lostyazilim

67K Bot Hesap 50TL

44 Mesajlar 5.191 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

Frankresh Frankresh WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad A** S**
  • Mesajlar 350
  • Beğeniler 40 / 74
  • Ticaret 15, (%100)
Ne kadar boş konuşuyorsunuz. Milletin emeğiyle kasıp veya bot basıp geliştirdiği hesapları çalıp bu insanların emekleri üzerinden para kazanmaya yasal mı diyorsunuz şimdi ? Ne kadar vicdanınıza sığıyor. İnsanlık denen şey sizde hiç mi yok ? Yaptıklarınıza dair bilgim var hem de fazlasıyla. Bilgi bulabilmek de internet aleminde fazlasıyla kolay. Ama gel gelelim neden yapmıyorum ? Ben gece uyuduğumda başımı yastığa huzurlu bir şekilde koyabilmek icin yapmıyorum. Ben kimsenin hakkını yememek için yapmıyorum. Kul hakkı denen bir kavram vardır bilir misiniz ? Azcık o çaldığınız hesaplarla empati yapın azcık. Cidden sizin gibileri görünce insanlığımdan şüphe ediyorum ve üzülüyorum bu kadar mı düştük diye...

STEAM; HOURBOOST l ACCOUNT SELLING l RANK BOOST l LEVEL UP
wmaraci
reklam

• Üyelik 25.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad A** S**
  • Mesajlar 350
  • Beğeniler 40 / 74
  • Ticaret 15, (%100)
Ayrıca o kadar bilgileyseniz neden insanları madur bıraktığınızı sorabilir miyim ? Bu kardeş kaç gündür bekliyor. Parasını ya da hesabını verin artık geri.

Winchester Winchester Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 155
  • Beğeniler 25 / 40
  • Ticaret 1, (%100)

Frankresh adlı üyeden alıntı

Ne kadar boş konuşuyorsunuz. Milletin emeğiyle kasıp veya bot basıp geliştirdiği hesapları çalıp bu insanların emekleri üzerinden para kazanmaya yasal mı diyorsunuz şimdi ? Ne kadar vicdanınıza sığıyor. İnsanlık denen şey sizde hiç mi yok ? Yaptıklarınıza dair bilgim var hem de fazlasıyla. Bilgi bulabilmek de internet aleminde fazlasıyla kolay. Ama gel gelelim neden yapmıyorum ? Ben gece uyuduğumda başımı yastığa huzurlu bir şekilde koyabilmek icin yapmıyorum. Ben kimsenin hakkını yememek için yapmıyorum. Kul hakkı denen bir kavram vardır bilir misiniz ? Azcık o çaldığınız hesaplarla empati yapın azcık. Cidden sizin gibileri görünce insanlığımdan şüphe ediyorum ve üzülüyorum bu kadar mı düştük diye...

Kedi ulaşamadığı ciğere mundar olurmuş biliyor musunuz? Yok vicdanmış yok hakmış ağzınıza sakız yapmışsınız boş boş konuşuyorsunuz. Arkadaş 2 gün olmadı daha beklemeye başlayalı zaten paramda var fakat paypaldan onaydan düşmesini bekliyorum atacağım parasını. Herkes bilgisini farklı yönlerde kullanıyor, kimisi site yapıp satar kimisi kredi kartı çalar kimisi de ben gibi insanların açıklarından bam küt hesaplarını çekerim :) Sonra hesap sahibi para teklif eder para yollar hesabını geri veririm. Para yollamayıp küfür edenleride burada satarım.
Yaptıklarınıza dair bilgim var hem de fazlasıyla.
Her türlü iddiaya girerim ne yaptığım hakkında zerre bilginiz yok.L Laf altında kalmamak için cevap vermeyi kesin. Yasal veya değil haram helal veya değil sa na ne?

