wmaraci reklam

Sigaraya başlıyorum galiba

24 Mesajlar 3.129 Okunma
wmaraci reklam

izl84 izl84 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.03.2018
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Web Site Sahibi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad İ** Ç**
  • Mesajlar 141
  • Beğeniler 5 / 10
  • Ticaret 1, (%100)
35 yaşındayım. 20 yıldır içerim.
Şunu söyleyebilirim. Sigara içmiyor olsam isveçte yaşayan milli gelirden 50 bin dolar pay alan bir insanın yaşam kalitesinden daha kaliteli bi yaşamım olur.

Sigara bütün enerjini, beynini, ruhunu köreltiyor. Mesela esrar iç. Alkol kullan. Ama sigaraya bulaşma canım kardeşim. Gözlerinden öpüyorum :)
noktapanel Escalous Mertcaglar0

kişi bu mesajı beğendi.

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

Mertcaglar0 Mertcaglar0 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirme Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 2
  • Beğeniler 3 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

enerjiveguc adlı üyeden alıntı

@dreamfancy
Çikolataya başla en azından mutluluk hormonu salgılar beynin.

Tavsiye etmiyorum zaten oturuyoruz günlerce kilo yapıyor pro keser diye düşünüyorum.

Escalous Escalous Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek (.*?)
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** Ş**
  • Mesajlar 1392
  • Beğeniler 421 / 799
  • Ticaret 4, (%100)
Tüm dertlerini alıp gittiği yok. Yeni başladığı için bünyen alışık olmadığından bir şoke geçiriyorsun. Bu Max 2,3 ay sürer. Evet güzel bir olay. Ama geçici. Sonra sadece sigara içmiş oluyorsunuz.

Duman ufleyip çekiyorsun, kesinlikle öneriyorum. Kesinlikle insanları APTAL yerine koyan sigara kazanma yöntemlerinden biri. Başlama
dreamfancy

kişi bu mesajı beğendi.

Escalous Escalous Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek (.*?)
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** Ş**
  • Mesajlar 1392
  • Beğeniler 421 / 799
  • Ticaret 4, (%100)

izl84 adlı üyeden alıntı

35 yaşındayım. 20 yıldır içerim.
Şunu söyleyebilirim. Sigara içmiyor olsam isveçte yaşayan milli gelirden 50 bin dolar pay alan bir insanın yaşam kalitesinden daha kaliteli bi yaşamım olur.

Sigara bütün enerjini, beynini, ruhunu köreltiyor. Mesela esrar iç. Alkol kullan. Ama sigaraya bulaşma canım kardeşim. Gözlerinden öpüyorum :)

Türkiye'de ? :)
İsveç'te kilere oranla X6 kat daha zor..

wmaraci

enerjiveguc enerjiveguc Wordpress Destek Kullanıcı
  • Üyelik 28.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek Street Engineer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 5152
  • Beğeniler 2185 / 2187
  • Ticaret 0, (%0)

Mertcaglar0 adlı üyeden alıntı

Tavsiye etmiyorum zaten oturuyoruz günlerce kilo yapıyor pro keser diye düşünüyorum.

Azı karar çoğu zarar! Ne kadar kullanıp beyninizi ikna ettiğinize bağlı. İkna edemiyorsanız rehabilite olamazsınız herşey boş gelir ve hiç bir şeye katılmazsınız. Biraz direnç gösterebilirseniz eğer sigaranın yerini az miktarda çikolata ile kapatabilir ve zaman içerisşnde sigaradan uzaklaştığınız gibi çikokatadan da uzaklaşırsınız.
Ha ben yer içer yatarım düşüncesindeyseniz eğer, size de bir faydası olmaz bu önerilerin. 😊

