wmaraci reklam

Ramazan Sohbet Programında Şiddet Çağrısı

47 Mesajlar 6.296 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

webmaestro3 webmaestro3 serhatosun.com Kullanıcı
  • Üyelik 14.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Makine Mühendisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** T**
  • Mesajlar 846
  • Beğeniler 264 / 240
  • Ticaret 53, (%100)
webteoneno Söylediklerimi hala yanlış yere çekiyorsunuz. Israrla üstüne basa basa söyledim. Ben kimseyi oruç tutmuyor diye dövmedim kimsenin de dövmeye hakkı olmaz, olamaz. Bırak dövmeyi laf bile söyleyemezsin.
Demek istediğim oruç tutmuyorsa karşısındaki kişiye az da olsa saygı göstermeli. Hiç görmemiş gibi karşısında birşey yememelidir. Tutturmuşsun ikide bir LAİK LAİK! Laikliğe zıt birşey mi söyledim ben?

wmaraci
reklam

webteoneno webteoneno WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 341
  • Beğeniler 141 / 225
  • Ticaret 3, (%100)

webmaestro3 adlı üyeden alıntı

webteoneno Söylediklerimi hala yanlış yere çekiyorsunuz. Israrla üstüne basa basa söyledim. Ben kimseyi oruç tutmuyor diye dövmedim kimsenin de dövmeye hakkı olmaz, olamaz. Bırak dövmeyi laf bile söyleyemezsin.
Demek istediğim oruç tutmuyorsa karşısındaki kişiye az da olsa saygı göstermeli. Hiç görmemiş gibi karşısında birşey yememelidir. Tutturmuşsun ikide bir LAİK LAİK! Laikliğe zıt birşey mi söyledim ben?

Türkiye, Müslüman ülkedir diyorsunuz. Bu Laikliğe terstir çünkü devletin dini olmaz, insanların dini olur.
Crewx Kayrahan darknov4

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 14.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** T**
  • Mesajlar 846
  • Beğeniler 264 / 240
  • Ticaret 53, (%100)
webteoneno Bak hala saptırıyorsun ne dediğimi. Türkiye evet müslüman bir ülkedir. Çoğunluğu müslüman olan ülkeye müslüman ülke derim ben. İngiltere'de Hristiyan bir ülkedir. Yönetim şekli kraliyet olsun ne olursa olsun.
53456

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 14.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** T**
  • Mesajlar 846
  • Beğeniler 264 / 240
  • Ticaret 53, (%100)
webteoneno Ha sen müslümanlıktan rahatsızsan sen gidersin Fransa'ya, İngiltere'ye. Ben ülkemi seviyorum.
JumperTech

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

mustix mustix WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Adana
  • Ad Soyad M** R**
  • Mesajlar 536
  • Beğeniler 17 / 323
  • Ticaret 103, (%99)

webteoneno
1-) Dayağa her Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olarak ben de karşıyım. Kesinlikle ama kesinlikle kadınlara dayak atılır demiyorum. Öyle birşey kastetmiyorum.
2-) Oruç tutmuyorsan diğer tutan insanlara karşı saygılı olmak zorundasın. Gözlerinin içine baka baka yemek yemek ayıptır, saygısızlıktır, günahtır.
3-)Herkesin inancı kendine, herkes kendi bacağından asılır. Sen kimseyi bu topraklardan kovamazsın. Onlarca millet zamanında bu topraklarda birbirine saygıyla hoşgörüyle bir arada yaşamışlardır.
4-) Son olarak bu ülke müslüman bir Türk Devletidir. NOKTA

Problem bu belirttiğim kısımda zaten. İslam barış, kardeşlik ve hoşgörü demekle bitmiyor iş. Oruç tutmayana hoşgörü ile yaklaşamıyorsan, üstüne üstlük dayak gibi bir yaklaşımı dine dayandırıyorsan, kıçından element uyduruyorsun demektir. İsteyerek aşırı tahrik edenleri ayrı tutuyorum.

