wmaraci reklam

Google da ilk sayfa için 6 bin tl istendi

72 Mesajlar 10.826 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

yigit590 yigit590 Click here Kullanıcı
  • Üyelik 21.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 446
  • Beğeniler 25 / 25
  • Ticaret 0, (%0)

Yorumlarda da gördüğünüz üzere spam sandbox vs olayına girmedim epey bi zaman geçti sitemle işe başladığım için (iş dediğim avm 11 saat çalışıyoruz vakit ayıramıyorum) 2 sıra geriledik 4.sıradan 6.sıraya geriledik alexada 1.9m de ve 23 tane alexa backlinkimiz var günlük bir firma sitesi olmasına rağmen +100 ziyaretçimiz var armut.com gibi bir çok siteden ve kendi sitemizden iş teklifleri geliyor
ben hiç bir bilgim olmadan bir şeyleri yaptığımı düşünüyorum sizlerde yapabilirsiniz.

Merhabalar,

forumda baya etkinim bu aralar yeni sitemi ilk sayfaya çıkarmak için kendi çapımda uğraş veriyorum bu işi ticari amaç doğrultusunda yapmıyorum özel bir yeteneğimde yok istediğim kelimede ilk sayfaya 6 bin tl istendikten sonra kendim uğraşırım hemde vakit öldürürüm diye başladım bu işten anlıyanlar varsa tavsiyelerini bekliyorum ben kısaca günlük neler yaptığımı anlatıyım.

Facebook sayfasında her gün 1 link paylaşımı Haftada 1 olarak değiştirildi
Twitterde her gün 1 link paylaşımı Haftada 1 olarak değiştirildi
Google plusta da her gün 1 link paylaşımı Haftada 1 olarak değiştirildi
Wmaraci dahil 5 adet forumda yazarlık
Her gün 1 kere ping çekimi Haftada 1 olarak değiştirildi
Hergün tumblr da 1 blog girişi Artık girmiyorum
Hergün wordpress de 1 blog girişi kendi sitemde giriyorum artık.
Her gün livejournal da 1 blog girişi Haftada 1 olarak değiştirildi
Her gün scoop.it de 1 link paylaşımı Artık girilmiyor.
Her gün diigo.com da 1 link paylaşımı Buna da girmiyorum.
Her gün .plurk.com da 1 link paylaşımı //
Her gün flickr.com da 1 link paylaşımı //
Planım doğrultusunda haftada 1 kez vimeo da 1 video paylaşımı Vimeo da paylaşmıyor
Planım doğrultusunda haftada 1 kez youtube da 1 video paylaşımı Ban yememek için ayda 1 yayınlamayı düşünüyorum.
+Olarak eklemeyi unutmuşum ;
Her gün 3 firma sitesine kayıt yapıyorum

150 Firma sitesine kayıt yapıldı artık yapmıyorum.

Organic hit ve googlearamax programlarından günde 70-100 arası organik hit (organic hit den +25 dakika sayfa gezinimi googlearamaxtan 6-7 dakika sayfa gezinimi+sosyal imleme) Google aramaxtan yollamıyorum.

Ve bu çalışmaların neticesin de konya cam balkon kelimesi ve cam balkon kelimesin de sitem sizce ne kadar zamanda ilk sayfaya girer ?

Bu çalışmalar doğrultusunda haftada bir kez sıralamamı paylaşıcam şuan 21. sırada gözüküyor 18.07.15

+Sıralama aynı yerini korurken alexada 2 m düşüş yaşadım toplam 529 google indexim oldu

Yeni Güncelleme :

+ konya cam balkon kelimesinde 21.sıradan 18. sıraya düşüş sağlandı
+Alexa sıralaması 4Milyona düştü
+İndex sayısı 684 e yükseldi
+Alexa ülke sıralaması oluştu sıralama 60 bin
+Backlink sayısı 9 dan 54 e yükseldi (34 ü dofollow)

PROGRAMIN (organic hit pro) YÖNETİCİLERİNİN YAPMIŞ OLDUĞU AÇIKLAMA NETİCESİNDE HİT YOLLAMAYA DEVAM EDİYORUM BİR ÇOK KİŞİNİN ELEŞTRİSİNE RAĞMEN

