wmaraci reklam

1 Ocak Mekkenin Fethi Kutlu Olsun! (Grafik Çalışması) (Güncellendi)

58 Mesajlar 12.222 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Bloggokhantekin Bloggokhantekin Bloggokhantekin.com Kullanıcı
  • Üyelik 12.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek MUHASEBE
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad G** T**
  • Mesajlar 1039
  • Beğeniler 169 / 168
  • Ticaret 4, (%100)
Kardeş süper olmuş ben çok beğendim açıkçası , eline sağlık

wmaraci
reklam

Heuristic Heuristic Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Web Hacking, Exploits/Vuln.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 4777
  • Beğeniler 1139 / 2068
  • Ticaret 297, (%99)
Elinize sağlık güzel görünüyor.

BeHappyDude BeHappyDude Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad H** Y**
  • Mesajlar 233
  • Beğeniler 37 / 42
  • Ticaret 0, (%0)
Allah razı olsun. Çok güzel olmuş :)

FiberTurkiye FiberTurkiye WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 979
  • Beğeniler 83 / 144
  • Ticaret 4, (%100)

Doping Creative adlı üyeden alıntı

Bne modern derken modern islam denen tabirden bahsettim hocam.İslamın yeni hali. Kimseyide aşağılamadım sadece bilim dini redder yıllardır boyle ama din bilimi kabul eder mesele o bu değil.Kanıt meselesi kanıtlanamaz.Bir musluman çıksın varlığını kanıtlarım diyemez.Bundan bahsediyorum.Tevbe okadar değil lütfen kısasa kısas gibi birçok anlatılan şeyler var.Bir bölümünü paylaşmışsınız.Şöyle düşünelim ben atestim.Ama sizce durduk yeremi ateist oldum ? Hayır araştırdım ve mantığıma uyana yol aldım.Kimseye ateist ol demem çünkü bu inançla alakalı bi olay benim ateist olmam doğru yolda oldumu göstermez sizinde musluman olmanız çünkü doğru olan hala kanıtlanamıyor.Asıl konudan çıkıldı sanırım konu konuyu açınca ben şunda bahsetmiştim bazı insanlar çok abartıyor yapmacık görünüyor nerde bu tarz bi konu olsa altında yapmacık şeyler.islam içte yaşanır gösterişle değil.Konu buydu.ama konu değişti Gitti :)

Ek Olarak:

Şunuda ekliim dediğiz şey eğer sorgulamayı yasaklamıyor diyorsanız sorguladınızmıda müslüman oldunuz peki ? Önce sorgulayın sonra inanın dedim sadece bunda yanlış bişey yok.Karikaatest sayfasını takip etmiyorum Onlar abartıyor din düşmanı gibi.Ben o saflarda değilim Doğru neyse onu arayan biriyim aynı kategori değil yani

Hocam bakın bende araştırdım ve banada uygun olan bu geldi. Açıkçası bilimin insan ve dünya hakkında hadi geçtim bazı ateistlerin insan ve dünya kökeni hakkında yaptığı yorumlar basite kaçmaktan daha ileri de gidemedi. O kadar ateist var çevremizde ateist olmalarının tek nedeni emirlerin zorlarına gitmesi. Ama ateist olmak bir tercih meselesi aynı şekilde müslüman olmakta.
Bu konuda dediğiniz gibi iyice sapıldı ama asıl konudan sapmayı siz başlattınız kusura bakmayın. Grafik için yorum istedi arkadaş siz geldiniz inananlara küçümseyen yorum attınız. İslam dini hoşgörü dinidir ve ben buna inanirim ister yahudi ister ateist ister hristiyan olsun fark etmez insan der geçerim ve saygıda duyarım. Umarım yanlış bir şeyler söylememişimdir. Kolay gelsin.

Arkadaşta kusura bakmasın konusunu kirlettik

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

kalbimiver kalbimiver kalbimiver.com Kullanıcı
  • Üyelik 19.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek özel sektör
  • Konum Kastamonu
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 484
  • Beğeniler 72 / 71
  • Ticaret 0, (%0)
hocam elinize sağlık güzel çalışma olmuş. Daha güzellerini ilerleyen zamanlarda beklemekteyiz

https://www.youtube.com/c/delidoktoru
Adabımızdandır; veda etmez, müsaade isteriz.