Bu adamların barışı, kardeşliği ve hoşgörüsü kendilerine kadar. Başka biri kendilerine bir şey yapsın kıyamet kopar, ama kendileri dini arkalarına alıp dayak bile atabilir.

Türkiye Müslüman bir ülke değildir. Çoğunluğu MÜSLÜMAN GİBİ GÖRÜNEN laik bir ülkedir.
Kayrahan webteoneno darknov4

kişi bu mesajı beğendi.

webteoneno webteoneno WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 341
  • Beğeniler 141 / 225
  • Ticaret 3, (%100)

webteoneno Bak hala saptırıyorsun ne dediğimi. Türkiye evet müslüman bir ülkedir. Çoğunluğu müslüman olan ülkeye müslüman ülke derim ben. İngiltere'de Hristiyan bir ülkedir. Yönetim şekli kraliyet olsun ne olursa olsun.

webteoneno Ha sen müslümanlıktan rahatsızsan sen gidersin Fransa'ya, İngiltere'ye. Ben ülkemi seviyorum.

Sizin demenizle olmuyor. Birazcık tarih, coğrafya bilginiz olsa zaten burada saçma saçma, boş boş konuşmazsınız.
İster kabul et ister kabul etme Türkiye Cumhuriyeti'nin resmi olarak dini yoktur, LAİKTİR ve sonsuza kadar da öyle kalacaktır :D
kramper Korkmaz Kayrahan

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 14.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** T**
  • Mesajlar 846
  • Beğeniler 264 / 240
  • Ticaret 53, (%100)
webteoneno Benim tarih bilgim de coğrafya bilgim de var şükürler olsun çok güzel de bir bölümde okuyorum.
Ama siz bizi "yobaz", gördüğünüz sürece "Yallah Arabistan'a" dediğiniz sürece asıl saldırıyı yapan sizler oluyorsunuz. Osmanlı İmparatorluğu 600 yıl boyunca şeriat ile yönetilerek tüm dünyaya hakimdi.
Şu anki halimden de şikayetçi değilim. Elhamdülillah çok güzel yönetiliyor zaten ülkem. Ama senin zoruna giden birşeyler var o belli. Ağzına gelen tüm nefreti kusuyorsun :)
53456

kişi bu mesajı beğendi.

dvrmkcn dvrmkcn Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Ogrencı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 531
  • Beğeniler 106 / 227
  • Ticaret 13, (%100)
İnsanlarin oruç tutana saygılı olunması gerektiğini veya halka açık yerde oruçlu insanların yanında yemek yememiz gerektiği toplum tarafından kabul edilmiş bir davranış e peki o kalan 11 ayda durumu yetmeyen insanlar ağzını izlemek zorunda mı ? Parkta cafede orda burda yemek yerken durumu olmayan kişiler ağzına bakıyor sen hiç kendine sordun mu çok ayıp bir sey bu diye? Tabiki sormadın çünkü oruç çatısına girmiyor o durumu yetmeyen insanların ağzını izlemesi .
ismail Kayrahan

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 14.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** T**
  • Mesajlar 846
  • Beğeniler 264 / 240
  • Ticaret 53, (%100)
dvrmkcn
Ağzımı bozmayacağım. Sen beni nerden tanıyorsun da benim hakkımda konuşabiliyorsun. Kime nereye yardım yapıp yapmadığımı nerden biliyorsun. Ben öğrenciyim zaten. Sırf konuşmak için konuşuyorsun hakikaten boş konuşuyorsun.
Hayrın da İyiliğin de gizlisi makbuldur. Sana burdan yaptığım hayrı iyiliği açıklamak zorunda değilim. Herkes kendine baksın.

MagaraAdami MagaraAdami PM atabilirsiniz Kullanıcı
  • Üyelik 23.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 2814
  • Beğeniler 382 / 974
  • Ticaret 2, (%100)
Etme cahil ile muhabbet küstürürsün, silme bilmem nereni camla kestirirsin.

Konuda yorum yapanların %95'i ya ön yargılı, yada at gözlüğü takmış.
webmaestro3 53456 Onvr

kişi bu mesajı beğendi.

Okşadıkça insanları, içinden çıkıyor Cini...
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al