Bu tarz eleştirileri yapanlar tamamen haksız değiller, bu eleştirileri yapanlar geçmişte diğer programları kullananlar ve bu programlarda bazı sorunlar bulunmakta
keza diğer programların düzün çalıştığına inanıyor olsak biz bu programı yazmamış olurduk, çünkü organichit.pro'yu ilk olarak kendimiz için yazdık.

diğer programlardaki sorunlara birkaç örnek vermek gerekir ise
her saat için aynı miktarda organik hit gönderiyorlar ve ziyaretleri her saat başında birden gönderiyorlardı (şimdi 30 dk. filan indirdiler), sürekli tarayıcı cache'ni temizliyorlar.
bir başka program ise aranan içeriği birkez google'da bulup, bağlantı linkini kopyaladıkdan sonra tüm clienlarda aynı linki açarak organik hit gönderiyor. halbuki arama sonuçlarında anlık oynamalar olur veya link içerisine her seferinde farklı olacak parametreler eklenir.
yada site içerisinde başarılı şekilde sayfa değişimi yapamadıkları için çoğu ziyaret "hemen çıkma" olarak görünür.
vs. vs.
arama motorları genel istatistiklerle karşılaştırdığında bu tarz fake trafiği yakalamaları hiç de zor değildir.

diğer yandan kullanıcıların çoğu bu programları bilinçsiz olarak kullanır. eskiden kalma fikirleri ile analyticde görünen her ziyaretin kendileri için yararlı olduğunu ve sıralamayı yükselteceğini zannederler.
örneğin; 1000 ziyaret gelip bunların ziyaret süresi 10 sn. görünüyorsa bu size sadece zarar verir, hiç ziyaret almayın daha iyi

organichit.pro'nun farkı ne derseniz;
fake işlem yapmayız, biz sadece bir tarayıcı açar ve kullanıcı davranışlarını taklit etmeye çalışırız. ve parametreleri belirlemeniz için daha fazla seçenek sunarız. hepsi bu

bilinçsiz bir kullanımla bizim programımızı kullanarak da sitenize zarar vermeniz mümkündür.
örneğin;
"masa" kelimesinin türkiye'de günlük toplam araması 2000 diyelim, siz sitenize "masa" kelimesini aratarak 1000 ziyaretçi gönderirseniz (toplam aramanın yarısı tek bir siteye gitmiş, ilginç),
yada 15. sayfadaki sitenize fazla sayıda ziyaret gönderirseniz.
yada siteniz 2 sayfada 300 ziyaret gönderiyorsunuz, 3 sayfaya düştüğünde hala 300 göndermeye devam ediyorsanız (google bu tarz çelişkileri yakalamak için bazen özellikle sıralamayı düşürür)(arama motorunda gezilecek sayfa sayısı bu yüzden parametriktir. bunu 2 dersiniz, 3. sayfaya düştü ise organik ziyaret artık gelmez, direk gelir)

sonuç olarak mantıklı kullandığınız sürece fayda göreceğinize inanıyoruz. kimsenin detayını bilmediği google algoritmalarını etkilemeye çalıştığımızı düşünecek olursak kesin başarıyı vaat etmemiz zaten mümkün değil.
aşağıdaki linkimiz incelemeniz tavsiye ederiz.
http://organichit.pro/nasil-kullanilir

AN İTİBARİYLE 12.SIRADA YÜKSELMİŞ DURUMDAYIM

http://ortaksan.com

Anitibariyle aynı gün içerisinde 12.sıradan 9.sıraya yükselmiş durumdayım

26.07.2015 6.SIRAYA YÜKSELMİŞ BULUNUYORUZ. SPAMA DÜŞER DİYENLERE İNAT DEVAM AYRICA UZUN VADEDE SIRALAMAN DÜŞEN DİYENLERİDE HAKSIZ ÇIKARACAĞIM MERAK ETMEYİN

5. Sıraya Gelindi

cam balkon kelimesinde 120.sıradayız aylık 18 bin araması olan bu kelimde neler olcak bende merak ediyorum. bizim firmamız için önemli olan başında 'konya' içeren ürünlerde ilk sayfada çıkmak.