Eiffel Eiffel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Senior Backend Dev
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad C** B**
  • Mesajlar 316
  • Beğeniler 93 / 82
  • Ticaret 9, (%89)
Hocam yaklaşık 6 sene içtim, çok bir süre değil ama bırakması o kadar güçtü ki. İnanın bana sigara bağımlılığı hafife alınacak bir şey değil. Bırakması gerçekten çok zor. İlk başlarda ben dahil birçok arkadaşım “benim iradem güçlü bırakırım istediğim zaman” diye geziniyordu. Bağımlısı olduğumu kabullendiğim an kafamı duvarlara vurmak istedim. Zaten kısa bir süre sonra dert ve stresi götürme etkisi ortadan kalkıyor, daha çok strese yol açıyor. İğrenç kokuyorsunuz, ten renginiz bile soluyor. Ben bıraktığım için şanslıyım, siz başlamayın. Gidip bir iki bira alın şarap alın nargile için ama sigaradan uzak durun.

dreamfancy dreamfancy WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek WebMaster
  • Konum Rusya
  • Ad Soyad Ö** Ç**
  • Mesajlar 339
  • Beğeniler 154 / 71
  • Ticaret 3, (%100)

Escalous adlı üyeden alıntı

Tüm dertlerini alıp gittiği yok. Yeni başladığı için bünyen alışık olmadığından bir şoke geçiriyorsun. Bu Max 2,3 ay sürer. Evet güzel bir olay. Ama geçici. Sonra sadece sigara içmiş oluyorsunuz.

Duman ufleyip çekiyorsun, kesinlikle öneriyorum. Kesinlikle insanları APTAL yerine koyan sigara kazanma yöntemlerinden biri. Başlama

Eiffel adlı üyeden alıntı

Hocam yaklaşık 6 sene içtim, çok bir süre değil ama bırakması o kadar güçtü ki. İnanın bana sigara bağımlılığı hafife alınacak bir şey değil. Bırakması gerçekten çok zor. İlk başlarda ben dahil birçok arkadaşım “benim iradem güçlü bırakırım istediğim zaman” diye geziniyordu. Bağımlısı olduğumu kabullendiğim an kafamı duvarlara vurmak istedim. Zaten kısa bir süre sonra dert ve stresi götürme etkisi ortadan kalkıyor, daha çok strese yol açıyor. İğrenç kokuyorsunuz, ten renginiz bile soluyor. Ben bıraktığım için şanslıyım, siz başlamayın. Gidip bir iki bira alın şarap alın nargile için ama sigaradan uzak durun.

enerjiveguc adlı üyeden alıntı

Azı karar çoğu zarar! Ne kadar kullanıp beyninizi ikna ettiğinize bağlı. İkna edemiyorsanız rehabilite olamazsınız herşey boş gelir ve hiç bir şeye katılmazsınız. Biraz direnç gösterebilirseniz eğer sigaranın yerini az miktarda çikolata ile kapatabilir ve zaman içerisşnde sigaradan uzaklaştığınız gibi çikokatadan da uzaklaşırsınız.
Ha ben yer içer yatarım düşüncesindeyseniz eğer, size de bir faydası olmaz bu önerilerin. ��

Çok teşekkür ederim yorumlarınız için bundan sonra kesinlikle bulaşmayacağım. Yolun daha başındayken geri dönüyorum şansım varken :)
enerjiveguc

kişi bu mesajı beğendi.

bd bd WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2010
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek 2
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 4926
  • Beğeniler 784 / 3953
  • Ticaret 18, (%100)
Aklıma şu gönderi geldi :)

https://www.instagram.com/p/BrKSe4JlrH0/
Ahmet dreamfancy Korkmaz

kişi bu mesajı beğendi.

KralFx KralFx WM Aracı E-Mail Onaysız
  • Üyelik 02.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek tasarımcı
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 2408
  • Beğeniler 815 / 525
  • Ticaret 105, (%100)
bir sigara yakıyorum dünya ahiret umrumda olmuyor tüm sıkıntılar, sorunlar kafamdan silinip geçiveriyor bir anda ve sinir stres diye birşey kalmıyor.
hocam sigarayı nerden aldın ? Aldığın yere dikkat et
noktapanel

kişi bu mesajı beğendi.

noktapanel noktapanel ben buraya neden çıktım Kullanıcı
  • Üyelik 02.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 1014
  • Beğeniler 535 / 265
  • Ticaret 19, (%100)
Yorumları okudukça iyiki başlamadım diyorum . Umarım ileride de başlamam.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al