wmaraci reklam

Silopi’de görevli doktor anlattı: Polis hastane içinde ateş açtı, personel tehdit edildi

48 Mesajlar 5.731 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

ibrahimgun ibrahimgun ibrahimgun.com Kullanıcı
  • Üyelik 21.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad İ** G**
  • Mesajlar 376
  • Beğeniler 66 / 98
  • Ticaret 1, (%100)

FilmleriTV adlı üyeden alıntı

Berkin Elvan'ı, Ethem Sarısülük'ü, Abdullah Cömert'i zaten hep ben öldürdüm. Vatan hainiyiz ya vatandaşı da öldürürüz.

Berkin Elvan dediğin masum bir çocuk evet. İstanbul gibi bir yerde yüzlerce kilometrelik yere EKMEK ALMAYA gidiyor. Siz bunları benim külahıma ANLATIN. Kendinizi kandırıyosunuz. Ben size sadece ACIYORUM.

wmaraci
reklam

president president WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad H** B**
  • Mesajlar 334
  • Beğeniler 54 / 36
  • Ticaret 1, (%100)
Yer silopi olsun manisa olsun farketmez, bir zamanlar asker bizim muhafazakar, imanlı ve Türk köylümüze de zulüm etmedi mi? Bir yaşlı amca anlatıyor, tarlasına su götürmek için ark yapıyormuş, toprak yol tabii o zamanlar suyun birazı yola gitmiş, araçtan inen artık hangi rütbeliyse 63 yaşındaki adama küfredip sille atmış. Tabii biz muhafazkarız ya biz vatanseveriz ya sesimizi çıkarmamışız. Asker gelecek, kadınlarımızın çocuklarımızın yanında bize küfredecek, süründürücek bizde ses çıkarmayacağız eskidenmiş o. Birde kendi Türk vatandaşına zulüm etmek onu süründürmek nedir arkadaş?

anonymated anonymated Webnoloji.net Kullanıcı
  • Üyelik 01.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Teknoloji ve Psikoloji
  • Konum Niğde
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 2005
  • Beğeniler 1489 / 657
  • Ticaret 15, (%100)
Şimdi isousluer' in de FilmleriTV'nin de haklı olduğu noktalar olduğunu düşünüyorum. FilmleriTV'yi günahım kadar sevmediğimi birçoğunuz biliyordur zaten.

Şimdi, isousluer' in dediği gibi her ne kadar haber paylaşsan da FilmleriTV, nedense köpek teröristlerin vatana verdiği zararla ilgili olmuyor hiç. Yani bu haberi buraya yazma demiyorum ama polisler etrafa dehşet saçtıysa teröristler bunun en az 1 trilyon katını yaptı zaten son aylarda.

Diğer konu ise, kim olursa olsun hastane gibi hayati bir kurumda bu tarz davranışlarda bulunamaz. Devletin en üst kademesindeki yöneticiler dahil. Bu habere göre polislerin bazı vatandaşları maddi manevi zarara uğrattığını görüyoruz. Ayrıca hastanenin işleyişine de açıkça müdahale etmişler.

Özet;

Polisler bir kere bunu yaptı diye bu haberi koyuyorsan; teröristler yaptığında da o haberleri koy. O domuzlar vatanı bölmeye çalışıyor. Onların yaptıkları pislikleri de yaz. Aksi takdirde insanların, seni terör yandaşı gibi görmesinin önünde hiçbir engel kalmaz.

Ne olursa olsun polislerin bu yaptığı da yanlış.

FilmleriTV FilmleriTV WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Eğitmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 2077
  • Beğeniler 522 / 448
  • Ticaret 21, (%90)

isousluer adlı üyeden alıntı

Kaynağı BirGün olan bir haberden bahsediyoruz. Sitelerinden son haberin başlığı aynen şu; polis mahalleyi taradı. Haberi yapan ajans da DİHA.

Dediğim gibi FilmleriTV, vatan hainliği yolunda emin adımlarla ilerliyorsun.

Diğer kaynaklardan gelen haberlerde malesef Birgün'ü destekler nitelikte. Biliyorum şuan polis sizin tarafınız asker sizin tarafınız, devran döndü. Bunların hepsine kabulüm ama polisin de askerin de bu ülkede terör estirdiği günleri unutmak... Bu işte tehlikeli olan. İster vatan haini de ister başka bir şey sen benim ciddiye alacağım bir insan değilsin.

ibrahimgun adlı üyeden alıntı

Berkin Elvan dediğin masum bir çocuk evet. İstanbul gibi bir yerde yüzlerce kilometrelik yere EKMEK ALMAYA gidiyor. Siz bunları benim külahıma ANLATIN. Kendinizi kandırıyosunuz. Ben size sadece ACIYORUM.