4.SIRAYA GELİNDİ

Cam balkon kelimesinde 51.sırada

1 Aylık çalışmayla iyi yerlere geldiğim istiyorum ana anahtar kelimelerimde yükselmeye devam ediyorum ( konya cam balkon , cam balkon) diğer yan anahtar kelimelerin hemen hemen %95 inde ilk 15.sıradayız (konya duşakabin vs)
cam balkon kelimesin de 39.sıraya gelindi.

cam balkon kelimesinde acayip dalgalanmalar yaşıyorum 22.sıraya kadar düştü sonra 27 , ve şuan 43 oldu.
konya cam balkon fiyatları kelimesi hariç (11.sıra) diğer kelimelerde ilk 10 dayız.

cam balkon kelimesinde 24.sırdayız 9.8.2015

cam balkon kelimesinde ara ara yükselip düşsekte şuan 2 gündür 20.sıradayız.

Yükselmeye devam
adaminbiri

kişi bu mesajı beğendi.

https://goo.gl/Ns1z26 http://ortaksan.com
wmaraci
reklam

Karikaturname Karikaturname WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Muhasebe
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** G**
  • Mesajlar 780
  • Beğeniler 465 / 297
  • Ticaret 1, (%100)
Hocam öncelikle yapay hitlerden uzak durmanı öneririm. Yaptığın tüm diğer çalışmalar yapay hit nedeniyle çöpe gidiyor sanırım. Ne güzel farklı yerlerde çalışmalar yapıyorsun, ama aynı zamanda da üçkağıt ile hit çekiyosun. İkisi birbirine zıt şeyler. Sen çalışmanı yap, doğal akışına bırak, bir süre sonra zaten istediğin sıralamaya girersin.
prisoner aytug2001

kişi bu mesajı beğendi.

Ağacı Sev Yeşili Koru Ayıyı Öp!

• Üyelik 21.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 446
  • Beğeniler 25 / 25
  • Ticaret 0, (%0)

Karikatürname adlı üyeden alıntı

Hocam öncelikle yapay hitlerden uzak durmanı öneririm. Yaptığın tüm diğer çalışmalar yapay hit nedeniyle çöpe gidiyor sanırım. Ne güzel farklı yerlerde çalışmalar yapıyorsun, ama aynı zamanda da üçkağıt ile hit çekiyosun. İkisi birbirine zıt şeyler. Sen çalışmanı yap, doğal akışına bırak, bir süre sonra zaten istediğin sıralamaya girersin.

bu iki programın yapımcılarıyla destek üzerinden görüştüm wmaraci ve diğer bir çok forumda konularıda mevcut %100 organik diyorlar bir çok kişide memnun ama diğer yönden sizin gibi düşünenlerde mevcut konya cam balkon kelimesinde bu programlar olmazsa günde alacağım max hit 20 sayyac.com siteye ziyaretçilerin hangi kelimeler ile geldiğini gösteriyor konya cam balkon kelimesi çıkıyor bu yüzden bir müddet daha devam edeceğim

• Üyelik 16.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Muhasebe
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** G**
  • Mesajlar 780
  • Beğeniler 465 / 297
  • Ticaret 1, (%100)
Nasıl organik oluyor yav :) Sen kendin program aracılığıyla yönlendiriyorsun, sen organik olmadığını biliyorsun ya işte :D Organik dediğin gerçek ziyaretçidir, programla yaratılan sanal ziyaretçi değil.
emekli64

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 21.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 446
  • Beğeniler 25 / 25
  • Ticaret 0, (%0)

Nasıl organik oluyor yav :) Sen kendin program aracılığıyla yönlendiriyorsun, sen organik olmadığını biliyorsun ya işte :D Organik dediğin gerçek ziyaretçidir, programla yaratılan sanal ziyaretçi değil.

Denildiğine göre program arka planda chromeye 'konya cam balkon' yazıp benim sitemi bulup giriyor. ben başka siteleri ziyaret ettiğimde gösterimi syret diye seçenek var tıklıyorum ona kendi kendine misal google a karikatür name yazıp sizin sitenize girip sayfaları dolaşıp sonra sayfadan ayrılıyor.

• Üyelik 16.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Muhasebe
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** G**
  • Mesajlar 780
  • Beğeniler 465 / 297
  • Ticaret 1, (%100)
Google yutuyor mu peki bunu? Sen normal şekilde iyi bir çalışma yapsan da zaten zamanla istediğin sıralamaya gelebiliyorsun. Mesela ben tamamen amatör olarak başladım, 7 aydır düzenli içerik giriyorum, bulduğum her sosyal paylaşım sitesinden backlink alıyorum, twitter, facebook, pinterest, google+ vs tüm sosyal medya hesaplarından da paylaşım yapıyorum, karikatür kelimesinde 2. sıraya kadar yükseldim. İlk sırada da mynet var, ama yakında onu da geçip 1. sıraya yerleşeceğimi düşünüyorum. Normal çalışmalar dışında hiç yapay hit vs kullanmadım. Hatta spam hitleri google analytics aracılığıyla bildirdim, bunları yok say dedim.
emekli64

kişi bu mesajı beğendi.

