freelance iş ilanları

Tunceli'de PKK'lıları Vuran Polislere Linç Girişimi

53 Mesajlar 7.642 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Demeley Demeley Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Özel Dedektif
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 429
  • Beğeniler 0 / 96
  • Ticaret 7, (%100)

LikeSend adlı üyeden alıntı

hala iftira atıyorsun, kendi kafandan senaryolar yazıyorsun bi de tehdit ediyorsun, kusura bakma ama hiç bir şey yapamazsın, üstelik askere ya da polise böyle bir olayda saygısızlık yapmamı gerektiren bir durumda yok. Hata yaptıklarını düşündüğümde zaten konusunu açıp paylaşıyorum düşüncelerimi söylüyorum, bu zaten öyle bir konu da değil eleştirim devletin yüz yıllık tutumunun ülkeyi getirdiği hal.

Düşüncelerin TC anayasasına karşı ihlal içeriyor bunun farkında mısın ..?

Forumda konumuzu okuyan değerli kardeşlerimize soralım mı kim haklı kim saygısızlık yapmış kim senaryo yazıyor..?

wmaraci
reklam

Ogulcan Ogulcan (K)af(S)in(K)af Kullanıcı
  • Üyelik 28.01.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek -
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 2185
  • Beğeniler 165 / 388
  • Ticaret 13, (%100)

hala iftira atıyorsun, kendi kafandan senaryolar yazıyorsun bi de tehdit ediyorsun, kusura bakma ama hiç bir şey yapamazsın, üstelik askere ya da polise böyle bir olayda saygısızlık yapmamı gerektiren bir durumda yok. Hata yaptıklarını düşündüğümde zaten konusunu açıp paylaşıyorum düşüncelerimi söylüyorum, bu zaten öyle bir konu da değil eleştirim devletin yüz yıllık tutumunun ülkeyi getirdiği hal.

Ek Olarak:

Kürt diye bölmek ayırmak yetmedi şimdi de Anadolu Yakası Kürtleri ve Avrupa Yakası Kürtleri diye tekrar bölüyorsunuz :D

Komik :)
Rekomedya

kişi bu mesajı beğendi.

Rekomedya Rekomedya Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad C** Ş**
  • Mesajlar 1930
  • Beğeniler 1527 / 1150
  • Ticaret 25, (%100)

Demeley adlı üyeden alıntı

Açıkça görüyorum ki bütün bunlar hayatınızda olmasına rağmen büyük bir cahillik içindesiniz cidden hayret ettim

Tamam ben cahilim peki siz açıklayın, ne yaşandı da Tunceli de çarşı içinde insanlar polis-terörist çatışmasında teröristi tutacak hale geldi ?

Ben neden böyle bir durumda teröristi tutmam da orada halk teröristi tutar hale gelmiş ? Buyrun siz açıklayın

Ek Olarak:

Düşüncelerin TC anayasasına karşı ihlal içeriyor bunun farkında mısın ..?

Forumda konumuzu okuyan değerli kardeşlerimize soralım mı kim haklı kim saygısızlık yapmış kim senaryo yazıyor..?

Hangi düşüncelerim anayasal suç içeriyor ? Gidin savcılığa şikayet edin hatta buradan gösterin ben de göreyim, diğer arkadaşlar da görsün, hazır terörist ihbar edene ödül veriliyorken siz de faydalanın hem öyleysem bir teröristten daha kurtulmuş olursunuz .

Unutmayın ki iftira da bir suçtur, ben terörist değilim ya da pkkya dair hiç bir sempatim yokken siz ısrarla aynı şeyleri söyleyerek iftira atıyorsunuz

• Üyelik 23.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Özel Dedektif
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 429
  • Beğeniler 0 / 96
  • Ticaret 7, (%100)

Tamam ben cahilim peki siz açıklayın, ne yaşandı da Tunceli de çarşı içinde insanlar polis-terörist çatışmasında teröristi tutacak hale geldi ?