Hah şöyle dökülün biraz millet görsün zihniyetinizi. Görsünler 15 yaşındaki çocuğun infazını nasıl legalleştirdiğinizi. Siz bize acıyın biz Berkin'e acırız. Sıkıntı değil.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

ibrahimgun ibrahimgun ibrahimgun.com Kullanıcı
  • Üyelik 21.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad İ** G**
  • Mesajlar 376
  • Beğeniler 66 / 98
  • Ticaret 1, (%100)
FilmleriTV Legalleştirme değil tabiki de. Sadece size soruyorum elinde molotofla o çocuğun orada ne işi var ? Bence onu Bahçelinin şu bahsettiği villaların içindeki şahşiyetlere soralım :) Çoluğu çocuğu sokaklara döküp keyif yapan şahşiyetler. Sözüm ona , acıyı da sevinmeyi de en iyi biz biliriz.

isousluer isousluer Usluer Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici
  • Konum Konya
  • Ad Soyad İ** U**
  • Mesajlar 4900
  • Beğeniler 1419 / 2962
  • Ticaret 45, (%100)

Diğer kaynaklardan gelen haberlerde malesef Birgün'ü destekler nitelikte. Biliyorum şuan polis sizin tarafınız asker sizin tarafınız, devran döndü. Bunların hepsine kabulüm ama polisin de askerin de bu ülkede terör estirdiği günleri unutmak... Bu işte tehlikeli olan. İster vatan haini de ister başka bir şey sen benim ciddiye alacağım bir insan değilsin.

Hah şöyle dökülün biraz millet görsün zihniyetinizi. Görsünler 15 yaşındaki çocuğun infazını nasıl legalleştirdiğinizi. Siz bize acıyın biz Berkin'e acırız. Sıkıntı değil.

Hangi kaynaklar onlar? Allah aşkına söylesene bir.

Bak insafsız bak, senin safında olan bir haber ajansının yaptığı haber; http://www.dha.com.tr/-silopide-guvenlik-gucleri-ile-pkklilar-arasinda-catisma-cikti-olu-ve-yaralilar-var_996785.html

DHA'da polisler ile teröristler arasında diye haber yapmış. Şu şerefsizleri siviller diye gösteriyorsunuz, şehit olan polis ve teröristler için bir şey demiyorsunuz ya çok yazık. Hepsini en acı bir şekilde öldürsünler.

• Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Eğitmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 2077
  • Beğeniler 522 / 448
  • Ticaret 21, (%90)

anonymated adlı üyeden alıntı

Şimdi isousluer' in de FilmleriTV'nin de haklı olduğu noktalar olduğunu düşünüyorum. FilmleriTV'yi günahım kadar sevmediğimi birçoğunuz biliyordur zaten.

Şimdi, isousluer' in dediği gibi her ne kadar haber paylaşsan da FilmleriTV, nedense köpek teröristlerin vatana verdiği zararla ilgili olmuyor hiç. Yani bu haberi buraya yazma demiyorum ama polisler etrafa dehşet saçtıysa teröristler bunun en az 1 trilyon katını yaptı zaten son aylarda.

Diğer konu ise, kim olursa olsun hastane gibi hayati bir kurumda bu tarz davranışlarda bulunamaz. Devletin en üst kademesindeki yöneticiler dahil. Bu habere göre polislerin bazı vatandaşları maddi manevi zarara uğrattığını görüyoruz. Ayrıca hastanenin işleyişine de açıkça müdahale etmişler.

Özet;

Polisler bir kere bunu yaptı diye bu haberi koyuyorsan; teröristler yaptığında da o haberleri koy. O domuzlar vatanı bölmeye çalışıyor. Onların yaptıkları pislikleri de yaz. Aksi takdirde insanların, seni terör yandaşı gibi görmesinin önünde hiçbir engel kalmaz.

Ne olursa olsun polislerin bu yaptığı da yanlış.

Beni sevmemeniz beni derinden yaraladı:D
Her neyse konuyu sulandırmadan; bilmiyorum fark ettiniz mi ancak şehit haberlerini de yine ben paylaşıyorum. PKK'yı hiçbir zaman desteklemediğimi saldırılarını kalleşçe, çağ dışı ve korkunç bulduğumu da söyledim. Onun haricinde katılıyorum.

Hangi kaynaklar onlar? Allah aşkına söylesene bir.