digidukkan digidukkan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Meslek
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1194
  • Beğeniler 1 / 269
  • Ticaret 5, (%100)
çok basit ve renkler de uyumsuz olmuş

ermaneray ermaneray proje danışmanlığı Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek satınalma/proje danışmanlık
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 2627
  • Beğeniler 77 / 644
  • Ticaret 12, (%100)
çalışma için eline sağlık hocam
biraz daha iyi olabilir miydi bence evet yapabilirdin.

islamın şartı 5 tir 6 cısı kendini bilmektir
okulda din kültürü
hayatta iman bilinci

CenkOnsoy CenkOnsoy Skype: cenkonsoy Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Uzman Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 4042
  • Beğeniler 77 / 1356
  • Ticaret 37, (%100)
Geliştirilmeli diye düşünüyorum.
Ayrıca yazarın kendisinin de belirttiği 1-11 ocak arası öngörülen tarihin başlık olarak 1 Ocak yazılması sanırım ilgi çekmek ve gönderme yapmak için özenle yapılmış; din öğelerini ayrı tutmak ve alet etmemek gerekir diye düşünüyorum. Nacizane.

Bilim Forum | Bilimgunlugu.com

UfukTAN UfukTAN WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad U** T**
  • Mesajlar 16
  • Beğeniler 24 / 6
  • Ticaret 0, (%0)

Doping Creative adlı üyeden alıntı

Tüm dinler için dedim sadece islam için değil küçümsemede yok atalarına kabul ettirilmiş birşeyi yeni doğan soyu nasıl hatırlasın asırlar geçmiş.Dinde zorlama vardı ilk zamanla şu anda saygısızlık var islamda.İnanmayanlara saygısızlık.Doğrular konuşulunca hemen cevaplama dışlama ne ararsa müslümanda var mevcut iyi olanlar sözüm yok ama türkiye genelinde %90 Müsüman boyledir.ama tam anlamıyla musluman olan bir kesimden bahsederek soyluyorum.Modern islam çatısı altında olmayanlardan bahsediyorum.

Ek Olarak:

Hocam yazınız çok uzun kayda değer bişey görmedim ama saygımdan tam okudum çoğuna cevap vermicem sadece bilgisiz kısmı için örnek vericem Fizik okuyorum. 5. senem bu konularla 5 senedir içli dışlıyım.Bilgisiz bir kişi varsa araştırmayan ve kanıtlayamayan olmayan kanıt gosteremeden atımda ve koyun sürüsü olan kişilerdir.Kimseyi aşağılamıyorum yanlış anlasılmasın kuranı tamamen okumuş biriyim tevrat ve incilin türkçe versiyonuda dahildir.Kuranda "tevbe" Yi okuyan biri musluman olmaktan vazgeçmeli zaten ama oncemli değil demikki zorbalık haksızlıkları kendindede goruyorki o bolumu okuyup haklı goruyorsa sozum yok.Kuranda sorgulamayı yasaklar.Beynimiz neden var ozaman ? Şunuda not düşeyim ben her bilim alanında dinle ilgili araştırmalar yaptım izledim okudum.ama müslüman kardeşlerim bunu kendi dinleri için yapmıyor yazan neyse onu savunuyor.Gercek bir musluman ilk once araştırır.dinini eksik bulmassa ben muslumanım der. Karar kılar. ama onunde bir kitap arkasından ne dediyse ona inanıp gidiyorsa bu yanlıştır. Kimseye inanmasında demiyorum.Sadece araştırın diyorum.Ve şu an birkişi çıkıpta varlığını kantılayamaz tanrı veya allah yada yaratıcı diyelim genelleyerek.Çünkü hristiyanda farketmeden aynı yaratıcıya inanır muslumanda ama konu bu değil konu kanıtlanamaz olması Yaratıcı kantılanamaz bir kişi çıkıp var diyemez.Şunu der ancak biz bize gonderildiğini DÜŞÜNDÜĞÜMÜZ kitapta var diyor bizde buna inanıyoruz.Eyvallah hiç sorun değil ama KESİN Vardır denemez.

Tabi ki sana şimdi açıklama yapmam gerekir ama gerçekten bunu yapmak istemiyorum çünkü tarihte hiçbir peygamber (sen inanmıyorsun ama) gelip de insanlara işte efendim Tanrı/Allah diye bir yaratıcı var gelin buna inanın, ibadet edin dememiştir! İnsanlar bunu tarih boyunca hep biliyordu. Peki peygamberler neye davet etti? İnsanlar Allah'a inanıyordu ama yanında farklı ilahlarda ediniyordu peygamberler ise Bir ve Tek olan ortağı olmayan Allah'a imana davet etti. Senin bahsettiğin ateizm yani dinsizlik ise son yüzyılın bir inanışı olduğunu herkes iyi biliyor. Fizik okuyorsun çok güzel, çok iyi bir fizikçi olarak nasıl oluyor da bunca şey kendiliğinden Bir Yaratıcı olmadan meydana geldiğine inanıyorsunuz şaşkınım ki günümüzde Darwin başta olmak üzere bu tür şeyler çürütülmüştür bir iki kişinin hayır efendim olamaz demesiyle de hala geçerliliği olduğu söz konusu olamaz.

