wmaraci reklam

Telefon Önerileri Bekliyorum

22 Mesajlar 3.666 Okunma
wmaraci reklam

Ahmet Ahmet ▪ illâ edep, illâ edep! Kullanıcı
  • Üyelik 01.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Proje Yönetimi
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 1279
  • Beğeniler 386 / 731
  • Ticaret 29, (%100)
Bu saydıkların özelliklerde, ilk gün aldığın performansı 6 ay sonra da almak istiyorsan kesinlikle Samsung Note 5 tavsiye ederim. Yıllardır bende iPhone kullanıcısıydım, bir çok eleştiri yüzünden Android cihaza geçmeye korkuyordum ama iPhone'un hapis hayatı artık bıktırdı çok araştırdım gittim Samsung Note 5 aldım ve iyi ki diyorum.

Hızlı şarj şansın var,
Performans olarak uçuyor telefon,
Kamera performansı son derece mükemmel(fotoğrafçıyım aynı zamanda),
Ana ekran düzeni, menü yönetimi, samsung klavye hayatını rahatlatacak kadar kolay ve hızlı,
Not alma konusunda şüphesiz dünyanın en iyisi,
Çelik kasası diğer Samsung'lar gibi oyuncak gibi görünmesini engellemiş, eline aldığın zaman iPhone ile aynı hissiyatı veriyor,
Note 7'nin satışları iptal edilip, yeni bir Note çıkmayacağı için piyasa değeri de kolay kolay düşmeyecek bir cihaz,

Bence en mantıklısı Note 5 alman. https://www.facebook.com/groups/897732063634277/ şurada adamlar grup kurmuş, Note 5 kullanıcılarının değerlendirmeleri, kamera performansı her şey sorulmuş kullananlar tarafından cevap vermiş.

iPhone kullanırken, oturacağım yere ben değil priz karar veriyordu. Çok şükür Note 5 aldım artık kafam rahat 1 gün şarj gidiyor. Daha önce LG G3 kullandım, ekran daha küçük olmasına rağmen 3,000mAh batarya kapasitesinde ki telefon yarım gün gitmiyordu, bu telefonda 3,000mAh batarya ile tam günü rahatlıkla kurtarırsın oyun hariç. Çok fazla oyun oynuyorsan yarım gün kullanırsın.
Omer

kişi bu mesajı beğendi.

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

Omer Omer ÖFB Kullanıcı
  • Üyelik 24.01.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Güvenlik Ekipmanları
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** B**
  • Mesajlar 900
  • Beğeniler 44 / 193
  • Ticaret 3, (%100)
Yorumlar için teşekkürler fiyattan yana hiç sıkıntım yok. Bahsettiğiniz Tüm Telefonları Gidip Tek Tek İnceleyip O Şekilde Alacağım :)

MaxTeknoloji.Net - Bozkurt.Net.TR

53456 53456 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 2422
  • Beğeniler 1174 / 895
  • Ticaret 20, (%100)
Eğer dışarı çıkarmayacağım diyorsan, hassas davranacağım diyorsan mi5 pro al derim.

SizinWeb SizinWeb . Kullanıcı
  • Üyelik 04.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Yönetici
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ş** K**
  • Mesajlar 3627
  • Beğeniler 1459 / 1458
  • Ticaret 135, (%100)
Telefon alınca aldığınız marka model ve deneyimlerinizi yazarmisiniz bu konuda bilgilenmek istiyorum aklınızda bulunsun
Omer

kişi bu mesajı beğendi.