Bak insafsız bak, senin safında olan bir haber ajansının yaptığı haber; http://www.dha.com.tr/-silopide-guvenlik-gucleri-ile-pkklilar-arasinda-catisma-cikti-olu-ve-yaralilar-var_996785.html

DHA'da polisler ile teröristler arasında diye haber yapmış. Şu şerefsizleri siviller diye gösteriyorsunuz, şehit olan polis ve teröristler için bir şey demiyorsunuz ya çok yazık. Hepsini en acı bir şekilde öldürsünler.

Yahu sen askerliği yaptın mı:) Yapmadıysan klavye başında bu kadar nefret kusacağını git silah tutsun elin.

• Üyelik 05.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Konya
  • Ad Soyad İ** U**
  • Mesajlar 4900
  • Beğeniler 1419 / 2962
  • Ticaret 45, (%100)

Beni sevmemeniz beni derinden yaraladı:D
Her neyse konuyu sulandırmadan; bilmiyorum fark ettiniz mi ancak şehit haberlerini de yine ben paylaşıyorum. PKK'yı hiçbir zaman desteklemediğimi saldırılarını kalleşçe, çağ dışı ve korkunç bulduğumu da söyledim. Onun haricinde katılıyorum.

Yahu sen askerliği yaptın mı:) Yapmadıysan klavye başında bu kadar nefret kusacağını git silah tutsun elin.

Böyle hemen yan çizeceksen soru sormayım. :)

• Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Eğitmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 2077
  • Beğeniler 522 / 448
  • Ticaret 21, (%90)

Böyle hemen yan çizeceksen soru sormayım. :)

DHA sizin yanınızda gibi gülünç sözlere cevap vermemeyi tercih ediyorum. Bunlar Gezi sırasında penguen yayını yapan ana akım medyadır. Roboski'de sessizleri oynayan medyadır.

Onun için pek ciddiye almadım. Ben sosyal medyadan, Kürt haber platformlarından yerel basından takip etmeyi tercih ediyorum böyle ana akım medyanın servis etmeye cesaret edemeyeceği şeyleri. Size de tavsiye ederim. Farklı kaynakları da değerlendirmek iyi gelir. Zira bu ülkede medya tarafsızlığı diye bir şey kalmadı.

Bunun haricinde haberde söylenen YDG-H ile çatışma çıktığı ama öldürülenin 58 yaşında olduğu. Diğer yaralananın 70 yaşında olduğu. Ne güzel gençlik yapılanması değil mi:) Yaşlı kurtlar orta yaş bunalımından çıkmak için gençlik yapılanması adını koymuşlar örgütlerine.

Biraz olaya tarafsız, nefretsiz bakalım. Belli ki bir çatışma olmuş ancak sivil halk da bu çatışmada zarar görmüş. Bilerek yapılmıştır vs. bunları da iddia etmiyorum, şuan için. Bilerek yapılırsa bunun adı cinayet olur ancak polisin ne kadar iş bilmez adamlardan oluştuğu ortada.

• Üyelik 05.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Konya
  • Ad Soyad İ** U**
  • Mesajlar 4900
  • Beğeniler 1419 / 2962
  • Ticaret 45, (%100)

DHA sizin yanınızda gibi gülünç sözlere cevap vermemeyi tercih ediyorum. Bunlar Gezi sırasında penguen yayını yapan ana akım medyadır. Roboski'de sessizleri oynayan medyadır.

Onun için pek ciddiye almadım. Ben sosyal medyadan, Kürt haber platformlarından yerel basından takip etmeyi tercih ediyorum böyle ana akım medyanın servis etmeye cesaret edemeyeceği şeyleri. Size de tavsiye ederim. Farklı kaynakları da değerlendirmek iyi gelir. Zira bu ülkede medya tarafsızlığı diye bir şey kalmadı.

Bunun haricinde haberde söylenen YDG-H ile çatışma çıktığı ama öldürülenin 58 yaşında olduğu. Diğer yaralananın 70 yaşında olduğu. Ne güzel gençlik yapılanması değil mi:) Yaşlı kurtlar orta yaş bunalımından çıkmak için gençlik yapılanması adını koymuşlar örgütlerine.

Biraz olaya tarafsız, nefretsiz bakalım. Belli ki bir çatışma olmuş ancak sivil halk da bu çatışmada zarar görmüş. Bilerek yapılmıştır vs. bunları da iddia etmiyorum, şuan için. Bilerek yapılırsa bunun adı cinayet olur ancak polisin ne kadar iş bilmez adamlardan oluştuğu ortada.

Bu ölenlerin polisin silahından çıkan kurşunla öldüğünü nereden biliyorsun? Sadece bir tweete bakarak mı bunu anladın? Veya PKK yandaşlığı yapan haber ajansının haberine göre mi?

Tarafsız olması gereken sensin.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al