz veya rootsuz stabil ve kaliteli olması gerekmez mi ? 4.2 yi ben atlamadım samsung atladı güvenlik açığı falan bahane neden s4 4.2 ile piyasaya çıktı açık onda yok mu yani samsung bir tarafa android in stabil olduğunu düşünüyormusunuz ? yanlış yönlendirme mi ? internette ki yorumları okudunuz mu ? birçok kişi rehber sorunundan bahsediyor ekran geç dönüyor neden 14 aylık telefonun değeri düşüyor ve 4.4 verilmiyor kasma yapar diyor peki güncelleme neden gecikti her kuruşuna kadar değer dediğiniz cihazlara millet shiftdelete yada donanım haber veya diğer forumlarda güncelleme gecikmesi ile yazılım sorunları ile ilgili yorum yaparken samsung son telefonum bir daha samsung mu hayır diye yorum yapıyor bir iPhone 4s değerini 3 yılda 2000 liradan 1100 liraya düşürürken bir s3 1 yılda 2000 liradan 900 liraya nasıl düşebiliyor ios neden stabil işliyor ? bunları yazarken bir apple hayranı olarak değil bir note 2 kullanıcısı olarak yazıyorum

weblozi weblozi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek serbest girişimci
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 380
  • Beğeniler 46 / 106
  • Ticaret 0, (%0)
1 hafta once 1465 tl ye Lg g2 aldim gg den usrelik word karta 100 tl para puan veriyor. Yani tel 1360 ve 12 taksit.
Telefon harika
Hiz super
Kasa orta kalite
Ekran super ustelik 5.2 idi sanirim
3000 mah batarya
Snapdragoon 800
Adrano 330
2.3 mhz
V.s v.s
Takilma keainlikle yok. Internet hizi super
Tercihin kesinlikle g2 olmali, pisman olmazsin

Sana emredildiği gibi dosdoğru ol (HUD: 112)
wmaraci
wmaraci

Vasfi Vasfi vasfi.net Kullanıcı
  • Üyelik 02.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek İnternet
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad V** V**
  • Mesajlar 27
  • Beğeniler 9 / 5
  • Ticaret 0, (%0)

soulfather adlı üyeden alıntı

Telefon aldım. Samsung S3 Modelini aldım. Çokta güzelmiş. Tavsiyeleriniz için teşekkürler.

Hayırlı olsun.

• Üyelik 29.03.2024
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Ticaret , (%)

Gerilim adlı üyeden alıntı

Sıfır alacağım dersen
650TL ye General Mobile Discovery 16 GB (incehesap)
1100TL ye Galaxy S3 (gold)
1350TL ye Galaxy Note 2 (gold,kliksa)
1466TL ye Galaxy S4 (incehesap,bizdeuygun) *paralel ithalat

İnternette dolaşacağım diyorsun. Note 2 tavsiye ederim o zaman. 5.5' ekranı ile rahat kullanırsın.

İkinci El alacağım dersen
ikinci el çok temiz cihazlar satıyorlar 1200-1300 civarı HTC ONE veya LG G2 alabilirsiniz.

ince hesapta 16 yok 4gb versiyonuna 16 gb hafıza kartı veriyor ben telefoncuda 650 buldum daha almadım telefonu soruşturuyorum daha

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al