Bugün Bizim Yarın Çocuklarımızın.
wmaraci

MertEren MertEren WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Bilgisayar Programcılığı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 312
  • Beğeniler 27 / 50
  • Ticaret 2, (%100)
Hocam LG-SAMSUNG'dan uzak dur da ne alırsan al. Ben 3 nesildir HTC kullanıyorum ve çok memnunum tavsiye ederim. Neden LG ve Samsung önermiyorsun dersen;

1-Android güncellemeleri düzenli olarak gelmiyor. Teknolojiden baya geri kalıyor.
2-Bu telefonlar belli bir süre sonra kasma yapıyor.
3-Telefonlar güncelleme aldıktan sonra mutlaka kasmalar yaşanıyor. Ve samimi söylüyorum Android telefon segmentinde HTC'de bu konuda hiçbir sıkıntı yaşamadım.
4-Müzik dinlemeyi ve performans diyorsan kesinlikle HTC hocam. Zaten verdiği kulaklık ve üzerinde bulunan Beatsaudio amfisi yeterli emin ol.

Bu arada LG G3 telefonumu bugün garantiye verdim. Bu söylediğim problemler genel olarak vardı. Madem bu kadar önermiyorsun neden aldın diyeceksen; o sıra askerdeydim büyük ekranlı şarjı iyi giden bir telefon arıyordum ellerinde bu telefon mevcuttu.

İyi forumlar.
Omer

kişi bu mesajı beğendi.

narinhosting narinhosting narinhosting.com Kullanıcı
  • Üyelik 23.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek İnternet Danışmanı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Ş** N**
  • Mesajlar 1390
  • Beğeniler 217 / 455
  • Ticaret 15, (%93)
KAAN N1 alabilirsin.Yurtdışında wolder viam 65 adıyla satılıyor Türkiyede sadece markası basılmış ama çok kıyak bir telefon :) Fiyatı ise 1k-1.1k civarı.

bitirimci bitirimci Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 1170
  • Beğeniler 216 / 214
  • Ticaret 0, (%0)
Lenovo Vibe P1 Pro

99ibrahim99 99ibrahim99 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad İ** S**
  • Mesajlar 15
  • Beğeniler 3 / 6
  • Ticaret 1, (%100)
Sony xperia Z5 PREMİUM

Türkiye'nin Yeni Paylaşım Forum'u Gezegenforum.com | https://gezegenforum.com

darkthepro darkthepro WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum ABD
  • Ad Soyad C** B**
  • Mesajlar 1809
  • Beğeniler 2 / 459
  • Ticaret 5, (%100)
Ömer biraz bekle snapdragon 830 lu telefonlar geliyor htc veya lg telefonu önermem zira ülkemizde 2 yıl teknik servisi alırsın sonra orjinal hizmetine postalıyorlar seni lg ve htc nin orjinal teknik servisi gecikmeli parça tedarik ve tamirde rezaletler o yüzden sony veya samsung öneririm sony nin modelini bilmiyorum ama mobil kongrede yeni telefonu duyurulacak samsung ta öyle biraz beklediğin taktirde üst düzey oyun , üst düzey kamera kalitesi ve ses deneyimi alırsın diğer söylediklerin zaten çok sorun değil yapılacak şeyler

asus tan uzak dur telefonları yazılım ve donanım olarak sorunlu. casper, gm, vs gibi her firmadan uzak dur sony ve samsung her daim iyidir sana Xaomi önerirdim ama çocuğun olsun istiyorsan uzak dur sar değeri diğer telefonlara oranla yüksek kullandığı maddeler biraz kalitesiz olsada donanım,fiyat,yazılım olarak iyi
Omer

kişi bu mesajı beğendi.

zexon zexon WV Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** M**
  • Mesajlar 396
  • Beğeniler 101 / 128
  • Ticaret 3, (%100)
2 Yıldır LG G3 kullanıyorum hala baştacı. Yeni telefon alacak olsam yine Lg g serisinden alırım. Samsun ve General mobile kullanan yakınlarım hiç memnun değiller.

Ek Olarak: Ek: Google pixelide öneririm özellik bakımından çok iyi fakat fiyatı iphoneye yakın olacaktır diye tahmin ediyourum onuda bi araştırmanızı öneririm
Omer

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al