"Düşünüp ibret alırsınız diye her şeyden çiftler yarattık." (Zariyat, 51/49) ( Bu sana alanınla ilgili bir şey hatırlattı mı? Nasıl olur da o yıllarda bir insan bunu bilebilir? Salladı da tuttu mu acaba:confused:)

Ve sen bir fizikçi olarak o kadar atomundan tut bilmem nesine kadar gördün bir no'luyor ya nasıl oluyor bu iş demen gerekmez mi?

Emine Şenlikoğlu'nun yazdığı Maria geldi aklıma ateizmi yayan bir örgütten bahsedilmekte ve bu örgütün başındaki adamın kızıyla arasında geçen konuşmaya dikkat çekmek istiyorum okumanı tavsiye ederim hoş bir roman.

Beynin üzerindeki kıvrımları açıp, sert bir zemine yaymak mümkün olsa, bununla yaklaşık 20 metrekarelik bir oda kaplanabilirdi.

*Kardeşim emek olan her iş güzeldir be övgüyü hak eder. Böylesine güzel bir günü hatırlattığın için ayrıca teşekkür ediyorum sana, konunu farklı yerlere çektiğim içinde ayrıca özür diliyorum yolun açık olsun.

FiberTurkiye FiberTurkiye WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 979
  • Beğeniler 83 / 144
  • Ticaret 4, (%100)

UfukTAN adlı üyeden alıntı

Tabi ki sana şimdi açıklama yapmam gerekir ama gerçekten bunu yapmak istemiyorum çünkü tarihte hiçbir peygamber (sen inanmıyorsun ama) gelip de insanlara işte efendim Tanrı/Allah diye bir yaratıcı var gelin buna inanın, ibadet edin dememiştir! İnsanlar bunu tarih boyunca hep biliyordu. Peki peygamberler neye davet etti? İnsanlar Allah'a inanıyordu ama yanında farklı ilahlarda ediniyordu peygamberler ise Bir ve Tek olan ortağı olmayan Allah'a imana davet etti. Senin bahsettiğin ateizm yani dinsizlik ise son yüzyılın bir inanışı olduğunu herkes iyi biliyor. Fizik okuyorsun çok güzel, çok iyi bir fizikçi olarak nasıl oluyor da bunca şey kendiliğinden Bir Yaratıcı olmadan meydana geldiğine inanıyorsunuz şaşkınım ki günümüzde Darwin başta olmak üzere bu tür şeyler çürütülmüştür bir iki kişinin hayır efendim olamaz demesiyle de hala geçerliliği olduğu söz konusu olamaz.

"Düşünüp ibret alırsınız diye her şeyden çiftler yarattık." (Zariyat, 51/49) ( Bu sana alanınla ilgili bir şey hatırlattı mı? Nasıl olur da o yıllarda bir insan bunu bilebilir? Salladı da tuttu mu acaba:confused:)

Ve sen bir fizikçi olarak o kadar atomundan tut bilmem nesine kadar gördün bir no'luyor ya nasıl oluyor bu iş demen gerekmez mi?

Emine Şenlikoğlu'nun yazdığı Maria geldi aklıma ateizmi yayan bir örgütten bahsedilmekte ve bu örgütün başındaki adamın kızıyla arasında geçen konuşmaya dikkat çekmek istiyorum okumanı tavsiye ederim hoş bir roman.

Beynin üzerindeki kıvrımları açıp, sert bir zemine yaymak mümkün olsa, bununla yaklaşık 20 metrekarelik bir oda kaplanabilirdi.

*Kardeşim emek olan her iş güzeldir be övgüyü hak eder. Böylesine güzel bir günü hatırlattığın için ayrıca teşekkür ediyorum sana, konunu farklı yerlere çektiğim içinde ayrıca özür diliyorum yolun açık olsun.
yanlız yanlış kişiyi alıntıladın ben ateist değilim :D yanlış kişiye cevap yazdın :D

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al