Ben neden böyle bir durumda teröristi tutmam da orada halk teröristi tutar hale gelmiş ? Buyrun siz açıklayın

Tunceli'de bir grup PKK'lı polis merkezine ateş açtı ve kahraman polisimiz anında cevap verdi iki adet PKK'lı öldürüldü ve olayın ardından aldığım eğitimlere dayanarak olması gereken: amirler tarafından bütün birimlere dikkatli olunması ve çevre güvenliği sağlanması emri verildi. Ancak Tunceli halkı nasıl bir gözetim içindeyse sivil polislere neden vurdunuz siz kimsiniz dedi ki bu Tunceli halkı PKK'dır değil halkın içinde bulunan sivil PKK'lıların tepkisiydi polis kurallara uyarak sakinlikle giderken nesne atıldı ve havaya ateş açtı ki bu da kendisi korumak içindir sen halksan o polis seni koruyorsa saygı duymak ve onlara yardım etmen gerekirken böyle bir tepki vereno kesimin halk değil bak o kesimin PKK'ya destek veren kişiler olduğu belli oldu yeterince açık oldu mu hoca

PKK'nında sivil insanları vardır örgütlenme ve personel alımı yaparlar ayrıca sağlam istihbaratçıları vardır polisi bilmem ama orada özel kuvvetler olsaydı o insanlar da o yürek olamazdı çünkü PKK Özel Kuvvetin ne olduğunu çok iyi biliyor ;)

Burada yetkisi olmayan polisimiz var Allah yardımcısı olsun diyorum

wmaraci
wmaraci

Dorebar Dorebar ⇐⇐ Horror Story Kullanıcı
  • Üyelik 14.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Yatırımcı
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad T** L**
  • Mesajlar 1895
  • Beğeniler 1159 / 1158
  • Ticaret 51, (%100)

Panarogga adlı üyeden alıntı

her zaman söledim yine söylüyorum bu memlekette KÜRTLER olduğu sürece bu ülkede ne ölen biter nede olay biter.

+1

Sadece çenemizi yorduğumuz bu gibi konularda, en beğendiğim yaklaşım budur. Eskiden kendimizi avuturduk her kürt pkklı değildir diye. Şimdi böyle bir masal yok. Türk kürt kardeştir de palavra, yok öyle bir dünya! Hele ki bu cümleyi sarfedenlerin hepsi aynı bezin tarağı.

Forumun işleyişine ve kurallarına aykırı davranmamak için siyasi konularda yorum yazmak istemiyordum ama artık içim el vermiyor... Bu konuya ilk ve son mesajım. Neyse ki ben yazmadan Panarogga yazmış.

Gereksiz polemiklere girmemek için düşüncelerime karşı çıkanlara cevap vermeyeceğim, içinizde patlatın.

Özür dilerim, saygılarımla.

[Firma Rehberlerine Ekleme Hizmeti] TAM 500 Rehber!

• Üyelik 23.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Özel Dedektif
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 429
  • Beğeniler 0 / 96
  • Ticaret 7, (%100)

Ek Olarak:

Hangi düşüncelerim anayasal suç içeriyor ? Gidin savcılığa şikayet edin hatta buradan gösterin ben de göreyim, diğer arkadaşlar da görsün, hazır terörist ihbar edene ödül veriliyorken siz de faydalanın hem öyleysem bir teröristten daha kurtulmuş olursunuz .

Unutmayın ki iftira da bir suçtur, ben terörist değilim ya da pkkya dair hiç bir sempatim yokken siz ısrarla aynı şeyleri söyleyerek iftira atıyorsunuz

Asker polis halk için vardır ve o halk artık istemiyorsa orada görev yapmasının da bir anlamı yoktur, görünen o ki asker de polis de orada boşu boşuna can veriyor, sınırlar çoktan çizilmiş ülke çoktan bölünmüş, bunun sürdürülebilir tarafı da yok.

Yukarıda alıntıda son cümleye bakın ülke çoktan bölünmüş cümlesine Türkiye Cumhuriyeti'nin toprak bütünlüğü vatan sınırları hakkında konuşuyorsunuz ülkeyi bölmekten yada bölündüğünü iddia eden sizsiniz kesinlikle iftira yok kanıt yukarıda

• Üyelik 12.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad C** Ş**
  • Mesajlar 1930
  • Beğeniler 1527 / 1150
  • Ticaret 25, (%100)

Yukarıda alıntıda son cümleye bakın ülke çoktan bölünmüş cümlesine Türkiye Cumhuriyeti'nin toprak bütünlüğü vatan sınırları hakkında konuşuyorsunuz ülkeyi bölmekten yada bölündüğünü iddia eden sizsiniz kesinlikle iftira yok kanıt yukarıda

aynı alıntıyla buyrun gidin şikayetçi olun

izlediğim videoda gördüğümü yorumladım, söylediğimin de arkasındayım. Bunda suç içeren herhangi bir şey de yok , iyi okursan yazdığımın temennim ya da amacım olmadığını bölgenin halinin olduğunu görürsün anlarsın.

