wmaraci reklam

ArgeHost sizce güvenilir mi?

64 Mesajlar 9.475 Okunma
smmexpress

CanerErgez CanerErgez http://ergezcaner.com Kullanıcı
  • Üyelik 17.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bilecik
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 158
  • Beğeniler 6 / 34
  • Ticaret 0, (%0)
Izzet Beyin Adına YS Göremedim Ama Siz Yinede Bi Bakın .. :)

wmaraci
reklam

Charizard Charizard Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Çorum
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 190
  • Beğeniler 74 / 43
  • Ticaret 13, (%100)
Bilindik yeni firmalar.Fiyatı ucuz olur yıllık hesap satarlar.Sonra sunucular kapanır sizde kala kalırsınız.

guzel.net.tr internetbilisim linedc superni bunların dışında ozkula ve adım host düşünebilirsin.

27207 27207 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 02.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1852
  • Beğeniler 346 / 707
  • Ticaret 5, (%100)
Bilinmedik yerlerden alma derim. Forumda çok yorumu olabilir ama sakız fiyatına reseller sattığı için tüm herşey. Ayrıca şuan için olumsuz bir eleştiri yapılamaz, konuları daha yeni. Birkaç ay daha geçince iyi mi kötü mü belli olur. Birde ben de göremedim YS belgelerini.
Hakanmert

kişi bu mesajı beğendi.

FiberTurkiye FiberTurkiye WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 979
  • Beğeniler 83 / 144
  • Ticaret 4, (%100)

PHPacemisi adlı üyeden alıntı

Bilinmedik yerlerden alma derim. Forumda çok yorumu olabilir ama sakız fiyatına reseller sattığı için tüm herşey. Ayrıca şuan için olumsuz bir eleştiri yapılamaz, konuları daha yeni. Birkaç ay daha geçince iyi mi kötü mü belli olur. Birde ben de göremedim YS belgelerini.

Valla hocam netmarlis ten 30 TL ye reseller aldım yeni firma ama hizmet alanlar övüyor bende onlara güvenip aldım tek bir sıkıntı yaşamadım üstüne ns sorunu yaşadım domain panelime erişip yönlendirmeyi çözdüler. Yani yeni firma vs diyip almayacaksak bu firmalar nasıl gelişecek? Sizin eski firma olsun diyorsunuz da o zaman natro vs vs dışında firma çıkmaz karşımıza. Biz koklu firma aramanın aksine kaliteli firma aramaliyiz kalitede köklü firma demek değildir.
Misal netmarlis firmasını araştırdım turkmmo ve *** da kötü yoruma rastlamadım. Şöyleki turkmmo da 100 sayfa yorum okudum 2 tane önermeyen var onlarda kendileri server almış oyun içi yardim etmiyorlar diye önermemişler. İstersen netmarlisi düşünebilirsin araştır kendin gör

wmaraci
wmaraci

Argehost Argehost Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 07.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek Grafiker - Web Hosting Dizyaner
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 8
  • Beğeniler 0 / 5
  • Ticaret 13, (%85)
YS Belgesi Yenilemesi için Müracaatımız yapıldı. Malesef tüm firmaları sildiler. Telefonla görüşme yapıldı.Bu Hafta yada önümüzdeki hafta güncelleme yapılacak ozaman ekleneceği bilgisi verildi. Tema konusuna gelince piyasada okadar gereksiz insanlar varki Firma ile irtibata geçtik lisanslı yazılım alınacak Malesef bu konuda magdur olduk.

Ayrıca. Güvenilirlik konusuna değinmek isterim. Şuanda Magdur olan başka firmalardan müşterilere ki taşıma işi dahi bizimle alakalı olmasada Bozuk Sqllerine kadar düzelterek sistemlerini çalıştırıp veriyoruz. Bu durumda bilinçsiz ve bizi tanımadan yorum yapan arkadaşlarada bir tavsiyem Şahısları ve firmaları tanımadan lütfen yorumlarınızı ortada yapın. Kırıcı ve lekeleyici olmasın. Argehostu Tanımıyor olabilirsiniz...

Fakat Domaini sorguladığınızda 6 yıldır aynı kişide hiçbir zaman kesinti olmadan yayın yaptıgını göreceksiniz.

Tanınmama konusuna gelince... Uzun yıllardır Şahsım İzzet KILIÇ bu sektöre hizmet vermekteyim.. Çok büyük Otel, Kurum ve Kuruluşlara Dedicated hizmeti sağlamaktayım. Firma olarak 17 Firma envanterinde Sunucu bulunmakta En düşüğü 48 gb ram olarak.