riko riko Skype: oogunoozturk Kullanıcı
  • Üyelik 26.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad O** Ö**
  • Mesajlar 611
  • Beğeniler 116 / 154
  • Ticaret 21, (%100)

yigit590 adlı üyeden alıntı

Denildiğine göre program arka planda chromeye 'konya cam balkon' yazıp benim sitemi bulup giriyor. ben başka siteleri ziyaret ettiğimde gösterimi syret diye seçenek var tıklıyorum ona kendi kendine misal google a karikatür name yazıp sizin sitenize girip sayfaları dolaşıp sonra sayfadan ayrılıyor.

Google Adwords'a reklam ver. Anahtar kelimen dar nasılsa. 1 ay içinde ilk sayfaya belki de ilk sıraya çıkarsın. Başlangıç olarak 25 tl yüklediğinde 100 tl geliyor zaten. En azından bir dene.

• Üyelik 21.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 446
  • Beğeniler 25 / 25
  • Ticaret 0, (%0)

riko adlı üyeden alıntı

Google Adwords'a reklam ver. Anahtar kelimen dar nasılsa. 1 ay içinde ilk sayfaya belki de ilk sıraya çıkarsın. Başlangıç olarak 25 tl yüklediğinde 100 tl geliyor zaten. En azından bir dene.

site abimin fakat çalışmasını ben aldım o attı zamanında reklam 2-3 kere bilgisayara format atıp başka hesaptan yaptı bir kaç kez onu felan

Ek Olarak:

Google yutuyor mu peki bunu? Sen normal şekilde iyi bir çalışma yapsan da zaten zamanla istediğin sıralamaya gelebiliyorsun. Mesela ben tamamen amatör olarak başladım, 7 aydır düzenli içerik giriyorum, bulduğum her sosyal paylaşım sitesinden backlink alıyorum, twitter, facebook, pinterest, google+ vs tüm sosyal medya hesaplarından da paylaşım yapıyorum, karikatür kelimesinde 2. sıraya kadar yükseldim. İlk sırada da mynet var, ama yakında onu da geçip 1. sıraya yerleşeceğimi düşünüyorum. Normal çalışmalar dışında hiç yapay hit vs kullanmadım. Hatta spam hitleri google analytics aracılığıyla bildirdim, bunları yok say dedim.

site seoya uyumlu bir site değil yani bir alexa widget dahi ekliyemiyorsunuz siteyi tasarlıyana bildirceksiniz geri dönüş yapıcak ekliyecek felan 3 gün geçiyor minimum. ftp bilgilerini paylaşmıyorlar seoya uygun ftp bilgileri elimde olsaydı çok daha verimli bir çalışma sergiliyebilirdim 2 gün önce konu açtım alexa widget ekledim site çöktü diye

nettebilgi nettebilgi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek grafiker
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** O**
  • Mesajlar 1454
  • Beğeniler 254 / 430
  • Ticaret 8, (%100)
sen resmen googleyi değnekliyosun bu çalışmalarının kısa sürede etkisi olur ancak uzun vadede siteni 1. sıralarda tutamazsın.

• Üyelik 21.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 446
  • Beğeniler 25 / 25
  • Ticaret 0, (%0)

nettebilgi adlı üyeden alıntı

sen resmen googleyi değnekliyosun bu çalışmalarının kısa sürede etkisi olur ancak uzun vadede siteni 1. sıralarda tutamazsın.

konya cam balkon kelimesi rekabeti yüksek olmayan bir kelime bu kelimede tutacağımı düşünüyorum çünkü daha öncede açtığım site şuan 2.sırada 2 senedir ilgilenmeme rağmen fakat cam balkon kelimesinde rekabet çok büyük planlarım arasında ilk önce bi 20 şehirde ilk sıraya yükselip daha sonra cam balkon kelimesinde yükselmeye çalışıcam yani

konya cam balkon 1 ay sonra ankara cam balkon , antalya cam balkon gibi daha sonra cam balkon bakalım ne olucak zamanla ilerlememi paylaşırım bu konu altından

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al