Sokaktaki insanların terörist-polis çatışmasında teröristten taraf olduğu bir yerde asker polis neden gidip boşa ölsün dedim, ki bu da kimine göre yanlış kimine göre doğru benim görüşümdür. Ben polis olsam öyle bir ortamda bir saniye görev yapmazdım. Beni öldüreni savunan halkın güvenliğini neden sağlayayım ?

Yazdıklarımda askere polise hakaret mi görüyorsun yoksa üzüldüğümü mü görüyorsun bir daha bak istersen.

• Üyelik 23.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Özel Dedektif
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 429
  • Beğeniler 0 / 96
  • Ticaret 7, (%100)

aynı alıntıyla buyrun gidin şikayetçi olun

izlediğim videoda gördüğümü yorumladım, söylediğimin de arkasındayım. Bunda suç içeren herhangi bir şey de yok , iyi okursan yazdığımın temennim ya da amacım olmadığını bölgenin halinin olduğunu görürsün anlarsın.

Sokaktaki insanların terörist-polis çatışmasında teröristten taraf olduğu bir yerde asker polis neden gidip boşa ölsün dedim, ki bu da kimine göre yanlış kimine göre doğru benim görüşümdür. Ben polis olsam öyle bir ortamda bir saniye görev yapmazdım. Beni öldüreni savunan halkın güvenliğini neden sağlayayım ?

Yazdıklarımda askere polise hakaret mi görüyorsun yoksa üzüldüğümü mü görüyorsun bir daha bak istersen.

Tamam size görev yapan diyen de yok zaten ister hakaret et ister PKK lı ol ister vatansever ol beni ilgilendirmez hoca dur dur arkadasında da dur ondada sıkıntı yok yönetimde forumdakilerde seninde benimde yorumlarımı gördü bu bana yeter

• Üyelik 12.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad C** Ş**
  • Mesajlar 1930
  • Beğeniler 1527 / 1150
  • Ticaret 25, (%100)

Tamam size görev yapan diyen de yok zaten ister hakaret et ister PKK lı ol ister vatansever ol beni ilgilendirmez hoca dur dur arkadasında da dur ondada sıkıntı yok yönetimde forumdakilerde seninde benimde yorumlarımı gördü bu bana yeter

Bak teröristlik yaparken ben : https://wmaraci.com/forum/guncel/teroristi-ihbara-para-odulu-266068.html#post1522271

Bak burada da teröristlik yapıyorum : https://wmaraci.com/forum/guncel/son-dakika-bingolde-bombali-saldiri-3-sehit-261673.html

Bak burada da pkk ile bir olmuş ülkeyi bölüyorum : https://wmaraci.com/forum/1459617-mesaj49.html

İlla kim yapıyorsa allah onların ocaklarına ateşler düşürsün birliklerini bozsun vs. diye mülâane mi yapalım, zorla bişeyleri oldurmaya çalışıyorsunuz

• Üyelik 23.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Özel Dedektif
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 429
  • Beğeniler 0 / 96
  • Ticaret 7, (%100)

Bak teröristlik yaparken ben : https://wmaraci.com/forum/guncel/teroristi-ihbara-para-odulu-266068.html#post1522271

Bak burada da teröristlik yapıyorum : https://wmaraci.com/forum/guncel/son-dakika-bingolde-bombali-saldiri-3-sehit-261673.html

Bak burada da pkk ile bir olmuş ülkeyi bölüyorum : https://wmaraci.com/forum/1459617-mesaj49.html

İlla kim yapıyorsa allah onların ocaklarına ateşler düşürsün birliklerini bozsun vs. diye mülâane mi yapalım, zorla bişeyleri oldurmaya çalışıyorsunuz

Allah ülkenin bütünlüğüne polise askere zeval verenlere merhamet etmesin inşAllah
Rekomedya

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al