Buna istinaden. Derseniz ki Buda sanırım kendini övüyor.

Sunucu Alımı 1

Sunucu Alımı 2

Biz Kiralık Sistemler Alarak bu işi yapmıyor direk sunucuyu alarak envanterimize koyuyoruz. DGN ve Ni.net.tr ayrıca Salay Telekonikasyon yeni adı ile Spn ile çalışıyoruz. Tekrar ediyorum Sunucu Kiralamıyor Barındırıtıyoruz...

Demek istediğim Çözüm odaklıyız. Sorununuz çözülmüyorsa ozaman Argehost Öyle yada böyle diyebilirsiniz.. Ama Her müşteri velinimettir diyerek tüm sorunları ile ayrı ayrı ilgileniyoruz...

Aşağıda da Ofisimizden Bir kaç resim paylaşıyorum... Bunu inandırmak yada sizlere birşeyler kanıtlamak için degil bilginiz olması için paylaşıyorum...

Yinede Herkese olumlu olsumsuz yorumları içinde teşekkür ediyorum ( şahsım adına )

EscomeBilisim ekbilisimm Hakanmert

kişi bu mesajı beğendi.

27207 27207 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 02.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1852
  • Beğeniler 346 / 707
  • Ticaret 5, (%100)

Fiber Türkiye adlı üyeden alıntı

Valla hocam netmarlis ten 30 TL ye reseller aldım yeni firma ama hizmet alanlar övüyor bende onlara güvenip aldım tek bir sıkıntı yaşamadım üstüne ns sorunu yaşadım domain panelime erişip yönlendirmeyi çözdüler. Yani yeni firma vs diyip almayacaksak bu firmalar nasıl gelişecek? Sizin eski firma olsun diyorsunuz da o zaman natro vs vs dışında firma çıkmaz karşımıza. Biz koklu firma aramanın aksine kaliteli firma aramaliyiz kalitede köklü firma demek değildir.
Misal netmarlis firmasını araştırdım turkmmo ve *** da kötü yoruma rastlamadım. Şöyleki turkmmo da 100 sayfa yorum okudum 2 tane önermeyen var onlarda kendileri server almış oyun içi yardim etmiyorlar diye önermemişler. İstersen netmarlisi düşünebilirsin araştır kendin gör

En azından 1 sene bari geçsin alanların üzerinden. Şimdi müşteri geldikçe, firma da yeni olunca güzel ilgilenir, müşteriyi kaçırmak istemez. Biraz para kazanıp müşteri kitlesini oturttuktan sonra çıkar herşey ortaya. Özellikle sunucuları kalabalıklaşmaya başlayınca sorunlara yaklaşım biçiminden anlarsın hemen. Birde YS belgesini, vergi numarasını falan siteye koymamış hostingci. Gelip geçici izlenimi veriyor.

ProThemes ProThemes WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Grafik Tasarımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 930
  • Beğeniler 74 / 317
  • Ticaret 76, (%100)
Rahatlıkla alabilirsiniz, güvenilir bir firmadır, daha önce 2-3 yıl önce alışveriş yapmıştım oyun sunucuları ilgili paket almıştım sorun yaşamadım

www.osmanlidavetiyeci.com

Hakanmert Hakanmert WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Seo
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** P**
  • Mesajlar 97
  • Beğeniler 5 / 16
  • Ticaret 0, (%0)
teşekkürler verdiğiniz bilgiler için

FiberTurkiye FiberTurkiye WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 979
  • Beğeniler 83 / 144
  • Ticaret 4, (%100)

PHPacemisi adlı üyeden alıntı

En azından 1 sene bari geçsin alanların üzerinden. Şimdi müşteri geldikçe, firma da yeni olunca güzel ilgilenir, müşteriyi kaçırmak istemez. Biraz para kazanıp müşteri kitlesini oturttuktan sonra çıkar herşey ortaya. Özellikle sunucuları kalabalıklaşmaya başlayınca sorunlara yaklaşım biçiminden anlarsın hemen. Birde YS belgesini, vergi numarasını falan siteye koymamış hostingci. Gelip geçici izlenimi veriyor.

Arge hostta öyle bir sıkıntı var aynen bende pek güven alamadım ama netmarlis te durum iyi şu anda yeni meni ama müşteri sayısı fazla 100 adet reseller ayırmışlardı yetmeyince ek kontenjan eklediler

jamyo jamyo Google Adwords Uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 27.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Google Adwords Reklam Uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 214
  • Beğeniler 45 / 51
  • Ticaret 18, (%100)
2 sunucu aldım güvenilir hızlı ve kaliteli

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al