• Üyelik 25.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad A** S**
  • Mesajlar 350
  • Beğeniler 40 / 74
  • Ticaret 15, (%100)
Kedi ulaşamadığı ciğere mundar olurmuş biliyor musunuz?
Cidden güldüm bu arada buna. Yaptığınız işi bebek işi. Bilgisayarın b sini bilmeyen adama anlatsam anlar o kadar. Google arama motoruna instagram phising nasıl yapılır diye yazan biri tek bir linke tıklayarak azcık bilgisayar konusunda bilgisi var ise 1 saatte mantığını kavrar en geç 1 güne de sistemi kurar. Bu kadar kolay bir iş yapıp bu kadar övünmeniz sizi cidden komik duruma düşürmüş. Neden yapmıyorum biliyor musun ? Ben insanım ve ona uygun davranmam gerekiyor. İnsanlığın gerektirdiği şeyleri yapmam gerekiyor. Ben kendi üzerimde böyle bir sorumluluk hissediyorum. Yazık siz insanlık duygusundan nasibinizi alamamışsınız. Size insanlık duygusunu, empati yapmayı aşılamaya çalıştım ama ne yazık ki siz bunları anlamamakta ticaret ahlakını bozmaya yeminli gibisiniz. Verin arkadaşa hesabını ya da parasını sonra da ne yapıyorsanız yapın. Cidden şu düştüğünüz durum çok komik dedikleriniz çok komik. Bu kadar kendinizi övüyorsunuz da 2 günde 1 tane hesap bulamadınız mı ? Bu kadar hesap çalıp satabilme gibi bir yeteneğiniz var madem konuda neden garip bir şekilde ödemem var yazıyor acaba? Saçmalık saçmalık saçmalık...

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 25.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad A** S**
  • Mesajlar 350
  • Beğeniler 40 / 74
  • Ticaret 15, (%100)
Ayrıca "Güzel kardeşim. Ben sana ödeme yaptığımda da okuldaydın. Hemen gönderiyorum dedin. Vereceğin id ve şifre bunu bu kadar uzatmanın uzun sürmesinin anlamı yok. Whatsapptan saçma sapan bir numarayla yazdın ve engelledin şimdi." Madem hesabı verecektiniz neden engelliyorsunuz ?

Winchester Winchester Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 155
  • Beğeniler 25 / 40
  • Ticaret 1, (%100)

Frankresh adlı üyeden alıntı

Ayrıca "Güzel kardeşim. Ben sana ödeme yaptığımda da okuldaydın. Hemen gönderiyorum dedin. Vereceğin id ve şifre bunu bu kadar uzatmanın uzun sürmesinin anlamı yok. Whatsapptan saçma sapan bir numarayla yazdın ve engelledin şimdi." Madem hesabı verecektiniz neden engelliyorsunuz ?

Ben hesabı almaya uğraşırken sürekli soru işareti gönderip durdu bekleyin dedikçe soru işareti gönderdi.. ve ayrıca hala yapabileceğinize inanıyorsanız ben size bir tanecik hesap vereyim taze düşmüş olur mu? her şeyini vericem alabilirseniz KAPTIRMADAN hesap sizin olsun :D arkadaşın istediği gibi bir hesap düşmedi şuanda 20k 50k 96k hesap mevcut parasını atıcam zaten :D

• Üyelik 25.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad A** S**
  • Mesajlar 350
  • Beğeniler 40 / 74
  • Ticaret 15, (%100)
Hiç mi demiyorsunuz ben bu adamı bekletmişim adam güvenip ödemeyi yapmış ben geçiştirmişim diye. Satacağınız hesap tam ödeme sırasında gitti ise hesap gittikten sonra aldığınız ödemeyi anında neden geri vermediniz ? Ah ah sorular mantıklı adam akılllı cevap yok.

Hesap için ise madem taze düşmüş bilgileri özelden bekliyorum. Daha önceden doğrulamaya düşürdüğünüz, hesaba daha önce girmeye çalıştığınız bir hesabı kakalamaya çalışıyorsanız hiç vermeyin bir kendinizi akıllı zannetmeyin. Ayrıca hesap bilgilerinin yanında hesabın hangi ülke vatandaşından ÇALINDIĞINI da yazın bakalım. Hesaba hiç giriş yapmayı denemediğiniz bir hesabı ve hesabın ülke bilgisini istiyorum. Özelden bekliyorum ^^

ahmtdayi ahmtdayi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yazilim gelistirme
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 277
  • Beğeniler 36 / 38
  • Ticaret 3, (%100)
@Winchester hesabı yada ödememi ne zaman alacağım artık ?

Shakedown Shakedown Forza BEŞİKTAŞ Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Çevre Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** G**
  • Mesajlar 1708
  • Beğeniler 225 / 548
  • Ticaret 60, (%100)

ahmtdayi adlı üyeden alıntı

Ödeme aldı ama cevap yok kendisinden saatlerdir.

Direk şikayet konusu açın hocam, milleti keriz sanıyor böyleleri. 50TL'yi anında alıp değerlendiriyor ama hesap kendi hatasından dolayı onaya düşünce parayı anında iade edemiyor mu? Hatta konuya Paşa ve admin'i de ekleyin.

"Tabiatın isteklerini anlamazlıktan gelen, cezasını görür." [Balzac]

ersinaltin9520 ersinaltin9520 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.12.2019
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek İşçi
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 8
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Pm alabilir miyim

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al